ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
GTA SA
Autor Wiadomość
chef 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 19, 2006 15:21   

Veer tylko po co kupowac komputer za 5 tys zł, jesli chcesz surfowac po necie, sluchac muzyki, ogladac filmy i pracowac. Lepiej kupic slaby komputer, ktory bedzie wystarczajacy do wyzej wymienionych czynnosci i kupic konsole do gier, jezeli tez chce sie pograc. Napewno taniej wyjdzie, a i konsolowe gierki maja ten klimat ;)

kamillos 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 19, 2006 16:22   

Chef na konsoli nie pograsz w takie sieciowe gry jak: cs, Battlefield, UT, ET. Widziałem BF2 na konsole (BF: Modern Combat): nie, dziękuje :) . Zostaje przy pc. Z konsolowych gier to gram tylko w PES'a. Reszta mi się nie podoba :P .

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 19, 2006 17:21   

To sie pewnie rozczarujesz, bo nastepny Battlefield dostepny bedzie tylko i wylacznie na nextgenowe konsole (mowie o nastepny 2142). Tak jak pisalem wczesniej, wszystko zalezy w jakie gry lubisz grac. Nie ma lepszej samochodowki niz Gran Turismo, nie ma lepszych bijatyk niz te na ps2 (nie znam tytułów bo nie gram), nie ma dobrych strategii na konsole... A na konsoli mozesz spokojnie zagrac w sieci w wiele innych gier. Szczegolnie na kwestie zabawy sieciowej stawia Microsoft ze swoim Xbox live.
Faktem jest ze rynek konsolowy rozrasta sie niewspolmiernie do pctowego, przynajmniej jezeli chodzi o gry.

kamillos 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 19, 2006 19:24   

kuba1899 napisał/a:
nastepny Battlefield dostepny bedzie tylko i wylacznie na nextgenowe konsole (mowie o nastepny 2142)

2142 czy ten po 2142 (nie słyszałem nawet 1 tekstu o nowszym BFie niz ten 2142). Sam gram już 2 lata w najstarszego BF'a - 1942. Jak sobie wyobrażasz sterowanie żołneirzem za pomocą pada?

2142 jak wygląda, ze screenów od beta testerów to zwykły, bardziej rozbudowany mob w do BF2, zapewne większośc bugów pozsotanie, tak samo jak niezbalansowane pojazdy (np. J35 a F15). Dopiero od patcha 1.4 EA wzielo pod uwage zdanie graczy co do nowej poprawki w grze. 2142 na pewno nie będzie już tak popularny jak 2 (będzie cos jak Vietnam dla 42).

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 19, 2006 22:06   

o nastepcy 2142. Gdzies czytałem tego newsa. Starałem sie znalezc go dla ciebie, niestety na razie mi sie nie udało. Jak znajde, podesle na pewno. A moze po prostu pomylilem z inna gra - głowy nie dam. Nie gram w BF wiec nie wiem jak sie steruje, ale skoro jakos przeniesli go na ps2 wiec nie widze powodow by uczynic to znowu z nastepnymi czesciami. Przyzwyczajenie sie do pada z analogowymi gałkami jest naprawde kwestia przyzwyczajenia (przynajmniej w wiekszosci gier).

chef 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 20, 2006 00:51   

Poza tym zakup mychy i klawiatury do konsoli to nie problem ;)

kamillos 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 20, 2006 12:46   

Ale nie pograsz w BF42 i BF2 na konsoli :) . A to dla mnie podstawowy minus, bo praktycznie tylko w te gry gram... :) .

chef 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 21, 2006 09:27   

Tak jak kuba napisal. Jezeli wolisz gry fpp, szczegolnie do gry po sieci, CS itp. lub strategie to napewno PC jest lepszy. Ale jezeli wolisz wszystko poza tymi dwoma gatunkami gier, to konsola rzadzi na calej linii ;)

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 21, 2006 13:35   

Veerapan napisał/a:
Do tego sterowanie wszelkiego rodzaju gier zawsze bylo dla mnie przyjemniejsze z myszka i klawiatura niz z padami

jasne,chyba w życiu grałeś tylko w strategie i strzelaniny FPP....
nie wiem,jak można by było grac np. w Tekkena na klawiaturze,o jejku!
dla mnie sprawa jest jasna-komputer=praca,muzyka,net itp.
konsola-giercowanie leżąc na kanapie,popijając browar z kumplami i granie morderczych turnieji na PES/WE.
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

kamillos 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 21, 2006 16:19   

Panie Krzysiek własnie w te gry ktore wymieniles nie gram w ogole. Gram w RTS'y, ekonomiczno-strategiczne (gry Paradoxu czyli EU, HoI2, Victoria, CK). Nikt mnie nie przekona do konsoli bo nie stworzono na nie takich gier jak juz tu wymianiałem.

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 21, 2006 16:42   

Ale my to od poczatku mowimy, ze jezeli wolisz takie gry, to wybierasz konsole, jezeli nie to PC. I chyba juz nie trzeba sie wiecej przekonywać co??:)

helveg 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 21, 2006 18:06   

gry rzadza i tyle, hehe, ale ludzie nigdy sie nie przestana spierac czy lepsza konsola czy pc, czy handheld, windows czy linux, pc czy mac, playstation czy x czy nintendo, czy fifa czy pes... :box:

a ja na to - GRAMY!

beneras 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 21, 2006 20:10   

od dawien dawna nie gralem juz dluzej w jakakolwiek gre.przed chwila zarzucilem sobie na dysk half life II i poki jestem zadowolony.gra bardzo przypomina klimatem swoja genialna poprzedniczke i licze ze gra nie raz i nie dwa dane mi ebdzie sie wystraszyc.

do tego sciagnalem sobie w ostatnim czasie wszytskie 3 czesci nowego ksiecia persji,mam zamiar przejsc w dodatkowymmiesiacu wakacji dla studentow.

\o/

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 22, 2006 08:19   

helveg napisał/a:
czy fifa czy pes...

oj tu akurat to nawet nie ma sie o co spierać!
ja nie znam nikogo kto grałby na Fifie. PES jest bardziej grywalny i basta! FIFA ma tylko lepszą otoczkę tzn. muzyka,licencje itp. ale wiadomo że liczy sie grywalność,a tu z PESa miód leje sie strumienami. i chodzi mi tu głównie o rozgrywki-multiplayer. ja gram tylko z kumplami,z "komputerem" mi sie nie chce grać.....to nie to samo,jak dokopać siedzącemu obok koledze:)))
a z resztą tych porównań,sie zgodze. ludzie grają na różnych platformach,w zależności od tego jakie gry preferują.
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 13, 2006 12:36   

trochę odbiegliśmy od tematu ;P W piątek w Polsce wyszła najnowsza część GTA na psp - Vice City Stories. Wracamy do Vice City - przez wielu uważane za najbardziej klimatyczną część GTA. Zapowiada się fajna zabawa dla fanów serii, szczególnie że sporo w niej nowości. Dla posiadaczy psp - A MUST HAVE.

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lis 21, 2006 12:42   

kuba1899 napisał/a:
Wracamy do Vice City - przez wielu uważane za najbardziej klimatyczną część GTA

M.in. ja sie do nich zaliczam ;)

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 21, 2006 17:46   

Musze powiedzieć, że gra jest niezwykle klimatyczna. Niby znowu wszystko odgrzewane, ale ten klimacik lat 80 - mniam!! W radiu lecą wyśmienite kawałki jak In the air tonight Phila Collinsa (który zresztą występuje w tej grze i gra samego siebie!! Zabezpieczamy dla niego koncert na który możemy zresztą pójść!!), Gloria - Laura Branigan, The One thing - INXS, Love Resurection - Alison Moyet, Come back and stay - Paul Young, Avalon - Roxy Music, Everything Counts - Depeche Mode, Relax - Frankie goes to hollywood i wieeeeele innych wykonawców, którzy w połączeniu z kolorowymi koszulami, leginsami i tapirowanymi włosami tworzą wręcz bajkowy klimat.
Technicznie występują problemy szczególnie z ładowaniem tekstur i celowaniem, ale ogólnie Vice City Stories dostaje ode mnie 8/10.

Msi 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 03, 2008 00:19   

Cała seria GTA według mnie jest wspaniała. Może grafika nie jest piękna ale grywalnością bije bardzo dużo dobrych tytułów. Przyznam się że od czasu do czasu jeszcze pogrywam sobie w trzecią część. Ciemną i klimatyczną :D .

ozzy69 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 03, 2008 01:48   

Moze powiem cos niepopularnego, ale oprocz GTA VICE CITY juz zadna czesc mnie nie podniecila. Mam San Andreas na PC i przeszedlem 1 miasto i juz nie dalem rady. Ale bylem uparty i po jakims czasie specjalnie kupilem oryginalna (co nie zawsze mi sie zdarza:) ) na PS2 zeby moze na konsoli poczuc klimat i tez nie dalem rady. Ile razy mozna jezdzic taksowka, ambulansem i wozem strazackim - ile razy mozna robic podobne rzeczy? Ale to nie jest najwiekszy problem! Ile razy mozna sie wkurzac na system sejwowania, na to, ze po aresztowaniu lub zgonie, trace caly arsenal a tworcy proponuja mi taksowke na miejsce misji. Czy mam tam wrogow zabic smiechem?? To bylo fajne kilka lat temu, ale dzis to wszystko jest juz archaiczne. na PSP wydali kolejne 2 czesci, ktore teraz znow przeniesli na PS2.
7 gier na jednym silniku. Ile mozna? Ale znow bylem uparty i zaczalem grac na PS2 w Vice City Stories. W koncu pojawila sie mozliwosc odkupienia broni przed misją. WOW! I to na tyle nowosci. Chyba starczy juz pastwienia sie bo moglbym tak wysmazyc z 10 takich postow :)
Podsumowując co za duzo to i swinia nie chce...
Na GTA 4 nie czekam w ogole.

Slay 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 22, 2008 01:04   

Mi zaś GTA: SA się podobało, chociaż przyznaje że drugi raz już nie miałem za dużej ochoty w to grać. W każdym razie jest to według mnie najlepsza część z serii GTA i już nie mogę się doczekać czwartej częśći.

Grey07 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 20, 2008 10:33   

Ogólnie jest to dla mnie najlepsza gra!! Dlugo ja przechodzilem ale zabawa byla znakomita. Ale jak juz przeszedlem cala gre to zostalo mi tylko Multiplayer. Moze ma ktos city do miniguna?
FORZA SZEWA I VAN DER SAR

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 13:17   

No teraz szykuje się kolejny hicior - GTA IV. Premiera równo za tydzień, moja małżonka zrobiła mi już prezent na urodziny i zakupiła preorderek, który mogę odebrać w dniu premiery. Mimo, że nie gram już tak często jak kiedyś, liczę że długi weekend upłynie pod wpływem Nico Bellica i najnowszej odsłony GTA. To co dotychczas ujawniły trailery i zapowiedzi, zapowiada się rewelacyjnie.

polja 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 14:54   

kuba1899, zazdroszczę Ci. Chciałbym mieć konsolę i też pograć :P Ale na głupie blaszaki jeszcze R* się nie wysiliło żeby wydać GTA IV, a szkoda, szkoda. No cóż będzie trzeba poczekać...

Sulej 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 17:07   

Czy GTA IV wyjdzie na PS2?

polja 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 22, 2008 17:38   

Tylko na XBox360 i PS3 :/

Odpowiedz do tematu