ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Snooker
Autor Wiadomość
acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 22, 2005 14:04   Snooker

Ogląda ktoś MŚ i inne zawody transmitowane w Eurosport?
Snooker może bardzo uspokajać. Fajnie się czymś obżera i zapuszcza brzucha na kanapie
oglądając najlepszych snookerzystów. Jeśli komuś nie chce się nic robic fizycznie - polecam hehe. No i mecze są czasami baaardzo długie (nawet kilkudniowe :P )

badzio 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 22, 2005 17:04   

ja tobie powiem, ze ja ogladam snookera i o dziwo mnie to interesuje. wszak nie znam wszystkich zasad jakie w nim obowiazuja, ale meczyki czasami sa naprawde fajne. no i jeszcze komentatorzy eurosportu "daja rade". sa podobni do tych gosci co komentuja kolarstwo. wprawdzie mowia troche mniej od nich, ale napewno wiecej od innych :P . moim ulubionym zawodnikiem jest stephen hendry, poniewaz....ma fajny wyraz twarzy :] . mimo tego, ze z gory mozna zalozyc, ze mecze sa nudne i w ogole ten sport jako calosc jest nudny, to zapewniam was, ze napewno jest ciekawszy od szachow, brydza i golfa. moze zuzel czy formula 1 to nie jest, ale jak nic nie ma wtelewizji to naprawde mozna poogladac.

nonenalim 
Administrator

Wysłany: Pią Kwi 22, 2005 22:12   

ja akurat snookera bardzo lubie, krolewski bilard ze tak powiem, ogladam 90% relacji z mistrzostw. oglada sie bardzo przyjemnie, zwlaszcza z tym komentarzem. dzis byla z dwoch panow polewka jak transmisja zaczela sie troche wczesniej i wpadli zdyszani do studia przerywajac partyjke... snookera ;) co do wyrazu twarzy miny holta sa lepsze ;) no i polecam pania sedzine michaele tabb :>

Mati_91 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 24, 2005 15:50   

Ja tez ogladam snooker to naprawde fajny sport .Sam chcialbym kiedys sprobowac zagrac w ta gre. Moim ulubionym zawodnikiem jest Higgins :P i on wlasnie dla mnie jst faworytem mistrzostw. Chociaz gdyby w mistrzostwach byl Chinczyk Ding to on by pewnie wygral mistrzostwa.

badzio 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 25, 2005 12:09   

nie sadze, zeby jakis chinczyk wygral mistrzostwa nawet jakby gral. z brytyjczykami raczej nikt nie ma szans wygrac, a jesli juz sie tak zdarzy to raczej sa to przypadki.

nonenalim 
Administrator

Wysłany: Pon Kwi 25, 2005 16:10   

chyba nie widziales jak gra Ding. w china open odprawil z kwitkiem 3 dobrych snookerzystow, z hendrym na czele. hendrego pokonal 9-4 choc anglik prowadzil 4-1. w takiej formie, w jakiej byl Ding tylko O'Sullivan by go pokonal, ale po zacietej walce.

Mati_91 Higgins chyba nie zdobedzie jednak mistrzostwa :P

badzio 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 25, 2005 16:15   

china open to nie mistrzostwa swiata. poza tym chlopak gral u siebie to pewnie byl podwojnie zmotywowany i dlatego tak dobrze mu poszlo. a tak w ogole to dlaczego on nie gra w mistrzostwach swiata? ...

nonenalim 
Administrator

Wysłany: Pon Kwi 25, 2005 20:27   

nie gra,poniewaz ranking zrobiony w tym sezonie rozstawia na nastepny (mam nadzieje ze nie krece ;) ) czyli za rok go zobaczymy. a w tym nie przebrna przez eliminacja. fakt faktem ma ogromny talent i zapewne juz wkrotce przekonamy sie czy sie rozwinie czy nie. bylo i jest juz wiele talentow w snookerze, ale on w przeciwienstwie do innych wygral juz turniej. sadze ze china open byly to narodziny nowej gwiazdy, ale jak zwykle wszystko zweryfikuje zycie.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 21:54   

Ja się za bardzo nie znam na tym sporcie. Nie odróżniam snookera od bilarda. Ale lubię pograć w kulki na zielonym stole. ;-) Oglądanie tego sportu w tv to nie dla mnie. Szkoda mi czasu. Chyba, że... świetną sprawą są różne sztuczki, jakie można wyczyniać z kulami bilardowymi. Wiem, że mistrzem w tym jest (albo był) Polak. :brawo:

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 30, 2005 12:46   

Ja tez najbardziej lubie Hendry'ego. I również głownie ze względu na wyraz twarzy. Niestety w MŚ ostatnio nie pokazał nic wielkiego. A O'Sullivan robi sobie 1-2 roczną przerwę. Szkoda...

badzio 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 30, 2005 21:38   

Paweł Strzelecki napisał/a:
Wiem, że mistrzem w tym jest (albo był) Polak. :brawo:

a dokladniej nazywa ise on Bogdan Wołkowski.

kouba 
Juventino

Wysłany: Nie Maj 01, 2005 19:09   

@acmilan1899x, dlaczego on robi ta przerwe?

Razem 28 :wink:

Czosnek88 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 04, 2005 22:47   

Ja nic nie wiem o przerwie O'Sullivana , ale wydaje mi się , że ewentualna przewa jest spowodowana wachaniami formy w tym sezonie. Jak dla mnie O'Sullivan w tym roku nie pokazał tego na co wyszyscy czekali. Przegrana w MŚ była chyba najgorszym zakończeniem sezonu jaki O'Sullivan mógł sobie wymarzyć. Ale mam nadzieję , że przyszły sezon będzie należał do niego ( o ile będzie występował ).

chef 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 12, 2005 21:27   

Czasem, kiedy nie mam co robic a na Eurosporcie jest snooker to mozna popatrzec. Najlepsi sa komentatorzy, czesto mam wrarzenie ze cos sobie chlapneli przed wejsciem do studia ;-) Byly sytuacje ze nie raz wybuchali nieprzyzwoitym smiechem do mikrofonu czy kiedys wbiegli do studia zdychani i komentowali. Ale to tylko dodaje ciekawosci ogladania tej dyscypliny na Eurosporcie :mrgreen:

beneras 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 12, 2005 22:37   

mam takie pytanie do ludzi ktorzy interesuja sie tym sportem.wie ktos moze jak prezentuja sie roczne zarobki najlepszych snookerzystow swiata ? kolega mi mowi,ze zarabiaja znacznie wiecej niz najlepsi pilkarze,w co nie chce mi sie wierzyc.

pionka 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 12, 2005 22:42   

Oni nie mają stałych pensji jak piłkarze. Zarabiają wygrywając turnieje podobnie jak tenisiści. A pule nagród w ich turniejach są naprawdę duże. Ile sobie wygrają tyle zarobią :)

chef 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 13, 2005 12:52   

Co mnie kiedys zaciekawilo to fakt ze jeden z czolowych snookerzystow (nazwiska nie jestem w stanie sobie teraz przypomniec) ma daltonizm. Jakim cudem wiec gra w snookera, gdzie trzeba odrozniac kolory bil? :hmm:

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Cze 13, 2005 14:32   

Chef - bile mają numerki ;-) Więc sprawa jest raczej prosta.

pzdr,

chef 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 13, 2005 14:41   

Z tego co wiem to w grze w snookera nie ma numerkow na bilach droc.
Poza tym zawodnik o ktorym pisalem ma takze zaawansowana wade wzroku, co przy grze w snookera raczej nie jest wskazane :mrgreen:

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Cze 13, 2005 14:55   

Droc a w snookerze nie ma czasem bil czerwonych (1 pkt) plus żółta (2 pkt), zielona (3 pkt), brązowa (4 pkt), niebieska (5 pkt), różowa (6 pkt) i czarna (7 pkt)? Jak to się ma do cyferek (których bile snookerowe poprostu nie mają)? ;-) Swoją droga to raczej jakaś ściema z tym graczem. W bilarda se chłopak pogra ale w snookera? :wink:

Pepe69 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 13, 2005 15:22   

To prawda z tym graczem, nazywa się Peter Ebdon i czasem mylą mu się bila czerwona z brązową, pyta wtedy sędziego przed uderzeniem, żeby się nie pomylić. A tak poza tym to jest niezły zawodnik, był nawet mistrzem świata z 5 lat temu.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Cze 13, 2005 16:35   

No to się nie popisałem ;-)
Byłem przekonany, że te kolorowe bile mają numerki (to że czerwone nie mają to wiem). Ale przynajmniej dowiedziałem się czegoś nowego ;-)
Jak to mówią - całe życie się człowiek uczy.

pzdr,

Adria 
Milanista

Wysłany: Sob Wrz 03, 2005 15:46   

Droc- nie popisałeś się to fakt, ty poprostu dałeś plamę :roll: . Nie spodziewałam się takich plam po tobie :? .

A co do snookera to lubię tą dyscyplinę sportu, zwykle mnie uspokaja (więc lubię oglądać po szkole :wink: ). Moimi ulubionymi są O'Sullivan i McManus (zna ktoś :roll: ???)
Zza zasłony obserwuję obie strony

Lewa strona nigdy się nie budzi
Prawa strona nigdy nie zasypia...

misiunio18 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 06, 2005 20:09   

Ja nawet bardzo polubiłem Snookera po grze Cue Club. Wszyscy w mojej rodzinie dziwią się jak można to oglądać. Kiedyś brat usiadł ze mną i zaczął oglądać. Efekt był zadziwiający. Po 5 minutach zasnął i spał do końca meczu :-D

chip 
Juventino

Wysłany: Wto Kwi 18, 2006 12:43   

trwają w obecnym czasie kolejne MŚ w snookerze. nie bedac oryginalnym jak zwykle trzymam kciuki za O'Sullivan'em. drugi mój ulubieniec higgins juz odpadl :wall2: szkoda rowniez ze hunter polecial, ale on w zyciu wygral cos wiecej niz jakieś prestizowe rozgrywki w snookera.
sledzi ktos jeszcze mistrzostwa procz mnie?;q

Odpowiedz do tematu