ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan - Juve (wyjazd)
Autor Wiadomość
Socha 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 11, 2005 10:07   Milan - Juve (wyjazd)

Chcialem was wszystkich zapytac czy bedzie organizowany wyjazd na ten mecz i czy sa jakiekolwiek szanse na bilety (jestem oczywiscie czlonkiem MCP) Ps.Ile jest km do Mediolanu (San Siro)?

dezali 
Administrator

Wysłany: Pon Kwi 11, 2005 21:07   

W tym sezonie niestety nie otrzymamy jeszcze biletów na spotkanie tej rangi co z juventusem. w zaistnialej sytuacji organizowanie wyjazdu gruowego byloby porywaniem sie z motyka na ksiezyc. kiedys kilka razy juz tak robilsmy, przewaznie wychodzac na swoje, jednak wolalbym tego nie powtarzac. nic nie stoi natomiast na przeszkodzie, by wszyscy czlonkowie MCP juz teraz zbierali srodki na przyszlosezonowe wyjazdy na mecz z juve i derby z interem :)

poki co oczekujemy natomiast na rozstrzygniecia w LM - to jedna z opcji, jaka biezemy jeszcze pod uwage, druga to ktores ze spotkan ligowych konczacych sezon.

Socha 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 11, 2005 21:32   

Oj to wielka szkoda:( Nie wiedzialem ze to az taki problem dostac bilety...hmmm. W kazdym badz razie dzieki za odpowiedz Pozdr

bierhoff 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 16, 2005 10:58   

Mam pytanko Czy na taki wyjazd bedzie mogl pojechac ktos kto nie jest czlonkiem MCP Mowie w tym wypadku o sobie :) ale moze i o innych bedacych w takiej samej sytuacji jak ja A i tak przy okazji czy jest na chwile obecna jakas szansa zeby dostac legitymacje czlonkowska MCP ?

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Kwi 16, 2005 11:05   

Nie bedac czlonkiem MCP nie mozna jezdzic na spotkania organizowane przez fan klub.

Legitymacja czlonkowska jak sama nazwa mowi jest dla czlonkow MCP. Najblizsza okazja do zasilenia szeregow MCP bedzie w maju po zakonczeniu sezonu.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Kwi 16, 2005 20:08   

hmm, z tego co wiem mialo byc tak, ze w przypadku ewentualnych wyjazdow, zawsze pierwszenstwo beda mieli czlonkowie MCP. ale nie bylo mowy, ze jesli sie czlonkiem nie bedzie to pojechac nie mozna...

ale mnie to nie dotyczny, bo w MCP oczywiscie jestem :P

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

milan78 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 18, 2005 15:37   

czyli jak ja chcialbym pojechac z zonka i moim bratem to wszyscy musza byc zapisani w klubie ACM :cry: :cry: nie wiem czy beda chcieli tym bardziej ze brat to kibic Juventusu (ale tylko wtedy gdy graja z Milanem :)

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Kwi 18, 2005 15:42   

Nie, nie musza byc zapisani w klubie ACM :) rzeklbym nawet ze zapisanie sie tam nie jest takie proste :P
A pisząc juz powaznie, to nie bedac czlonkiem MCP nie mozna pojechac chocby z tak prostej przyczyny jak to, ze takie wyjazdy beda dofinansowywane ze skladek czlonkowskich.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

milan78 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 18, 2005 16:03   

Veerapan napisał/a:
Nie, nie musza byc zapisani w klubie ACM :) rzeklbym nawet ze zapisanie sie tam nie jest takie proste :P

a widzisz pomylilo mi sie :lol: :lol: mialo byc MCP ale z przyzwyczajenia wyszlo ACM 8) 8)

Odpowiedz do tematu