Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Paolo Maldini

Weah czy Ibra, Ancelotti czy Gattuso... i nie tylko! Czyli rozmowy na temat obecnych i byłych zawodników, szkoleniowców i działaczy Milanu.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
paku
Juventino
Juventino
Kontakt:

Post autor: paku »

Gratulacje dla tego Pana. Już nie długo będzie musial ustąpić miejsca młodym, młodszym od siebie. Był ostoją Milanu, i Reprezentacji Włoch. Wygrał wszystko co dało sie wygrać. Jest to przykład profesionalisty w każdym calu.
Ale jakby nie patrzeć cieszy mnie to ze odchodzi, łatwiej będzie sie przedostać pod pole karne Milanu :twisted:
Pozdrawiam i bije szczere brawa dla Maldiniego :brawo:
"Niech się nas lękają, tak jak nas nienawidzą" Juventus Turyn
Za wami stoi prawo za nami PRAWDA !
pionka
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: pionka »

Maldini odchodzi? :o Mnie się wydawało, że ma jeszcze jakieś 5 lat gry przed sobą. Ale widzę, że kolega Juventini jest lepiej poinformowany :P
Niestety paku Maldini jeszcze przez kilka dobrych sezonów będzie dzielił i rządził przed naszym polem karnym i na emeryturę jeszcze się nie wybiera :]
Awatar użytkownika
paku
Juventino
Juventino
Kontakt:

Post autor: paku »

pionka pisze:Maldini odchodzi? :o Mnie się wydawało, że ma jeszcze jakieś 5 lat gry przed sobą. Ale widzę, że kolega Juventini jest lepiej poinformowany :P
Niestety paku Maldini jeszcze przez kilka dobrych sezonów będzie dzielił i rządził przed naszym polem karnym i na emeryturę jeszcze się nie wybiera :]
A ja będe się wykłucał. Maldini pogra max jeszcze 2 sezony, przy czym daje wieksze szanse na to iż zagra tylko 1. Starość nie radość :]
"Niech się nas lękają, tak jak nas nienawidzą" Juventus Turyn
Za wami stoi prawo za nami PRAWDA !
Paweł Strzelecki
Milanista
Milanista

Post autor: Paweł Strzelecki »

Maldini jest młodszy od Costacurty o 2 lata, więc skoro Alessandro będzie grał do 40. roku życia, tak więc nasz kapitan też może grać do 40. Trzeba też pamiętać o świetnych wynikach wydolnościowych Maldiniego. Moim zdaniem nasz kapitan będzie grał do 40., a pewnie i dłużej. Czego mu gorąco życzę.
Awatar użytkownika
Sajfer
Milanista
Milanista

Post autor: Sajfer »

czapki z glow, ehh stwoja droga juz zaczyna sie nam starzec ta nasza karda... ciekawe co bedzie za 2-3 lata...(noo poza 2 gwiazdka of course ;])
Niektore kobiety sa bezcenne;za wszystkie inne zaplacisz karta Master Card;]

http://www.plewinski-art.com/index.php?page=galeria

=======================================
erni
Milanista
Milanista

Post autor: erni »

Myślę że Paolo pogra jeszcze conajmniej do sezonu 2007/08 i wciąż będzie niezastąpiony w obronie naszego ukochanego klubu. Szkoda tylko że już tak wczesnie pożegnał sie z reprezentacją (ale czego nie robi się dla swego klubu), ponieważ tylko z nią brakuje mu sukcesu. Moim zdaniem to najlepszy obrońca jaki kiedykolwiek grał w piłke !

Forza PAOLO MALDINI !!!!!
kasienka
Milanista
Milanista

Post autor: kasienka »

obserwujac gre maldiniego wszyscy twierdza ze jest w wysmienitej formie, lepszej nawet niz w 2 ostatnich latach wiec badzmy spokojni pogra jeszcze przynajmniej 2 sezony ku rozpaczy rywali a naszej radosci
kasienka
Awatar użytkownika
Graba
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Graba »

ja mam troszke inne zapytanie kumpel ma plakat P.Maldiniego w czerwonym stroju .. ja sadze ze to jest jakis mecz reprezentacji. .coz ale moge sie mylic. mam nadzieje ze mi pomozecie rozwiazac ta zagadke. a oto prezentuje tutaj zdjecie tego plakatu.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 mar 2005, 9:02 przez Graba, łącznie zmieniany 1 raz.
"Ruptura interior! Me alejo ahora sin dolor.Ruptura en mí!"
...darkness conspires against me...
_(:Kropcia:)_
Milanista
Milanista
Kontakt:

Bravo Maldini!!!

Post autor: _(:Kropcia:)_ »

Wiecie już się rozklejałam że Maldini kończy karierę, a na Eurosport przeczytałam że przyedużył kontrakt do czerwca 2007!!!! Supcio :lol: . Niech gra dłużej!!!!
Sami się dowiedzcie!!!!
Awatar użytkownika
droc
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: droc »

Graba pisze:ja mam troszke inne zapytanie kumpel ma plakat P.Maldiniego w czerwonym stroju .. ja sadze ze to jest jakis mecz reprezentacji. .coz ale moge sie mylic. mam nadzieje ze mi pomozecie rozwiazac ta zagadke. a oto prezentuje tutaj zdjecie tego plakatu.
Wiesz co, wydaje mi się, że to strój treningowy jest. Bo zauważ, że na murwie w tle jest jakiś facet w dresie ;)
Moim zdaniem to koszulka treningowa musi być :)

pzdr,
['] C.A.R.E [']
pionka
Milanista
Milanista
Kontakt:

Zza Maldiniego wystają nogi i tyłek sędziego a stadion jest pełny kibiców. Tak, to napewno trening :lol: :mrgreen: :P
Awatar użytkownika
droc
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: droc »

A ten facet w dresie spacerujący po boisku to kto jest?:)
Ja na tym zdjęcie nie widzę sędziego tak dla ścisłości.

pzdr,
['] C.A.R.E [']
pionka
Milanista
Milanista
Kontakt:

Nie no żartuje przecież, ale po lewej od numeru 3 na spodenkach widać czarną skarpetkę i czarne spodenki :P Może to jakaś rozgrzewka przed meczem. Watpie żeby na treningu zajęte było miejsce w miejsce na trybunach.
Jak zaczynała się moja przygoda z Milanem, z 10-12 lat temu sam miałem ten plakat na ścianie (mam go nawet na jakimś zdjęciu :P ), ale jakoś nie zastanawiałem się skąd pochodzi ta fotka.

Chyba się nam mały offtopic zrobił :]
Awatar użytkownika
Graba
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Graba »

sorky ze dalej sie bede pytal.. ale mam kolejne informacje na temat tego plakatu.

- zdjecie wykonal Ryszard Rogalski , a za nim w tle stoi jakiś piłkarz w białej koszulce i czarnych spodenkach (ktory stoi na 1 nodze, a drugą naciąga sobie ręką, jak to zwykle robi się przed wyjściem do gry na murawę - nie widać tego, bo akurat błysk lampy to zasłonił)

jeszcze raz wielkie dzieki za jakakolwiek informacje

pozdrawiam Graba
"Ruptura interior! Me alejo ahora sin dolor.Ruptura en mí!"
...darkness conspires against me...
Paweł Strzelecki
Milanista
Milanista

Post autor: Paweł Strzelecki »

Ostatni finał LM będzie mi się kojarzył m.in. z piękną bramką Kapitana :brawo: i jego jakże smutną twarzą. :( Mam pytanie, czy ma ktoś jakieś zdjęcia właśnie tej smutnej twarzy? Im większe tym lepsze, a może macie inne fajne fotki kapitana? Najlepiej bez jakichś przeróbek w Photoshopie lub innym Corelu. Z góry dzięki
Dedal
Milanista
Milanista

Post autor: Dedal »

droc pisze:Wiesz co, wydaje mi się, że to strój treningowy jest.
Tak, zdecydowanie. Jest to treningowy stroj Milanu. Kojarze zdjecie Jean Pierra Papina, kiedys zamieszczone w Pilce Noznej. I mial podobny trykot do tego, w ktorym na plakacie jest Maldini.
Awatar użytkownika
Lutrzyk
Milanista
Milanista

Post autor: Lutrzyk »

20 lat to juz niezły staż ;-)
Oby zdrowie jeszcze przez kilka lat dopisywało!
A tak to wyglądalo =>
http://rapidshare.de/files/7018279/Il_C ... z.wmv.html
Jedna z lepszych kompilacji jaką widzialem, niejednemu/niejednej ;-) się łezka w oku zakręci !
Pobierać, nie dziękować :P
edyta1383
Milanista
Milanista

Post autor: edyta1383 »

Też mam nadzieję że Paolo będzie grał jak najdłużęj. Świetny piłkarz i do tego bardzo przystojny :-D. Szkoda, że karierę w reprezentacji zakończył i nie doczekał się tytułu mistrza świata. No trudno dla mnie to on jest mistrzem świata.
Awatar użytkownika
Milu78
Milanista
Milanista

Post autor: Milu78 »

pionka pisze:Jak zaczynała się moja przygoda z Milanem, z 10-12 lat temu sam miałem ten plakat na ścianie (mam go nawet na jakimś zdjęciu :P ), ale jakoś nie zastanawiałem się skąd pochodzi ta fotka.
Ja tez go mialem tylko ze u mnie wisial on na drzwiach w moim pokoju. Hmm... jak sie nie myle to rowniez mam zdjecie jak stoje kolo wielkiego Paolo :)
GRAZIE " 18 " MILAN
1901, 1906, 1907, 1951, 1955, 1957, 1959, 1962, 1968, 1979, 1988, 1992, 1993, 1994, 1996, 1999,2004, 2011, 20...?
Awatar użytkownika
Pamato
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Pamato »

nie widze innego tematu o Maldinim wiec napsze te ciekawostke w tym 'jubileuszowym'.... jesli ktos chce sie ubierac i wygladac jak nasz Kapitan to niech kupic sobie ostatni numer Newsweeka ;) a moze jakas kolezanka zechce miec plakacic/fotke Paolo w gustownych ubrankach H&M? ;)
Awatar użytkownika
Horrorist
Milanista
Milanista

Post autor: Horrorist »

Paolo powinien dać też sobie już spokój z graniem po tym sezonie,dość już bicia rekordów,pora na zmianę pokoleń...
EL_1908
Milanista
Milanista

Post autor: EL_1908 »

Maldini to legenda Milanu. Nie znam piłkarza który miałby takie przywiązanie do barw. :wall2:
Awatar użytkownika
brzozaw
Milanista
Milanista

Post autor: brzozaw »

Paolo dziś udowodnił że wypowiedzi powyższych dwóch osób są bezpodstawne ;] zresztą udowadnia to każdym meczem. Nie popełnia błędów, jest ostoją naszej obrony. I WIELKIM IL CAPITANO :)
A.C. Milan
Tu Sei Tutta La Mia Vita
Awatar użytkownika
Piotrek
Milanista
Milanista
Kontakt:

Post autor: Piotrek »

Maldini spokojnie mógłby zagrać jeszcze rok i mam nadzieję, że tak też uczyni.
Forza Milan ! Rossoneri ale ...
Bahyr
Milanista
Milanista

Post autor: Bahyr »

moim zadanie powinien już odejść z Milanu i ustąpić młodszym gracza!!! Doceniam jego umiejętności i dziękuje mu za grę w Milanie ale to już powinien być jego koniec kariery!!!
ODPOWIEDZ