ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Pią Lip 21, 2006 08:50
Real Madryt sie sypie, kogos od nich kupujemy???
Autor Wiadomość
Dolnoślązak 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 22, 2005 09:48   

Real? Wspaniały zespól- żelazna defensywa, fenomenalny i nieprzewidywalny atak. Nie ma mocnych na niego.
Tak było 5 lat temu. Teraz to same piłkarskie wraki. Pewnie, że sa wyjątki (Zidane), ale nie zmieni to mojej opini o tej druzynie.
Jest jednak jeden gracz, który spokojnie mógłby do nas przejśc- mianowicie Casillas. Nie dość, że młody, to jeszcze zdolny. W tej chwili, zresztą w całym tym sezonie to najlp-eszy gracz Realu.

badzio 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 22, 2005 14:48   

no wlasnie... jest mlody i zdolny, wiec niech ma mozliwosc gry, bo jakos nie moge sobie wyobrazic didy zasiadajacego na lawce.

Jarosik 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 18, 2005 16:44   

Z Realu powinno przyjsc Júlio Baptista, Robinho, Zinédine Zidane i Roberto Carlos ja tak sądze :banan: :banan: :banan: :banan:

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Gru 19, 2005 12:03   

:o
Nie wierzę ;-) Ktoś jednak reaktywował jeden z moich ulubionych "kretyńskich tematów" na forum.
:brawo: Jarosik - zrobiłeś to w wielkim stylu. Carlos i Zidane są nam niezbędni! Bez tych zawodników nie wyobrażam sobie Milanu za rok czy dwa.
Baptista i Robinho to kolejna para geniuszy, którzy wyznaczyliby zupełnie nowe kierunki we włoskiej piłce.
:wink:

pzdr,

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 19, 2005 12:09   

No faktycznie idiotyczny temat na tym forum. Według mnie - do zamknięcia i to szybko :)

AC.JACK 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 19, 2005 18:11   

Moim zdaniem Guti , ktory nie jest doceniany w hiszpani a naprawde jest bb.dobrym zawodnikiem.. i spokojnie poradził by sobie w serie A

Jarosik 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 21, 2005 17:44   

Nie powiedział bym że Guti jest bardzo dobrym zawodnikiem ale nie jest też złym.
Mógłby być :brawo: :brawo:

Kaka_14 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 22, 2005 18:33   

Ja uważam ze Sergio Ramos by sie przydal młody a jaki dobry :D 8)

FORZA MILAN

ostry 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 22, 2005 23:19   

Jaja sobie z Ramosem robisz??? Co drugi mecz to czerwona kartka, mlody nieopierzony, niech sie trenuje w primera division, moze za pare lat cos z niego bedzie, ale narazie to jakos go nie widze. Jedyny z Realu wedlug mnie to moze nadawalby sie Cassilas, tylko on malo potrzebny nam w tej chwili. Jakos innych nie widze.

Ps. cos ostatnio nawal nowych forumowiczow ktorzy lubia popisac sie nie do konca przemyslanym postem. co sie dzieje, czyzby na swieta tak ich wysypalo?

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 23, 2005 15:59   

Ostry .... mi sie wydaje ze to była tylko ironia , bo chyba wszyscy wiedzą jak Ramos gra :) Zreszta nie tylko on ... cała obrona Realu jest bardzo smieszna i to juz od kilku sezonów . Oprocz Ramosa maja cudnie grajacego Woodgate'a , który był kupiony za niemała sumke :)

FanMilan 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 24, 2005 11:09   

Hmmmm... Cassilas? No może i mógł by być sam nie wiem, Guti jest spoko ale pomoc mamy bardzo dobrą i nie potrzebujemy zbytnio zmian ale mógł by być. Robinho młody ale jakoś szczerze mówiąc mi nie pasuje, no nie wiem nie będe go komenotwać!

rinho 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 27, 2005 20:13   

Za dużo graczy to z Realu by sie nie sprawdzilo w Milanie. W sumie mógłby być Júlio Baptista, z robinho zrobil;i gwiazde a na razie gra nie lepiej niż vogel w Milanie :P Za kilka lat z sergio ramosa może coś bedzie ale na razie tez kiepsko gra.

Mati_91 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 28, 2005 21:51   

Cytat:
Po katastrofalnym początku sezonu działacze Realu Madryt uznali, że czas na kolejną już przebudowę zespołu, którą rozpoczął nowo mianowany dyrektor sportowy Benito Floro. Już jutro piłkarzem 'Królewskich' oficjalnie zostanie Cicinho, którego prezentacja odbędzie się w godzinach popołudniowych. Brazylijczyk zasili skład wicemistrza Hiszpanii za kwotę 5 mln euro. Jest to drugi po Cafu reprezentacyjny prawy obrońca 'Canarinhos'. O ile ta informacja jest potwierdzona, o tyle kolejne wydają się bardzo nieprawdopodobne nie tylko z uwagi na zastraszająco małe kwoty odstępnego, ale też dlatego, że Hiszpanie przeżywają dzisiaj swoje 'Prima Aprilis'. Mimo wszystko zapoznajcie się z najnowszymi doniesieniami.

Otóż jeden z polskich serwisów Realu Madryt jest zdania, że już jutro zarząd Realu oficjalnie ogłosi, iż doszło do podpisania kontraktu z Joaquinem Sanchezem. 25-letni prawoskrzydłowy Realu Betis, uznawany za jednego z najlepszych na świecie na swojej pozycji, wzmocni stołeczną ekipę za kwotę niespełna 9 mln euro

Ewentualnym innym i wydaje się, że nie ostatnim mabytkiem 'Galacticos' będzie Antonio Cassano, zaledwie 23-letni gracz, który ma już na swoim koncie rekordowy transfer, kiedy w 2002 roku za 30 mln euro zasilił włoską AS Romę. Jako że kontrakt błyskotliwego gracza wygasa już za pół roku, zostanie on graczem Realu na początku przyszłego roku, a suma odstępnego wyniesie jedynie 5 mln euro.

Dzisiaj ponadto na łamach wspomnianego polskiego serwisu pojawiła się informacja o tym, że 'Królewscy' są zainteresowani pozyskaniem legendy FC Barcelony Josepa Guardioli, obecnie grającego w lidze meksykańskiej oraz napastnikiem Feyenoordu Dirkiem Kuyitem, którego łączono już z 'Dumą Katalonii'.

FanMilan 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 29, 2005 11:07   

Nawet jeśli sprawdzą się te wszystkie transfery to Real gówno będzie z nich miał i tak nic nie wygrają bo się skończyli, no nie wiem chyba że klub został by prawie od podstaw od nowa założony, czyli wymienić totalnie zawodników, posprzedawać wszystkie gwiazdy które wygasają albo wygasły, trenera narazie zostawuić bo nowy jest, bez sensu by było co pół roku zmieniać trenera no i poprzestane na tym :)

And1 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 29, 2005 11:35   

A ja myślałem że Piotruś Pan przyszedł do Romy za 20 mln :roll: . Swoją drogą trener Spaletti powiedział że w życiu nie puści Cassano z Romy za kwotę taka jaką proponują włodarze Realu. Ale to już nie ten temat 8)

ostry 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 24, 2006 12:48   

Zastanawiam sie jakie jest wasze zdanie dotyczace przeprowadzki Capello do Madrytu. Ostatnio cos sporo plotek dotyczacych jego przenosin po sezonie do Realu sie pojawia i mysle sobie ze moze cos jest na rzeczy. Co prawda nic nie zostalo oficjalnie potwierdzone, co zrozumiale, informacje podaja nie do konca wiarygodne zrodla ale nigdy nie wiadomo.
Wedlug dzisiejszych doniesien Capello juz zdecydowal kogo nie chce widziec w druzynie gdy ja obejmie (Carlos, Ronaldo, Salgado, Helguera).
Capello juz poprzednio zaprzeczal ze chce opuscic Rzym a potem przeniosl sie do Turynu, teraz sytuacja jest troche podobna. Jak myslicie, taki "transfer" jest realny?

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 24, 2006 22:39   

Życie nauczyło mnie kilku rzeczy: m.in. nigdy nie mów nigdy. Tego transferu nie można wykluczyć. Na pewno zyskałby na tym Real, bo miałby nie lada fachowca, straciłby Juve, a sam Capello zyskałby finansowo, ale na pewno znalazłby się na baaardzo niepewnym gruncie. Nie ukrywam, że chciałbym w ten sposób osłabić wielkiego rywala z Turynu, ale nie chciałbym też wzmacniać Realu, którego po prostu nie lubię.

Msi 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 21, 2006 01:08   

Sergio Ramos to dobry zawodnik wierzę że w Mediolanie przywołaliby go do porządku jakby łapał kartki za często bo w Realu to każdy robi co chce i jak chce to jest po prostu cyrk w Realu. Jeszcze w Milanie widziałbym Robinho. Młody zdolny drybler na pewno ożywiłby serie A ... może kiedyś przejdzie chyba że spodoba mu się ta idylla w Realu ...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi