ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery Milanu (cz. 14)
Autor Wiadomość
Prezes_gol 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 19:47   

Według mnie jeżeli istnieje możliwośc kupienia Solariego to jak najszybciej powinniśmy to zrobić!Beckham odpada!No chyba żeby tylko na ławie siedział i przynosił dochody niegrając :lol: A tak ogólnie to przydałoby się zatrzymać Hernana.On przydaje się w decydujących momentach!
Gilardinio w końcu przechodzi do Milanu czy nie??Bo juz sie gubie troche w tym wszystkim.Przydałby się nam bardzo.
Aha no i jeszcze jedna sprawa:Milan niemoże sprzedawać młodziezy!!!Co będzie jak za kilka lat zabraknie Maldiniego??kto go zastąpi??Jak już to Milan niech wypożycza młodych utalentowanych zawodników do dobrych klubów europejskich żeby nabierali doświadczenia ale nich ich niesprzedaje!
Jak by udało się kupić Solariego i Gilardinio to było by to naprawde wielkim wzmocnieniem dla Milanu!Oby tak się stało.

beneras 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 19:49   

DjJuve napisał/a:
...a i tak Cassano moze buty czyscic :dance:

jedyne w czym cassano jest lepszy to w kopaniu choragiewek :lol2:

Tomcatmi6 
Juventino

Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 19:52   

Cytat:
bedzie asystowal,bedzie strzelal mase goli,bedzie wkrecal w ziemie obroncow,bedzie osmieszal wszystkie zespoly,bedzie koszmarem bramkarzy

Chyba mowisz o obronie benjaminkow w Serie A, bo to jest mniej wiecej poziom obrony w Hiszpanii. Z mocniejszymi klubami juz tak nie powkreca, a czolowka obroncow wloskich juz go poustawia ;)
Cytat:
bedzie najbardziej medialna postacia klubu(nie wiem czy wiecie ale teraz el nino jest,zaraz po bekchamie najpopularnieszym zawodnikiem w azji ),jego koszulki beda sie najlepiej sprzedawac

A z Milanu zrobi sie cyrk objazdowy i beda zamiast na graniu wpilke, zarabiali na pokazywaniu el nino. Bedzie gral za to ze jego koszulki sie najlepiej sprzedaja. A porownanie do Beckhama mi sie podoba, moze stanie sie hiszpanskim beckhamem, ktory swoj talent rozmienil na drobne w salonach pieknosci ;)
Cytat:
bedzie tez jej najlepszym strzelcem w historii,bedzie legenda Milanu,itd...

I wtedy sie obudzisz..
pozdr
"Jestem juventino nie moge lubic, ani szanowac was milanistow i innych."
juveluck - JP ;)

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 19:57   

Proponuje porownac gre obu panow na Euro :banan:
Obecnie Antonio jest bez formy, ale i tak przewyzsza boskiego Fernando umiejetnosciami :]
Co do kopania choragiewek, rzeczywiscie robi to dobrze, a w dodatku podoba mi sie to :wink:

Panie Prezes_gol co do Gilardino nic nie wiadomo. Włoskie media swego czasu rozpisywaly sie ze zawodnik ten jest juz praktycznie w Milanie, lecz ostatnio zrobilo sie cicho. Trzeba zaczekac do mercato, wtedy wszystko sie wyjasni.

beneras 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 20:14   

Tomcatmi6 napisał/a:

Chyba mowisz o obronie benjaminkow w Serie A, bo to jest mniej wiecej poziom obrony w Hiszpanii. Z mocniejszymi klubami juz tak nie powkreca, a czolowka obroncow wloskich juz go poustawia ;)

to twoje zdanie,ja je szanuje,choc mnie troche smieszy ;) zreszta zobaczymy jak torres bedzie juz w Milanie(odpowiadam na nastepne zaczepki np pionki czy veera-bedzie bedzie :] )

ps.jak tak sie smiejesz z dzieciaka,to przypomnij sobie kto osmieszal boskiego zlatana w meczu z Milanem :] nasz ukochany 40latek :-D

Grazie Billy :)

Tomcatmi6 napisał/a:

Bedzie gral za to ze jego koszulki sie najlepiej sprzedaja.

nie,bedzie gral dlatego,ze wraz z sheva i kaka beda roznosic wszystkich w pyl :)

Tomcatmi6 napisał/a:

A porownanie do Beckhama...

jakie porownanie ?

DjJuve napisał/a:

:lol2:

proponuje porownac ilosc goli :] :

antek 7(:hahaha:) dzieciak 16(:]),czyli prawie(mialobyc ponad ;) )2x wiecej :roll:

zaiste antek jest lepszy :roll: :roll:

EDIT:racja Jonathan.moja pomylka :)
Ostatnio zmieniony przez beneras Wto Kwi 19, 2005 20:26, w całości zmieniany 1 raz  

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 20:21   

beneras napisał/a:
antek 7(:hahaha:) dzieciak 16(:]),czyli prawie 2x wiecej :roll:

A nie ponad 2 razy wiecej ? :roll:

Tomcatmi6 
Juventino

Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 20:26   

Cytat:
ps.jak tak sie smiejesz z dzieciaka,to przypomnij sobie kto osmieszal boskiego zlatana w meczu z Milanem nasz ukochany 40latek

Tyle ze ja nie podniecam sie Zlatanem, nie mowie ze jest najlepszym napastnikiem i tym podobne rzeczy. Kwestia jest tego typu ze Zlatan nie odbije sie od wloskiego obroncy i nie da sie przestawic tak jak przypuszczam ze bedzie z Torresem. Pozatym co z tego ze Billy zatrzymal Zlatana? Jest on bardzo dobrym obronca i byl lepszy. Watpie aby Torres zdzialal wiecej niz Zlatan :D
Cytat:
nie,bedzie gral dlatego,ze wraz z sheva i kaka beda roznosic wszystkich w pyl

Albo z Drwalem bedzie ciosal lawke rezerwowych.
Cytat:
jakie porownanie ?

Porownanie w kwestii medialnosci.
Cytat:
proponuje porownac ilosc goli :

antek 7() dzieciak 16(),czyli prawie 2x wiecej

A ja proponuje porownac obrone :
Wloska ---> Hiszpanska :lol:
Jesli nie widzisz roznicy w grze obronnej miedzy tymi ligami, oraz stylu gry to trudno :/
pozdr
juveluck - JP ;)

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 20:37   

beneras napisał/a:
zreszta zobaczymy jak torres bedzie juz w Milanie(odpowiadam na nastepne zaczepki np pionki czy veera-bedzie bedzie :] )

Zaczepek ze strony Veerapana nie bedzie, bo Veerapan nie bedzie sie powtarzal. Powiedzial juz wielokrotnie co sadzi o Torresie i jego przyjsciu do Milanu i beneras zna jego zdanie na ten temat.

Tomcatmi6 - proponuje nie rozmawiac z benerasem i jego pogladami na temat wyimaginowanego transferu Torresa do Milanu ;)
Jego komentarze na temat Torresa najlepiej ignorowac, bo mam wrazenie ze im bardziej nam to przeszkadza tym bardziej jego to bawi :] i tym wiecej o tym wypisuje.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 20:39   

beneras napisał/a:

DjJuve napisał/a:

:lol2:
Mnie rowniez smieszylo jak Torres zblaznil sie ze swoja druzyna :]
zdobyl jakas bramke? :>

beneras napisał/a:
proponuje porownac ilosc goli :]

antek 7(:hahaha:) dzieciak 16(:]),czyli prawie(mialobyc ponad ;) )2x wiecej :roll:

Wystarczy przeczytac moja cala wypowiedz :]
Cytat:
Obecnie Antonio jest bez formy, ale i tak przewyzsza boskiego Fernando umiejetnosciami

Jezeli Cassano bedzie tak dysponowany jak chociazby rok temu, Torres bedzie mogl za nim pilki nosic :]

beneras napisał/a:
zaiste antek jest lepszy :roll: :roll:
W optymalnej formie owszem.

beneras 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 20:43   

Tomcatmi6 napisał/a:

Tyle ze ja nie podniecam sie Zlatanem, nie mowie ze jest najlepszym napastnikiem i tym podobne rzeczy.

nigdy nie napisalem,ze torres jest najlepszym napastnikiem.najlepszy jest sheva,torres bedzie w przyszlosci.

Tomcatmi6 napisał/a:

Kwestia jest tego typu ze Zlatan nie odbije sie od wloskiego obroncy i nie da sie przestawic tak jak przypuszczam ze bedzie z Torresem.

hiszpania grala nie dawno mecz z wlochami.jezeli sie nie myle bylo 1-1.gola dla hiszpanow strzelil torres(nie z karnego :roll: ) i zebral b.dobre recenzje.dziwne,ze nie odbil sie,ani nie dal sie przestawic wloskim(najlepszym) obroncom :|

i jeszcze jedno.czy DP jest wielkim pakerem ? nie,nie jest,a mimo to swoje strzelil w serie a.

Tomcatmi6 napisał/a:

Porownanie w kwestii medialnosci.

nie bylo zadnego porownania.stwierdzilem tylko,ze jest po beckhami najpopularniejszym pilkarzem w azji.ty sie z tego smiejesz i porownujesz go do becksa :| nie wiem czy wiesz,ale dzieki takiej popularnosci zawodnik moze sie sam splacic i przyniesc zespolowi duze dochody.

Tomcatmi6 napisał/a:

A ja proponuje porownac obrone :
Wloska ---> Hiszpanska :lol:

vieri w tej i tej strzelal ok 24 goli.tylko ze w hiszpani w 24 meczach ;)

[ Dodano: Wto Kwi 19, 2005 9:45 pm ]
i jeszcze do djj:ile goli w zeszlym sezonie strzelil antos ? bo chyba wtedy byl w najlepszej formie.

Tomcatmi6 
Juventino

Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 20:59   

Cytat:
hiszpania grala nie dawno mecz z wlochami.jezeli sie nie myle bylo 1-1.gola dla hiszpanow strzelil torres(nie z karnego Rolling Eyes ) i zebral b.dobre recenzje.dziwne,ze nie odbil sie,ani nie dal sie przestawic wloskim(najlepszym) obroncom Neutral

O ile dobrze pamietam to Polska tez wygrala mecz z Wlochami i to 3-2, wniosek z tego taki ze Zuraw jest lepszy od wloskich obroncow :lol:
Oba mecze byly sparingami, a w nich chyba sam wiesz jak wlosi graja? Pozatym ja mowie o lidze wloskiej w ktorej, chyba nie zaprzeczysz, troche inne sa zasady gry cialem niz w Hiszpanskiej.
Cytat:
i jeszcze jedno.czy DP jest wielkim pakerem ? nie,nie jest,a mimo to swoje strzelil w serie a.

Nie jest ale nie gral poza liga wloska. A jednak przejscie z Primiera do Serie jest jakas odmiana :) . Zobacz na przykladzie Samuela jak przyszedl do Realu, troche nie mogl sie przyzwyczaic ze sedziowie gwizdali faule ktorych we wloszech nikt by nie podyktowal.
Cytat:
nie wiem czy wiesz,ale dzieki takiej popularnosci zawodnik moze sie sam splacic i przyniesc zespolowi duze dochody.

Nie wiem czy wiesz ale zawod pilkarza polega na dobrej grze a nie sprzedawaniu sie gdzie tylko wiecej zaplaca. Nie lubie takich zawodnikow i nic na to nie poradze.
Cytat:
vieri w tej i tej strzelal ok 24 goli.tylko ze w hiszpani w 24 meczach Wink

Ja mowie o hiszpanskim napastniku w lidze wloskiej a nie o wloskim w hiszpanii. A to jest roznica i to znaczna.
pozdr
juveluck - JP ;)

beneras 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 21:24   

Tomcatmi6 napisał/a:

Pozatym ja mowie o lidze wloskiej w ktorej, chyba nie zaprzeczysz, troche inne sa zasady gry cialem niz w Hiszpanskiej.

zgadzam sie.

Tomcatmi6 napisał/a:

Nie jest ale nie gral poza liga wloska. A jednak przejscie z Primiera do Serie jest jakas odmiana :) . Zobacz na przykladzie Samuela jak przyszedl do Realu, troche nie mogl sie przyzwyczaic ze sedziowie gwizdali faule ktorych we wloszech nikt by nie podyktowal.

1.a co ma to,ze wychowal sie we wloszech ? lepiej sie na nogach trzyma czy jak ?zasugerowales,ze torresem beda rzucac na lewo i prawo(mimo,ze warunki ma przyzwoite:183 cm i 70 kg i ciagle rosnie :P ),a taki dp daje/dawal sobie rade.zamiast sie przepychac alex wkreca/l zawodnikow i biegnie dalej.tak samo bedzie robil el nino.

2.problemem samuela nie sa inaczej odgwizdywane faule,tylko partnerzy.u boku takich asow jak helguera,carlos,pavon,salgado czy bravo to sam nesta i maldini nic by nie zdzialali.

Tomcatmi6 napisał/a:

Nie wiem czy wiesz ale zawod pilkarza polega na dobrej grze a nie sprzedawaniu sie gdzie tylko wiecej zaplaca. Nie lubie takich zawodnikow i nic na to nie poradze.

wiem na czym polega zawod pilkarza.torres tez wie,a to ze uwielbiaja go azjatki ? tutaj na forum nasze dziewczyny uwielbiaja maldiniego,neste,gattuso i co ? mnie tam nie przeszkadza,ze zawodnik jest medialny dzieki swojej urodzie.

Tomcatmi6 napisał/a:

Ja mowie o hiszpanskim napastniku w lidze wloskiej a nie o wloskim w hiszpanii. A to jest roznica i to znaczna.
pozdr

tak,bo wloscy napastnicy sa tak cudowni,ze sprawdzaja sie wszedzie,natomiast hiszpanscy sa zli i nie sprawdzaja sie niegdzie poza ojczyzna.

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 21:46   

Nie licze bramek Cassano (nie jestem zadnym fanatykiem) ale jego gra w poprzednim sezonie satysfakcjonowala mnie. Dobrze radzil sobie w Rzymie i wywalczyl miejsce w kladzie "niebieskich".
Jezeli przejdzie do Juve i odzyska forme sprzed roku, bede w siodmym niebie :]

TomekW 
Administrator

Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 22:25   

Szczerze mowiac meczy mnie juz ta sprawa Torresa. Dlatego zmienie temat.
Wczoraj wloskie portale podaly, ze Milan zaklepal sobie na przyszly sezon Marka Van Bommela, ktoremu w czerwcu wygasa kontrakt z PSV. 28-letni Holender ponoc podpisal kontrakt na 3 lata i bedzie zarabial 3mln euro rocznie. Decydujaca role przy tym transferze mial odegrac Ariedo Braida, a referencje pomocnikowi PSV wystawil Marco Van Basten. Milan ubiegl m.in. Barcelone i Inter.

Oczywiscie nie bedziemy miec pewnosci, dopoki nie bedzie oficjalnego potwierdzenia (a predko nie bedzie, bo przeciez gramy wlasnie z PSV w polfinale LM). Ale z drugiej strony w zeszlym roku nie chcielismy wierzyc w Dhorasoo i Esajasa ;) Jesli jednak jest to prawda, to mysle, ze zrobilismy swietny interes. Zwlaszcza, ze nazwiska pomocnikow, ktorymi rzekomo mielismy sie interesowac, delikatnie mowiac nie powalaly na kolana ;) Baronio, Juninho, Ledesma, Mozart... Mamma mia ;) Van Bommel to wg mnie wyzsza polka. Oczywiscie nie jest to zawodnik tego samego formatu ani rodzaju jak Pirlo, ale stanowilby calkiem niezla alternatywe dla naszego rezysera. I to alternatywe jakiej w tej chwili w zasadzie nie mamy. Bo Ambrosini nie nadaje sie do rozgrywania, a Rui i Vikash nie gwarantuja jakosci proponowanej przez Pirlo, bo maja sklonnosci do holowania pilki, na czym traci szybkosc akcji (oczywiscie nie w takim stopniu jak Seedorf :wink: ). Van Bommel moze grac praktycznie na kazdej pozycji w pomocy i zwany jest "generalem srodka pola". Ma godny uwagi przeglad gry i znakomity strzal z dystansu - mocny a przy tym precyzyjny. Jego wada jest zbyt goracy temperament, co czesto powoduje niemile starcia. W Holandii mowia ponoc, ze kazdy faul Van Bommela to potencjalna kontuzja. Ale mozna go utemperowac ;)
Ja czekam z niecierpliwoscia na potwierdzenie tego transferu. Zrodla zblizone do Milanu sugeruja, ze Van Bommel byl juz w Mediolanie i przeszedl testy medyczne.

beneras 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 22:32   

tez jestem zdania,ze to bardzo dobry transfer.zastanawia mnie tylko,czy ktorys z pomocnikow bedzie musial odejsc :doh: i nie mam na mysli brocchiego(ktory i tak gra malo),ale ambro badz dhorasoo.

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 22:49   

TomekW...no to van Bommel będzie się dobrze czuł w Serie A (odnośnie temperamentu) :wink: i chyba pytanie Banerasa jak najbardziej słuszne...ktoś poleci...skoro Rui zostaje....czyżby jednak Ambro?

P.S. jak MvB zagra słaby dwumecz to bedzie wiadomo dlaczego :wink:

Prezes_gol 
Milanista

Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 22:52   

DjJuve dzięki za informacje :) (czego dopisek Panie??) Poprostu Prezes_gol 8) To sprawe Gilardino ma wyjaśnioną(tz. no niewyjaśnioną ale już wiem że wszystko ucichło i nic niewiadomo :) )
A co jest z Solarim??Milan może go pozyskać??Coś się mówi o takim transferze??
Może wiecie kogo jeszcze "na oku" ma Milan??

Tomcatmi6 
Juventino

Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 22:56   

Cytat:
1.a co ma to,ze wychowal sie we wloszech ? lepiej sie na nogach trzyma czy jak ?zasugerowales,ze torresem beda rzucac na lewo i prawo(mimo,ze warunki ma przyzwoite:183 cm i 70 kg i ciagle rosnie Razz),a taki dp daje/dawal sobie rade.zamiast sie przepychac alex wkreca/l zawodnikow i biegnie dalej.tak samo bedzie robil el nino.

2.problemem samuela nie sa inaczej odgwizdywane faule,tylko partnerzy.u boku takich asow jak helguera,carlos,pavon,salgado czy bravo to sam nesta i maldini nic by nie zdzialali.

Chodzi mi o to ze Samuel gra twardo i jego problemem byly kartki co mecz w hiszpanskiej. Sadze ze Torresa beda ustawiac jak beda chcieli obroncy we wloszech.

Cytat:
tak,bo wloscy napastnicy sa tak cudowni,ze sprawdzaja sie wszedzie,natomiast hiszpanscy sa zli i nie sprawdzaja sie niegdzie poza ojczyzna.

Mowie ze hiszpanski napastnik na wloskiego obronce to tak jak w tej emotce :wall:
Wlochy raczej nie slyna z napastnikow ;)
pozdr
juveluck - JP ;)

TomekW 
Administrator

Wysłany: Wto Kwi 19, 2005 22:57   

Wg mnie to Brocchi polozylby glowe pod topor w przypadku transferu VB. Wiadomo, ze chcac odnosic sukcesy, musimy miec po dwoch graczy na dana pozycje. Oczywiscie nie mozemy marzyc o tym, zeby miec po dwie gwiazdy na kazdej pozycji, bo wielcy chca grac a nie grzac ;) Dlatego bardziej prawdopodobna jest strategia mistrz + solidny zmiennik.
A nasza pomoc z VB bylaby na miejscu ;)

...............Pirlo................
........(Van Bommel).........
....Gattuso........Seedorf....
.(Ambrosini)...(Dhorasoo).
..............Kaká................
..........(Rui Costa)...........

Bylby jeszcze Serginho, ktory latalby dziury ;)

chrissnail: Niekoniecznie. Moze bedzie chcial juz teraz pokazac sie nowemu trenerowi.
Prezes_gol: Sprawa Solariego jest juz nieaktualna, bo przedluzyl kontrakt.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Kwi 20, 2005 08:04   

Zakup Marka van Bommela byłby dobrym ruchem. Tyle że ja mam tu pare wątpliwości ;-)
Po pierwsze primo, jak zauważył TomekW zbliża się półfinał z PSV. Przypomnijcie sobie co się pojawiło w mediach przed 1/8 i 1/4 finału. Dla tych co nie pamiętają: przed MU pojawiła się informacja anglików, że Rino miałby grać w ManU, natomiast przez derby to "nasi" dziennikarze wprowadzili ferment w Interze wkładając w usta Emre wypowiedź, że wybrał w Mediolanie nie ten klub. Teraz sytuacja jest podobna. Zbliża się półfinał i włoscy dziennikarze "pomagają" jak potrafią najlepiej Milanowi, pisząc, że najlepszy zawodnik PSV jest już zawodnikiem Milanu. Wyobraźcie sobie jaka jest w tym momencie atmosfera w Eindhoven ;-) Jeżeli van Bommel zagra słabo jak sugeruje chrissnail to lepiej, żeby już po rewanżu pojechał do Mediolanu ;-) . Jeżeli zagra dobrze, to zaprezentuje się przed nowymi kolegami - a przede wszystkim trenerem - z jak najlepszej strony. Tak więc, wydaje mi się, bardziej logiczne że jeżeli w tej informacji jest prawda, to Mark da z siebie wszystko.
Natomiast w temacie "kto ma wylecieć" to ja stawiam na Dhorasoo (z tych zawodników co trochę grają) bo wyrzucenie Brocchiego praktycznie nic nie zmieni. Rui zostanie na pewno (jako zmiennik Kaki), Ambro jako zmiennik Gattuso i van Bommel jako zastępca Pirlo. Za Seedorfa może wchodzić Serginho no i pamiętajmy, że ponoć zaklepany jest już Jankulovski, który spokojnie może grać na lewej pomocy. Dhorasoo natomiast nie ma uznania w oczach Carletto. I o ile nam się podoba :-) to Carlo nie koniecznie jest wielbicielem jego talentu.

pzdr,

TomekW 
Administrator

Wysłany: Śro Kwi 20, 2005 09:29   

Podzielam Twoje watpliwosci droc. To moze byc rownie dobrze wojna psychologiczna. Przekonamy sie niedlugo. Co do tego, czy Carlo ceni Dhorasoo czy nie, to sam nie wiem co o tym myslec. Na poczatku rzadko na niego stawial, ale w styczniu Vikash wygryzl przeciez Seedorfa na kilka meczow. Teraz jest kontuzjowany, wiec trudno naprawde wyrokowac. Jesli zas chodzi o Jankulovskiego, to faktycznie moze grac w pomocy, ale pamietajmy, ze Romek ponoc zazyczyl sobie Kaladze za Crespo...

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Kwi 20, 2005 10:22   

Ja szczerze mówiąc wolałbym żebyśmy nie oddawali Kaladze za Crespo. Gruzin w kilku ostatnich meczach imponował formą, szczególnie w meczu z Romą. Jest skuteczniejszy od Paolo jeżeli chodzi o ofensywę, a i w obronie jest bardzo ciężki do przejścia. Właśnie jeżeli chodzi o grze w defensywie poczynił on ostatnio znaczne postępy i jest już wg mnie obrońcą klasy światowej, a takich nie należy się pozbywać. Już byłbym bardziej był skłonny odstąpić od transferu Crespo (tym bardziej w kontekście zakupu Gilardino), ewentualnie oddać np Seedorfa, który w tym sezonie zanotował znaczny regres formy, a nadal jest ceniony w świecie (choć Marco go nie powołuje do reprezentacji). Za Seedorfa mógłby grać znakomity Dhorasoo lub też Jankulovski który pewnie nas zasili tego lata.
Zgadzam się w zupełności z teorią droca jeżeli chodzi o van Bommela. Zresztą jest to zawodnik powszechnie znany od paru już sezonów, ale eskplozja jego formy nastąpiła dopiero w tym. Nie mamy pewności czy nie jest to gwiazda jednego sezonu, jak kiedyś Javi Moreno. Ja raczej zastępcy Pirlo poszukałbym na boiskach serie A.
PS. Jestem wielbicielem talenntu Vikasha, droc :-D

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Kwi 20, 2005 13:34   

Ha dokładnie Carlo...po jakiego wafla czekaliśmy aż sie Kaładze wyleczy i zacznie dobrze grać by teraz oddawać go w rozliczeniu za Crespo. Może lepiej dać sobie spokój z Hernanem i zagiąć parol (ale już taki porządny) na Gilardino. Ja rozumiem wkład argentyńczyka w tym sezonie ale ma już swoje lata. Co do Vikasha to mam podobne zdanie do Ciebie Carlo...może jakimś wielkim talentem to on nie jest (możliwe że problemy z Santinim miały na to wpływ) ale wolałbym dać mu szansę na jeszcze jeden sezon niż Ambrosiniemu.
A z tym Markiem van Bommelem to sytuacja z lekka przypomina mi "zlot" chłopaczków z Ajaxu z Kluivertem na czele. Najpierw zadał "cios" a potem przyszedł do Milanu. No i sprawa kolejna...jeżeli on już przyjdzie to nie sądzę aby był zmiennikiem Pirlo bo mu się nie opłaca w takim razie przychodzić do Milanu...

red 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 20, 2005 15:49   

moim zdaniem kaładze powinien zostać. wolałbym żeby nie kupowali crespo, niz żeby kacha odszedł. mamy wiekową obronę, a kacha jest jednym z najlepszych lewych świata. mam nadzieję, że nie popełnią błedu, tak jak to zrobili z collocinim. a co do gilardino. jeśli przyjdzie będzie grał z szewą w pierwszej 11.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Kwi 20, 2005 16:33   

chrissnail napisał/a:
Co do Vikasha to mam podobne zdanie do Ciebie Carlo...może jakimś wielkim talentem to on nie jest (możliwe że problemy z Santinim miały na to wpływ) ale wolałbym dać mu szansę na jeszcze jeden sezon niż Ambrosiniemu.

Ja rozumiem ze Ambro nieudolnie zastepowal Pirlo, ale to tylko dlatego ze to nie jest jego pozycja ani jego zadania na boisku. Nie mozna przekreslac tego co dla nas zrobil i jak gra na swojej nominalnej pozycji. Dla mnie Ambro to taki drugi Rino. Walczy za dwoch i doskonale spisuje sie w defensywie, do tego wysmienicie gra glowa, chyba na rowni z Sheva i Crespo.
Massimo jest jeszcze stosunkowo mlody, ma dopiero 28 lat, w Milanie z roczną przerwą gra juz od 10 lat i walnie przyczynil sie do wielu sukcesow. Ma za soba 239 wystepow w czerwono-czarnej koszulce czyli po Maldinim, Billym i Shevie jest najbardziej związanym z Milanem zawodnikiem.
Milan nie sprzedaje swoich mistrzow, do ktorych Ambro z pewnoscią sie zalicza. Wiec uwazam ze jezeli on sam nie poprosi o mozliwosc odejscia od druzyny to nie ma co liczyc na jego sprzedanie.
Mysle, ze mamy kilku bardziej zbednych zawodnikow niz Ambro.

red napisał/a:
mam nadzieję, że nie popełnią błedu, tak jak to zrobili z collocinim

A ja mam nadzieje ze dzialacze Milanu popelnia taki "błąd" jak w przypadku "collociniego" :P czyli postąpią z głową i nie oddadza Kakhy.
Ja w przypadku takiej wymiany jestem troche rozdarty. Z jednej strony od poczatku bylem gorącym zwolennikiem przybycia Crespo do Milanu i teraz jestem zwolennikiem tego aby został. Wydaje mi sie jednak ze w perspektywie niemal pewnego przyjscia do nas Gilardino, gdybym musial wybierac oddalbym Crespo a pozostawil Kaladze. Mam jednak nadzieje ze Milan bedzie walczyl zarowno o Crespo jak i o pozostawienie w skladzie naszego Gruzina.

Co do Van Bommela to bardzo cieszylbym sie gdyby zasilil nasze szeregi. Obawiam sie jednak ze jest to informacja mocno przekolorowana i wymyslona na potrzeby polfinalu LM co zauwazyl droc. Jak mozna sie przekonac nie mamy godnego zastepcy dla Pirlo i Mark bylby doskonalym uzupelnieniem skladu. I jesli dobrze wkomponowalby sie w druzyne odciazylby troche, chyba najbardziej eksploatowanego w naszym zespole Pirlo.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi