ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery rywali Milanu (cz. 7)
Autor Wiadomość
Peja
Juventino

Wysłany: Śro Kwi 20, 2005 12:24   

Doniesienia z Południowej Ameryki mówią, że Juventus podpisze kontrakt z zawodnikiem River Plate, Carlosem Andre Diogo. 21-letni skrzydłowy odrzucił ofertę przedłużenia obecnej umowy. Zarówno źródła argentyńskie jak i urugwajskie zgodnie twierdzą, że nowym klubem Diogo będzie Juventus.
Jeżeli to prawda, jedynym problemem jest fakt, że zawodnik nie posiada paszportu europejskiego. Oznacza to, że z Turynem pożegna się jeden z urugwajskich zawodników lub Stephen Appiah. Najbardziej możliwe jest odejście Paolo Montero, który jest już stary i praktycznie nieprzydatny drużynie. Diogo może też być natychmiast wypożyczony do Livorno.
źrodlo:JP

Wkleilem bo szukam jakichs informacji o tym zawodniku, wiecie cos o nim?

dezali 
Administrator

Wysłany: Czw Kwi 21, 2005 19:13   

musze cie rozczarowac, ale juve zagielo parol na szymka. ktos z juve obserwowal go podczas meczu trabzon-galata i dla jakiegos geniusza z PS byl to wystarczajacy pretekst do wysmarowania w swoim dzienniku infa, ze to szymek jest o krok (moze dwa) od przejscie do juve. dobre sobie.

Coolfi_JUVE 
Juventino

Wysłany: Czw Kwi 21, 2005 19:41   

Taa...... Nie ma to jak dobre źródło :wink:

Oczywiście wielki ekspert Ligi Włoskej pan Zbigniew Boniek nieomieszkał dolać oliwy do ognia i powidział że Mirek poradziłby sobie w Juve. Ciekawie brzmi..... :P Są tacy, którzy wymieniają Go jako zastępcę Nedveda, w razie gdyby ten zakończył karierę........śmiech na sali poprostu :lol:

pozdro

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Kwi 21, 2005 19:46   

Myślałem że Kołtoń i spółka jednak mają coś ciekawego do powiedzenia, ale z tym Szymkiem to już przesadzili. Robią mu tylko krzywdę, chłopak się podjara i straci formę jeszcze. A pewno będzie tak jak z Olisadebe...ech miał robić karierę tam w tym Juve :wink:

pionka 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 21, 2005 22:30   

Eee.. chyba by się nie podjarał. Zawsze w wywiadach mówił, że jest kibicem Milanu i, że tam chciałby grać :) . Więc pewnie do Juve nie chciałby iść, chyba, że po to żeby strzelać swojaki w meczach z Milanem :P
Coolfi Ty się nie śmiej bo od takiego Blasiego to Szymek jest napewno lepszy :]

[ Dodano: Pon Kwi 25, 2005 2:13 pm ]

DjJuve mam coś dla Ciebie :) Nie wiem na ile to wiarygodne, ale w dzisiejszym PS przeczytałem:

Ponad dwustu fanów "Giallo-rossich" wdarło się do ośrodka treningowego w Tigorii, gdzie swoje zajęcia mieli piłkarze Romy. Do wzburzonych kibiców podszedł Antonio Cassano:
"Staję tu przed wami, ponieważ chcę powiedzieć, że zostaję w Romie. Tu jest moja przyszłość. Nie powinniście słuchać tego, co się mówi, bo to nieprawda, iż utrzymuje kontakt z trenerem Juve Fabio Capello" - uspokajał kibiców gwiazdor. ;)

inv 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 27, 2005 10:07   

...a jak podaje przeglad sportowy Mark van Bommel podpisał wstępny kontrakt z Barceloną.
Wszystko wiec wskazuje na to, ze 'stracilismy' Van Bommela na rzecz Blaugrany.

To dobrze zapowiadajacy sie zawodnik, ale plakal nie bede ;) narazie czekam na Gilardino i Jankulovskiego, zobaczymy kto jeszcze dolaczy do nas tego lata
It's understood

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Śro Kwi 27, 2005 12:56   

Pionka a co ty bys powiedzial gdyby podczas treningu wpadlo 200 wscieklych ludzi majacych zamiar cie zabic? :]
Chyba nie to ze masz zamiar odejsc do najwiekszego rywala ;)

p.s.
ladny avatar. czy to ten slynn kret z jp? :doh:

Coolfi_JUVE 
Juventino

Wysłany: Śro Kwi 27, 2005 14:27   

pionka napisał/a:

Coolfi Ty się nie śmiej bo od takiego Blasiego to Szymek jest napewno lepszy :]

Tylko problem w tym że miał być potencjalnym nastepcą Nedveda, a nie Blasiego :)

inv 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 08:59   

a temat powraca jak bumerang :lol:

dzisiejszy sport.onet powolujac sie na przeglad sportowy (ktory z kolei powoluje sie na włoskie gazety :P ) podaje, ze szymkowiak jest coraz blizej transferu do juve :)

Cytat:
O zainteresowaniu Juventusu Szymkowiakiem pisze turyński "Tuttosport". Polaka oglądał już Galileo Ferraris, współpracownik Fabuio Capello, i jego opinia jest jak najbardziej pozytywna. Według tego dziennika na dniach do Trabzponsporu ma wpłynąc konkretna oferta.

O sprawie transferu Szymkowiaka napisała także "La Gazzetta dello Sport", która zatytułowała jeden z artykułów: "Polak się spodobał".

dla mnie sprawa jest tak niedorzeczna, ze mam niezly ubaw czytajac te newsy ;) chociaz z drugiej strony nie zdziwilbym sie, gdyby w niedalekiej przyszlosc szymek trafil do ktorejs ze slabszych ekip serie A jesli bedzie nadal reprezentowal tak rowna forme. Ale zeby od razu juve? :> w kazdym razie z zainteresowaniem sledze rozwoj sytuacji
It's understood

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 13:31   

Kim jest Galileo Ferraris? :doh: Bo mi wydaje sie ze jest to adres siedziby klubu :lol2:

inv 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 28, 2005 16:09   

DjJuve napisał/a:
Kim jest Galileo Ferraris? :doh: Bo mi wydaje sie ze jest to adres siedziby klubu :lol2:

nie wiem, cytowanie ma te zalete, ze nie ja odpowiadam za slowa zawarte w cytacie :P

a powaznie to juz napisalem, jaki jest moj stosunek do tych rewelacji... jesli nawet sa tam jakies niescislosci, to nie zmienia to faktu, ze ta burza medialna jest smieszna :)
It's understood

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 12:53   

od wczoraj czytam, ze podobno Roman chce kupic Jankulowskiego do Chelsea...i co nie dziwi daje wyzsza cene niz Milan...

nie wiem czy to czasem nie jest jakas zagrywka zeby wyciagnac wiecej kasy za Crespo albo wywalczyc transfer Kaladze...

mnie sie to oczywiscie bardzo nie podoba,ale na razie to tylko doniesienia prasowe!!!

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Kwi 29, 2005 13:01   

A może po prostu Romek (a raczej Mourinho) widzi, że Kahy nie dostanie więc postanawia sobie zabezpieczyć lewą stronę. ;-)
Nie robiłbym tutaj tragedii, jeżeli Jankulovski nie przyjdzie do Milanu a do Chelsea. Dla nas przyszłością powinien być Kaha.

pzdr,

inv 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 10, 2005 13:18   

dzisiejszy onet donosi, ze szykuje sie wielka czystka w interze :)

Cytat:
Mancini poinformował, że tylko dziesięciu spośród 26 zawodników obecnej kadry "nerazzurich" może być pewnych miejsca w zespole.
(...)
Wśród "pewniaków" Manciniego znaleźli się: Adriano, Nicolas Burdisso, Esteban Cambiasso, Ivan Cordoba, Giuseppe Favalli, Obafemi Martins, Dejan Stankovic, Juan Sebastian Veron, Javier Zanetti i Ze Maria.

Z Interem najprawdopodobniej będzie się musiała pożegnać pozostała szesnastka. W tym gronie są m.in.: Edgar Davids, Christian Vieri, Marco Materazzi, Alvaro Recoba i Francesco Toldo.

czyli jak zwykle, nowy sezon - nowy inter :mrgreen:
nowe gwiazdy - nowe rozczarowania :)

ciekawe kogo tym razem sprowadzi Mancini. Po doswiadczeniach ostatniego sezonu stawiam w ciemno ze i tym razem inter zawiedzie. Moratti jest dla mnie czlowiekiem o niespozytej cierpliwosci :P kiedy ten zespol ma sie zgrac ze soba, oni zwyczajnie nie maja czasu aby stac sie druzyna...
It's understood

JUVEFANE_10 
Juventino

Wysłany: Wto Maj 10, 2005 13:19   

Jeśli chodzi o Szymka to działacze Juve byli na meczu lae obserwowali nie Szymkowiaka ale jego kolege z drużyny.Tylko nie wiem jak się nazywa.Po za tym to Juve zaciągnoł patrol na Edu z Arsenalu.Był by idealnym partnerem dla Emersona.

Poza tym to Parma wyznaczyła cene za Gilardino 50mln euro.
Chealsy i Lazio interesuja się Polakiem.Czech wystepuje w Slovan Liberec i był bliski przejścia do Wisły Kraków.

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Maj 10, 2005 13:35   

JUVEFANE_10 napisał/a:
.Po za tym to Juve zaciągnoł patrol na Edu z Arsenalu.Był by idealnym partnerem dla Emersona.

jak sie zaciaga parol :D ?
Cytat:
Poza tym to Parma wyznaczyła cene za Gilardino 50mln euro.

gdzies to wyczytal :?:
Cytat:
Chealsy i Lazio interesuja się Polakiem.Czech wystepuje w Slovan Liberec i był bliski przejścia do Wisły Kraków.

to Polakiem czy Czechem, zdecyduj sie :mrgreen:

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 10, 2005 22:21   

Stan, jest taki Czech o nazwisku Polak. Na imię ma chyba Jan. Pamiętam, że grał nawet w reprezentacji Czech w meczu z Polską w Wawie, gdzie był dopingowany przez... polskich kibiców. :-D

JUVEFANE_10 
Juventino

Wysłany: Śro Maj 11, 2005 09:37   

O Gilardino czytałem na ligawloska.ys.pl,intermediolan.pl oraz w telewizji mówili.
A ten czech to Jan Polak.Bardo dobry pomocnik.

Juventus jest bardzo zainteresowany sprowadzeniem Edu.Valencia odpada ponieważ nie bedzie ją w LM.A on chce grać w LM i o najwysze cele w Lidze.

Rob 
Interista

Wysłany: Śro Maj 11, 2005 16:45   

inv napisał/a:

Moratti jest dla mnie czlowiekiem o niespozytej cierpliwosci :P kiedy ten zespol ma sie zgrac ze soba, oni zwyczajnie nie maja czasu aby stac sie druzyna...

Ty chyba nie rozumiesz tego, że to przez Morattiego ten zespół co roku rozpada się i buduje od nowa. Właśnie o to chodzi, że on wcale niema cierpliwości ani do trenerów ani do zawodników.
inv napisał/a:

Po doswiadczeniach ostatniego sezonu stawiam w ciemno ze i tym razem inter zawiedzie.

Nie tym razem :nono:

RASI 
Juventino

Wysłany: Śro Maj 11, 2005 17:14   

Rob napisał/a:
inv napisał/a:

Moratti jest dla mnie czlowiekiem o niespozytej cierpliwosci :P kiedy ten zespol ma sie zgrac ze soba, oni zwyczajnie nie maja czasu aby stac sie druzyna...

Ty chyba nie rozumiesz tego, że to przez Morattiego ten zespół co roku rozpada się i buduje od nowa. Właśnie o to chodzi, że on wcale niema cierpliwości ani do trenerów ani do zawodników.

Wiesz Rob... wydaje mi się, ze inv uzył tu ironi o czym może swiadczyć emotka: ":P" po słowie "cierpliwość" ;-)

Rob 
Interista

Wysłany: Śro Maj 11, 2005 18:43   

RASI napisał/a:

Wiesz Rob... wydaje mi się, ze inv uzył tu ironi o czym może swiadczyć emotka: ":P" po słowie "cierpliwość" ;-)

:P Może tak, a może nie :P

JUVEFANE_10 
Juventino

Wysłany: Śro Maj 18, 2005 08:10   

Jak podaje prasa Marscherano przeszedł do Corintians.AZ Alkmar jest bliski podpisania kontraktu z napastnikiem Shota Arveladze z Glasgow Rangers.

Na oficialnej stronie barcelony pisze że Van Bommel podpisał 3 letni kontrakt z Barcą.!!!!

Drogba podobno chce powrócić do Marsyli bo nie czje się dobrze w Anglii.Roberto Mancini jest zainteresowany ściągnięciem Roberta Piresa oraz Luisa Figo.Rzekomo Juve chce sprowadzić Xaviego z Barcelony

Dolnoślązak 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 18, 2005 13:08   

A Romanowicz :D chce Eto'o :lol: :lol: :lol: Ciekawe tylko, czy do Chelsi, czy do CSKI :lol:
Van Bommel w Barsie. To my bierzemy Ronaldinho :twisted:
Jankulowskiego niech se biorą, o ile się nie mylę to lewak jest, a my na lewej mamy t r z e c h
zawodników. Do tańca wcale nie trzeba czworga! Lepiej byśmy sie skupili na poszukiwaniu kogos dla Cafu. Facet ma 35 lat, nie może grać co trzy dni. Mimo wszystko to nie Maldini :P
Pozdrowienia dla drugiego Bońka...Szymek jeszcze nastrzela goli dla Juve. Tylko którego? Juve-3 czy Juve U-19? :twisted:
A Wisła Kraków chce Szmicera :wall:

inv 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 18, 2005 13:27   

z dzisiejszych newsow ;)

Kapitan PSV Eindhoven, lidera piłkarskiej ekstraklasy Holandii Mark van Bommel podpisał trzyletni kontrakt z mistrzem Hiszpanii FC Barcelona.

tak wiec VB wybral Barcelone jako swoj przyszly klub, widac ze poszedl sladami swoich poprzednikow z psv i w Milanie juz go nie zobaczymy.

Z kolei sports.it ;) spekuluje na temat transferu Oddo z Lazio do Milanu. podobno jakiś czas temu Oddo był widziany przed siedzibą Milanu. Mam nadzieje, ze kontaktowal sie w sprawie podpisania kontraktu z nami bo bardzo chetnie widzialbym tego zawodnika na San Siro
It's understood

JUVEFANE_10 
Juventino

Wysłany: Śro Maj 25, 2005 09:46   

Lazio i Chealsea nie pozyskają Jana Polaka.Polak przeszedł za 1mln do Norymbergi!!!.Z Kolei Barcelona jest bliska pozyskania Torresa.W zamian do Atletiko powędrowali by Saviola i Riquelme.Bardzo bliskie przeście jest Ze Roberto do Romy za darmo.Ponieważ konczy mu się kontrakt i nie ma zamiaru go przedłużać.Na jego miejsce Bayern chce sprowadzić Petrova z Wolfsburgu.Z kolei Johny Heitinga jest bliski przejścia do Juve.

źródła:
http://www.ajax.anv.pl
http://www.bayern.munchen.pl
http://www.fcbarca.com

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi