ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Carlo Ancelotti

Ancelotti musi/nie musi odejsc
Powinien odejsc natychmiast
25%
 25%  [ 31 ]
Powinien odejsc po sezonie
41%
 41%  [ 51 ]
Powinien dostac kolejna szanse i zostac
33%
 33%  [ 42 ]
Głosowań: 124
Wszystkich Głosów: 124

Autor Wiadomość
Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 31, 2015 10:56   

Sky Sport:
Jeśli Carletto odmówi trenerem może zostać.............
.........
.........
Brocchi...... :wall2:

Gandalf 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Nie Maj 31, 2015 11:14   

maslok

A między kim są zgrzyty w szatni?. Wiem, że Rami ale dalej to nie mam pojęcia choć kiedyś w mediach było coś o konflikcie Włochy vs Reszta Świata.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 31, 2015 12:23   

Moze Cerci-pseudo piłkarz ma coś jeszcze na pieńku z Pippo. Poza tym faktycznie ciężko cokolwiek innego podejrzewać.

Szybki 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 31, 2015 12:43   

Qnen napisał/a:
Sky Sport:
Jeśli Carletto odmówi trenerem może zostać.............
.........
.........
Brocchi...... :wall2:

#10 Rui Costa per sempre!

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Maj 31, 2015 18:35   

120? Ucieszę się ze 120 rozłożonych na trzy lata. Ogarnięty DS z ogarniętym trenerem i można budować drużynę pod sukces.

Obietnic słyszałem już wiele.

lord bass 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 31, 2015 21:26   

Jak dla mnie jest to bardzo możliwe z jednego powodu Milan w lidze mistrzów jest więcej war aniżeli Milan na 10 miejscu.

Gandalf 
Milanista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Pon Cze 01, 2015 12:41   

A zapomniałem o Muntarim, i Pazzo wypowiedzi żony do tego teraz jeszcze Zapata się wyżalił.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 01, 2015 18:18   

Czyli coś tam jednak iskrzyło

zadi 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 01, 2015 21:11   

Qnen napisał/a:
Czyli coś tam jednak iskrzyło

Dzisiejsi pilkarze to banda rozwydrzonych duzych dzieci. Prawda jest taka, ze te nieuki potzebuja ojca, a nie kilka lat starszego kolegi, ktory nie ma u nich posluchu.

Szkoda Pippo, ale od poczatku uwqzalem, ze jest na niego za wczesnie. To nie jego wina.

rangiz 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 01, 2015 22:46   

Na Seedorfa też część graczy narzekała, pewnie zupa była za słona...

zadi 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 02, 2015 06:59   

rangiz napisał/a:
Na Seedorfa też część graczy narzekała, pewnie zupa była za słona...

znam gwiazdorów z polskiej tzw. ekstraklasy
przewznie interesuje ich: kiedy bedzie wolne, kiedy wyplata i dlaczego az dwa treningi w okresie przygotowawczym

maslok 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 02, 2015 18:53   

Carlo Ancelotti odmówił Gallianiemu.

Adriano, nie sp... tego, proszę.

E: Jest potwierdzenie na twitterze Ancelottiego:
Cytat:
Carlo Ancelotti @MrAncelotti 22 sek.22 sekundy temu Zobacz tłumaczenie
Ringrazio l' @acmilan per l'interesse. È difficile dire di no a un club che voglio tanto bene. Devo riposare. Vi auguro il meglio.

Teraz tylko Mihajlović. Od dawna czekam na trenera, który złapie te wymuskane panienki za jaja. Kiedyś marzył mi się Capello.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 02, 2015 19:05   

Adriano? Raczej zdecyduje Silvio:

maslok 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 02, 2015 19:06   

No, Silvio pewnie urządzi sobie trollfiestę i będzie Brocchi.

patrykw1990
Milanista

Wysłany: Wto Cze 02, 2015 20:46   

Być może Carletto wróciłby do Milanu i w tym sezonie, ale łysi nie zagwarantowali mu odpowiedniej kwoty na transfery/po prostu transferów, bo trener w tym klubie w tej kwestii i tak nie ma nic do gadania :dunno:
Niech się chłop podleczy przez ten rok, Łysy weźmie Brocchiego jako kolejny wynalazek, a Silvio będzie ustalać skład - w końcu ogarnia temat :prayer:
Za rok skończymy sezon na 16 miejscu, bo będziemy oglądać włoski Milan za 0 euro.

Reasumując, ja widziałbym trenerea z charyzmą, twardą ręką i doświadczeniem w Serie A :ok:

bogiel 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 02, 2015 21:51   

maslok napisał/a:

Teraz tylko Mihajlović. Od dawna czekam na trenera, który złapie te wymuskane panienki za jaja. Kiedyś marzył mi się Capello.

Zatem czemu nie Gattuso?

jarles 
Milanista

Ostrzeżeń:
 4/2/2
Wysłany: Wto Cze 02, 2015 22:15   

Pewnie dlatego, że doświadczenie na stołku trenerskim w przypadku Mihajlovica to atut, który zdecydowanie za nim przemawia. Choć osobiście nie wiem, czy nie bliżej mi do Montelli. Mihajlovic, owszem, złapie za jaja, ale odnoszę wrażenie, że wciąż zbytnio opiera swoją filozofię gry na aspektach mocno zakorzenionych w starym calcio. Ten drugi natomiast idzie bardziej z duchem czasu.

Gattuso to facet jak najbardziej stworzony do tego, żeby zrobić porządek tam, gdzie on tego w pierwszej kolejności wymaga (vide szatnia), ale nie wiem, czy taki klub jak Milan ma czas na to, żeby kolejnemu żółtodziobowi dawać szansę na uczenie się na "żywym organizmie" przez kolejne dwa lata. W moim mniemaniu nie bardzo.

Jeśli o personalia idzie w kontekście przywrócenia Milanowi właściwej dumy i tożsamości, to kluczowym ruchem byłoby obsadzenie w klubie na odpowiednich stanowiskach takich ludzi jak Paolo Maldini, Gattuso czy Inzaghi. Zastanowiłbym się również nad próbą przeproszenia się z Leonardo.

maslok 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 02, 2015 22:41   

Mihajlović ma ten atut, że od już zdążył zapłacić frycowe, chociażby we Florencji. Gattuso na dłużej nigdzie miejsca nie zagrzał a jechanie na motywacji i nadęciu, że klubowa legenda - jak sami widzimy - nie starcza na długo.

Inna sprawa jest taka, że w Sampdorii Miha miał za sobą wszystkich. Jak przyszło co do czego z Eto'o, to raczej mówiono o tym, że odprawi się Kameruńczyka po sezonie, niż Sinisę w trybie natychmiastowym. Co w Milanie, przy Berlusconim, wcale by nie było takie pewne i mogłaby być powtórka z Seedorfa.

Montella to też ciekawy pomysł. Odnoszę wrażenie, że on sam - podobnie jak ja - liczył na więcej we Florencji, gdzie po mocnych inwestycjach wyhamowano. Jak przyjdzie Montella, płakać nie będę, ale, jak już pisałem, mi się marzy właśnie taki trener-tyran, bo od końcówki Ancelottiego uważałem, że zrobiło się zbyt cukierkowo i tymi piłkarzykami należałoby nieco wstrząsnąć i zagonić ich do cięższej pracy.

Także ja trzymam kciuki za angaż Mihajlovicia. I jeszcze mocniej za to, że przy pierwszych konfliktach klub stanie murem za trenerem i prędzej pozbędzie się płaczków i obiboków z szatni, niż trenera, który od nich wymaga.

Ogółem: nie liczę na to, że Milan wygra Scudetto '16. Liczę na to, że zobaczę Milan, z którym można się utożsamiać, który da nam trochę pozytywnych emocji i kilka fajnych momentów radości.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 02, 2015 22:42   

Z tym Gattuso to była ironia. Chodzi mi o to, że nie kazdy trener z twardą ręką - tudzież umiejący złapać za jaja - to dobry trener. Mnie CV Mihajlovica nie przekonuje. Styl gry jego druzyn również, aczkolwiek mało widziałem meczów Sampdorii czy Fiorentiny, gdy był trenerem tych drużyn.

I jeszcze jedno o czym już pisałem. Dopoki prezydentem jest Berlusconi, to trenerem nie moze byc ktos konfliktowy i mający wysokie mniemanie o sobie, bo ów trener za któryms razem nie wytrzyma i powie o Berluconim parę gorzkich słów, a to szybka droga do rozstania.

EDIT: Montella zrezygnował z Fiorentiny? Albo wyraźnie daje do zrozumienia, że odejdzie? Bo nic takiego nie znalazłem.

maslok 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 02, 2015 22:55   

bogiel napisał/a:
EDIT: Montella zrezygnował z Fiorentiny? Albo wyraźnie daje do zrozumienia, że odejdzie? Bo nic takiego nie znalazłem.

Tak się wydawało, ale - jak to się ładnie mówi - sytuacja jest dynamiczna. Niedawno się zmieniło i możliwe, że zostanie.

Paweuu 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 03, 2015 07:56   

maslok napisał/a:
Niedawno się zmieniło i możliwe, że zostanie.

No chyba, że dostanie ofertę nie do odrzucenia ;)

http://paweuu.wordpress.com

kamillos 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 20, 2015 12:08   

Już oficjalnie. Od lipca Carlo Ancelotti będzie trenerem Bayernu. Jak dla mnie odpowiednia osoba w odpowiednim klubie!

https://twitter.com/FCBayernEN/status/678529958927466496

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Gru 20, 2015 12:49   

Możemy się tylko cieszyć, bo nie będzie głupich pomysłów na jego powrót. A osobiście mu życzę sukcesu w LM. Niech ma do kolekcji. ;)

Baresi87 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 20, 2015 13:03   

Szkoda, że poszedł do faszystów, wolałem żeby obrał kierunek angielski.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 20, 2015 17:07   

Prosta droga do kolejnego sukcesu. :hmm:

Szkoda, że Carletto nie ma ambicji - po przygodzie z Milanem - by stworzyć mocną, niezapomnianą ekipę z innej półki aniżeli te wielkie Reale, Chelsea, PSG czy teraz Bayerny....

Odpowiedz do tematu