ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
List do Milanu
Autor Wiadomość
Borys 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 01, 2005 12:19   List do Milanu

Siemka!!
Zamierzam napisac list do Milanu z prośbą o darmowe pamiątki! Czy ktoś z Was pisal taki list? Może macie jakis wzór? Co się dostaje! Proszę o szybką odpowiedz!!! :forzamilan:

skopi 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 07, 2005 09:33   

....nie dostaje sie nic.... przez kilka lat wysłałem ponad 100 listów do Milanu w 5 językach chyba i niestety nic nie dostałem, jak liczysz na jakies pamiatki klubowe to radze napisac do klubów z niemiec, francji czy holandii gdzie ani jeden list nie pozostał bez odpowiedzi i każdy klub cos przysłał....

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 07, 2005 11:45   

W drugiej połowie lat 90. wysłałem trochę listów do najlepszych klubów w poszczególnych ligach, m.in.: Milan, Juve, Inter, Ajax, Feyenoord, PSV, Sporting, Porto, Benfica, OM, PSG, Barcelona, Real, Bayern, Borussia, MU, Arsenal. Odpowiedź dostałem z Bayernu (przysłali mi katalog różnych rzeczy z logiem Bayernu, które mogłem sobie odpłatnie zamówić, później otrzymałem jeszcze 1 lub 2 mniejsze broszurki w tej samej sprawie) i z... Interu (przysłali mi plakat na aktualny wówczas sezon). I to wszystko. Później już sobie odpuściłem, gdyż szkoda mi było pieniędzy.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Mar 08, 2005 14:02   

Ja nie pisałem nigdy do klubów o pamiątki, ale kiedyś zarejestrowałem się na stronie Arsenalu i ku mojemu zaskoczeniu dostałem potem katalog gadżetów i ciuchów tego klubu :) Potem jeszcze przez 2 sezony dostawałem uaktualnione katalogi, ale później już mi nie wysyłali (pewno dlatego, że nie kupiłem nic ;P)

pzdr,

Szymon_W 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 09, 2005 08:01   

To miałeś szczęście a wiesz że nikt z moich kolegów choć wysyłali po 20 rocznie nic nie dostali....

Marcin 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 11, 2005 14:02   

Nie radze pisac ani do Wloch ani do Hiszpanii.Jest mi bardzo smutno ze Milan nie odpowiedzial na moj list.Natomiast mam pelen szacunek do takich klubow jak MU, Chelsea,Man.City, Liverpool, Arsenal.Te kluby odpowiedzialy na moje listy.Co prawda nie byly to jakies super prezenty (glownie katalogi pocztowki z zawodnikami i miniaturki zdjec calego zespolu) ale nigdy nie zapomne uczucia gdy otwieralem koperte zaadresowana na moje imie i nazwisko.
Piszac list do zagranicznego klubu najlepiej na poczatku sie przedstaw (wiek, co robisz czym sie interesujesz,ile masz rodzenstwa) potem napisz jakiego zawodnika z danego zespolu najbardziej lubisz a na koncu popros grzecznie o jakies drobne pamiatki tego klubu.
Nie gwarantuje sukcesu ale na okolo 15 listow ktore wyslalem na kilka dostalem odpowiedz.Dodam jeszcze ze jest to fajne uczucie jak mozesz pochwalic sie przed kumplami twoja korespondencja z np.Arsenalem.

PS.Jak juz cos Tobie przysla to pochwal sie na lamach tego forum co otrzymales.(wskazane jest tez napisanie listu z podziekowaniami.)

skopi 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 12, 2005 04:22   

Z Arsenalu tez przysłali katalog, z PSV i Feyenordu pocztówki z piłkarzami, z Benfili zdj druzyni i karnety z poprzednich lat, niemieckie kluby są najsolidniejsze każdy ma specjalnego pracownika do korespondencji z kibicami i wszystkie wysyłają przeważnie pocztówki z autografami....
Co do treści listów to tylko do Milanu pisałem w obcyxh jezykach i nic a pozostałe pisałem po polsku ze im kibicuje i ze chciałbym cos dostac, biorąc pod uwage to ze raczej nikt nie bedzie tłumaczył listów od kibiców myślę ze tego raczej nikt nie czyta tylko adresują koperte i wysyłają pamiątki, w sumie o to chodzi zeby klub cos przysłał a nie zeby to przeczytali i wyrzucili :D
(najlepiej napisac swój adres na dole strony i dosyc czytelnie ponieważ na większości kopert miałem powycinany swój adres własnie z wysłanej przeze mnie koperty co jest wygodniejsze bo nie musza sie meczyc nad charakterem pisma czy obcojęzyczną pisownią_

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

Rute_ACM 
Milanista

Wysłany: Pon Mar 14, 2005 01:03   

moja koleżanka wyslala wlasnorecznie namalowane portrety Solskjaera wraz z listem (w jezyku norweskim) do Manchesteru i za kilka tygodnii dostala je z powrotem z autografami Norwega :-D

Borys 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 17, 2005 18:24   

Dzięki wam za tę wszystkie odpowiedzi jak wyślę i cos dostane to od razu wam o tym opowiem

Jeszcze raz dzieki :)

Pozdro !!!

milars 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 17, 2005 20:21   

Ja wysłałam kilka razy do Milanu, ale niestety ani razu nie dostała, odpowiedzi....:( Ale za to, gdy napisałam do Arsenalu (mój drugi kochany klubik), dwa tygodnie po wysłaniu listu otrzymałam odpowiedź! Nigdy nie zapomnę tego uczucia, gdy z bijącym sercem otwierałam kopertę prosto z Londynu. Cudowne uczucie. Dostałam od nich list, gazetę klubową i zdjęcie ze wszystkimi zawodnikami. Hehe:) WONDERFUL!!! :lol:

ania 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 22, 2005 12:36   

a ja dokładnie rok temu wysłałam krótki list do Milanu z prośbą o pamiątkę i w przeciągu miesiąca otrzymałam z Włoch koperte z pocztówkami z piłkarzami i ich autografy, niestety nie wszystkich, ale tych o które prosiłam w liście przysłali, do tej pory jestem pod wrażeniem

milan78 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 22, 2005 17:10   

Ja kiedys tez wyslalem list do AC Milan jak dobrze pamietam bylo to po zdobyciu 15 scudetto, list napisalem po angielsku, ale niestety bez zadnej odpowiedzi :cry: i troche mnie to zdenerwowalo, stwierdzilem ze nie warto wiecej wysylac

karola 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 06, 2005 22:33   

Ja napisałam kilka miesięcy temu do ManU i nic nie dostałam:( Mam prośbę ma ktoś może wzór jak napisać list do zagranicznych klubów???Oczywiści w szczególności do Milanu....prosze jesli ktos by miał ...z góry dzięki...pozdrawiam

dRiV 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 08, 2005 18:12   

np. tak

Request

I am a football fan and i am interesed in your club very much. I would like to you send me club sourvenirs. Thank you very much in advance

Your sincerely : (twój podpis)
My address : (twój adres)

karola 
Milanista

Wysłany: Pią Kwi 08, 2005 21:30   

Dzięki :D za wzór ....:)pozdrawiam wszystkich

Placor 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 20, 2007 17:34   

Dziwie ze sie nie ma tu mojego wpisu, ale nawet nie widzialem tego tematu. Kiedys wyslalem do Milanu list z prosba o jakies drobne pamiatki, uzylem podobnego wzoru ktory podal dRiV, i o dziwo dostalem katalog jakis ;]

Aagatka 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 21, 2007 15:11   

Kilka miesięcy temu poznałam na YT koleżankę, która jak się okazało w czasie korespondencji ( a propos całkiem innego kręgu zainteresowań) pracuje w biurze prasowym Milanu. Przesłała mi plakat sezonu 2006/2007 z autografami oraz proporczyk. Bardzo miłym zaskoczeniem była świąteczna kartka, którą , jak mi wyjaśniła, wysyłają do dzienikarzy, gazet etc. Jest to kartka z śmiesznym zdjęciem ( zawodnicy ustawieni a'la choinka z bombkami i łańcuchem) , które w czasie świąt można było ogladać na oficjalnej stronie Milanu :) .

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 21, 2007 21:34   

co mam zrobic żebyś przesłała jej mój adres :)
no i jeszcze kilkaset od pozostałych użytkowników ;)

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Sty 22, 2007 00:44   

Konrad jaki Ty kochany jesteś :*** Pomyślałeś o innych.
A swoją drogą warto spróbować wkoncu prawie nic sie nie traci a mozna fajny gadżet dostac.

sawczen 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 22, 2007 17:46   

też pomyślałem, że warto spróbować i nawet napisałem.. tyle, że maila na oficjalnej stronie Milanu ;) jest nawet specjalny dział do kontaktu z fanami ;)
napisałem też do Celticu ze względu na Boruca i Żurawskiego, do ManU ze względu na Kuszczaka i do ... Southampton, może wyślą coś jak napisałem im, że lubię Rasiaka :D trochę ściemy musi być...
zobaczymy czy będzie jakiś odzew.

Placor 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 22, 2007 23:22   

sawczen, klubowy upominek tez dostaniesz meilem ;]

Ja z kolega pisalismy do kilku klubów, ja do tych co lubie a on do swoich
i skonczylo sie tak ze wyslalismy po 10 listow a dostalismy odpowiedz od 3
Ja od Milanu a on od Realu, Arsenalu

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 24, 2007 09:00   

ja kiedyś wysłałem do Milanu i nic....:/
natomiast wysłałem do Atletico i przysłali mi po jakimś czasie kilka zdjęć piłkarzy z autografami (m.in. Torresa :) ) i pismo na papierze klubowym z podziękowaniami za to że jestem ich kibicem
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

sawczen 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 29, 2007 20:11   

Placor napisał/a:
sawczen, klubowy upominek tez dostaniesz meilem ;]

oj no to się myliłeś :D
dzisiaj dostałęm list z Manchesteru, nadany 25.01.07, a maila wysłałem 21.01.07 ;) czyli dosyć szybka odpowiedź.
Dostałem drobiazg - bo program meczowy ManU - Portsmouth z 04.11.06 :D ale zawsze coś.. cena sklepowa takiego czegoś to 3 funty, gdzie w Mediolanie jak byłem w San Siro Store programy meczowe kosztowały 1 euro ;)
mała rzecz, a cieszy mimo wszystko.
Czekamy teraz na resztę klubów, do których pisałem :D ManU ma plusa ;)

milanetka
Milanista

Wysłany: Czw Lut 08, 2007 11:35   

wow Agatka zazdroszcze takiej znajomosci:)

ja tez wyslalam list do Milanu jeszcze jak w podstawowce bylam...
i nic...

moze teraz napisze do nich wierszem i cos namaluje

Aagatka 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 09, 2007 11:39   

Dzięki, Milanetka... w sumie trafiłam na bardzo fajną osobę, która sama zaproponowała mi przesłanie tych gadżetów, ja ją nigdy o nic nie proszę bo nie chce żeby to wyglądało na interesowną znajomość. Po prostu taki szczęśliwy zbieg okolicznośći wyszedł :)

Odpowiedz do tematu