ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Paolo Maldini
Autor Wiadomość
Szatan 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 11:06   

Naszczęście jest niewielu co tak uważa

maestro 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 13:16   

MALDINI młody już nie jest i spójżmy prawdie w oczy sezon dwa i spokojna emerytura.........
ale... jak do tej pory wielu młodych i młodszych pewnie mu zazdrości kondycji popularności i ..... zarobków.
Za kilka lat pojawi się na murawie następny zrodu MALDINICH .......... ale to odległa przyszłośc :dunno:

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 15:43   

Gdyby udalo mu sie wygrac jeszcze raz LM to nie wyobrazam sobie lepszego momentu na zakonczenie kariery. Moglby ze soba pociagnac jeszcze paru kolegow ;)
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

Smyku 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 15:47   

Paolo to jeden z moich ulubionych piłkarzy(łącznie z Kaką).Należy mu się spokojna emerytura i myślę,że mógłby jeszcze dołożyć kolejne zwycięstwo w LM.Czego niezmiernie mu życzę :P

Milanista

Wysłany: Sob Kwi 28, 2007 19:16   

zgadzam sie z kolega wyzej ^^

Paolo bardzo duzy wklad wlozyl w reprezentacji Wloch czego dowodem chyba jest ilosc meczy w barwach wloskich :D mm 126 bodajze tak ?

jest moim ulubionym pilkarzem z Milanu pomijajac oczywiscie Neste, Kake, Dide i pirlo :)

Maldinim się rodzi, czy się zostaje?
- W moim przypadku rodzi i zostaje. Nazwisko pomaga, jednak to nie wszystko. Pasja, oddanie, miłość. Wydaje się, że to banalne słowa, a jednak kluczowe....

Forza MILAN ! ! !

korsi 
Milanista

Wysłany: Nie Kwi 29, 2007 18:41   

Boriello jest moim ulubionym piłkarzem, pomijając: Neste,Kake,Pirlo Gattuso,Maldiniego,Kaładze,Oliveire,Ronaldo,Cafu,Oddo i jeszcze Bonere, a także 30 innych zawodników nie grających w Milanie :ok:

RossoneriRimini 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 04, 2007 17:54   

Paolo Maldini, obrońca AC Milan, stwierdził, że chce jeszcze przez rok grać w piłkę. Po tym czasie Włoch zamierza zająć się karierą trenerską.

http://sport.onet.pl/7432...,wiadomosc.html

Grande Capitano :ok: :forzamilan: :king:

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Maj 23, 2007 12:34   

Chciałbym wysunąć dość odważną teorię. Otóż moim zdaniem fakt, że Maldini do tej pory kontraktu nie przedłużył (a paru graczy zrobiło to w ostatnim czasie) i to, że mówi iż "zobaczymy na koniec sezonu" znaczy tyle, że Paolo rozważa, czy w wypadku zdobycia pucharu nie zakończyć kariery. Ba, mam nawet takie przeświadczenie, że on to zrobi, jeśli wzniesie puchar do góry. Wiem, że taki ktoś jak on może powiesić buty na kołku kiedy mu sie to tylko spodoba, ale w obliczu kontuzji z którymi sie wciąż zmaga (skąd gwarancja, ze po operacji Paolo będzie grać częściej niż "co drugi mecz"?), mam dziwne wrażenie (a może to cicha nadzieja?), że wykorzysta ten ewentualny moment chwały.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 23, 2007 12:44   

Piękny moment na zakończenie kariery, ale jednocześnie dający szanse na wygranie SuperPucharu Europy i Klubowych Mistrzostw Świata. Możliwe, że te puchary skuszą Paolo do dalszego grania.
Osobiście chciałbym żeby nasz Kapitan zakończył kariere z Pucharem Ligi Mistrzów.

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Maj 23, 2007 13:03   

Pamato w innym topicu, jeszcze w listopadzie napisał/a:
Bog czesto daje najlepszym wspaniale zakonczenie kariery, dlatego Maldini po ostatnim meczu w Milanie uniesie do gory Puchar Mistrzow ;)

a moze zakonczy kariere z kolejnym Scudetto? tez ladnie ;)

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 23, 2007 13:15   

Scudetto w sezonie, w którym kilka dni trzeba spędzić w Japoni? może być ciężko, chyba że potraktują ten wyjazd jak słynną już Malte :]

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Maj 23, 2007 13:22   

po odzyskaniu (wciaz ewentualnym) LM to chyba duzo wieksze sily skieruja na Seria A, teraz to tam beda miec cos do udowodnienia, wiec nie demonizowalbym ;) szczegolnie, ze historia lubi sie powtarzac, a ostatnie scudetto zdobylismy od razu po...ostatnim triumfie w LM :] zreszta kogo to teraz interesuje ;)

domin 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 23, 2007 15:48   

Paolo Maldini jest nadal bardzo dobrym piłkarzem , ale chyba po wygraniu tegorocznej ligi mistrzów powinien zakończyć kariere.

saylent 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 24, 2007 01:27   

Lepiej chyba wygrać dwa razy z rzędu... jak się żegnać to z przytupem :)

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 24, 2007 09:35   

wczoraj napisałem:
Cytat:
szanse na wygranie SuperPucharu Europy i Klubowych Mistrzostw Świata. Możliwe, że te puchary skuszą Paolo do dalszego grania.

po meczu Paolo powiedział:
Cytat:
...ale jest jeszcze SuperPuchar i kolejny sezon ligowy, jest Puchar Interkontynentalny...

:diavolo:

Oby zdrowie pozwoliło Kapitanowi na kolejne zwycięstwa!

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 24, 2007 09:47   

Wg mnie jeśli Paolo zostaje, to znaczy, że szykuje nam sie megamercato :)
Za rok znowu my :D

helveg 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 24, 2007 10:41   

jak Paolo odejdzie to bedzie najsmutniejsze wydarzenie w moim dotychczasowm zyciu kibica Milanu, jak przestal grac w reprezentacji bylo podobnie, nie bedzie juz to samo, pozostanie czekac na to co pokaza jego synowie, pieknie byloby zobaczyc kolejne pokolenie Maldinich w ACM

Szymon_ACM 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 28, 2007 10:33   

Radeo napisał/a:
Chciałbym wysunąć dość odważną teorię. Otóż moim zdaniem fakt, że Maldini do tej pory kontraktu nie przedłużył (a paru graczy zrobiło to w ostatnim czasie) i to, że mówi iż "zobaczymy na koniec sezonu" znaczy tyle, że Paolo rozważa, czy w wypadku zdobycia pucharu nie zakończyć kariery. Ba, mam nawet takie przeświadczenie, że on to zrobi, jeśli wzniesie puchar do góry.

Czytałem gdzieś jego wypowiedź, że w tym sezonie chce zdobyć wszystko co jest możliwe do zdobycia - będzie to wydarzenie uwieńczające jego karierę. Bardzo żałuję, że jego czas na boisku powoli dobiega końca, bo uwielbiałem oglądać akcje, kiedy robił pięknie w konia napastników drużyny przeciwnej ;) . Teraz zapewne zostaną mi wspomnienia i kompilacje, coby dalej cieszyć oko jego finezją gry.

Maldini to prawdziwy kapitan zespołu, był w nim na dobre i na złe, chociaż na pewno nie raz i nie dwa kuszony ofertami zespołów w okresach kiedy Rossonerim nie wiodło się najlepiej - nie odszedł. Syn legendy - sam stał się żywą legendą. Całą swoją fenomenalną karierę rozpoczynał i zapewne zakończy w tym samym klubie. Respekt.

Jedyne o czym teraz marzę, to to, aby jego syn przejął pałeczkę po ojcu i przerósł Paolo i swojego dziadka ;) .

Niewątpliwie Paolo Maldini to jednen z najważniejszych i największych zawodników w historii Milanu i w jakiś sposób czuję się zadowolony, że to ja mialem okazję śledzić jego grę, bo przecież nie każde pokolenie i nie wszyscy mają szansę obserwować piłkarzy, o których później mówi się jako o zawodnikach, którzy zmienili futbol.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 07, 2008 09:03   

W maju, w Moskwie mieliśmy pożegnać naszego Kapitana, byłoby to smutne i piękne jednocześnie. Teraz gdy finał jest poza zasięgiem trzeba zadać sobie pytanie czy ten sezon jest godny odejścia najwspanialszego piłkarza w historii Milanu? Oczywiście, że nie. Z drugiej strony wydaje się, że najwyższa pora zawiesić buty na kołku.
Dziś można przeczytać wywiady, w których Paolo zaczął się wahać i bardzo możliwe, że zostanie. Mam mieszane uczucia z jednej strony nie mogę sobie wyobrazić Milanu bez Maldiniego, a zdrugiej strony Jego odejście byłoby początkiem nowej ery, pewnych nieuchronnych zmian, których domagamy się od wtorku, a może się okazać, że bedziemy się ich domagać jeszcze rok.

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 07, 2008 09:40   

A ja bym się bardzo cieszył gdyby Paolo został jeszcze sezon :) Zmiany i tak są nieuniknione, ale będą raczej ewolucyjne niż rewolucyjne ;) Bardzoej pragnę odejścia Cafu, serghino, czy Favalliego (może Simicia, Brocciego, a nawet Pippo), ewentualnie sprzedaży Gili ;)
A Paolo udowodnił, że gdy nie trapią go kontuzje jak w zeszłym sezonie, to wiele wciąż potrafi dać drużynie :) Kolejny jego sezon w takim razie bardzo miło widziany ;)

bajer 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 07, 2008 14:46   

sam Paolo twierdzi ze chyba zakonczy kariere aczkolwiek nie jest tak pewien jak kiedys :) to daje nadzieje :) Maldini jest w bardzo dobrej formie szkoda by go teraz bylo stracic a za rok byc moze Milan znowu awansuje do finalu, jesli nie Ligi Mistrzow to moze chociaz PUEFA :P

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Mar 07, 2008 15:18   

Anathem, mysle podobnie. Mam tylko nadzieje, ze po wzmocnieniu bokow obrony Paolo bedzie gral ponownie w srodku bo o ile moge sobie wyobrazic pare Nesta-Kaladze jako podstawowa tak Kaladze-Bonera (przy kontuzji Nesty) juz raczej nie bardzo a Maldini skoro ma jeszcze zdrowie biegac na lewej stronie tym bardziej da rade w srodku.

Szymon_ACM 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 08, 2008 20:37   

Podobno Paolo Maldini nie zakończy kariery po tym sezonie. Wypowiadał się, że co prawda początkowo miał problemy z kolanami, jednak po operacji czuje się znacznie lepiej, a sam ból nie daje o sobie tak często znać.

Osobiście mnie to bardzo cieszy, że będę miał okazję dalej oglądać w akcji ulubionego zawodnika, sam Paolo natomiast tworzy coraz bardziej zdumiewającą legendę - ponad 20 lat w jednych barwach, na wysokim poziomie, gdzie w wieku 40 lat potrafi wkręcić w ziemię o połowę młodszych przeciwników. Co więcej - jego obecna forma jest bardzo obiecująca, co zdaje się zaprzeczać teorii wysnuwanej przez niektórych, jakoby piłkarskie umiejętności malały wraz z wiekiem.

Soja 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 08, 2008 20:59   

Paolo rzeczywiście prezentuje obecnie wysoką formę, w meczu z Arsenalem był naszym najlepszym zawodnikiem. Jeżeli utrzymałby taki poziom przez najbliższe 5 lat to mógłby spokojnie grać do 45. roku życia i pewnie często łapałby się do naszej podstawowej jedenastki.

Ale...
Odejście Maldiniego to byłby sygnał do zmian. W to lato jest dobry moment do zakończenia pewnego cyklu i rozpoczęcia nowego. Możliwe że zwolni się posada trenera reprezentacji Włoch(dla Carlo), odejdą Cafu, Serginho i może paru innych. Gdyby odszedł również Kapitan to byłby to naprawdę koniec pewnej ery.
Jeżeli natomiast zostanie to możliwe, że czeka nas kolejny rok stagnacji. Nie odpadliśmy z byle kim, bo Arsenal chyba prezentuje się najlepiej z wszystkich ćwierćfinalistów LM. Więc pozostanie Maldiniego byłoby kolejnym argumentem dla Zarządu przeciwko zmianom. Ja wiem, że pozostanie jednego zawodnika wcale nie oznacza brak zmian personalnych w zespole ale Paolo to żywa legenda i symbol Milanu. Bez niego Milan będzie inny. Może to będzie okazja do zerwania z pewnymi niezbyt dobrymi przyzwyczajeniami(walka tylko w LM)...

Paolo powinien sam zadecydować o swojej przyszłości. Wielu będzie go namawiać do pozostania. Ale jeżeli poziom jego gry ma się obniżyć(tak jak było w ostatnim sezonie z Costacurtą, który rok wcześniej całkiem nieźle radził sobie z Lyonem i Barcą) to dla własnego dobra Kapitan powinien zakończyć karierę...

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

kamillos 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 08, 2008 21:48   

Soja napisał/a:
Jeżeli natomiast zostanie to możliwe, że czeka nas kolejny rok stagnacji.

Jaki kolejny? Cały czas nie rozumiem czego ludzie wymagają od tych piłkarzy. W ostatnim roku zdobyli: Puchar Europy, Superpuchar Europy, Klubowe Mistrzostwo Świata, Kaka dostał Złotą Piłkę. Milan rozegrał z Manchesterem jedno z najlepszych spotkań jakie obejrzałem. Wszędzie widzę jakieś sygnały do jakichś zmian. Jak dla mnie to trzeba kupić napastnika, teraz walczyć o 4 miejsce, a w przyszłym sezonie o Puchar Europy ponownie. Po poprzednim sezonie widziałem na jednej ze stron poświęconej Milanowi sondę. Chodziło o ocenę seoznu i większość odpowiedzi była "mogło być lepiej" (sic!).
Nie róbcie z tych ludzi nieudaczników. Milan ma bardzo mocną kadrę, ale ona także może czasem złapać doła...
Ja bym chciał, żeby Maldini grał w Milanie jak najdłużej. Na pewno przyczyni się to do dobrych wyników klubu.

Odpowiedz do tematu