ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Emre żałuje, że wybrał Inter
Autor Wiadomość
Ozzy 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 25, 2005 19:41   Emre żałuje, że wybrał Inter

Na witrynie GOAL.com pojawila sie wypowiedz Emre Belozoglu, w ktorej zawodnik Interu wypowiada sie na temat swojego przyjscia do klubu. Mowi, ze zaluje swojej decyzji, poniewaz w mogl grac w Milanie i teraz widzi, ze wybor Interu z perspektywy czasu byl bledem. Poza tym wypowiada sie w dosc krytyczny sposob o mozliwosci powtorzenia przez Inter sukcesow Milanu, oraz krytykuje polityke Manciniego, ktory nie stwarza mu okazji do gry na jego pozycji.

Wypowiedz ta o ile z perspektywy kibica Milanu, wywolala u mnie sporo smiechu, to chyba jednak swiadczy o dosc frustrujacej atmosferze za miedza, wlasciwie na kilka dni przed rywalizacja w LM takie slowa nie podzialaja mobilizujaco na kolegow Turka. Jak zauwaza goal.com pilkarz i klub raczej nie planuja dalszej wspolpracy. Inna sprawa, ze takie zachowanie jest dosc nieprofesjonalne i zle swiadczy o samym Emre.

Ale coz nie ma tego zlego dla Interu, co nam na dobre wyjsc nie moglo :wink:

Artykul na goal.com

beneras 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 25, 2005 19:59   

no dobra,ale teraz twardy orzezsekch do zgryzienia,kogo dajemy na wymiane:
-Esajas
-Brocchi
-Simic
?

przed esajasem swietlana przyszlosc,brocchi pokazal ze godnie zastepuje gattuso,a z simiciem w skladzie zdobylismy ostatni puchar europy....szkoda ze sprzedalismy collociniego :(

ps. ozzzy sugerowales wogole zeby go kupic ? :wink:

Bart 
Interista

Wysłany: Pią Mar 25, 2005 20:05   

A teraz Emre się kaja... http://www.inter.it/aas/n...er?N=18205&L=en

Nie wiem, co myśleć o tej wypowiedzi- z jednej strony dziennikarze potrafią czynić cuda i przekręcać każdą wypowiedź, z drugiej zaś- coś musi w tym być. Mniej czy więcej. Szkoda, bo nie taka miała być atmosfera w zespole przed derby :roll:

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Mar 25, 2005 23:24   

ja czytalem wypowiedz Emre, ze na pewno odejdzie z interu po tym sezonie.
mysle, ze jesli zaproponuemy Borriello i prawo pierwokupu do Simica, to bedzie nasz :lol:

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

beneras 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 26, 2005 00:14   

no co ty :!: zwariowales stan ??? obejdzie sie bez prawa pierwokupu simica(zreszta to ich byly pilkarz :lol2: ).nie mozemy byc rozrzutni :roll: .

moim zdaniem sam boriello starczy,przeciez wszyscy wiedza ze w interzez napastnikow nigdy za wiele :lol2: :wink:

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Mar 26, 2005 20:53   

Wydaje mi się, że może to być początek wojny medialnej przed derbami w LM. Przypomnijcie sobie, że przed meczem z MU pojawiła się informacja, jakoby Gattuso miał ochotę kopać w barwach Czerwonych Diabłów z Old Trafford. Tym razem celem jest Emre 8)
Jest w tym pewno nutka prawdy, bo Emre faktycznie za dużo nie gra i pewno chciałby trochę więcej pojawiać się w pierwszej jedenastce. A ja osobiście nie miałbym nic przeciwko wymianie Emre za na przykład Esejasa ;p

pzdr,

bel 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 27, 2005 12:38   

spoko wymianka by była:D

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Nie Mar 27, 2005 14:26   

A gdzie chcecie wcisnąć do składu tego piłkarza? Przecież on chce regularnie grać, a nie być tylko rezerwowym.
PS. To powinno się znaleźć w dziale transfery.

Cartman 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 04, 2005 08:19   

Ja nie uważam, żeby Emre był zawodnikiem, którego Milan potrzebuje. Na początku sezonu, gdy traciliśmy dużo bramek po stałych fragmentach narzekaliśmy, że potrzebujemy kogoś, kto dobrze gra głową. Emre ze swoimi 170 cm nie byłby nikim innym w Milanie jak Dhorasoo 2. A po co nam 2 piłkarzy (rezerwowych!) o takich samych umiejętnościach i sposobie gry. Ja też myślę, że Turek, który jest o wiele lepszym piłkarzem od choćby C Zanettiego, powinien grać w Interze, ale skoro nawet Davids się tam nie przebił...
Pozdrawiam

Whatever tommorow brings I'll be there, with open arms and open eyes yeah.

I got to follow my heart no matter how hard, I got to roll the dice, never look back and never think twice.

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Kwi 04, 2005 12:44   

brawa dla Cartmana za trafne spostrzezenie :brawo: :wink:

dla Turka miejsce Milanie jest tylko wtedy, gdy pozegnamy sie z Dhorasoo (a to mam nadzieje, nie nastapi szybko). Vikash dzieki grze u nas zdobyl miejsce w kadrze Francji i jesli dostawal szanse to prawie zawsze ja wykorzystywal (zanotowal tylko jeden gorszy wystep, z Atalanta zdaje sie). dlatego nie widze powodu, zeby rozstawac sie z naszym Hindusem, zeby zatrudnic Emre. co prawda, fajnie robic transfery z Interem, bo dobrze na tym wychodzimy, a do tego Turek jest mlodszy o 7 lat (Emre 25, Dhorasoo 32), ale na razie nie widze potrzeby zatrudniania gracza Interu. po co nam dwoch bardzo podobnych w warunkach fizycznych i sposobie gry zmiennikow Seedorfa?

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

Lucarelli 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 15, 2005 19:44   

A mi się wydaje ze to dziennikarze przekręcili mu słowa w gębie i nic z tego nie będzie

Odpowiedz do tematu