ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
GTA SA
Autor Wiadomość
Boro 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 27, 2005 19:57   GTA SA

Chciałbym was spytac co sądzicie o całkiem nowej grze GTA SA. Moim zdaniem ta część GTA jest cześcią najlepszą fajna grafika, duża mapa, fajne misje.Super dodatkiem jest możliwość chodzenia do fryzjera,do sklepu z odzieżą można także coś zjeść oraz można iść sobie zrobić tatuaż. Wracająć do misje są naprawde fajne np. kiedy trzeba bansować samochodem w rytm muzyki :D .Fajna jest także możliwoś wgrania swojej muzyki co bardzo umila gre.PS.gra zajmuje jakieś 3GB. Prosiłbym o wasze opinie na temat tej gry!!! :wink:

[ Dodano: Pon Cze 27, 2005 21:51 ]
A o to i mój C'J słabo go widać ale mniej więcej jakoś jest :) http://img223.echo.cx/my.php?image=cj6xa.jpg

Bóg Olimpu 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 28, 2005 12:31   

GTA San Andreas to najlepsza z wszystkich części tej gry:) Swoja droga skonczylem ja juz jakis miesiac temu na PS2 grajac uparcie codziennie wieczorami po kilka godzin:) Polecam ja wszystkim:) Jest wiele nowych mozliwosci, mi sie podobalo latanie samolotem:) Mozna robic doslownie wszystko:) Jeszcze raz polecam:)

chef 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 29, 2005 10:32   Re: GTA SA

Boro napisał/a:
Chciałbym was spytac co sądzicie o całkiem nowej grze GTA SA.

Gra wcale nie jest taka nowa bo na PS2 wyszla juz w pazdzierdniku 2004 roku. Czyli ok. 7 miesiecy temu ;-) To tak pisze zeby niektorych uswiadmomic, ktorzy tak bardzo rajcuja sie gra, ze super ze PC jest super bo to gta sa wyszlo na PC ;) Nie mowie ze ty Boro ;-) Podobnie jak Bóg Olimpu przeszedlem gre (jeszcze w roku 2004 :P ) na PS2. Naprawde swietna gra.

Boro 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 29, 2005 16:55   

Tak rzeczywiście nie jest może taka nowa , ale warto o niej jeszcze pogadać:)

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 02, 2005 10:56   

polecam! przeszedłem ją jakiś czas temu na ps2 teraz leży i czeka bo na pewno jeszcze raz to zrobie za jakiś czas. gra wciąga na maxa! klimat, auta, misje, wojny gangów wszystko jest przesadzone. moim hobby było tuningowanie bryk i jazda ścigaczami!

radioslav
Milanista

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 21:00   

Gierka niczego sobie, mozna sobie pograc ! Mam ja od dluzszego czaso i bardzo mi sie podoba ! Jestem juz gdzies w polowie i polecam ja wszystkim, ktorzy jeszcze nie grali!!!

badzio 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 20, 2005 12:10   

Dla mnie nie ma nic lepszego w serii GTA niż pierwsza i druga część tej właśnie serii. Klimat w tych grach był niepowtarzalny i można było łupać dzień i noc. Teraz GTA owszem jest prawie tak samo dobre, ma o wiele lepszą grafikę, dużo dodatków, bzdetów itd. itp., ale klimatem napewno juz nie przebije tamtych staruszków :wink: .

franek12 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 22, 2005 14:47   

Jest to swietna gra. Przeszedłem ja juz cala :) niektore misje sa bardzo fajne :) Gra ma b. dobra grafike.

Michael90 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 06, 2005 16:43   

GTA:SA jest świetne i jednym słowem: jestnajlepsząnaraziezeszystkichczęściGTA.

misiunio18 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 15, 2005 23:02   

a u mnie najgorsze ze się wyłącza po 2 minutach gry ;( próbowałem już wszystkiego i nic cały czas to samo

Michael90 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 16, 2005 09:24   

A może spróbuj usunąć GTA:SA potem zdrefragmentować dysk tam gdzie było zainstalowane i znowu zainstalować(kiedyś miałem taki problem z inną grą).

misiunio18 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 16, 2005 17:16   

Próbowałęm już wszystkiego i nic nie pomaga. Kompa dla jednej gry nie chcę wymieniać, a chyba tylko taka możliwość mi pozostaje :(

inv 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 16, 2005 21:16   

w takim wypadku warto zadzwonic do dystrybutora - zazwyczaj funkcjonuje jakas infolinia gdzie moga Ci doradzic co moze byc nie tak. Moze masz jakis konflikt sprzetowy albo jakis inny soft gryzie sie z dana gra - warto sprobowac, w sumie od tego sa.
It's understood

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Sie 17, 2005 00:55   

Ja proponuje tak dla odmiany kupic oryginal :P

Hawk 
Juventino

Wysłany: Śro Sie 17, 2005 15:42   

Ja mialem cos podobnego tyle ze gra wytrzymywala ok 20 minut. A przyczyna byla prosta. Przegrzewala sie karta grafiki. Jedyna opcja byla aby zakupic nowa grafike albo wywalic gre. Wiec pozegnalem sie z GTA SA.

Ososbiscie w tej grze brakowalo mi tego czynnika obecnego w pierwszej czesci czy GTA Liberty City ktory nie pozwalal sie oderwac od komputera przez dluuugie godziny. GTA SA jest swietna gra ale w moim odczuciu troche za bardzo "przepakowana"

Pozdro

Michael90 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 17, 2005 15:48   

Cytat:
a mialem cos podobnego tyle ze gra wytrzymywala ok 20 minut.

Przypomniałem sobie swój problem miałem ten sam co "Hawk".
Tylko w innej grze.

Placor 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 18, 2005 23:24   

Radziłbym sciągnąć ten film http://ww2.tvp.pl/video/2005/07/28/44696/film.asf :evil: :evil:

Shorty 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 15, 2005 18:46   

Trzeba też wspomnieć o dziewczynach ja miałem wszystkie 6( jak szaleć to szaleć :D ).
A próbowaliście z Hot Coffe?

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 16, 2005 18:23   

Dziś podczas jazdy autobusem chcąc nie chcąc podsłuchałem rozmowę dwóch małolatów (podstawówka lub inne gimnazjum). Gadali właśnie na temat GTA SA. Jeden z nich wspomniał, że są dodatki do tej gry w stylu: maluch, polonez (Polak potrafi :-D ). To może nie jest jakaś rewelacja. Ale rozbroił mnie fakt, że można też pojeździć... ciężarówką z logiem biedronki. :lol: Czego to fani gry nie wymyślą i nie wcielą w wirtualne życie.

Msi 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 29, 2006 14:12   

He he to prawda Pawle tak to jest sam miałem w GTA 3 zamiast taksówek (zółtych poczciwych - taksówki z filmu taxi :D i jakieś inne pojazy jak BMW czy Audi ale jakie to już nie pamiętam) Ogólnie gra spox tylko mnie męczy nauka samolotem i nie wiem jak to przejść a męczę się już dosyć długo i nic więc może ktoś pomoże. Pzdr

Ralf63 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 18, 2006 15:47   

cudna gra tylko że...trza mieć troche porządny komp :/ więc ja sobie poczekam

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 18, 2006 20:39   

dlatego lubie konsole:) nie trzeba miec nic superwypasionego. Zawsze pojdzie:)
Teraz wychodzi nowa czesc GTA na przenosne konsolki PSP. Po Liberty City Stories ktore wyszlo jakis czas temu (prawie rok) czas na Vice City Stories czyli powrot do goracych lat 80tych. Niby te same miasta, ale tyle zmian, ze zbija sie czas bardzo przyjemnie.

chef 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 19, 2006 11:44   

kuba masz psp? Fajna sprawa, chociaz jakies 2 lata temu kompletnie minela mi chec grania w gry. Ale pewnie jakbym byl mlodszy o pare lat to bym sobie sprawil ta kieszonkowa konsolke. Chociaz i tak jestem raczej bardzo mlody :P

A jezeli chodzi o kwestie konsola vs. komp to chyba nie trzeba nikogo przekonywac co jest lepsze ;) Taki Xbox360 w wersji premium z hdd kosztuje ok. 1600zł. Za kompa ktory pociagnie gry jakosciowo zblizone do tych z Xbox'a trzeba by zaplacic co najmniej 5000zł. Wiec jak ktos wydaje majatek, zeby ciagle polepszac kompa dla gier, konsola to naprawde swietna sprawa. No i ma sie spokoj na jakies 5 lat.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sie 19, 2006 12:59   

Mysle ze kupujac komputer za 5 tys to tez jest to sprzet ktory jesli nie przez 5 to przez 3-4 lata nie bedzie wymagal wymiany, a kupujac komputer masz cos zdecydowanie wiecej niz tylko zabaweczke do grania, cos na czym mozesz sluchac muzyki, pracowac, surfowac po necie i wiele wiele innych. Do tego sterowanie wszelkiego rodzaju gier zawsze bylo dla mnie przyjemniejsze z myszka i klawiatura niz z padami. Mialem juz wiele komputerow, mialem PS, Nintendo 64, gralem na PS2 i innych wymyslach i nigdy nie postawilbym konsoli wyzej niz komputera, nawet za cene nieco lepszej grafiki w konsolach.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 19, 2006 14:43   

Chef - jezeli nie kłamiesz w swoim profilu to jestem od ciebie o 8 lat starszy:) A jeszcze mi chec do grania nie przeszla:) No ale widac taki jestem sobie niedojrzały:P
PSP jakos zdobyłem i nic tak nie umila podrozy pociagiem do pracy jak 2 kolejki serie A w Pro Evo:) Oprocz tego jest to odtwarzacz mp3 i filmy mozna obejrzec, posurfowac w necie... sympatyczna zabawka.
Co do veera to zgadzam sie!! Ale komputer jest przede wszystkim narzedziem do pracy ( przynajmniej dla mnie), oraz kontaktow z wami poprzez internet:) i co do tego nie ma 2 zdań. Jeżeli jednak chce sie kupic maszynke tylko i wylacznie do gier (chyba ze jest sie strategiem bo tu rzadza PCty) to zdecydowanie bardziej oplaca sie kupic konsole, chociazby ze wzgledu na oszczednosc. A kwestia wygody w graniu - przy zrecznosciowkach pad jest niezastapiony. Co innego jakies doomy i strategie... tam rzadzi myszka.

Odpowiedz do tematu