ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Paolo Maldini
Autor Wiadomość
Adin 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 08, 2012 09:51   

Mówi się o rodzinnej atmosferze Milanu............

bounty_fire 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 08, 2012 10:46   

[quote="Qnen"]
nonenalim napisał/a:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-francuska/media-maldini-od-nowego-sezonu-bedzie-pracowac-w-p,1,5027943,wiadomosc.html

Co do Christiana to jest w kadrze AC Milan Allievi I e II Divisione (jest w niej także wnuk Gallianiego :P , Cristian) ale ciężko jest mi cokolwiek znaleźć o jego wystepach.

Obydwaj chyba byli ostatnio powoływani do kadry reprezentacji w swojej kategorii. Popraw mnie ktoś ale w tej samej grupie gra chyba też syn Fiori'ego :)

pionka 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 09, 2012 12:29   

Qnen napisał/a:

Co do Christiana to jest w kadrze AC Milan Allievi I e II Divisione (jest w niej także wnuk Gallianiego :P , Cristian) ale ciężko jest mi cokolwiek znaleźć o jego wystepach.

Na Eurosporcie pokazują teraz jakiś turniej U-17 chyba i widziałem ostatnio kawałek meczu Milan - Bayern. Gonił tam po boisku jakiś Galliani o Maldinim nie słyszałem ;) Ale z tego co mówił komentator to chłopaki marnie grali i nie wyszli z grupy.

GPower 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 11, 2012 11:24   

To był turniej Aegon Future Cup, niestety na Eurosport włączyłem jak już były półfinały. Wg tego co znalazłem Milan grał składem Allievi nazionali czyli nie w tym co jest Maldini.

Skrót z Ajax Cape Town
http://www.youtube.com/watch?v=qbRqrFeH1TU

Besiktas:
http://www.youtube.com/watch?v=lCnKvwMFvVg

Bayern:
http://www.youtube.com/watch?v=oCjCptfm7mU

Barcelona:
http://www.youtube.com/watch?v=blC0419EA5g

TomekW 
Administrator

Wysłany: Śro Kwi 11, 2012 12:45   

Christian na razie furory nie robi i przeważnie przesiaduje na ławce w Allievi I e II Divisione. Za to jego młodszy brat Daniel grywa i strzela gole dość regularnie.

Kaj 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 29, 2012 23:32   

Cytat:
"Chciałbym zniszczyć mit, że jestem jednym z rodziny Milanu. Oni w ogóle tam mnie nie chcą. Czuję się trochę przybity, ale nie tylko z mojego powodu, ale z tego co tam razem stworzyliśmy i jak to wszystko upadło. Tak samo uważa wielu moich byłych kolegów. Chciałbym, aby magia znowu wróciła do Milanu".

Czy to jakiś żart?

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Gru 29, 2012 23:42   

Ponura rzeczywistość.

nismovsky 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 30, 2012 01:18   

Kaj napisał/a:
Czy to jakiś żart?

Niestety nie. Rodzinny Milan nie jest aż tak rodzinny jak się go przedstawia w mediach...

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Gru 30, 2012 08:44   

A jednak Inzaghi jakos tam sie odnalazl...
Pewnie nie dogadali sie co do kasy i stad takie gadanie.

Marcu 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 30, 2012 09:33   

Bardzo dobry wywiad z Maldinim.
Bubu, wątpię by poszło o kasę.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Gru 30, 2012 09:57   

Dlatego dziwne to wszystko, przeciez taki symbol Milanu (osobowosc pilkarska nie spotykaną na całym swiecie) można by spokojnie wykorzystac dla celów klubu...

GPower 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 30, 2012 11:04   

Tylko że ta wielka osobowość komuś przeszkadza albo czuje zagrożenie z jego strony. Kasa dla Maldiniego patrzac na karierę i jego wypowiedzi to nie główny aspekt, którym się kieruje.

Paolo Maldini to główny cel transferowy Milanu jak dla mnie.

bogiel 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 30, 2012 12:06   

A ja myślę, że Maldini sam do konca nie wie jaką rolę chciałby piastować w Milanie. Trenerem nie chce być, działaczem też nie. A jeśli chodzi o inne role, to nie chce być dla samego bycia.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 30, 2012 12:21   

Bubu, przeczytałeś cały wywiad? Moim zdaniem tam wszystkie Twoje watpliwości są wyjaśnione. Nie chodzi tylko o Pippo, ale całą rzeszę wielkich osobowości, których znikniecia z życia Milanu Paolo bardzo żałuje, o kasę tez nie chodziło.
GPower, pełna zgoda.
bogiel, chyba jednak powiedział, że funkcja działacza jest do przyjęcia (w pytaniu "czyli?"), ale pewnie musi to byc poważna rola, a nie latanie po bankietach, przecinanie wstążek itp.

Ogólnie bardzo mądry i ciekawy wywiad, polecam pośięcić te kilka minut.
Paolo widzi wiele rzeczy podobnie do nas, jak to z krótkowzrocznym i chaotycznym planowaniem przyszłości Milanu.

FORZA MILAN!

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 30, 2012 15:36   

świetny wywiad! TomekW :prayer:

Kaj 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 30, 2012 15:42   

To jest na prawdę przykrę i jak dla mnie niezrozumiałe... Jak taki symbol (jest tylko kilku takich na całym świecie) można tak traktować? Ja nie widze żadnych minusów w zatrudnieniu Maldiniego, na jakąkolwiek posadę...

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 30, 2012 15:50   

Rzadko który piłkarz Milanu wypowiada się do rzymskiego dziennika La Repubblica. Wywiad okropny... dla Łysego i Silvio. Nie oczekuję nawet sprostowania ze strony wymienionych. Nie mieli większego pomysłu na wykorzystanie Baresiego to teraz nie mają nawet na Paolo. Trochę smutne.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Nie Gru 30, 2012 16:11   

Baresi nie sprawdził się ani w roli działacza ani trenera drużyn młodzieżowych. Teraz robi na klubową maskotkę na różnych imprezach i najwyraźniej mu z tym dobrze. Jeśli zaś chodzi o Maldiniego, to moim zdaniem chętnie zająłby miejsce Braidy.

PS: Bubu, z Inzaghim się dogadali, bo Inzaghi chciał być trenerem. Gdyby Maldini chciał trenować, to byłoby identycznie jak z Pippo.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 30, 2012 19:53   

A mnie się wydaje, że chodzi tylko i wyłącznie o to, że Paolo (jak mówi) jest niezależny i w znacznym stopniu przeszkadzałby działaniom Gallianiego i spółki. Nie obyłoby się pewnie bez kłótni i sprzeczek. Szkoda, że na razie jest poza Milanem. Uważam, ze miałby wielki wpływ na to co się dzieje w klubie. Jako działacz czu skaut... nie ważne. Brak Maldiniego w klubie to jest wielka hańba i rysa na sercu Milanu.

Tomku nie jest powiedziane, że gdyby chciałby być trenerem to by go przejęli jak Pippo. W ogóle ta sytuacja jest dość przykra.

Cały wywiad jest swietny. Pokazuje całkiem inną rzeczywistość, którą kreują Galliani i Berlusconi. Ciekawa jest też notka o Allegrim, który rzeczywiście bał się prowadzić Milan i spodziewał się kłopotów w szatni i ze samym sobą.

Suchcik 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 30, 2012 20:47   

Bardzo ciekawy wywiad, aż kawa mi rano wystygła, tak się zaczytałem. Paolo przedstawia Milan słynący z rodzinnej atmosfery w odrobinę innym świetle niż ostatnio jest on nam przedstawiany. Zatęskniłem za jego wypowiedziami i bardzo żałuję, że nie ma dla niego miejsca w obecnych strukturach. Do tego stopnia zgadzam się z Legendą, że aż pozwoliłem sobie na nowy awatar. Mam nadzieję, że nikt wcześniej nie używał tego zdjęcia, jeśli jednak to proszę o priv.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Nie Gru 30, 2012 22:30   

Qnen napisał/a:
Tomku nie jest powiedziane, że gdyby chciałby być trenerem to by go przejęli jak Pippo.

Nie chce mi się teraz szukać, ale kiedyś tłumaczyłem wypowiedź Maldiniego, w której mówił, że mu to proponowali, ale nie był zainteresowany.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 31, 2012 01:07   

Qnen napisał/a:
Pokazuje całkiem inną rzeczywistość, którą kreują Galliani i Berlusconi.

Cicho ;) ich nie można krytykować, przecież to nie państwowa firma i wiadomo, że sie znają i chcą dla Milanu dobrze.
(tak, ulżyło mi)

Szybki 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 05, 2013 16:30   

Ktoś orientuje się może co tam słychać u Paolo, czy pojawiła się w końcu jakaś szansa aby został członkiem zarządu czy dalej nic z tego? Przeczytałem jeszcze raz ten wywiad i naprawdę smutno mi się zrobiło na to jak obecnie wygląda Milan, Paolo przytoczył przykład Bayernu czy Realu gdzie do dziś pracują tam wielkie osobowości i legendy tych klubów które zaszczepiają młodym zawodnikom właśnie tą magię, mentalność itd. marzę aby w przyszłości jednak Berlu walnął się w głowę i w końcu zrozumiał że Maldini=Milan i Milan=Maldini i tacy ludzie po prostu MUSZĄ pracować w klubie, Costacurta też niczym się nie zajmuje z tego co wiem więc naprawdę nie potrafię zrozumieć dlaczego Łysi nie podejmą z nimi współpracy :-(

Swoją drogą jak ktoś się nudzi to w wolnym czasie polecam obejrzenie tego dokumentu ;)
https://www.youtube.com/watch?v=WK8zlhu3muo
#10 Rui Costa per sempre!

maslok 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 05, 2013 16:48   

A jest może włoska wersja tego materiału? Ostatnio nie znoszę, gdy łączy się język angielski z włoskim futbolem. Zdecydowanie wolę już oglądać mecze choćby i po rosyjsku. Tym bardziej, że Maldini coś tam opowiada i się wcina ten lektor. Angielski zabija całą magię calcio. Tym bardziej, że Włosi lubią w takich materiałach używać wyszukanego języka i przyjemnie się to wówczas ogląda.

Szybki 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 05, 2013 17:43   

Sam zwróciłem na to uwagę, niestety nie udało mi się znaleźć w jakiejkolwiek innej wersji i chyba cała seria odcinków pt. "Football's Greatest" jest wyprodukowana przez angielskie sky sports więc wątpię żeby takie w ogóle istniały.

Ale za to znalazłem coś innego, obszerniejszy dokument po włosku z angielskimi napisami (ale w gorszej jakości) ;)
https://www.youtube.com/watch?v=VilOpHPTyUQ
#10 Rui Costa per sempre!

Odpowiedz do tematu