ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Skróty po każdym meczu na stronie
Autor Wiadomość
crimer 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 09, 2005 09:04   Skróty po każdym meczu na stronie

Nie wiem czy strona dysponuje takim serwerem aby po każdym meczu był do ściągnięcia skrót wcześniejszego meczu ale myśle że każdy z nas był by za tym aby na stronie takie coś było. Ostatnio wchodze na strone chelsea.pl aby dowiedzieć się coś w sprawnie H. Crespo(bo niestety na naszej stronie nie pisze) i tam są skróty nie tylko Chelsea - Bayern M. ale rownież Liv. - Juve i właśnie Milan - Inter więc...

PS: Albo chociaż prosił bym o podanie jakiejś strony gdzie można takie skróty ściagać.

beneras 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 09, 2005 09:37   

mi by nie przeszkadzalo gdyby po kazdym meczu acm.pl udostepnialoby linka ze skrotem z oficjalnej strony w newsach(np w opisie meczu).chociaz z 2 strony nie wiem czy to nie jest lamanie prawa :roll: ?

kamillos 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 09, 2005 11:39   

praktycznie po każdym meczu w shoutboxie MR. Pionka lub ktoś inny zapodaje linka do skrótu 8)

Seba_1 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 09, 2005 11:46   

Nie strona nie ma takiego serwera!!
Ale ja otwieram nową (już niedługo) która ma serwer 10 GB :D więc wiesz tam będą skróty z meczy nie tylko ostatnich ale całego sezony :P :D

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 17, 2005 10:39   

Ja jestem za tym, żeby skróty były umieszczane w temacie meczu na forum, albo w opisie meczu na stronie. Bo w SB to nie jest najlepszy pomysł, bo SB nie ma archiwum i gdy kogoś nie ma przez kilka dni to nie ma szans, żeby z niego ściągnąć filmik.

Msi 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 21, 2006 12:41   

Nam też by się przydał odpowiedni serwer na którym umieszczony byłby przynajmniej skrót z ostatniego meczu. Ewentualnie linki do skrótów meczy, wywiadów itp.

helveg 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 30, 2006 12:09   

czy w nadchodzacym sezonie na ACMilan.PL cos sie w temacie skrotow zmieni? fajnie by bylo jakby w dziale video po kazdym meczy byla mozliwosc sciagniecia osobno bramek z meczu (taj jak to bylo dotychczas) plus mozliwosc sciagniecia skrotow z meczu

mi sie czasami udalo gdzies znalezc takie skroty ale wolalbym to sciagac z jednego zrodla i nie tryudzic sie szukaniem po forach itp.

Shien 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 01, 2006 15:38   

Popieram pomysł w 100% i więcej. Nie mam dostępu do kablówki, a nawet ci, co mają, czasem nie mają czasu na cały mecz. A znalezienie dobrego skrótu sprawą łatwą nie jest. Pytanie tylko od strony technicznej: jak duże miałyby być takie skróty? (i czy może je J.Gmoch opracowywać;)?

viacheslav 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Sty 26, 2007 13:39   

na stronie w dziale video nie mozna sciagnac skrotu pucharowego meczu z arezzo. dobrze by bylo o ponowny upload albo niech jakas dobra duszyczka da inny namiar na to spotkanie. pozdr!

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lut 26, 2007 03:01   

W związku z ostatnimi narzekaniami z transferem skrótów kilka wyjaśnień:

Strona acmilan.pl zainwestowała w serwery abyście mogli ściągać dowolne skroty z całego sezonu. Nie potrzeba juz wpisywać kodów itp na darmowych serwerach z niezliczoną ilością adware. Po za tym linki nie wygasają po pewnym czasie jak to zwykle bywa w przypaku serwerów darmowych.

Skróty od dłuższego czasu nagrywa nam jedna z osób (za co z tego miejsca po raz kolejny dziękuję w imieniu redakcji) wiec nie mają logo innch stron, co w wielu przypadkach jest uciażliwe. Jakość tych materiałów w porównaniu do innych skrótów jest bardzo dobra.

Spadek transferu mimo ciągłego balansowania miejscem na serwerach wynika z coraz większej liczby użytkowników pobierających nasze skróty. To już nie są osoby tylko z naszego forum ale zapewne inni użytkownicy. Po za tym padła strona konkurencyjna więc część osób powróciła tutaj po multimedia.

Jedynym rozwiązaniem w chwili obecnej jest cierpliwość połaczona z korzystaniem z programów wspomagających ściąganie np. Star Downloader (antywir nie widzi w nim adware jak to jest w przypadku innego bardziej znanego programu).

Qnen 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 08, 2007 10:25   

Ostatnio nie pojawiły się żadne nowe skróty... brakuje z meczów z MU czy też jednego z Bayernem. Mozna poznać przyczynę tego?

Odpowiedz do tematu