ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery Milanu (cz. 13)
Autor Wiadomość
acmilanka 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 09, 2005 13:39   Transfery Milanu (cz. 13)

Ja nic o tym nie słyszałam For_zaza_Milan. Tzn. transfer Crespo należałoby z pewnością sfinalizować, bo Argentyńczyk jest przydaje się w Milanie, weźmy chociażby hat-trick w meczu z Lecce. Ale oddać Kaldze i Tomassona :? to moim zdaniem niezbyt dobre rozwiązanie. Mmoże obaj grają mniej, a JDT krytykuje się ostatnio za małą skuteczność, ale to nie znaczy, że nie są potrzbnie Milanowi. Poza tym, gdyby sprzedano Tomassona, to kto by uzupełniał tercet napastników Sheva-Crespo-Inzaghi (który to nadal leczy kontuzję)?
Nie wydaje mi się, żeby działacze Milanu zgodzili się na taką propozycję, Chelsea gdyby ona rzeczywiście miała miejsce. Sądzę, jednak że to tylko plotka (nie ma żadnych przesłanek, by nią nie była).

For_zaza_Milan 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 12, 2005 15:28   

No niby takie informacje chodziły. Ale jak to Włosi. :o Ja tez jestem za tym by Kahka i Jon Dahl zastali nawet kosztem Hernana. Wydaje mi sie że nawet działacze powinni znaleść jakiegoś obrońce ze wschodu jeszcze. bo niczym Kahka nie ustepuje innym a jest tylu graczy na wschodzie który by byli przydatni i nie koniecznie napastnicy. :D

nonenalim 
Administrator

Wysłany: Śro Sty 12, 2005 15:41   

For_zaza_Milan napisał/a:
bo niczym Kahka nie ustepuje innym a jest tylu graczy na wschodzie który by byli przydatni i nie koniecznie napastnicy. :D

problem w tym, ze jest limit: jeden zawodnik nie z UE na sezon (chyba tak teraz jest, pewny nie jestem, bo we wloszech ciagle z tym kombinuja ;) ). wiec lepiej sprowadzic jakas gwiazdke z Brazylii lub Argentyni niz nawet dobrego zawodnika z np. Ukrainy,

Co do rozliczenia za Crespo to dla mnie JDT moze odejsc. Niczym mi nie imponuje, Crespo ktory jest u nas krotko pokazal o wiele wiecej niz Dunczyk. Lepiej oddac JDT i poszukac kogos bardziej perspektywicznego jako tego "czwartego".

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Sty 12, 2005 16:39   

Tak jak bylo mowione wczesniej ze jesli do Milanu dotarliby Solari i Jankulovski to wcale bym za Kaladze nie plakal. To samo sie tyczy Tomassona jesli mialby go zastapic ktos lepszy.
Nieoznacza to ze za wszelka cene chce sie ich pozbyc.
ps. przeciez Brazylia i Argentyna to tez nie Unia. Wiec jak to jest ??

pionka 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 12, 2005 17:05   

No naliM właśnie napisał, że lepiej sprowdzić jakąś gwiazdkę z Brazylii albo Argentyny niż kogoś dobrego z np. Ukrainy :] Czyli gracz spoza Unii kosztem gracza spoza Unii :P

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Sty 12, 2005 17:48   

No to sorry zle to zrozumialem.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Sty 12, 2005 20:39   

Co do ewentualnego odejscia JDT to mam w pamieci te wszystkie jego gole (z dobitki :P ) w poprzednim sezonie ;) ale nie płakałbym zbytnio za nim, zawsze miałem go za delikatne drewienko :P Bez dwoch zdan wlaczyl bym go jako czesc transakcji ktora miala by nam dac Crespo na stale.
Co do Kaladze to bardzo chcialbym aby zostal, to bardzo dobry młody lewy obronca, grajacy nowoczesnie, czas Maldiniego nieuchronnie sie zbliza, po co eksperymentowac z nowymi zawodnikami kiedy mamy juz tego sprawdzonego.
Co do Solariego mam mieszane uczucia. Bardzo podoba mi sie jego gra i chyba chcialbym go miec w zespole, tylko czy jest on nam potrzebny, na jego pozycji gra Seedorf, a jego zmiennikiem (a ostatnio nawet rywalem do pierwszego skladu) jest znakomity Dhorasoo.
Widac poza tym ze sklad Milanu nie potrzebuje zbyt wiele wzmocnien bo druzyna funckjonuje bardzo dobrze. Ewentualnie kosmetyczne zmiany moze by sie przydaly ;)
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

For_zaza_Milan 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 13, 2005 01:25   

Dzisiaj pisza że Jon Dahl jest na celowniku OLYMPIQUE MARSYLIA :o Jon Dahl w Ligue 1 :D Liga może nie zła a ja jestem pewnie że jeszcze zostanie chodz pewnie transfer Gilardino bedzie zalezny od transferu kogoś z dwójki Tomassno - Crespo i jak to bedzie zobaczymy ....... Chciał bym Alberto w Milanie ale kosztem którego ?? ....

Mercato wciąz działa ale nie zdziwił by sie jak by nie było wzmocnien. A to co sie pisze o Gravesanie, Oddo, Solarim czy Jankulovskim to juz chyba tylko ploty i uroki Mercato ......

tom_n 
Administrator

Wysłany: Pią Sty 14, 2005 14:43   

Dzisiaj na włoskich portalach pojawiły się informacje, że Milan doszedł do porozumienia z Udinese w sprawie transferu Marka Jankulovskiego. Kwota odstępnego ma wynieść 8.5 mln euro. Czech ma przyjść do Milanu w czerwcu i podpisać kontrakt do 2009 roku, na mocy którego będzie zarabiał 1.5 mln euro rocznie (w Udine zarabia 700 tysięcy).

Uwaga: Zastrzegam, że są to informacje nieoficjalne i mogą okazać się nieprawdziwe ;) Jednak moim zdaniem coś się u nas szykuje z Jankulovskim ;)

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sty 14, 2005 15:00   

Co do Gravesena to czytałem bodajże wczoraj, że z ofertą dla tego zawodnika zgłosił się sam Real :)
Nie wiem czy zamiana Gilardino na Crespo ma sens. Herman jest zawodnikiem doświadczonym, klasowym, w Serie A zdobył już ponad 100 bramek, a na dodatek ostatnio jego forma wyraźnie zwyżkuje...

pzdr,

tom_n 
Administrator

Wysłany: Pią Sty 14, 2005 15:03   

droc, to masz trochę nieaktualne dane, bo Gravesen jest od dzisiaj oficjalnie zawodnikiem Realu ;) Podpisał kontrakt do 2008 roku. Po południu będzie prezentacja.

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sty 14, 2005 15:52   

Jak narazie Real kupowal pilkarzy galaktycznych teraz pewnie pojawi sie napis INTERGALACTIC :-D

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sty 14, 2005 16:14   

Gravesen to najlepsze wzmocnienie Realu od... od lat. jest jednym z najlepszych defensywnych pomocnikow premiership (mozna nawet chyba powiedziec, ze swiata), do tego kupiony za grosze.
transfer jakis taki nieREALny..

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

sicmaggot 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 14, 2005 17:10   

tom_n napisał/a:
Dzisiaj na włoskich portalach pojawiły się informacje, że Milan doszedł do porozumienia z Udinese w sprawie transferu Marka Jankulovskiego.

Już nieraz temat Jankulowskiego poruszany był na forum i teraz wszystko wskazuje na to że jednak zostanie on od czerwca naszym zawodnikiem. Chyba, że znów zacznie mówić, ze wolałby grać w Juventusie ze swoim przyjacielem Nedvedem :P Teraz pozostaje tylko czekać na oficjalne potwierdzenie tych informacji.

Martino 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 20, 2005 16:27   

Jest wielce prawdopodobne, że zawodnik AC Milan Fabricio Coloccini, opuści niebawem AC Milan i przeniesie się do Deportivo La Coruna, które proponuje mu atrakcyjny kontrakt.

Argentyńczyk ma zapewnienie szefów Milanu, że nie będą mu robić przeszkód, jeśli ktoś będzie chciał dać mu pracę.

Zawodnik grał już w trzech hiszpańskich klubach: Alaves, Villarreal i Atletico Madryt, jednak w każdym na zasadzie wypożyczenia z Milanu.

- Transfer jest pewny. Nie wiem tylko czy już teraz? Czy dopiero po zakończeniu sezonu - mówi sam zainteresowany.

To news ze stronki ligawloska.ys.pl

Nie wiem jak to skomentować.Jeśli to prawda, to się załamię. Nie możemy oddać jednego z najlepszych młodych obrońców świata. Rozumiem, że nasza obrona jest niesamowicie silna, ale latka lecą. Niedługo Colo będzie niezbędny. Jeśli ktoś u nas nie widzi dla niego miejsca w składzie to niech go wypożyczą, ale pod żadnym pozorem nie wolno go sprzedawać!
Ostatnio zmieniony przez Martino Czw Sty 20, 2005 17:55, w całości zmieniany 1 raz  

sicmaggot 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 20, 2005 17:23   

To bardzo zła wiadomość.... :-( Jeśli Milan pozwoliłby na odejście Colo byłby to krok którego z pewnością byśmy pożałowali w przyszłości. Ewwentualnie możnaby go wypożyczyć do jakiegoś klubu Serie A niech się chłopak ogrywa, ale sprzedać go.... :doh: :nono: :|

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Sty 20, 2005 17:25   

Martino - gdzie to przeczytales?

nie wierze w ta wiadomosc, nie po to Milan go kupil jako juniora (19 lat) i pd tego czasu hołubił, wypożyczał, trzymał w klubie i dawał długoteni kontrakt. żeby teraz sie go pozbyć :) .
moim zdaniem najlepiej by było wypożyczyć gdzieś Colocciniego do jakiegos klubu SerieA, ale do takiego gdzie mogłby sie spokojnie ogrywać w pierwszym składzie(bo gra obronna we Włoszech i w Hiszpanii bardzo sie różni, co widać choćby na przykładze Samuela).

wierze w talent Colocciniego, ufam ze bedziemy mieli jeszcze z niego duzo pozytku. ale za jakieś dwa lata.. (bo trudno żeby wygrał walke o pierwszy skład z Cafu, Maldinim czy Nesta. a w takim wieku trzeba grać, żeby sie rozwijać).

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

sicmaggot 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 20, 2005 17:44   

News pochodzi ze strony Piłki Nożnej : www.pilkanozna.pl/pn.php?dzial=news&id=37115 . Mam nadzieję, że to tylko plotka, chociaż trzeba przyznać, że Carlo nie daje Colocciniemu zbyt wielu szans na pokazanie się. Z drugiej jednak strony mam nadzieje, że Colo na tyle orientuje się w sytuacji i wie ile lat mają Maldini czy Costacurta i kto jest szykowany na ich następcę...

ph1899 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 21, 2005 00:03   

Sprzedany raczej nie bedzie, ale wypozyczana, by nabierać doswiadczenia to bardzo prawdopodobne...

Obrona to nasza jedna z najlepszych ale tez... najstarszych formacji, poza mlodym NESTĄ, to Stam, Billy, Maldini, czy Cafu do mlodych wilków nie należą... Sam Colo z Nesta nie beda stanowili o sile obrony Milanu, trzeba by jeszcze kogos szybko zaklepac. ;)

For_zaza_Milan 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 21, 2005 10:57   

No czytałem i jestem w szoku ! Takie ploty to mnie dołują :D Ale nie wierze w sprzedaż Colocciniego z trzech powodów.

Po 1. Ma umowe do 2009 roku a jak by chcieli go sprzedać to by sprzedali już przed sezonem !! A teraz to jest przyszłość

Po 2. Milan juz z Ayala tak postapił i teraz pewnie załuje a Colo moze być lepszy od Ayaly teraz sie chyba jak bardzie pożądanym obrońcą młodego pokonenia. Tylko narazie Depor wierzy w siebie i myśli że mi sie uda :lol:

I po 3. Carlo odpowiedział miesiąc temu na pytanie co z Coloccnim ?? Czemu nie gra ?? A odpowiedz była że Coloccini to przyszłośc i nadzieja na ma także konkurętów do gry wiec .....

Nie moga go sprzedać bo to jest gracz który teraz jest dobry ale pod okiem Carlo i kolegów (bo jak nikt ma sie od kogo uczyć) bezie jeszcze lepszy jaśli nie najlepszy :D

Nie wiem co bedzie z Dario bo tak ...... kontuzja to zmora najpierw niech wróci bo nie mozna go skreślić ale uwarzam że włąsnie Simic jest na wylocie aaa nawet Beppe ale nie Coloccini to nie miało by sensu ! Czekam dzisiaj na news i prosze musi być tego typu wypowiedz Adriano bo mnie trafi: Galliani: Coloccini to jest przyszłość i nie ma mowy ......

[b]EL DEPOR MÓWIMY NIE !!!

sicmaggot 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 21, 2005 15:29   

Na lechsport.pl można znaleźć taką oto informację:
"Chelsea Londyn poinformowała dzisiaj AC Milan, że jest skłonna sprzedać Hernana Crespo i żąda za niego 10 milionów funtów.

Tymczasem Włosi oferują 5 milionów za Argentyńczyka, który trafił na Stamford Bridge z Interu i kosztował 16.8 miliona funtów.

Zawodnik wierzy, że strony osiągną porozumienie. Jednocześnie nie zgadza się na obniżenie wynagrodzenia (70 tysięcy funtów tygodniowo), które w większej częśći płaci mu Chelsea."

No i ciekawe co to teraz z Hernankiem będzie. 10 milionów to sporo kasy, ciekawe czy zarząd zdecyduje się zapłacić taką sumę pieniędzy. Za Podobną sumę można kupić innego dobrego napastnika np. Gilardino. Może Milan zaproponuje Chelsea Tomassona i 5 milionów? Tak czy inaczej jestem dobrej myśli i wierzę że Crespo zostanie z nami.

inv 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 21, 2005 22:03   

wydaje mi sie, ze 10 mln to cena zbyt wygorowana, pamietajcie, ze milan rzadko siega po tak duze fundusze....

mysle ze w chwili obecnej w gre wchodza 3 opcje

1. Jednak uda sie wynegocjowac nizsza cene na poziomie 6-7 mln
2. dorzucimy do transferu ktoregos z naszych zawodnikow (tomassona?) - jednak to malo prawdopodobne
3. crespo pozegna sie z milanem - choc to rownie malo prawdopodobne, ze klub z londynu bedzie go chcial zatrzymac, skoro mial problemy z aklimatyzacja...

pozostaje wiec opcja 1sza :)

aha - tak w ramach ciekawostki - Roman znowu nie rezygnuje z shevy - facet nie potrafi zrozumiec, ze jego nie da sie kupic ehhh

"Napastnik AC Milan Andrij Szewczenko przyznał, że rozmawiał ostatnio z właścicielem Chelsea Romanem Abramowiczem, ale nie zamierza opuszczać San Siro.
Menedżer Blues Jose Mourinho nie kryje, że chętnie zatrudniłby 28-letniego reprezentanta Ukrainy, którego Rossoneri nie chcą jednak sprzedawać.

Do transferu mogłaby przekonać ich dopiero rekorodowa oferta, ale sam Szewczenko zawsze marzył o grze w Milanie i nie chce zmieniać otoczenia.

- Tak, ostatnio się z nim spotkałem. Z tego co zrozumiałem, Chelsea nie jest dla niego tylko inwestycją, ale czymś więcej - powiedział Szewczenko magazynowi World Soccer."
It's understood

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 24, 2005 00:32   

Myślę, że Coloccini zostanie wypożyczony, oby do drużyny z Serie A. Chętnie widzę Crespo w barwach Milanu w przyszłym sezonie.
Taka dygresja. Cały czas przewija się temat pozyskania nowego napastnika przez Milan. Wielka szkoda, że nie trafił do nas Montella wtedy, gdy przeniósł się z Sampy do Romy. Zawsze byłem zwolennikiem jego talentu.

Wochu 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 24, 2005 08:29   

szczere mówiąc Crespo zaskoczył mnie. Przed początkiem sezonu nie zapowiadał się zbyt dobrze. Mam nadzieję, że Milan dojdzie z Chelsea do porozumienia.

bel 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 24, 2005 12:41   

Zobaczymy jak wróci PIPPO, to będzie dopiero transfer:)
Paweł Strzelecki napisał/a:
Myślę, że Coloccini zostanie wypożyczony, oby do drużyny z Serie A. Chętnie widzę Crespo w barwach Milanu w przyszłym sezonie.
Taka dygresja. Cały czas przewija się temat pozyskania nowego napastnika przez Milan. Wielka szkoda, że nie trafił do nas Montella wtedy, gdy przeniósł się z Sampy do Romy. Zawsze byłem zwolennikiem jego talentu.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi