ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forum - Wasze propozycje zmian
Autor Wiadomość
Boro 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 01, 2005 12:26   Forum - Wasze propozycje zmian

Muszę przyzanć że nie sądziłem że to forum jest tak cienkie!!!Grupa Trzymająca władze jest bardzo chamska dlatego chańbią prawdziwych kibiców Milanu.Może przeżućcie się na Real??Albo Broń Radom to też są same chamy!!!

Tak? To może zaloż więcej topików typu: 'Kaka czy Rui Costa? Kto powinien grac w pierwszym skladzie?' albo 'Czy Krzynowek zalapalby sie w drugim skladzie Milanu?'. Wtedy na pewno forum bedzie lepsze. Nie dosc, ze zakladasz debilne topiki to nic w nich nie piszesz od siebie, tylko samo pytanie. Myslisz, ze my nie mamy nic ciekawszego do roboty, tylko sprzatanie forum po takich jak ty? Jak chcesz pisac na tym forum, to stosuj sie do panujacych tu zasad. A prawdziwych kibicow Milanu hanbia wlasnie tacy jak ty, a nie Grupa Trzymajaca Wladze.
Admin

AC.JACK 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 01, 2005 16:24   Re: To forum jest słabe!!

Boro napisał/a:
Muszę przyzanć że nie sądziłem że to forum jest tak cienkie!!!Grupa Trzymająca władze jest bardzo chamska dlatego chańbią prawdziwych kibiców Milanu.Może przeżućcie się na Real??Albo Broń Radom to też są same chamy!!!

Wiem wiem wypiłes za duzo ruskiego szampana na 3,8zł i teraz masz po nim niezła jazde :lol: Nie wszystkim to forum musi sie podobac.... Mi sie np. podoba :) Pozdro dla wszystkich kochajacych ACM

beneras 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 01, 2005 17:06   Re: To forum jest słabe!!

Boro napisał/a:
Grupa Trzymająca władze jest bardzo chamska

:shock: :o :) :-D :D :lol: 8) :brawo:

nie no stary-kolesie ktorzy maja bzika na pkt kultury (chwala im za to :brawo: ),a ty nazywasz ich chamami :o :lol:

dobre,dobre-dawno sie tak nie usmialem 8)

BIGMAC 
Barcelonista

Wysłany: Sob Sty 01, 2005 17:27   

koledze Boro proponuje forum onetu, bo wnioskujac po komencie admina to brakuje tylko tematu "Wpisujcie miasta kibicujące Milanowi" :wall:

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 01, 2005 18:32   

Mnie intryguje jedno :-D co oni zrobili ze nazywani sa chamami ??

Paweł 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 01, 2005 20:48   

Cytat:
kolesie ktorzy maja bzika na pkt kultury

No właśnie mogli by troche zluzowac poślady bo czasami przesadzają z rozdawaniem tych ostrzeżeń.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 02, 2005 00:57   

Paweł - a Ty znowu swoje.
Boro - nie wierzę własnym oczom. :o :shock: po trzykroć. Spodziewałbym się wielu rzeczy na tym forum, ale nie takiego posta. Proponuję wytrzeźwieć.

zbysio
Interista

Wysłany: Nie Sty 02, 2005 22:06   

Paweł napisał/a:
Cytat:
kolesie ktorzy maja bzika na pkt kultury

No właśnie mogli by troche zluzowac poślady bo czasami przesadzają z rozdawaniem tych ostrzeżeń.

Szczera prawda, mimo ze sam nie posiadam i zwisało by mi to gdybym miał, to jednak jak czasem czytam za co ktoś dostał ostrzeżenie to pokładam się ze śmiechu. Gdyby na forum Interu istniał taki rygor to nikogo by tam już nie było, a ostatnio padł rekord 114 uzytkowników jednocześnie na forum :P

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Sty 02, 2005 22:24   

Paweł, zbysio, na szczescie to nie wy ustalacie zasady, ktore panuja na tym forum ;) jesli ktos nie czyta uwaznie regulaminu i co za tym idzie pozniej lamie zasady to chyba takie ostrzezenie jest jednak potrzebne. moze wtedy ktos zrozumie, ze zakladanie bezsensownych tematow czy uzywanie niecenzuralnych slow nie jest na tym forum mile widziane.
a wypowiedz pana Boro lepiej zostawic bez komentarza. Boro, moze to ty przezuc sie na inne forum skoro tutaj jest az tak zle? ;)

Mekin 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Sty 02, 2005 22:42   Re: To forum jest słabe!!

Boro napisał/a:
Muszę przyzanć że nie sądziłem że to forum jest tak cienkie!!!

:)
No nic... Nawet nie wiem, czy komentowac, bo boje sie, ze to co napisze, moze byc dla ciebie za trudne. Niestety nie klne na forum, moje wypowiedzi nie stoja na tak mizernym poziomie jak twoje, mam gdzies to, czy Gattuso mial wczoraj slipki czarne czy niebieske i co sadzi o tym reszta forumowiczow. Slabe? To po co piszesz? Po co zakladasz tematy? A moze po to, by ktos cie wysluchal? By ktos odpowiedzial na to, co masz do powiedzenia? Czy az tak swiat cie odrzuca? Moze i forum jest cienkie - ale wierz mi, wiekszosc ludzi, ktorzy akceptuja nasze zasady i postepuja zgodnie z regulaminem, to osoby wybitne, jedyne w swoim rodzaju. To sila mlodego pokolenia. Nie tacy ludzie jak ty - o nie... Nie mozesz sie z nimi rownac.
Nie sztuka jest uzyc w jednym poscie kilku przeklenstw i zadawac debilne pytania. Sztuka jest tak skonstruowac wypowiedz, by byla bardziej ekspresyjna niz ta sztucznie "koloryzowana". My to umiemy. Tobie bedzie ciezko sie tego nauczyc. Zostales w tyle. I jak znam zycie - tam juz zostaniesz.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Sty 03, 2005 14:35   

zbysio napisał/a:
Gdyby na forum Interu istniał taki rygor to nikogo by tam już nie było, a ostatnio padł rekord 114 uzytkowników jednocześnie na forum :P

Widzisz zbysiu, liczy się jakość a nie ilość. A jakość tego forum jest najwyższa.

Mekin - ładnie napisane ;) mi wydaje się, że z takim dzieciakami jak Boro nie ma sensu nawet podejmować dyskusji.
A tak naprawdę, to kolejny argument za wprowadzeniem limitu wiekowego dla userów Internetu w Polsce.

pzdr,

Paweł 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 03, 2005 15:45   

Cytat:
Paweł, zbysio, na szczescie to nie wy ustalacie zasady, ktore panuja na tym forum jesli ktos nie czyta uwaznie regulaminu i co za tym idzie pozniej lamie zasady to chyba takie ostrzezenie jest jednak potrzebne. moze wtedy ktos zrozumie, ze zakladanie bezsensownych tematow czy uzywanie niecenzuralnych slow nie jest na tym forum mile widziane.

Zobaczy także luki w tym regulaminie (wiadomo nic nie jest doskonałe, no może poza mną ;-) ) , a co za tym idzie?? będzie w nim lawirował będąc tym samym bardziej szkodliwy niż Ci którzy nie czytali Regulaminu ;-) (medla ma dwie strony :wink: )

Cytat:
Slabe? To po co piszesz? Po co zakladasz tematy? A moze po to, by ktos cie wysluchal?

a może jest z konkurencji i przybył osłabić forum mizernymi tematami (nie wiem nie czytałem ich, sugeruje się waszymi wypowiedziami) :?

Cytat:
A tak naprawdę, to kolejny argument za wprowadzeniem limitu wiekowego dla userów Internetu w Polsce.

:brawo: oczywiście przydałoby się równiez ograniczenie dostępu dla osób chorych psychicznie, zakompleksionych którzy poprzez internet i wyzywanie się na innych chca się dowartościować... szkoda tylko, że nie można tego sprawdzić.

P.S
Suchy skoro on jest tak słabym uzytkownikiem, niewartościowym, pisze głupoty etc. to poprostu nie czytajcie jego postów, ignorujcie go.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 03, 2005 21:56   

droc napisał/a:

Na niektórych forach właśnie wprowadzono taki limit wiekowy, jeśli ktoś nie spełnia wymagań, to może poprosić o zgodę rodziców. :-D ;-)

zbysio
Interista

Wysłany: Pon Sty 03, 2005 22:27   

Mi to forum odpowiada, nie napisałem ze jest słabe, tylko jak widze ze ktos dostał ostrzezenie za nazwanie kogos "gamoniem" to mnie to śmieszy.

Cytat:
Paweł, zbysio, na szczescie to nie wy ustalacie zasady, ktore panuja na tym forum

Moze to źle, niestety na forach (także na tym na którym działam aktywniej) rzadko kto czyta regulaminy, mało też niektórych obchodzi czy dostaną ostrzeżenie czy nie. Po prostu niektórym należy się ban na wejscie, a nie jakieś tam ostrzeżenie. Wierzcie mi ze znam kilku takich którzy po tym jak dostali bana, a potem zostali odbanowani, są cisi, nikomu nie wrzucają, niektórzy nawet zaczęli pisać tak że da się w końcu zrozumieć ich wypowiedzi :)

Cytat:
Widzisz zbysiu, liczy się jakość a nie ilość. A jakość tego forum jest najwyższa.

Nie pamietam, ale to chyba na tym forum był kiedyś lament, że jest coraz mniej użytkowników?? Mogę się mylić oczywiście :)

Mekin 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sty 04, 2005 00:25   

zbysio napisał/a:
Mi to forum odpowiada, nie napisałem ze jest słabe, tylko jak widze ze ktos dostał ostrzezenie za nazwanie kogos "gamoniem" to mnie to śmieszy.

Czy ucieszylbys sie jakby ktos nazwal Cie w ten sposob? Byc moze. Sa jednak tacy, ktorzy sie nie uciesza. Malo. Wkurza sie. I zripostuja textem o wiele gorszym niz "ty gamoniu". Dajac ostrzezenie staramy sie pokazac, ze kazdy na tym forum, kazdy, kto chce przestrzegac pewnych zasad, bedzie mial tutaj swego rodzaju ochrone przed obrazaniem, ponizaniem, czytaniem roznego rodzaju "smieciowatych wypowiedzi". I gdy zobaczy, ze jego przeciwnik dostal ostrzezenie za taki tekst, sam powinien zrozumiec, ze nie moze posluzyc sie riposta w tym stylu. To chroni nas przed samosadami, ktore czesto merytorycznie nijak sie maja do danego tematu. Powiedziales gamoniu? Ok... Nie dam ostrzezenia, ale za chwile mozesz przeczytac, ze jestes kompletnym ch..., p....m itd. Nie chcemy, zebys cos takiego musial czytac, dlatego robimy krok naprzod.

Jestesmy tylko ludzmi - kazdy nasz osad musi byc na swoj sposob subiektywny. Czasami sie mozemy pomylic. Mamy prawo. Czyz nie? Nierzadko decyzja ktoregos z moderatorow/adminow zmusila mnie do myslenia. Ale zawsze odnajdywalem jej slusznosc. My nie chcemy za wszelka cene pokazac, jacy to jestesmy wielcy or smth. To nie o to chodzi, choc tak mogloby sie czasami wydawac. My chcemy, zeby ludzie na poziomie przychodzili tu z radoscia. Nie po to, by znalezc to samo, co maja codziennie pod blokiem, gdy przechodza obok grupki pijanych debili. Ludzie... Na poziomie...
Nie mozecie byc krotkowzroczni. To was zabije. Serio...

Paweł 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 04, 2005 14:52   

Cytat:
Powiedziales gamoniu? Ok... Nie dam ostrzezenia

No widzisz,a ja za gamoniu dostałem ostrzeżenie które było równoznaczne z Banem :P

Wczoraj przeczytałem wasz regulamin i prosze co znalazłem:

Cytat:
Należy dbać o przejrzystość pisanego posta. Zabronione jest używanie na przemian małych i wielkich liter oraz nadużywanie Caps Locka.

PrzYKŁAdowy teKSt KtóRY jesT zgODNy z REgULamINEM.

JA WCALE NIE PISAŁEM Z UŻYCIEM CAPS LOCKA, A WIEC NIE ZŁAMAŁEM REGULAMINU.

Cytat:
Nazwa tematu ma ściśle dotyczyć naszej wypowiedzi, powinna jak najdokładniej ją charakteryzować. Niedopuszczalne jest wpisywanie tematów za pomocą samych wielkich liter.

SAMyCH NIe, ALe W WIĘKSZości TAk :P - to jest zgodne z Regulaminem.

Cytat:
* Konta dwumiesięczne z zerową ilością postów będą usuwane.

Totalna bzdura, Konta nie używane przez dwa miesiące będą kasowane... już lepiej.

zbysio
Interista

Wysłany: Wto Sty 04, 2005 15:23   

Cytat:
Czy ucieszylbys sie jakby ktos nazwal Cie w ten sposob

Nie ucieszyłbym się, ale bym sie głośno zaśmiał, tak jak i pewnie większość użytkowników forum.

Cytat:
sam powinien zrozumiec, ze nie moze posluzyc sie riposta w tym stylu

On to powinien już wcześniej wiedzieć... :P

Cytat:
Nie mozecie byc krotkowzroczni. To was zabije

Sam jestem adminem na forum sportowym i wiem co to znaczy "rozmawiać" z niektórymi inteligentami. Co nie zmienia faktu, że według mnie moglibyscie troche zluzować przy niektórych przewinieniach, a przy innych od razu banować :)

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sty 04, 2005 15:37   

Paweł,

czy jeżeli nazwę Cię fajtłapą, nieudacznikiem, ofiarą losu lub przygłupem to będziesz się czuł z tym komfortowo? Czy uznasz to za obraźliwe? Wg. tej strony gamoń to m.in. ktoś ociężały umysłowo. Jak dla mnie to wystarczające do tego, aby uznać to słowo za obraźliwe dla innych. Ty masz jak zwykle swoje zdanie.
Twoje następne cytaty i pokazane niby metody obejścia regulaminu są po prostu śmieszne. Po pierwsze nie wiem czy wiesz, ale swoboda interpretacji tego typu regulaminów zawsze leży po stronie administratorów i ludzi którzy tworzą tego typu dokumenty. Poza tym chciałbym zwrócić Ci uwagę na to, że regulamin można interpretować też inaczej, ponieważ w żadnym wykazanym przez ciebie fragmencie regulaminu nie pisze że: na przemian oznacza zapisu: aAaAaAaAa. Bo dla mnie pisanie AAaaAAaaAA również jest na przemian jeżeli występuje w jednym wyrazie.
Dodatkowo nie wiem czy znasz definicję Caps Lock'a, jeżeli nie znajdziesz ją tu . Moim zdaniem to jednoznacznie wskazuje, że Caps Lock służy do dużych liter. Zatem to czy ty jesteś ignorantem i nie potrafisz odpowiednio spożytkować swojej klawiatury (cisnąć przez pare minut Shift'a) nie obchodzi twórców regulaminu.

pzdr,

Mekin 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sty 04, 2005 16:17   

Paweł napisał/a:
Cytat:
Powiedziales gamoniu? Ok... Nie dam ostrzezenia

No widzisz,a ja za gamoniu dostałem ostrzeżenie które było równoznaczne z Banem :P

Wyrwales zdanie z kontekstu i chyba nie zrozumiales do konca, co chcialem przekazac. Coz - w twoim przypadku mnie to nie dziwi.

Paweł napisał/a:
Cytat:
* Konta dwumiesięczne z zerową ilością postów będą usuwane.

Totalna bzdura, Konta nie używane przez dwa miesiące będą kasowane... już lepiej.

A jak ktos wyjedzie na 2 miesiace do Stanow? Ja nie uzywalem swojego konta przez prawie pol roku. Korsi nie uzywal przez chyba jeszcze wiecej. I sporo forumowiczow ma nadzieje, ze moze kiedys do nas wroci. I nie on jedyny. Jesli ten punkt regulaminu jest totalna bzdura dla ciebie, to ja juz koncze z toba dyskusje...

zbysio napisał/a:
Cytat:
Czy ucieszylbys sie jakby ktos nazwal Cie w ten sposob

Nie ucieszyłbym się, ale bym sie głośno zaśmiał, tak jak i pewnie większość użytkowników forum.

Ale trafi kosa na kamien, opozniony na opoznionego i zaczna sypac w siebie inwektywami. Ty moze zrozumiesz, inni sie zbulwersuja. I nie przewiduj prosze, jak zareagowalaby wiekszosc uzytkownikow, bo zycie zmienia nas i prawde mowiac tylko smierci mozemy byc pewni. Juz nie raz na tym forum bylo widac, jak np. porazka Milanu wplywala na zachowanie ludzi. Odezwalbys sie do takiego w ta jedna chwile nieodpowiednio i...

zbysio napisał/a:
Co nie zmienia faktu, że według mnie moglibyscie troche zluzować przy niektórych przewinieniach, a przy innych od razu banować :)

Mam do ciebie prosbe: podaj mi prosze jakies przyklady, zebym sam mogl osadzic, czy w danej sytuacji mozna bylo zachowac sie inaczej.

Paweł 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 04, 2005 16:32   

Cytat:
czy jeżeli nazwę Cię fajtłapą, nieudacznikiem, ofiarą losu lub przygłupem to będziesz się czuł z tym komfortowo? Czy uznasz to za obraźliwe? Wg. tej strony gamoń to m.in. ktoś ociężały umysłowo. Jak dla mnie to wystarczające do tego, aby uznać to słowo za obraźliwe dla innych.

Każde słowo sprawdzasz w słowniku?? każdy wie, że dziś przynajmniej na moim terenie słowo "gamoń" nie jest na tyle obraźliwe aby za nie karać (czy to fizycznie w świecie realnym czy też ostrzeżeniami w świecie internetowym).

Cytat:
Ty masz jak zwykle swoje zdanie.

No to chyba akurat dobrze...

Cytat:
Po pierwsze nie wiem czy wiesz, ale swoboda interpretacji tego typu regulaminów zawsze leży po stronie administratorów i ludzi którzy tworzą tego typu dokumenty.

Wiem, ale jak już coś się tworzy to trzeba dążyć do tego, aby było jak najbliżej ideału i wszelkie niedociągnięcia poprawiać wmiare jak to możliwe, a utaj mozna to poprawić !! jak? a tak:

Skasować punkty dotyczące tego Capslocka i pisania na przemian, a zostawić jeden punkt dotyczący ortografii która zabrania pisania z dużej litery w środku zdania...

Cytat:
Poza tym chciałbym zwrócić Ci uwagę na to, że regulamin można interpretować też inaczej, ponieważ w żadnym wykazanym przez ciebie fragmencie regulaminu nie pisze że: na przemian oznacza zapisu: aAaAaAaAa. Bo dla mnie pisanie AAaaAAaaAA również jest na przemian jeżeli występuje w jednym wyrazie.

Na przemian oznacza: raz to (a) raz to (A) Twój przykład jest tylko wtedy dobry gdy 'aa' i 'AA' oznacza jeden znak.

Cytat:
Dodatkowo nie wiem czy znasz definicję Caps Lock'a, jeżeli nie znajdziesz ją tu .

Nie znam definicji Caps Locka'a i raczej nie zapoznam się z nią na ów stronie gdyż angielskkiego tez nie znam... ale tak jak mówiłem wszystko mozna podpiąc pod punkt z ort.

Cytat:
A jak ktos wyjedzie na 2 miesiace do Stanow? Ja nie uzywalem swojego konta przez prawie pol roku. Korsi nie uzywal przez chyba jeszcze wiecej. I sporo forumowiczow ma nadzieje, ze moze kiedys do nas wroci. I nie on jedyny. Jesli ten punkt regulaminu jest totalna bzdura dla ciebie, to ja juz koncze z toba dyskusje...

Nie napisałem, że to jest najlepsze rozwiązanie, tylko że jest lepsze od poprzedniego przynajmniej w moim odczuciu, a dlaczego? postaram sie Ci to uzmysłowić na podobnym przykładzie co Twój, otóz uzytkownik może się zarejestrowac bo chce poczytac posty uzytkowników, sam skrobnie coś na 3 miesiące, znaczy chciałby skrobnąc bo Admini będą tak uprzejmi że skasują mu konto po dwóch.

Czyli ani obecne, ani moje rozwiązanie nie jest dobre, a zresztą to nie mój problem.

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sty 04, 2005 17:15   

Ludzie tak sie zastanawiam co wy chcecie udowodnic jak dla mnie dziecinade i nieodpowiedzialnosc. Podam przyklad w Centrum Warszawy grupa pijanych kolesi napada na przypadkowego przechodnia. Osoba ta zostaje oklepana piesciami wyniku czego przewraca sie i uderza glowa o chodnik ( no oczywiscie traci przytomnosc ) Policja lapie pijanych kolesi. Lecz co sie okazuje jedyna rzecza jaka moze zrobic to przesluchac pouczyc i wypuscic do domu. Dlaczego ?? Uzasadnienie :-D malo szkodliwy czym spoleczny ( dla mnie szmieszne ) bo kiedy byli by winni jak odbiora komus zdrowie, zycie. Pewnie sie dziwicie po co o tym pisze. A dlatego ze jestem glebokim zwolennikiem zero tolerancji dla tych co lamia prawo ( czyt. rowniez regulamin ) Wszystko sie wali, spuje od najbardziej blachych wykroczen. Jesli widac bezkarnosc, bezprawie. Ale skoro juz klikneliscie ze zgadzacie sie na regulamin to przestancie pajacowac i wescie sie do roboty !!!

zbysio
Interista

Wysłany: Wto Sty 04, 2005 18:56   

Cytat:
Mam do ciebie prosbe: podaj mi prosze jakies przyklady, zebym sam mogl osadzic, czy w danej sytuacji mozna bylo zachowac sie inaczej.

Na przykład ostrzeżenie dla Śniegoo, powinien być ban, a tymczasem dostał ostrzeżenie.
Niejaki Milu78 odwala teksty:
Cytat:
Hmm...odrazu widac, ze rozpuszczony kibic Interu Confused. No ale coz jesli wam mozna na waszem forum przeklinac co drugie slowo Surprised , to sie nie ma czego dziwic Embarassed .
Ps Pozdrawiam mojego ulubienca na forum Interu Ljarro dupa czy jakos tak. I dziekuje za wykasowywanie postow
i nie dostaje nic.
No i tak Paweł za napisanie "gamoniu" dostaje ostrzeżenie, moglibyście mu odpuścić :P

Mekin 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sty 04, 2005 19:03   

Co do pierwszej sytuacji - nie mam pojecia o co chodzi :)
Co do drugiej - szczerze - nie wiem jakie pseudonimy maja ludzie na forum Interu, byc moze jest tam ktos o takim nicku, nie sprawdzalem. Wg mnie nie kwalifikuje sie to na ostrzezenie, co najwyzej na zagwiazdkowanie slowa na d ;)

pionka 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 04, 2005 19:08   

Mekin to chyba teraz pora zagwiazdkować słowo na "d" w Twoim poście na temat petycji do TVP ;)

Jeden z moderatorów za takie słowa daje ostrzeżenia :P

======================
Zrobilem cos lepszego ;)
Mekin

zbysio
Interista

Wysłany: Wto Sty 04, 2005 19:28   

Cytat:
Co do pierwszej sytuacji - nie mam pojecia o co chodzi Smile

Chodziło mi o to ze jest różnica między tym co napisał Śniegoo, a inny użytkownik który napisał czel$i. Obaj dostali ostrzezenia tak jakby ich przewinienia były sobie równe, a nie były.

Co do drugiej sytuacji: często oglądam forum i widze, ze wulgaryzmy zamieniacie na gwiazdki i dajecie ostrzeżenie. Poza tym
Cytat:
rozpuszczony kibic Interu
dla mnie to to samo jakby napisać "gamoniowaty kibic (tutaj wstawić jakąś drużynę)".
Oczywiscie zdaje sobie sprawe kim jest dla niektórych Milu i tym tłumacze sobie brak ostrzeżen :P

Odpowiedz do tematu