ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Andrzej Niedzielan
Autor Wiadomość
Szymon_W 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 04, 2005 18:42   Andrzej Niedzielan

Czy według was Andrzej Niedzielan powinień być w reprezentacij Polski

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 04, 2005 18:59   

Tak, jeśli spełni jeden, podstawowy warunek. Musi strzelać bramki w lidze, bo jak do tej pory strzelił 1 lub 2 (nie pamiętam). Bo za czasów występów w Dyskobolii znakomicie sprawdzał się w kadrze.

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Mar 04, 2005 19:02   

SzymonW...raczej nie...bo po co. Powiedzmy sobie szczerze że wyjazd mu na razie nic nie dał...był kimś w reprezentacji, nawet najlepszym wtedy napastnikiem. A teraz jest w długiej kolejce za Żurawskim, Frankowskim, i....Rasiakiem. I o dziwo Rasiak miał tą samą sytuację i znalazł się jakoś. Śmiem twierdzić że uda mu się podejście do Premier Ligue. Może nie jest to rewelka gracz...ale warunki angielskie mu sprzyjają. A Niedzielan no cóż jechał jako gwiazda (gwiazdeczka) polskiej szmacianki...a wylądował w klubie kiepskim, nie oszukujmy się marzył że się wybije do Wielkiej Trójki Holandii ale nic nie wyszło...i nie wyjdzie już...bo NEC już kupił napastnika i rozgląda się za kolejnym. Dla Andrzejka lepiej rzeby uciekał stamtąd...tylko kto kupi go w takiej formie jak on jest obecnie. Tylko żeby mu nie przyszła do głowy Grecja bo tam wszyscy giną w odchłani beznadzieji (Oli, Mięciel itp)

:forzamilan:

Szymon_W 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 05, 2005 08:31   Andrzej Niedzielan

Hmmm.ale kiedy będzię grać na 100%chyba już nie albo go wypożyczą jak Smolarka z Feyenordu i zacznie grać lepiej może to Niemcy są dla niego mjejscem ja nie jestem jego fanem ale przydałby się dobry napastnik jakim był nie oszukujmy się.Może trafi do nieżłego klubu i poprowadzi go do pierwszej 7,8????

sicmaggot 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 24, 2005 14:50   

"Chciałbym walczyć o koronę króla strzelców ligi holenderskiej. Tyle że 30 goli nie strzelę. Nijmegen to nie Alkmaar... Jak mam zdobywać bramki, skoro na trzy mecze mam jedną sytuację. Zasuwam, dużo biegam, walczę na całego, jestem jak Gattuso z Milanu - Andrzej Niedzielan

Ciekawe rzeczy opowiada nasz reprezentacyjny napastnik. Porównując Niedzielana i Gattuso można znaleźć jedną wspólną cechę, mianowicie średnią goli na mecz. :-D Myślę że to jedyna statystyka w której Andrzej może dorównać Rino :wink:

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 24, 2005 20:16   

Niedzielan nigdy nie kojarzył mi się z jakimś walczakiem. Na pewno jego głównym atutem jest szybkość, przyspieszenie. Ale porównanie z Gattuso jest dla mnie dziwne.

Odpowiedz do tematu