ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Paolo Maldini
Autor Wiadomość
paku 
Juventino

Wysłany: Śro Lut 09, 2005 12:23   

Gratulacje dla tego Pana. Już nie długo będzie musial ustąpić miejsca młodym, młodszym od siebie. Był ostoją Milanu, i Reprezentacji Włoch. Wygrał wszystko co dało sie wygrać. Jest to przykład profesionalisty w każdym calu.
Ale jakby nie patrzeć cieszy mnie to ze odchodzi, łatwiej będzie sie przedostać pod pole karne Milanu :twisted:
Pozdrawiam i bije szczere brawa dla Maldiniego :brawo:

pionka 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 09, 2005 12:48   

Maldini odchodzi? :o Mnie się wydawało, że ma jeszcze jakieś 5 lat gry przed sobą. Ale widzę, że kolega Juventini jest lepiej poinformowany :P
Niestety paku Maldini jeszcze przez kilka dobrych sezonów będzie dzielił i rządził przed naszym polem karnym i na emeryturę jeszcze się nie wybiera :]

paku 
Juventino

Wysłany: Śro Lut 09, 2005 15:48   

pionka napisał/a:
Maldini odchodzi? :o Mnie się wydawało, że ma jeszcze jakieś 5 lat gry przed sobą. Ale widzę, że kolega Juventini jest lepiej poinformowany :P
Niestety paku Maldini jeszcze przez kilka dobrych sezonów będzie dzielił i rządził przed naszym polem karnym i na emeryturę jeszcze się nie wybiera :]

A ja będe się wykłucał. Maldini pogra max jeszcze 2 sezony, przy czym daje wieksze szanse na to iż zagra tylko 1. Starość nie radość :]

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 09, 2005 17:24   

Maldini jest młodszy od Costacurty o 2 lata, więc skoro Alessandro będzie grał do 40. roku życia, tak więc nasz kapitan też może grać do 40. Trzeba też pamiętać o świetnych wynikach wydolnościowych Maldiniego. Moim zdaniem nasz kapitan będzie grał do 40., a pewnie i dłużej. Czego mu gorąco życzę.

Sajfer 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 09, 2005 18:51   

czapki z glow, ehh stwoja droga juz zaczyna sie nam starzec ta nasza karda... ciekawe co bedzie za 2-3 lata...(noo poza 2 gwiazdka of course ;])

http://www.plewinski-art....hp?page=galeria

=======================================

erni
Milanista

Wysłany: Czw Lut 10, 2005 14:15   

Myślę że Paolo pogra jeszcze conajmniej do sezonu 2007/08 i wciąż będzie niezastąpiony w obronie naszego ukochanego klubu. Szkoda tylko że już tak wczesnie pożegnał sie z reprezentacją (ale czego nie robi się dla swego klubu), ponieważ tylko z nią brakuje mu sukcesu. Moim zdaniem to najlepszy obrońca jaki kiedykolwiek grał w piłke !

Forza PAOLO MALDINI !!!!!

kasienka 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 10, 2005 18:59   

obserwujac gre maldiniego wszyscy twierdza ze jest w wysmienitej formie, lepszej nawet niz w 2 ostatnich latach wiec badzmy spokojni pogra jeszcze przynajmniej 2 sezony ku rozpaczy rywali a naszej radosci

Graba 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 22, 2005 19:48   

ja mam troszke inne zapytanie kumpel ma plakat P.Maldiniego w czerwonym stroju .. ja sadze ze to jest jakis mecz reprezentacji. .coz ale moge sie mylic. mam nadzieje ze mi pomozecie rozwiazac ta zagadke. a oto prezentuje tutaj zdjecie tego plakatu.

Ostatnio zmieniony przez Graba Śro Mar 23, 2005 09:02, w całości zmieniany 1 raz  

_(:Kropcia:)_ 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 23, 2005 08:30   Bravo Maldini!!!

Wiecie już się rozklejałam że Maldini kończy karierę, a na Eurosport przeczytałam że przyedużył kontrakt do czerwca 2007!!!! Supcio :lol: . Niech gra dłużej!!!!

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Mar 23, 2005 12:53   

Graba napisał/a:
ja mam troszke inne zapytanie kumpel ma plakat P.Maldiniego w czerwonym stroju .. ja sadze ze to jest jakis mecz reprezentacji. .coz ale moge sie mylic. mam nadzieje ze mi pomozecie rozwiazac ta zagadke. a oto prezentuje tutaj zdjecie tego plakatu.

Wiesz co, wydaje mi się, że to strój treningowy jest. Bo zauważ, że na murwie w tle jest jakiś facet w dresie ;)
Moim zdaniem to koszulka treningowa musi być :)

pzdr,

pionka 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 23, 2005 13:15   

Zza Maldiniego wystają nogi i tyłek sędziego a stadion jest pełny kibiców. Tak, to napewno trening :lol: :mrgreen: :P

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Mar 23, 2005 13:52   

A ten facet w dresie spacerujący po boisku to kto jest?:)
Ja na tym zdjęcie nie widzę sędziego tak dla ścisłości.

pzdr,

pionka 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 23, 2005 14:00   

Nie no żartuje przecież, ale po lewej od numeru 3 na spodenkach widać czarną skarpetkę i czarne spodenki :P Może to jakaś rozgrzewka przed meczem. Watpie żeby na treningu zajęte było miejsce w miejsce na trybunach.
Jak zaczynała się moja przygoda z Milanem, z 10-12 lat temu sam miałem ten plakat na ścianie (mam go nawet na jakimś zdjęciu :P ), ale jakoś nie zastanawiałem się skąd pochodzi ta fotka.

Chyba się nam mały offtopic zrobił :]

Graba 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 24, 2005 07:53   

sorky ze dalej sie bede pytal.. ale mam kolejne informacje na temat tego plakatu.

- zdjecie wykonal Ryszard Rogalski , a za nim w tle stoi jakiś piłkarz w białej koszulce i czarnych spodenkach (ktory stoi na 1 nodze, a drugą naciąga sobie ręką, jak to zwykle robi się przed wyjściem do gry na murawę - nie widać tego, bo akurat błysk lampy to zasłonił)

jeszcze raz wielkie dzieki za jakakolwiek informacje

pozdrawiam Graba

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 10, 2005 20:35   

Ostatni finał LM będzie mi się kojarzył m.in. z piękną bramką Kapitana :brawo: i jego jakże smutną twarzą. :( Mam pytanie, czy ma ktoś jakieś zdjęcia właśnie tej smutnej twarzy? Im większe tym lepsze, a może macie inne fajne fotki kapitana? Najlepiej bez jakichś przeróbek w Photoshopie lub innym Corelu. Z góry dzięki

Dedal 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 11, 2005 20:44   

droc napisał/a:
Wiesz co, wydaje mi się, że to strój treningowy jest.

Tak, zdecydowanie. Jest to treningowy stroj Milanu. Kojarze zdjecie Jean Pierra Papina, kiedys zamieszczone w Pilce Noznej. I mial podobny trykot do tego, w ktorym na plakacie jest Maldini.

Lutrzyk 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 22, 2005 13:24   

20 lat to juz niezły staż ;-)
Oby zdrowie jeszcze przez kilka lat dopisywało!
A tak to wyglądalo =>
http://rapidshare.de/file..._zizzz.wmv.html
Jedna z lepszych kompilacji jaką widzialem, niejednemu/niejednej ;-) się łezka w oku zakręci !
Pobierać, nie dziękować :P

edyta1383 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 21:54   

Też mam nadzieję że Paolo będzie grał jak najdłużęj. Świetny piłkarz i do tego bardzo przystojny :-D . Szkoda, że karierę w reprezentacji zakończył i nie doczekał się tytułu mistrza świata. No trudno dla mnie to on jest mistrzem świata.

Milu78 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 11, 2006 22:38   

pionka napisał/a:
Jak zaczynała się moja przygoda z Milanem, z 10-12 lat temu sam miałem ten plakat na ścianie (mam go nawet na jakimś zdjęciu :P ), ale jakoś nie zastanawiałem się skąd pochodzi ta fotka.

Ja tez go mialem tylko ze u mnie wisial on na drzwiach w moim pokoju. Hmm... jak sie nie myle to rowniez mam zdjecie jak stoje kolo wielkiego Paolo :)

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Mar 07, 2007 17:41   

nie widze innego tematu o Maldinim wiec napsze te ciekawostke w tym 'jubileuszowym'.... jesli ktos chce sie ubierac i wygladac jak nasz Kapitan to niech kupic sobie ostatni numer Newsweeka ;) a moze jakas kolezanka zechce miec plakacic/fotke Paolo w gustownych ubrankach H&M? ;)

Horrorist 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 15, 2007 23:55   

Paolo powinien dać też sobie już spokój z graniem po tym sezonie,dość już bicia rekordów,pora na zmianę pokoleń...

EL_1908 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 11, 2007 22:14   

Maldini to legenda Milanu. Nie znam piłkarza który miałby takie przywiązanie do barw. :wall2:

brzozaw 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 11, 2007 23:18   

Paolo dziś udowodnił że wypowiedzi powyższych dwóch osób są bezpodstawne ;] zresztą udowadnia to każdym meczem. Nie popełnia błędów, jest ostoją naszej obrony. I WIELKIM IL CAPITANO :)

Piotrek 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 07:48   

Maldini spokojnie mógłby zagrać jeszcze rok i mam nadzieję, że tak też uczyni.

Bahyr 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 12, 2007 10:33   

moim zadanie powinien już odejść z Milanu i ustąpić młodszym gracza!!! Doceniam jego umiejętności i dziękuje mu za grę w Milanie ale to już powinien być jego koniec kariery!!!

Odpowiedz do tematu