ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa afera dopingowa w calcio
Autor Wiadomość
Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Kwi 20, 2005 16:17   Nowa afera dopingowa w calcio

Wykonane do tej pory po meczach Serie A testy antydopingowe krew - mocz wykazały 4 podejrzane przypadki piłkarzy, jeżeli chodzi o obecność EPO. Jednak kontranaliza polegająca na dokładnym badaniu moczu nie wykazała nic. Prokuratura w Turynie twierdzi że to przez fatalnie zabezpieczone próbki moczu, które powinny być przechowywane w odpowiednich warunkach (temperaturze), a podobno nie były. No i oczywiście zaczyna się ogólnowłoska dyskusja były - czy nie były. Pewnie będzie z tego niezła afera.
Mam tylko nadzieję że Milan nie ma z tym nic wspólnego, a ewentualni winni będą schwytani i surowo ukarani.

MARCIN-rossoner 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 20, 2005 18:04   

Ja nie wiem. :-| Bez przerwy się coś dzieje w tej serie A. Raz mówią, że Gattuso był na dopingu, raz, że Galiani coś kombinował. Tym razem mam nadzieję, że to nieprawda, a jeżeli prawda, to że ACM nie miał z tym nic wspólnego. :?

Wajron 
Juventino

Wysłany: Pią Kwi 22, 2005 18:26   

Kolejna afera dopingowa ? Kto wie ... :o

Nie od dziś wiadomo, że w latach 90tych największe kluby prowadziły, jak ktoś powiedział "WYŚCIG ZBROJEŃ" ... wpadł Juventus, a to tylko przez dociekliwośc Zdenka Zemana. Założe się, że gdyby uparł się np. na Inter czy Milan to i tu by się coś znalazło :|

Calcio jest w chorobie i to w zaawansowanej formie. Ustawianie spotkań Serie B, afery dopingowe, skandale na trybunach, fatalne sędziowanie, machlojki finansowe i celowe konfiguracje w papierach to tylko te najważniejsze. Do naprawienia jest wiele :wall: :x

Qnen 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 18:43   

DO tego dochodzą również problemy finansowe klubów. Nadchodzą cieżkie czasy dla Serie A... ?

Odpowiedz do tematu