ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Paolo Maldini
Autor Wiadomość
Marcu 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 13, 2009 09:58   

Paolo powiedział, że w trenerke się nie będzie bawił więc to nieporozumienie z tym asystentem.

dezali 
Administrator

Wysłany: Sob Cze 13, 2009 10:33   

o czyms media musza pisac w sezonie ogorkowym. z pirlo nie wyszlo, z seedorfem nie wyszlo, z gattuso nie wyszlo, wiec 'zurnalisci' podjeli kolejna probe pod znakiem 'exodus sladami ancelottiego'. pewnie z podobnym skutkiem jak w poprzednich przypadkach.

Soja 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 13, 2009 11:07   

Z Pato im może wyjdzie...przekonamy się pod koniec czerwca, jak pogada wreszcie z Ancelottim :rotfl:

carlos napisał/a:
Abate to fizol, który porusza się po boisku jak wieża po szachownicy

zadi 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 13, 2009 17:11   

Marcu napisał/a:
Paolo powiedział, że w trenerke się nie będzie bawił więc to nieporozumienie z tym asystentem.

nie chce porownywac kaki do MALDINIEGO, ale...
pamietacie jak kaka mowil, zapewnial, "na 100%"???

a poza tym: co robi Paolo w Londynie?

Porzeczka 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 13, 2009 17:12   

a na forach sie z nas śmieją...

"Milan się sprzedał" wołają...

:cry2:

zadi 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 13, 2009 17:15   

berlusconi go wqrza, kibic pluja, wiem ze tylko garstka, ale klub nic nie zrobil w tej sprawie! poza tym ancelotti to przyjaciel maldiniego...

hmm... mimo tego i tak uwazam, ze do tego nie dojdzie...

hmm... tak samo myslalem w przypadku kaki... :hmm:

dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Cze 14, 2009 11:08   

zadi napisał/a:
a poza tym: co robi Paolo w Londynie?

spotkal sie z ancelottim, zjadl kolacje z shevchenka, pozniej ze swoimi rodzinami wsiedli w samolot i polecieli do usa, gdzie i jedni i drudzy spedza wakacje

a ze media od razu dopisaly do calej historii kilka roznych teorii...
poza tym maldini jest wolnym czlowiekiem, nigdy nie podpisywal 'dozywocia' z milanem, po zakonczeniu kariery pilkarskiej moze rownie dobrze prowadzic dzialalnosc z dala od swiata pilki, ale i rownie dobrze pozostac w swiecie pilki, tam, skad otrzyma ciekawa propozycje pracy. niekoniecznie musi to byc milan, choc milo by bylo

maldini byl, jest i pozostanie legenda, zapracowal na to sobie latami wystepow na boisku. to, jaka decyzje podejmie co do swojej przyszlosci, w zaden sposob juz tego nie zmieni. milan tez nie powinien w zaden sposob czuc sie zobligowany, by na sile uszczesliwiac maldiniego posada w klubie. pewnie w odpowiednim czasie obie strony usiada do rozmow i zobacza, czy widza pole do dalszej wspolpracy.

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Cze 14, 2009 11:30   

zgadzam się z dezalim. A jakby pojechał na wycieczkę do Kataru to pewnie zaraz pojawiłby się plotki, że chce zarobić na godną emeryturę i podpisał kontrakt na kilka lat za grube miliony :]

Porzeczka napisał/a:
"Milan się sprzedał" wołają...

wiesz, nawet jak wywalilibyśmy wszystkich piłkarzy po 30 i kupili młodzianów to dalej będziemy domem starości...

bajer 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 14, 2009 11:53   

dezali napisał/a:
wsiedli w samolot i polecieli do usa
wyrywajac z kontekstu podsumuje w stylu naszych portali: Maldini podpisuje kontrakt z LA Galaxy! Pewne, bedzie wspieral Becksa w promocji soccera ;)

Paolo#3 napisał/a:
dalej będziemy domem starości
to szybko sie ci pilkarze teraz starzeja skoro 22-letni i 25-letni od nowego sezonu beda grac u nas, a byc moze jeszcze 23-letni wpadnie przypadkiem jak 30 milionow znajdziemy ;)

btw. tak ogolnie po odejsciu Paolo i tych transferach to Inter ma juz chyba srednia o co najmniej 2 lata wyzsza niz Milan :P

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 18:34   

Coś ciekawego znalzłem na onecie:
Kod:
Paolo Maldini, legenda AC Milan i reprezentacji Włoch, jest podejrzany o korupcję i nielegalny dostęp do danych Urzędu Skarbowego.

Maldini wraz z żoną został przesłuchany przez prokuraturę w tej sprawie.

W związku z dochodzeniem w tej sprawie do więzienia trafił już pracownik Urzędu Skarbowego, który miał umożliwić m. in. Maldiniemu dostęp do informacji, dzięki którym legenda włoskiej piłki uzyskiwała korzystne ulgi podatkowe.

Maldini w barwach Milanu, w którym spędził 24 lata, rozegrał ponad 600 meczów. Z klubem z Mediolanu Maldini zdobył siedem tytułów mistrza Włoch i pięciokrotnie wygrywał Ligę Mistrzów.

Czyżby Paolo był tak "nieskazitelny" jak Inter? ;)

maslok 
Milanista

Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 20:41   

Wiadomo, że media żyją plotkami, ale... NIE! TEN CZŁOWIEK JEST NIETYKALNY. Niech nikt nie waży się pluć na PAOLO MALDINIEGO! Bo tak powinno się pisać jego imię i nazwisko - wielkimi literami.

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Kwi 22, 2010 20:52   

podatki to zlo, powinno sie ich placic zdecydowanie mniej, wiec jak dla mnie to medal dla Paolo sie nalezy a nie dochodzenie :]

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Sty 20, 2011 16:13   

Czy mi się zdaje czy dziś wypada 26 rocznica debiutu Paolo? :)

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 20, 2011 17:00   

za Wikipedia
[/quote]Debiut w klubie zaliczył w wieku 17 lat, 20 stycznia 1985 roku w zremisowanym 1:1 meczu z Udinese Calcio.[quote]

maslok 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 26, 2011 11:52   

No to dziś świętujemy urodziny PAOLO MALDINIEGO.

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 26, 2011 11:57   

takich jak ON piłkarski świat już nie produkuje....
bezsprzecznie legenda i WIELKI piłkarz,mój największy idol począwszy od 1994 roku...
Grazie Paolo Grazie :prayer:

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Cze 26, 2011 12:02   

Mówisz Milan i myślisz: Maldini... Brakuje mi kogoś takiego w obecnym Milanie ( z całym szacunkiem dla ogromnych dokonań Nesty, Pippo czy Seedorfa, ale to jednak nie to samo ;) )

Forza Paolo!!!

Gdzie te czasy: Maldini, Albertini, Zidane, Veron, Rui Costa, Baggio, Vieri, Batistuta... Wtedy to była Serie A :)

rangiz 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 26, 2011 17:46   

I atmosfera na trybunach też była we Włoszech inna, podobne szopki od pewnego czasu odwala też nasz wspaniały rząd komunistów. :diavolo:

carlos 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Cze 26, 2011 17:49   

Najlepszym prezentem byłoby sensowne włączenie go w struktury klubu. Mam nadzieję, że to się stanie. Sto lat, Paolo!

Majkel 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 19, 2012 10:53   

Paolo napisał na swoim Facebooku: "Milan's Management does not want me to return back despite my huge desire to serve the club that gave me alot."

Zastanawiam się o co chodzi? Dlaczego jest z nim taki problem? to jest jedyna rzecz, która mnie smuci wielce, bo bardzo chciałbym, żeby Paolo był wciąż częścią struktur klubowych.
lì a casa il cuore sentirà!

jawora37 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 19, 2012 11:43   

Wypowiedź Paolo dla LGdS

"W ostatnich latach chciał mnie Leonardo, a następnie Allegri, ale za każdym razem drzwi do klubu były dla mnie zamknięte. Leonardo liczył wówczas, że pomogę mu w jego nowej roli, z kolei u Allegriego miałem być łącznikiem między zespołem a klubem, jednak tak się nie stało. Przyczyna takiego zachowania ze strony klubu jest prosta - Milan nie chce mojego powrotu. Czy jestem tym wszystkim rozczarowany? Nie szukam sławy i poklasku. Milan jest w moim sercu i zawsze chciałem jego dobra, jednak mój powrót najwidoczniej może być dla kogoś uciążliwy".

Nie rozumiem, czemu nie chcą go w klubie. Powinien dostać jakąś posadę za same zasługi dla klubu, którego jest żywą legendą. Jego wiedza o futbolu też raczej mała nie jest, dlatego nie mam pojęcia w czym problem?

Paolo#3 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Sty 19, 2012 11:50   

Kod:
Czy jestem tym wszystkim rozczarowany? Nie szukam sławy i poklasku. Milan jest w moim sercu i zawsze chciałem jego dobra, jednak mój powrót najwidoczniej może być dla kogoś uciążliwy

I to jest ta "rodzinna" atmosfera Milanu... :/

nonenalim 
Administrator

Wysłany: Śro Lut 15, 2012 19:52   

http://sport.onet.pl/pilk...,wiadomosc.html

Żal, ze tak to sie skonczy.

GPower 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 17:29   

Orientuje się ktoś w sektorach młodzieżowych co za tym idzie jak sprawuje się jego starszy syn Christian bo 16 mu wybije w tym roku.

Qnen 
Milanista

Wysłany: Sob Kwi 07, 2012 21:48   

nonenalim napisał/a:
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-francuska/media-maldini-od-nowego-sezonu-bedzie-pracowac-w-p,1,5027943,wiadomosc.html

Żal, ze tak to sie skonczy.

Żal. Takich graczy, takich działaczy się nie pozbywa. Dziwna decyzja Gallianiego i spółki. Widocznie jego charakter nie pasuje pewnym osobom. Paolo miał swoje zdanie i na pewno (gdyby był naszym coachem) nie robiłby jako dodatek do całości. Kto jak kto, ale Maldini miałby szacunek wśród zawodników i wydaje mi się, że trenerem mógłby być znakomitym.

Co do Christiana to jest w kadrze AC Milan Allievi I e II Divisione (jest w niej także wnuk Gallianiego :P , Cristian) ale ciężko jest mi cokolwiek znaleźć o jego wystepach.

Odpowiedz do tematu