ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Pią Lip 21, 2006 08:50
Real Madryt sie sypie, kogos od nich kupujemy???
Autor Wiadomość
AC.JACK 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 10, 2005 18:47   Real Madryt sie sypie, kogos od nich kupujemy???

Real po porazce w Turynie z Juve i odpadnieciu z Ligi Mistrzów zapowiada wielkie zmiany...Nikt z krolewskiego skladu nie moze byc pewny pozostania w stolicy Hiszpani nawet Raul króry uwazany jest za cudowne dziecko galaktycznych... Teraz Prezydent Realu powiedzial ze klub czekaja "grube" zmiany.. Wydaje mi sie ze kazdy ich zawodnik przy rozsadnej ale nie bardzo duzej kwocie bedzie mogł przejsc do innego klubu...
:arrow: Co Wy na to aby jakis zawodnik Realu zasilił kadre Milanu, jesli tak to kto??? Miom zdaniem Zidane , Figo najlepsze lata gry maja juz za soba, Ronaldo czyli (Pączek :lol: ) tez uwazam ze najlepsze lata gry ma juz za soba... Ale co myslicie o takich nazwistach jak Solari, Raul,Helguera,Guti, Beckham... za tego ostatniego to pewnie pomyslicie ze :nono: ale ja mysle ze mogli by byc jeszcze ludzie........ Nazwisk z denensywy nie wymieniam bo maja cieniutka linie defensywna a my najlepsza na swiecie :D

Prosze o odpowiedzi. Pozdrawiam odpisujacych :brawo:

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 10, 2005 19:07   

Jedyna sensowna rzecz jaka przychodzi mi na myśl w tym temacie to Solari. Reszta jest zbędna. Solari był przymierzany na miejsce Serginho, ale po zdobyciu przez niego bramki w jednym z ostatnich spotkań pojawił się pomysł przedłużenia kontraktu. Więc pomysł Solariego pozostanie raczej niezrealizowany.

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Mar 10, 2005 19:26   

Solari przedluzyl juz kontrakt jakis czas temu, a z Realu to nikogo nie chce.

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Mar 10, 2005 19:28   

Dla mnie sprawa jest prosta, w zadnej formacji real nie ma zawodnikow ktorzy przewyzszaliby umiejetnosciami kopaczy Milanu i mimo iz nazwisko Solariego na tle wielkich nazwisk jak: Figo, Beckham, Zidane, Raul, Ronaldo prezentuje sie dosc blado, to wlasnie on jest jedynym pilkarzem jakiego moglbym jeszcze ewentualnie widziec w Milanie, aczkolwiek conajwyzej w roli zmiennika. Jak mialbym jeszcze kogos wziac to ewentualnie Casiliasa ale on raczej nei godzilby sie na miejsce na lawce a i nie sadze aby Real byl sklonny go sprzedawac gdyz to swietny bramkarz i jemu nie mozna nic zarzucic mimo slabych wynikow Realu.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

And1 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 10, 2005 23:42   

Podzielam zdanie przedmówców. Ja także nie widzę nikogo ze składu Realu, kto mógłby się przydać dla Milanu. No bo kto?
Beckham - dla niego najważniejsze są udziały w reklamówkach Coca Coli, Gillette :D , a piłka to taki mały dodatek
Zidane - z całym szacunkiem, ale na czyje miejsce :doh:
Figo - dla mnie jest już wypalony
Obrona Realu - jest cieniutka. Jedynie coś z Samuela może jeszcze coś być. Ale my mamy przecież najlepszą obronę na świecie :twisted:
Ronaldo - pewnie słyszeliście jakie lubi zabawy :D . Sto razy bardziej wolę Pippo i Crespo

Podsumowując, Milan to za dobry klub dla upadłych gwiazd Realu

badzio 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 11, 2005 09:19   Re: Real Madryt sie sypie, kogos od nich kupujemy???

AC.JACK napisał/a:
Nazwisk z denensywy nie wymieniam bo maja cieniutka linie defensywna a my najlepsza na swiecie

a helguere jakos wymieniles a to jest raczej gracz defensywny... cienki jak bolek z reszta, ale jednak defensywny. poza tym wydaje mi sie jakis zbyt "dziki" i nie pasowalby zupelnie do wyrafinowanej, doswiadczonej obrony milanu. wyobrazacie sobie helguere obok nesty w srodku obrony :D ??

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Mar 11, 2005 10:20   

Temat jest dla mnie trochę śmieszny ;) Bo to dość oczywiste, że nie ma sensu wykupywać ex-gwiazdek z Madrytu.
Przeanalizujmy po kolei 1 skład Realu:
I. Cassilas - jedyny przyszłościowy i wartościowy piłkarz w kadrze Realu. Chyba tylko Ikera chciałbym widzieć w Milanie (ale nie koniecznie w 1 składzie). Natomiast jako alternatywa dla Didy za 2-3 lata byłby idealny.
R. Carlos - podstarzała gwiazdka :wink: Już chyba tylko uderzenie z dystansu i z wolnego mu pozostało. My mamy Maldiniego i Kaładze, którzy są o niebo lepsi w defensywie a niewiele gorsi w ataku.
R. Bravo, M. Salgado, I. Helguera - każdy z nich ma mniej więcej takie same, niskie notowania ;) Nie chciałbym żadnego z nich nawet jako zmiennika.
W. Samuel - dość młody i dobry. Uważam, że Walter w Serie A mając wartościowych partnerów w obronie odrodziłby się ponownie. Jego możnaby do Milanu ściągnąć ;)
D. Beckham - bez komentarza może ...
Figo - jak już ktoś napisał - wypalony - i do tego na ostatniej prostej kariery...
Zidane - jak Figo - zbliża się do mety swojej kariery, jedyna różnica to to, że nie sprawia wrażenia wypalonego do cna ;)
Gravesen - hm... :) nie mam zdania o tym piłkarzu
Guti - dość perspektywiczny ciągle zawodnik. Mógłby z powodzeniem zastąpić ... Ambro na ławce ;)
Solari - jako alternatywa dla Serginho na ławce? Ale czy jest sens sciągać 29 letniego wiecznie rezerwowego piłkarza na ... ławkę?
Ronaldo - to już nie ten sam piłkarz... co za czasów gry w Interze. Teraz Ronaldo jest ociężały, gruby i wolny :) W większości spotkani ligowych spaceruje w okolicach środka boiska. Momentami mam wrażenie, że gra za zasługi i nazwisko.
Raul - kiedyś dla mnie najwspanialszy napastnik świata. Ciągle jeszcze może wiele osiągnąć, ale nie wiem czy nie przydała by się mała zmiana otoczenia... bo Raul nie jest już tym zawodnikiem co pare lat temu. Jeszcze 2-3 lata temu byłbym gotów podpisać się obiema rękoma za przejściem tego zawodnika do Milanu, ale teraz już raczej nie. Wolę zdecydowanie Sheve, a perspektywa Gilardino jest znacznie bardziej kusząca.
M. Owen - cóż. Chyba powinien wrócić do Anglii, bo wydaje mi się, że tam jego miejsce.

pzdr,

Peja
Juventino

Wysłany: Pią Mar 11, 2005 15:29   Re: Real Madryt sie sypie, kogos od nich kupujemy???

AC.JACK napisał/a:
Nazwisk z denensywy nie wymieniam bo maja cieniutka linie defensywna a my najlepsza na swiecie :D

A Gravesen :?: Moze nie gra on w linii z obroncami, ale jego glownym zadaniem jest defensywna, go tez uwazasz za cieniasa? W meczach z Juventusem prezentowal sie bardzo dobrze. Najleprza obrone ma Juventus, wystarczy spojrzec na tabele LM i serie a

sicmaggot 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 11, 2005 16:32   

Gravesen z pewnością to najlepszy defensywny gracz Realu. Tylko po co miałby znaleźć się w Milanie??? Jeśli miałbym sie zastanawić nad jakimś zawodnikiem Realu to może nad Raulem. Jednak w jego obecnej dyspozycji przeprowadzka do Włoch chyba bardziej by mu zaszkodzila niż pomogła. Nie mówiąc juz o pieniądzach jakie trzeba by zapłacić za kapitana Realu. Myślę, ze na dzień dzisiejszy zawodników "królewskich" nadających się do gry w Milanie należałoby szukać nie w pierwszej drużynie, ale raczej w Realu Madryt B lub C :lol:

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Mar 11, 2005 16:36   

haha, tak, sciagnijmy Arbeloe i Soldado :lol:

a Gravesen to faktycznie dobry pilkarz, ale za kogo mialby u nas grac? przeciez nie za Rino ani za Ambro?

ozzy69 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 11, 2005 16:43   

droc napisał/a:
R. Carlos - podstarzała gwiazdka :wink: Już chyba tylko uderzenie z dystansu i z wolnego mu pozostało. My mamy Maldiniego i Kaładze, którzy są o niebo lepsi w defensywie a niewiele gorsi w ataku.

Bez przesady!! Fakt - Maldini i Kaladze są dużo lepsi jako obrońcy, ale niewiele gorsi w ataku?? Hmm, co masz na myśli, bo przy całym moim szacunku dla Kaladze i miłości do Maldiniego uważam, że w ataku to oni niewiele znaczą, ale może się mylę?

AC.JACK 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 11, 2005 22:12   Re: Real Madryt sie sypie, kogos od nich kupujemy???

Peja napisał/a:
AC.JACK napisał/a:
Nazwisk z denensywy nie wymieniam bo maja cieniutka linie defensywna a my najlepsza na swiecie :D

A Gravesen :?: Moze nie gra on w linii z obroncami, ale jego glownym zadaniem jest defensywna, go tez uwazasz za cieniasa?

Graveesen gra na identycznej pozycji jak Pirlo i Gatusso, ta sa dla Ciebie obroncy?? :nono: Piszac ze Real ma cieniutka linie defensywna miałem na mysli obronców grajacych w jednej lini.....
Sa trzy linie w karzdym zespole defensywa, pomoc i atak, dla mnie Gravesen tak jak i Pirlo czy Makelele to typowi POMOCNICY

Peja uwazniej czytaj posty..........
Ostatnio zmieniony przez AC.JACK Pią Mar 11, 2005 22:19, w całości zmieniany 2 razy  

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Mar 11, 2005 22:12   

ozzy69 a co takiego fantastycznego w tym ataku robi R.Carlos ? orpocz tego ze biega od bramki do bramki. On nawet dosrodkowac porzadnie nie potrafi.

ozzy69 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 11, 2005 23:03   

Wystarczy, że dobrze wolne strzela czego nie robi ani Maldini ani Kaladze.
I ogólnie uczestniczy w konstruowaniu akcji, czego raczej a Maldinim powiedzieć się nie da, Kaładze też drugim Cafu nie jest.

skopi 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 12, 2005 05:05   

Co do kupowania kogoś z Realu to chyba nawet Abramowicz sie nie skusi na zadnego z galakticos:
Figo i Zidane - sezon moze dwa i sami odejda, w sumie to wygrali juz praktycznie wszystko to nie maja motywacji
Raul - i tak nigdy nie odejdzie z Realu, moze i dobrze bo obecnie nie gra nic
Ronaldo, Beckcham i Owen - oby sie znalazł ktos kto za nich zapłaci tyle co bedzie chciał Real bo w innych klubach jeszcze sie pokażą
R.Carlos - jedyny z Realu który zawsze walczy, biega i nigdy nie schodzi ponizej pewnego wysokiego poziomu

A co do graczy za ktorych warto by wyłożyc jakas kase i którzy ewentualnie mogliby sie przydac w Milanie to za takich uważam tylko Gutiego bo jest młody, zdolny i moze grac na kilku pozycjach oraz Solari który wchodzac z reguły z ławki po wejściu na boisko jest najlepszym graczem Realu!

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Mar 12, 2005 10:13   

ozzy69 napisał/a:
Wystarczy, że dobrze wolne strzela czego nie robi ani Maldini ani Kaladze.
I ogólnie uczestniczy w konstruowaniu akcji, czego raczej a Maldinim powiedzieć się nie da, Kaładze też drugim Cafu nie jest.

YYY wali na pale byle mocniej i jeden na sto wpadnie, to jest twoim zdaniem dobre wykonywanie rzutow wolnych ? poza tym w Milanie od tego elementu gry sa inni zawodnicy a strzelanie wolnych to nie jest udzielanie sie w akcjach ofensywnych druzyny.
Proponuje rowniez obejrzec kilka spotkan z udzialem Kaladze bo stwierdszenie ze nie uczestniczy w konstruowaniu akcji tak jak Carlos jest troche smieszne, byc moze nie jest on drugim Cafu ale w ofensywie Carlosowi na pewno nie ustepuje a przynajmniej umie dobrze dograc partnerom, bo Carlos jedyne co potrafi to bic z calej sily pilke w pole karne na afere z nadzieja ze moze ktos dobije.

ozzy69 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 12, 2005 14:02   

Widzę, że na siłe starasz się pokazać jaki to Carlos jest beznadziejny. Jednak gra w podstawowej 11 drugiej drużyny w Hiszpanii, gra w reprezentacji Brazylii i tylko Ty się na nim poznałeś, a wszyscy żyją w złudzeniach, że Carlos jest dobry. Bez jaj! Ja ne jestem żadnym ekspertem piłkarskim, ale swoje widze i uważam, że Carlos prezentuje się na tle piłkarzy Realu bardzo dobrze.

Veerapan napisał/a:
Proponuje rowniez obejrzec kilka spotkan z udzialem Kaladze bo stwierdszenie ze nie uczestniczy w konstruowaniu akcji tak jak Carlos jest troche smieszne

Gdzie ja tak napisałem? Nie wyciągaj wniosków z kilku moich zdań, bo ja wprost tak nie napisałem.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Mar 12, 2005 16:30   

ozzy69 napisał/a:
Gdzie ja tak napisałem? Nie wyciągaj wniosków z kilku moich zdań, bo ja wprost tak nie napisałem.

ozzy69 napisał/a:

Owszem nie napisales tego wprost ale Carlos ma byc niby takim Cafu po lewej stronie, twierdzac ze Kaladze nie jest drugim Cafu to tak jakbys powiedzial ze brakuje mu rowniez do Carlosa poza tym zreszta napiasles to wprost troche wczesniej
ozzy69 napisał/a:
przy całym moim szacunku dla Kaladze i miłości do Maldiniego uważam, że w ataku to oni niewiele znaczą

ozzy69 napisał/a:
Widzę, że na siłe starasz się pokazać jaki to Carlos jest beznadziejny

Nie, ja tylko chce pokazac ze Kaladze jest o wiele bardziej wszechstronnym obronca niz Carlos, oprocz tego ze o niebo lepiej radzi sobie w obronie, nie ustepuje niczym Carlosowi w ofensywie, ba, moim zdaniem tam tez jest od niego lepszy.
ozzy69 napisał/a:
Jednak gra w podstawowej 11 drugiej drużyny w Hiszpanii

w tej samej podstawowej jedenastce w ktorej gra Pavon i R. Bravo i reszta slicznych pseudogwiazdek ;)

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Mar 12, 2005 20:47   

Pavon i R.Bravo to jednak nie sa podstawowi gracze tej druzyny.
i tez nie do konca zgodzilbym sie z teza, ze Kaladze jest lepszy od Roberto Carlosa w ofensywie... ;) moze gdyby nie te ciagle kontuzje...

Złoty 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 12, 2005 21:33   

Real Madryt sie sypie...?Moze nie jest az tak zle:) To za powazny klub aby poszedl w rozsypke, ale jesli mielibysmy kogos ewentualnie brac to wlasnie moze Casillasa bo trzyma poziom i bylby dobrym zmiennikiem dla Didy a z czasem moglby go zastapic i mysle takze o Gravesenie to moze nie jest technik ale walczak a tacy zawsze sie przydadza

[ Dodano: Sob Mar 12, 2005 21:44 ]
wlasnie sobie przypomnialem ze sypia sie tez 2 inne potegi, podobno ma dojsc do rewolucji w Liverpoolu i Arsenalu, podobno Benitez chce sie pozbyc Jurka i jeszce paru innych wiekowych graczy a Wenger takze mysli o wymianie kadry, czytalem o tym bodajze w PS i jeszce cos tam w onecie wspomnieli tak wiec jest sporo zawodnikow do wziecia ale musza byc na tyle dobrzy by trzymac poziom naszej druzyny

Peja
Juventino

Wysłany: Wto Mar 15, 2005 20:20   Re: Real Madryt sie sypie, kogos od nich kupujemy???

AC.JACK napisał/a:
Graveesen gra na identycznej pozycji jak Pirlo i Gatusso, ta sa dla Ciebie obroncy?? :nono: Piszac ze Real ma cieniutka linie defensywna miałem na mysli obronców grajacych w jednej lini.....
Sa trzy linie w karzdym zespole defensywa, pomoc i atak, dla mnie Gravesen tak jak i Pirlo czy Makelele to typowi POMOCNICY

Peja uwazniej czytaj posty..........

W pierwszym poscie uzyles slowa "defensywa" a Gravesen ma w zespole zadania defensywne, wiec nie dziw sie, ze zle cie zrozumialem. Aha i jeszcze jedno, naprawde nie musisz mnie informowac o takich blahych rzeczach :nono:

AC.JACK 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 15, 2005 23:06   Re: Real Madryt sie sypie, kogos od nich kupujemy???

W pierwszym poscie uzyłem słowa defensywa ale nie wspomnialem słowa o Gravesenie :nono: Nie wymieniłem jego nazwiska powiewaz proste i logiczne jest to ze on nie odejdzie z realu, przyszedł on w przerwie zimowej i jako jeden z nielicznych nie on bedzie wystawiony na liste transferowa.......

W sumie nie jest to wazne na jakiej pozycji gra Dunczyk w Realu.. Peja widze ze masz nieco inne podejscie do piłki noznej.. Szanuje to i pozdrawiam Cie.

Totnik 
Romanista

Wysłany: Pią Mar 18, 2005 13:49   

nie zartujcie ... Real to klub modelek i gwiazdorow.. hanba byloby jakby ktorys z tych aktorow holywood trafil do ligi wloskiej...

KACZA85 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 06, 2005 11:29   

Solari mysle ze moglby sie przydac na lewa strone . Serginho swoje lata dobrej gry na wysokim poziomie tez ma za soba .. a wiek ma tez juz nie do pozazdroszczenia :) wiec trzeba sie rozgladac powoli za mlodymi z calym szacunkiem do Niego !

Rosso-nerri 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 21, 2005 17:55   ???

Jak dla mnie ktoś z Realu w Milanie to było by totalne nieporozumienie..... Oni tu jakoś tak nie pasują :? .

[ Dodano: Wto Cze 21, 2005 18:57 ]
KACZA85 napisał/a:
Solari mysle ze moglby sie przydac na lewa strone . Serginho swoje lata dobrej gry na wysokim poziomie tez ma za soba .. a wiek ma tez juz nie do pozazdroszczenia :) wiec trzeba sie rozgladac powoli za mlodymi z calym szacunkiem do Niego !

Solari to też nie jest żaden młodziak :| .... Też podchodzi pod 30. jak chcesz szukać młodszych to szukaj tych z wyrażniej młodych.... Pryznajmniej moim skromnym zdaniem 8)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi