ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery Milanu (cz. 13)
Autor Wiadomość
Martino 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 05, 2005 10:19   

Kupienie Crespo i wypożyczenie Gilardino? Po co nam to? Albo jeden albo drugi. Jeśli to zależałoby ode mnie, to wybrałbym Gilardino. Zbyt duża konkurencja to przesada. Chyba, że pożegnalibyśmy Pippo...
Jeśli mowa o rozglądaniu się za reżyserem gry, to nie trzeba się rozglądać. Moim zdaniem Vikash może całkiem nieźle się tym zajmować. Jest jeszcze Pirlo,który może grać jak dawniej- za napastnikami. No a Rui wcale jeszcze nie jest tak stary. W niektórych meczach gra jak za dawnych lat.

dezali 
Administrator

Wysłany: Sob Lut 05, 2005 16:42   

jesli zarowno chelsea, jak i sam crespo spuszcza nieco ze swoich wymagan finansowych, uwazam, ze nie bedzie co sie zastanawiac ani sekundy. crespo jest znakomitym napastnikiem, ktory swietnie potrafi odnalezc sie w polu karnym, a do tego sam potrafi skonstruowac/rozegrac akcje. nie jest jedynie egzekutorem (jdt).

gilardino wciaz nie do konca mnie przekonuje. jest dobry, ale moim zdaniem o klase gorszy od crespo. pewnie przez nablizsze sezony jeszcze mocno sie rozwinie i wowczas bedzie prezentowal klase godna milanu. na chwile obecna nie jest jednak jeszcze wystarczajaco dobry. opcja wypozyczenia tez raczej odpada. nie wydaje mi sie, by sam zainteresowany na cos takiego przystal. a przeciez ewentualna oferta milanu nie bedzie jedyna jaka otrzyma. w parmie raczej nie zostanie, nawet jesli ta (w co mocno wierze) pozostanie w serie a.

smartstuff 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 08, 2005 01:25   

...po tym co zrobil Torres wczoraj Barcelonie...wydaje mi sie ,ze to wlasnie tam trafie w letnim oknie transferowym...choc Atletico moze postawic zaporowa cene!...a Gilardino jest dobrym atacante, zreszta jak widac 11 goli na 24 Parmy ogolem:)....ja go chcialem ogladac w Milanie juz podczas Igrzysk 2004, 4 bramki plus dobra gra..:)

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lut 08, 2005 09:59   

Dla mnie to nie zrobil nic szczegolnego...pierwsza bramke zdobyl po nieczystym kopnieciu, druga z karnego. Nie zmienia to faktu ze dobrze by sie stalo :] dla nas problem z glowy ;)

ACMichał
Milanista

Wysłany: Wto Lut 08, 2005 11:33   

Chyba rzeczywiście Torresa mamy z głowy( na całe szczęsie, nigdy mnie nie przekonywał a zwłaszcza jego kosmiczna cena ), przedsiębiorczy Laporta zrobi wszystko aby trafil do Barcelony. Chciałbym zobaczyć kiedyś w barwach Milanu Gilardino nawet kosztem Crespo, i wszechstronnego Jankulovskiego

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lut 08, 2005 16:12   

Gilardino na IO 2004 nie błyszczał ;P Mnie zdecydowanie bardziej przekonał poprzedni sezon, gdzie o włos przegrał walkę z samym Shevą o tytuł najskuteczniejszego... chociaż do dziś moje wątpliwości budzi to, jak on strzelił 4 bramki w ostatnim meczu sezonu :P
Co do jego ewentualnego transferu, to fajnie by było go zobaczyć na San Siro, tylko uważam, że szkoda piłkarza z jego potencjałem i w jego wieku sadzać na ławkę rezerwowych (bo wątpie żeby wygrał walkę o miejsce w wyjściowej jedenastce z Crespo lub Pippo). Gilardino jest zawodnikiem perspektywicznym i jeżeli Parma pozostanie na kolejny sezon w Serie A to tam właśnie powinien grać. Oczywiście warto by było, żeby Łysy zaklepał jego transfer na mercato 2006/2007 ;)

Co do Torresa, to ja nadal uważam że to dobry napastnik i niesamowicie zdolny chłopak. A uogulnianie typu "hiszpan w Serie A się nie sprawdza" jest bez sensu :) Kiedyś się musi udać!

pzdr,

JediMajster 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 08, 2005 19:05   

Z początku nie wiedziałem, gdzie umieścić tego posta ... czy tutaj czy w temacie o transferach rywali Milanu ! Jeżeli źle wybrałem to proszę któregoś z modów o przeniesienie posta !
Od pewnego czasu krążyły plotki, że transfer Gilardino na San Siro jest już pewny jednak ... pojawiły się wątpliwości ! !
Tak więc ... czy to tylko kolejna mżonka o "wielkich" transferach Wesołego Romka i czy warto przebijać 20 mln funtów :? :o !

P.S. A może Kezman do nas :twisted: ?

nonenalim 
Administrator

Wysłany: Wto Lut 08, 2005 20:28   

Mnie szczerze denerwuje ciagle przywolywanie Torresa jako cel transferow. Fakt jest utalentowany, ale Jose Mari tez byl. Naprawde byscie wywalili 20mln euro w znak zapytania, wiedzac jaka byla historia jego 'kolegow'? Cale szczescie plotki na ten temat sie zbytnio nie pojawiaja i obecnie sa to tylko pobozne zyczenia grupki zapalencow :P . Galliani nie popelni znow takiego bledu.

Co do meczu z Barca to faktycznie Torrs blysnal :lol: Szczegolnie w tej sytuacji co byl karny. Dobrze, ze bramkarz go faulowal bo by byla pieknie zmarnowana sytuacja.

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lut 08, 2005 20:47   

za torresa to jest z 40mln. a za gilardino "tylko" 20... :P

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

S_h_e_v_a 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 09, 2005 01:03   Transfery

Witam.Tyle się mówi o różnych transferach mniejszych i tych gALAkTyCzNyCh.Milan wcale nie wydaje wielkiej kasy na transfery,co zresztą widać,ale i tak podbija cały świat.Uważam że i teraz tak będzie,kupią jednego obronce w miejsce sprzedanego Coolo,możliwe że Jankulovskiego który w Udinese spisuje się całkiem nieżle i powinni zakupić napastnika (zatrzymać po ugodowej cenie) Crespo i dokupić Gilardino a nieumniejszając klasy Tomassona ani Pippo niestety odstawiłbym ich już na bok gdyż w tym wieku i po tylu kontuzjach mój optymizm w to,że SUPER PIPPO jeszcze wróci do wielkiej formy wygasa.A co do Tomasson to jakiś wielkich zastrzeżeń niemam,ale i zbyt dobrego też nie moge powiedzieć a młoda krew Gilardinho mimo iż prawdopodobnie niebył by w pierwszym składzie spewnością się przyda a narazie mógłby podpisać długi kontrakt i się uczyć a także nabierać rutyny wraz z najlepszymi bo tacy przecierz są zawodnicy Milanu. :-D .A za Torresa niech sobie barca,real lub chelsea przepłacą :P .

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lut 09, 2005 12:40   

Mości napisał/a:
za torresa to jest z 40mln. a za gilardino "tylko" 20... :P

Chciałbym zauważyć, że to niemalże tyle samo :lol:
20 mln funtów to przy dzisiejszym kursie funta do dolara 1.85605 równa się: 37,12 mln dolarów ;)

pzdr,

beneras 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 09, 2005 13:09   

a skad wiesz ze jemu nie chodzilo o 40mln funtow :doh: ?

pionka 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 09, 2005 13:13   

Bo w Hiszpanii w przeciwieństwie do Anglii płaci się w euro a nie w funtach :]

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lut 09, 2005 13:39   

beneras - nie mógł mieć na myśli funtów ;) bo w linku który sam podawałeś jako waluta jest EUR ;)
beneras napisał/a:
zla barca chce nam sprzatnac sprzed nosa 'el nino' :]
trzeba dzialac 8)
http://blaugrana.pl/index...b57cb9e654bea06

Poza tym jak zauważył pionka w Hiszpanii płaci się w euro.
Mój błąd polega na tym, że zamiast euro przeliczyłem dolary :> Prawdę mówiąc nie wiem skąd mi się to wzieło ...
Poprawiając moje rachunki: 20.000.000 UK Sterling = 29.069.989,74 Euro
Exchange rate: 1.45350

pzdr,

erni
Milanista

Wysłany: Czw Lut 10, 2005 15:04   

Jak wykupmy z Chelsea Crespo (czego bardzo bym chciał) to moim zdaniem nie będziemy musieli kupować żadnego napastnika. Ja osobiście bym wolał kogoś do pomocy a najlepiej jak był by to Steven Gerard.

Lecz wątpie że MILAN zdecyduje sie na taki zakup :-(

acmilanka 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 10, 2005 15:27   

Gerrard w Milanie :hmm: to naprawdę mało REALne, choć nie odbieram nic z klasy tego zawodnika (Real chce go kupić :roll: ).
Torres też zupełnie mi się nie widzi. Przynajmniej nie na ligę włoską, bo w hiszpańskiej, to jak najbardziej. Poza tym on chyba chciałby grać w Barcelonie.
Jeśli już jakies wzmocnienia w ataku (moim zdaniem konieczne wobec wiecznych kontuzji Pippo i słabej formy JDT), to prędzej zakup Gilardino, choć nie za tak niebotyczne kwoty, o jakich była mowa :? IMO najważniejsze jest jednak wreszcie definitynie zakupić Crespo, ale oczywiście za jakąś rozsądną cenę.
Ostatnio zmieniony przez acmilanka Sob Lut 12, 2005 10:29, w całości zmieniany 1 raz  

Tomcatmi6 
Juventino

Wysłany: Czw Lut 10, 2005 17:53   

A wlasnie co z Jankulovskim? Ostatnio slyszalem ze ma w koncu nie przejsc do Milanu?
Czy przeczytalem jakas plotke?
pozdr

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lut 11, 2005 17:03   

po pierwsze, Gerrard a nie Gerard (ten drugi to taki mocarz z Barcy, co to ciagle ma kontujze :P ).
po drugie, Anglik na pewno do nas nie przyjdzie, mysle, ze lecie zawalczy o niego MU i Chelsea.

jesli chodzi o napastnikow:
Szewa to wiadomo, za nic nie odejdzie.
Crespo - podobnie jak reszta, tez jestem za jego wykupieniem. to klasowy napastnik.
Tomasson - pomimo tego, ze w tym sezonie jest zupelnie bez formy to dobry pilkarz i nie przeszkadza mu bycie 4 napastnikiem. do tego dobrze gra glowa i czesto strzela gole jak wchodzi z lawki. taki pilkarz to skarb.
i wreszcie ostatni napastnik: jesli w koncu Pippo sie wyleczy to on nim bedzie, jesli nie, to trzeba kogos na jego miejsce sprowadzic. :
Fernando Torres to naprawde dobry gracz, w takim wieku jest podstawowym zawodnikiem i kapitanem (sic :!: )dobrego klubu w Primera Division, gra regularnie w reprezentacji Hiszpanii, zostal uznany przez ekspertow jakis czas temu za najbardziej obiecujacego gracza w Europie... tylko, ze to Hiszpan. moze by tak go wypozyczyc na sezon i zobaczyc jak sie bedzie spisywal :mrgreen: ? a tak powaznie to on raczej odpada, za drogi, za mlody i nie ograny w SerieA.
Gilardino - jest swietny chlopak, moim zdaniem to on wlasnie powinien przyjsc za Inzaghiego. mysle, ze Alberto to nasz cel transferowy na okienko 2006/07, w ktorym to [mam taka wielka nadzieje ;) ] odejdzie Pippo.

dziekuje za uwage :P

a co do Jankulovskiego: nie wiem co z nim. potrafi mi tylko ktos odpowiedziec na pytanie po co on nam?

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

sicmaggot 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 11, 2005 17:58   

Gilardino coraz bliżej :-D Podobno rozmowy są już bardzo zaawansowane i najprawdopodobniej od nowego sezonu zobaczymy go w koszulce Milanu. Ciekawi mnie tylko czy Milan zapłaci 19 milionów euro, bo na tyle jest wyceniany napastnik Parmy, czy w grę wchodzi jeszcze jakaś wymiana?

Martino 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 11, 2005 18:12   

Wszystko będzie zależało od tego czy Parma się utrzyma czy też spadnie do Serii B. Ja by zdecydowanie wolał to pierwsze rozwiązanie, ale wtedy Gilardino kosztowałby nas trochę więcej. Jednak gdyby Parma spadła to chyba żadna wymiana nie wchodz w grę, bo który zawodnik Milanu przystałby na grę w drugiej lidze :?: Dla mnie optymalna byłaby wymiana Gilardino za Pippo ;-) Choć i tak wolę Torresa...

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 11, 2005 18:23   

Pippo nie odejdzie na 100%. Ancelotti zawsze bedzie na niego liczył. Moim zdaniem bedzie wymiana Gilardino na Tomassona. Mnie to ucieszy :) I licze na transfer Crespo . Wspaniale by bylo gdybysmy mieli takich napastnikow jak : Shevchenko , Crespo , Gilardino i Pippo :) Ale to chyba nierealne.

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lut 11, 2005 21:20   

wcale nie wspaniale, bo kazdy z nich chce grac w pierwszym skladzie. Tomasson takich wymagan nie ma, dlatego wole jego od Pippo :)

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

inv 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 12, 2005 00:03   

wszystko zalezy od transferu Crespo.

jezeli argentynczyk zostanie definitywnie kupiony - wtedy sprowadzenie Gilardino bedzie sie wiazalo z konsekwencjami o ktorych wspominal stan.

Mysle, ze w takim wypadku jedynie transfer jakiego gracza najwyzszej swiatowej klasy moglby spowodowac zmiany w ataku crespo-sheva. Gilardino ciezko byloby na stale zagoscic w pierwszym skladzie.

Jezeli zas crespo nie uda sie sprowadzic - wtedy transfer G. moglby okazac sie dla nas korzystny.
It's understood

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 12, 2005 07:36   

stan napisał/a:
wcale nie wspaniale, bo kazdy z nich chce grac w pierwszym skladzie. Tomasson takich wymagan nie ma, dlatego wole jego od Pippo :)

Chcieć a móc to dwie inne sprawy :) Niezapominajmy ze pewnie Inzaghi predzej czy pozniej sie polamie :) Wiec lepiej miec takiego Gilardino lub Crespo na ławce niz Tomassona :) Tymczasem Gilardino juz jest blisko Milanu a za Crespo Chelsea chce ponoc tylko 10 milionow euro :) Nie ma tak zle

Martino 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 12, 2005 13:16   

Nie wiem skąd to narzekanie na Tomassona. Był sprowadzony do Milanu jako rezerwowy napastnik i on sam dobrze o tym wiedział. I to mi się właśnie w nim bardzo podoba. Nigdy nie był tym pierwszym (ani nawet drugim) i nie robił wielkiej afery. Poza tym jego gaża nie jest na pewno tak wysoka jak Pippo.
Jonathan napisał/a:
Niezapominajmy ze pewnie Inzaghi predzej czy pozniej sie polamie

No właśnie... i możliwe, że działacze Milanu też są tego zdania. Po co więc trzymać zawodnika(i płacić mu), który więcej czasu spędzi w klinice niż na boisku. A po tak długiej przerwie jego forma też z pewnością imponująca nie będzie. Szanuję Inzaghiego za to co dla nas zrobił, ale bez żalu powiem mu "papa" a na jego miejsce z otwartymi ramionami przyjmę Gilardino lub Torresa.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi