ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wygasanie ostrzeżeń
Autor Wiadomość
TomekW 
Administrator

Wysłany: Wto Sty 18, 2005 14:53   Wygasanie ostrzeżeń

Być może niektórzy już zauważyli, że zniknęła część ostrzeżeń. Jest to wynikiem częściowej amnestii. Wygasły ostrzeżenia przyznane do października włącznie, z wyjątkiem ostrzeżeń naszych październikowych "recydywistów". Takie amnestie będziemy przeprowadzać co jakiś czas w różnym zakresie. Zostało to ujęte w regulaminie forum.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Pon Sie 28, 2006 21:18   

Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc wpiszę tutaj, skoro to temat o wygasaniu banów. Dostałem dwie kartki (dwa razy źle zacytowałem, cóż, admini byli dla mnie dość surowi) po czym dostałem bana na dwa tygodnie.
Niestety po miesiącu wciąż nie mogłem wchodzić na forum z powodu bana. W regulaminie nie ma mowy o tym, że użytkownik sm się musi zgłosić z prośbą o odbanowanie.
Nie brakowało mi do tego stopnia możliwości dyskusji tutaj (szczerze mówiąc to nawet nie pamiętam czy wówczas wiedziałem, że ban jest dwutygodniowy) i nie pisałem do adminów z prośbą o wyjaśnienie sytuacji.
Ale teraz ciekawość wzięła górę i spytam dlaczego przedłużono (pewnie nieświadomie) mojego bana?

PS: pytanie też wpiszę tutaj, żeby nie zaśmiecać forum.
W temacie o odwołaniach nie ma sensu pisać o sytuacji, kiedy dostaje się kartki za przewinienia (złamanie regulaminu) które u innych kartkami się nie kończyło?
Mówię wciąż o mojej sytuacji - dwukrotnie źle zacytowałem, a większość tego typu błędów nie była karana kartkami, ale słownymi reprymendami.
Opuściłem to forum z rozżaleniem i lekkim poczuciem nierównego traktowania.

nonenalim 
Administrator

Wysłany: Wto Sie 29, 2006 15:15   

Venomik napisał/a:
Ale teraz ciekawość wzięła górę i spytam dlaczego przedłużono (pewnie nieświadomie) mojego bana?

Dokladnie dlatego: ban byl przedluzony przypadkowo. Regulamin zostal tez poprawiony i teraz za zle cytowanie sa duzo krotsze bany. Przedluzenie bana nie mialo tez zwiazku z tym ze jestes juventino - poprostu przypadek.

Odwolanie z uzasadnieniem, ze ktos inny nie dostal za to bana bedzie skutkowac najwyzej tym, ze ta osoba dostanie ostrzezenie, a nie zdjeciem bana po takim odwolaniu.

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 03, 2006 23:57   

A czy lista i powod banow musza byc publicznie podawane? Ja np dzis dostalem bana za przeklenstwo w lk, ale bez przesady, to byl sofcik i do tego spowodowany amatorskim podejsciem do sprawy jednego kanalu

[ Dodano: Czw Gru 07, 2006 16:17 ]
czy przewidujecie jakas promocje gwiazdkowa obejmujaca anulowanie ostrzezen? :D

selhaard 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 20, 2015 18:09   

ależ mi wstyd... no wstyd...
nie mogę znieść widoku tej czerwieni...

i dlatego zapytuję Państwa Administratorstwa - jak się tego pozbyć?

czy wystarczy jak będę NAPRAWDĘ NAPRAWDĘ grzeczna? czy zbieracie jakieś fanty? czy cuś?
amnestia? w ten weekend?

pytam bo mam syndrom niebieskich kokard i czerwonego paska (zawsze byłam grzecznym dzieckiem, które ubierane w odświętny strój recytowało wiersze przy niedzielnym stole i zawsze byłam wzorowym uczniem). NIE RÓBCIE MI TEGO! ja nie mogę mieć tej czerwieni. ciąży mi ona... :cry2:

Marcu 
Milanista

Wysłany: Pią Lut 20, 2015 19:15   

:rotfl: brak słów :lol2:

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Lut 20, 2015 21:26   

Jakbym decydował o anulacji to miałbym kilka pomysłów jak można tą czerowną kreske zlikwidować.... :]

rafal996 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 21, 2015 00:03   

Piękne :D

jarles 
Milanista

Ostrzeżeń:
 4/2/2
Wysłany: Sob Lut 21, 2015 00:07   

A wobec bycia niedecyzyjnym, pozostaje jedynie pogłaskanie rysia pod kołderką...

selhaard 
Milanista

Wysłany: Sob Lut 21, 2015 00:30   

hm.. coś się jakby nie zrozumieliśmy... Ja poważnie pytam. NIE LUBIĘ BYĆ UPOMINANA. NIE LUBIĘ JAK SIĘ MNIE NAZNACZA JAKIMŚ PASKIEM/ czy czymś. jednakowoż, WIEM, ŻE ZGRZESZYŁAM PRZECIW REGULAMINOWI, BIJĘ SIĘ WIĘC W PIERŚ I OBIECUJĘ POPRAWĘ.
tylko kwestia pokuty - bardziej chodziło mi o napisanie jakiegoś karnego felietonu..., ale widzę, że macie inne pomysły...
...no to może jednak amnestia... :help:

jarles 
Milanista

Ostrzeżeń:
 4/2/2
Wysłany: Sob Lut 21, 2015 00:34   

Już nie kokietuj. Do spania!

selhaard 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 01, 2015 17:25   

TA-TA-TAAAAAM

Drogie Państwo Administratorstwo,
bardzo dziękuję za usunięcie mojego czerwonego paska. bez czarnego trochę głupio wyglądał. jak pręga na pośladku. tak że dzięki.
to zazwyczaj tyle trwa (2-3 miesiące) czy ulegliście mojemu niezwykłemu urokowi? (tak pytam przyszłościowo, nigdy nie wiadomo, kiedy znów natchnie mnie jakaś febra...)

Szybki 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 01, 2015 21:39   

Kiedy pepe wróci do żywych? :D
#10 Rui Costa per sempre!

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Gru 21, 2015 12:35   

pepe jest wśród żywych po półrocznej banicji, ale pepe ma pytanie: po jakim czasie jest zdejmowane ostrzeżenie, po jakim zaś ban?

Proszę o uściślenie tego faktu, gdyż ostatnio chciano mnie zbanować dożywotnio, albowiem wobec mnie ponoć jest zastosowana specjalna taktyka, że każde ostrzeżenie ma być dłuższe od poprzedniego. Toż to zbrodnia! Piszę tu, by wszyscy widzieli, jaki TomekW jest nieczuły! :diavolo:

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 21, 2015 12:38   

Z regulaminu forum...
4. Kary
* Jeśli ktoś złamie regulamin dostanie ostrzeżenie. Decyzję o przyznaniu ostrzeżenia podejmują moderatorzy. Co jakiś czas administratorzy będą usuwać ostrzeżenia. Zakres i częstotliwość występowania takiej amnestii określane będą według uznania administratorów i moderatorów.
* Kolejne wykroczenie będzie karane banem. Decyzję o przyznaniu bana podejmują admini w porozumieniu z wnioskującym o to moderatorem. Ban może być założony na określony czas lub bezterminowo. O długości bana decydują admini.

...wynika że według "widzimisię" admina/moda :) .

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Gru 21, 2015 12:40   

Pfff, toż to struktury mafijne!!!

rafal996 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 21, 2015 12:45   

Pozostaje liczyć na rozsądną ocenę sytuacji przez moderatorów i to, że z uwagi na to, że pepe to nie przypadkowy troll, tylko wartościowy i zasłużony użytkownik, jego kary będą stosunkowo łagodne ;)

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Gru 21, 2015 12:49   

Czyli jak ostatnio miałem półroczny ban, to jaki proponujesz następny, gdyby miał nastąpić? No i biorąc pod uwagę, że za każdym razem ma być dłuższy niż ostatnio... 7 miechów, 9? Może jakieś zawiasy :) ?

Hehehe, no tak nie może być. Myślę, że dobrze byłoby usystematyzować tą kwestię. Bo u mnie ten temat przewija się notorycznie. I jest impas - z jednej strony nie chcę znikać z forum na tak długo, z drugiej nie dam się zaszufladkować do grona typów pip, którzy nie powiedzą tego co myślą, bo a nóż mod się zdenerwuje. Nie ma bata. To nie ze mną.

TomkuW - proszę Cię o fachową opinię prosto z Wysp.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pon Gru 21, 2015 16:20   

Prosiłbym, aby forumowicz pepe nie rozgłaszał nieprawdziwych informacji :>
Taktyka coraz dłuższych banów jest stosowana od samego początku istnienia tego forum, choć niewielu było delikwentów, którzy mieli okazję przekonać się o tym na własnej skórze ;)

Regulamin zostawia modom i adminom swobodę w kwestii czasu trwania ostrzeżeń i banów, bo każda sytuacja jest osobną historią i ciężko jest przewidzieć, co jeszcze mogą wymyślić forumowicze. Moderatorzy mają też wolną rękę w kwestii wartości ostrzeżenia, żeby w razie potrzeby ukrócić cwaniactwo i próby omijania regulaminu.

Tyle fachowej opinii. A mogłem w tym czasie robić galerię kibicowską... :P

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Gru 21, 2015 16:23   

pepe napisał/a:
Może jakieś zawiasy :) ?

Jestes kibolska recydywa i zawiasy Ci sie marza? :P
Ciesz sie ze Tomek DASPO nie wkleja jeszcze :P

wasyl 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 21, 2015 16:47   

A mozna wejsc na forum po wplaceniu kaucji?? :D

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 21, 2015 18:00   

pepe napisał/a:
Myślę, że dobrze byłoby usystematyzować tą kwestię. Bo u mnie ten temat przewija się notorycznie. I jest impas - z jednej strony nie chcę znikać z forum na tak długo, z drugiej nie dam się zaszufladkować do grona typów pip, którzy nie powiedzą tego co myślą

Mówienie tego co się myśli, a mówienie w odpowiedni sposób to dwie różne sprawy. Innymi słowy mylisz poprawność polityczną z kulturą osobistą :( . Jeśli chcesz mówić co myślisz, to masz do tego prawo i za to tutaj nie karają. Problemem jest Twój sposób wyrażania się. Mówiąc to co myślimy nie musimy obrażać innych, ani używać wulgaryzmów. Chcesz być bezpośredni to bądź, tylko rób to w kulturalny sposób i żaden ban Ci nie grozi.

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Gru 22, 2015 09:48   

STARY TIROWIEC napisał/a:
Mówiąc to co myślimy nie musimy obrażać innych, ani używać wulgaryzmów.

Fajnie, że nigdy nie myślałeś w sposób wulgarny o czymś/kimś? Aż wierzyć mi się nie chce, że jesteś taki łagodny baranek :) .

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 22, 2015 16:04   

Z pewnością nie jestem taki potulny...ale to nie ja mam problem z banami ale Ty, więc podsuwam pomysł jak można ich uniknąć. Bo o ile rozumiem, że słowa mogą nam wylecieć z ust jak się wkurzymy, o tyle nie uwierzę, że ktoś musi, pisząc na klawiaturze, wstukiwać literki w takiej kolejności, że powoduje to ostrzeżenie. W taki "przymus" nie uwierzę :) .

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Gru 22, 2015 23:09   

STARY TIROWIEC napisał/a:
Bo o ile rozumiem, że słowa mogą nam wylecieć z ust jak się wkurzymy, o tyle nie uwierzę, że ktoś musi, pisząc na klawiaturze, wstukiwać literki w takiej kolejności, że powoduje to ostrzeżenie. W taki "przymus" nie uwierzę :) .

Zdziwil bys sie ;)
To kwestia charakteru, temperamentu.Ja pepe rozumiem doskonale, bo dla mnie byc zirytowanym, wnerwionym, wscieklym i wkurw....to sa rozne poziomy emocjonalne. Dlatego prawie sie nie udzielam po meczach na forum :P

Odpowiedz do tematu