Witamy na odświeżonej wersji forum ACMilan.PL!

Ze względów bezpieczeństwa wszyscy użytkownicy muszą zresetować swoje hasło przed pierwszą wizytą na nowym forum.
Aby to zrobić, proszę wybrać opcję "Nie pamiętam hasła" i uruchomić procedurę resetowania hasła.
Link resetujący zostanie wysłany na adres email przypisany do Twojego konta na naszym forum.
Prosimy o cierpliwość: może upłynąć kilka minut, zanim mail pojawi się w Twojej skrzynce odbiorczej.
Istnieje też ryzyko, że Twoje filtry przeniosą maila z linkiem resetującym do folderu Spam.

W razie problemów z dostępem do forum prosimy o kontakt z redakcją za pomocą formularza "Kontakt z nami".

Dziękujemy,
Redakcja ACMilan.PL

Paolo Maldini

Weah czy Ibra, Ancelotti czy Gattuso... i nie tylko! Czyli rozmowy na temat obecnych i byłych zawodników, szkoleniowców i działaczy Milanu.

Moderator: Grupa Trzymająca Władzę

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Marcu
Milanista
Milanista

Post autor: Marcu »

Paolo powiedział, że w trenerke się nie będzie bawił więc to nieporozumienie z tym asystentem.
Awatar użytkownika
dezali
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą
Kontakt:

Post autor: dezali »

o czyms media musza pisac w sezonie ogorkowym. z pirlo nie wyszlo, z seedorfem nie wyszlo, z gattuso nie wyszlo, wiec 'zurnalisci' podjeli kolejna probe pod znakiem 'exodus sladami ancelottiego'. pewnie z podobnym skutkiem jak w poprzednich przypadkach.
Awatar użytkownika
Soja
Milanista
Milanista

Post autor: Soja »

Z Pato im może wyjdzie...przekonamy się pod koniec czerwca, jak pogada wreszcie z Ancelottim :rotfl:
Puchary Europy: 1963, 1969, 1989, 1990, 1994, 2003, 2007...?może kiedyś?
carlos pisze:Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy
Awatar użytkownika
zadi
Milanista
Milanista

Post autor: zadi »

Marcu pisze:Paolo powiedział, że w trenerke się nie będzie bawił więc to nieporozumienie z tym asystentem.
nie chce porownywac kaki do MALDINIEGO, ale...
pamietacie jak kaka mowil, zapewnial, "na 100%"???

a poza tym: co robi Paolo w Londynie?
Porzeczka
Milanista
Milanista

Post autor: Porzeczka »

a na forach sie z nas śmieją...

"Milan się sprzedał" wołają...

:cry2:
Awatar użytkownika
zadi
Milanista
Milanista

Post autor: zadi »

berlusconi go wqrza, kibic pluja, wiem ze tylko garstka, ale klub nic nie zrobil w tej sprawie! poza tym ancelotti to przyjaciel maldiniego...

hmm... mimo tego i tak uwazam, ze do tego nie dojdzie...

hmm... tak samo myslalem w przypadku kaki... :hmm:
Awatar użytkownika
dezali
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą
Kontakt:

Post autor: dezali »

zadi pisze:a poza tym: co robi Paolo w Londynie?
spotkal sie z ancelottim, zjadl kolacje z shevchenka, pozniej ze swoimi rodzinami wsiedli w samolot i polecieli do usa, gdzie i jedni i drudzy spedza wakacje

a ze media od razu dopisaly do calej historii kilka roznych teorii...
poza tym maldini jest wolnym czlowiekiem, nigdy nie podpisywal 'dozywocia' z milanem, po zakonczeniu kariery pilkarskiej moze rownie dobrze prowadzic dzialalnosc z dala od swiata pilki, ale i rownie dobrze pozostac w swiecie pilki, tam, skad otrzyma ciekawa propozycje pracy. niekoniecznie musi to byc milan, choc milo by bylo

maldini byl, jest i pozostanie legenda, zapracowal na to sobie latami wystepow na boisku. to, jaka decyzje podejmie co do swojej przyszlosci, w zaden sposob juz tego nie zmieni. milan tez nie powinien w zaden sposob czuc sie zobligowany, by na sile uszczesliwiac maldiniego posada w klubie. pewnie w odpowiednim czasie obie strony usiada do rozmow i zobacza, czy widza pole do dalszej wspolpracy.
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Paolo#3 »

zgadzam się z dezalim. A jakby pojechał na wycieczkę do Kataru to pewnie zaraz pojawiłby się plotki, że chce zarobić na godną emeryturę i podpisał kontrakt na kilka lat za grube miliony :]

Porzeczka pisze:"Milan się sprzedał" wołają...
wiesz, nawet jak wywalilibyśmy wszystkich piłkarzy po 30 i kupili młodzianów to dalej będziemy domem starości...
Run Ignazio, run!
bajer
Milanista
Milanista

Post autor: bajer »

dezali pisze:wsiedli w samolot i polecieli do usa
wyrywajac z kontekstu podsumuje w stylu naszych portali: Maldini podpisuje kontrakt z LA Galaxy! Pewne, bedzie wspieral Becksa w promocji soccera ;)
Paolo#3 pisze:dalej będziemy domem starości
to szybko sie ci pilkarze teraz starzeja skoro 22-letni i 25-letni od nowego sezonu beda grac u nas, a byc moze jeszcze 23-letni wpadnie przypadkiem jak 30 milionow znajdziemy ;)

btw. tak ogolnie po odejsciu Paolo i tych transferach to Inter ma juz chyba srednia o co najmniej 2 lata wyzsza niz Milan :P
Kolejorz & Milan & AZ Alkmaar
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Coś ciekawego znalzłem na onecie:

Kod: Zaznacz cały

Paolo Maldini, legenda AC Milan i reprezentacji Włoch, jest podejrzany o korupcję i nielegalny dostęp do danych Urzędu Skarbowego. 

Maldini wraz z żoną został przesłuchany przez prokuraturę w tej sprawie.

W związku z dochodzeniem w tej sprawie do więzienia trafił już pracownik Urzędu Skarbowego, który miał umożliwić m. in. Maldiniemu dostęp do informacji, dzięki którym legenda włoskiej piłki uzyskiwała korzystne ulgi podatkowe.

Maldini w barwach Milanu, w którym spędził 24 lata, rozegrał ponad 600 meczów. Z klubem z Mediolanu Maldini zdobył siedem tytułów mistrza Włoch i pięciokrotnie wygrywał Ligę Mistrzów.
Czyżby Paolo był tak "nieskazitelny" jak Inter? ;)
Awatar użytkownika
maslok
Milanista
Milanista

Post autor: maslok »

Wiadomo, że media żyją plotkami, ale... NIE! TEN CZŁOWIEK JEST NIETYKALNY. Niech nikt nie waży się pluć na PAOLO MALDINIEGO! Bo tak powinno się pisać jego imię i nazwisko - wielkimi literami.

Obrazek
Awatar użytkownika
Pamato
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: Pamato »

podatki to zlo, powinno sie ich placic zdecydowanie mniej, wiec jak dla mnie to medal dla Paolo sie nalezy a nie dochodzenie :]
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Czy mi się zdaje czy dziś wypada 26 rocznica debiutu Paolo? :)
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
Pawko IRL
Milanista
Milanista

Post autor: Pawko IRL »

za Wikipedia
[/quote]Debiut w klubie zaliczył w wieku 17 lat, 20 stycznia 1985 roku w zremisowanym 1:1 meczu z Udinese Calcio.
Awatar użytkownika
maslok
Milanista
Milanista

Post autor: maslok »

No to dziś świętujemy urodziny PAOLO MALDINIEGO. Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Pawko IRL
Milanista
Milanista

Post autor: Pawko IRL »

takich jak ON piłkarski świat już nie produkuje....
bezsprzecznie legenda i WIELKI piłkarz,mój największy idol począwszy od 1994 roku...
Grazie Paolo Grazie :prayer:
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Mówisz Milan i myślisz: Maldini... Brakuje mi kogoś takiego w obecnym Milanie ( z całym szacunkiem dla ogromnych dokonań Nesty, Pippo czy Seedorfa, ale to jednak nie to samo ;) )

Forza Paolo!!!

Gdzie te czasy: Maldini, Albertini, Zidane, Veron, Rui Costa, Baggio, Vieri, Batistuta... Wtedy to była Serie A :)
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
rangiz
Milanista
Milanista

Post autor: rangiz »

I atmosfera na trybunach też była we Włoszech inna, podobne szopki od pewnego czasu odwala też nasz wspaniały rząd komunistów. :diavolo:
Awatar użytkownika
carlos
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Post autor: carlos »

Najlepszym prezentem byłoby sensowne włączenie go w struktury klubu. Mam nadzieję, że to się stanie. Sto lat, Paolo!
Life is a tragedy for those who feel
and a comedy for those who think
Majkel
Milanista
Milanista

Post autor: Majkel »

Paolo napisał na swoim Facebooku: "Milan's Management does not want me to return back despite my huge desire to serve the club that gave me alot."

Zastanawiam się o co chodzi? Dlaczego jest z nim taki problem? to jest jedyna rzecz, która mnie smuci wielce, bo bardzo chciałbym, żeby Paolo był wciąż częścią struktur klubowych.
Una volta che hai
spiccato il volo deciderà,
sguardo verso il ciel, sarà,
lì a casa il cuore sentirà!
jawora37
Milanista
Milanista

Post autor: jawora37 »

Wypowiedź Paolo dla LGdS

"W ostatnich latach chciał mnie Leonardo, a następnie Allegri, ale za każdym razem drzwi do klubu były dla mnie zamknięte. Leonardo liczył wówczas, że pomogę mu w jego nowej roli, z kolei u Allegriego miałem być łącznikiem między zespołem a klubem, jednak tak się nie stało. Przyczyna takiego zachowania ze strony klubu jest prosta - Milan nie chce mojego powrotu. Czy jestem tym wszystkim rozczarowany? Nie szukam sławy i poklasku. Milan jest w moim sercu i zawsze chciałem jego dobra, jednak mój powrót najwidoczniej może być dla kogoś uciążliwy".

Nie rozumiem, czemu nie chcą go w klubie. Powinien dostać jakąś posadę za same zasługi dla klubu, którego jest żywą legendą. Jego wiedza o futbolu też raczej mała nie jest, dlatego nie mam pojęcia w czym problem?
Paolo#3
Milanista z Klasą
Milanista z Klasą

Kod: Zaznacz cały

Czy jestem tym wszystkim rozczarowany? Nie szukam sławy i poklasku. Milan jest w moim sercu i zawsze chciałem jego dobra, jednak mój powrót najwidoczniej może być dla kogoś uciążliwy
I to jest ta "rodzinna" atmosfera Milanu... :/
Run Ignazio, run!
Awatar użytkownika
nonenalim
Administrator
Administrator

Post autor: nonenalim »

GPower
Milanista
Milanista

Post autor: GPower »

Orientuje się ktoś w sektorach młodzieżowych co za tym idzie jak sprawuje się jego starszy syn Christian bo 16 mu wybije w tym roku.
Awatar użytkownika
Qnen
Milanista
Milanista

Post autor: Qnen »

nonenalim pisze:http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-f ... omosc.html

Żal, ze tak to sie skonczy.
Żal. Takich graczy, takich działaczy się nie pozbywa. Dziwna decyzja Gallianiego i spółki. Widocznie jego charakter nie pasuje pewnym osobom. Paolo miał swoje zdanie i na pewno (gdyby był naszym coachem) nie robiłby jako dodatek do całości. Kto jak kto, ale Maldini miałby szacunek wśród zawodników i wydaje mi się, że trenerem mógłby być znakomitym.

Co do Christiana to jest w kadrze AC Milan Allievi I e II Divisione (jest w niej także wnuk Gallianiego :P, Cristian) ale ciężko jest mi cokolwiek znaleźć o jego wystepach.
ODPOWIEDZ