ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery Milanu (cz. 12)
Autor Wiadomość
acmilanka 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 26, 2004 20:42   

Ja tez nie wierze we wszystkie plotki dotyczace transferow Milanu (i nie tylko jego). Latem wiele sie naczytalam o transferze Tottiego do Realu (kolejna gwiazda do kolekcji :roll: ), ale jak widac nic z tego nie wyszlo. Podobnie jak i z innych plotek. Wydaje mi sie jednak, ze Jankulovsky chce grac w Milanie (przeczytajcie sobie newsa na Onecie http://sport.onet.pl/1020...dyscyplina.html ), a Udinese nie bedzie mu chyba robilo trudnosci w przejsciu do lepszego klubu :-) Chcialabym, zeby tak sie stalo, bo chociaz Milan ma bardzo silny sklad, przyda mu sie kolejny dobry zawodnik.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Gru 27, 2004 00:23   

Info o Jankulovskim czytałem też na Europsport.com
Pisali tam, że Milan jest najbliższy zakupu Czecha (dokładnie napisali że pokonał Juventus), a kwota odstępnego to podobno ok. 9,3 mln euro... troche dużo jak na piłkarza mającego uzupełnić skład tak mi się wydaje. Ponoć kontrakt ma być podpisany w styczniu, ale Jankulovski pozostanie w Udine do końca sezonu.
Juve na otarcie łez zostanie Chiellini z Fiorentiny (oczywiście jeżeli się dogadają).

W tym samym newsie, pisało też, że agent Caracciolo nie uważa, żeby ten zawodnik opuścił Brescię w styczniu :) co oczywiście nie oznacza, że latem dalej będzie grał w tym samym klubie.
Link do artykułu: http://www.eurosport.com/...sto668830.shtml

pzdr,

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Pon Gru 27, 2004 11:34   

droc napisał/a:
Info o Jankulovskim czytałem też na Europsport.com
Pisali tam, że Milan jest najbliższy zakupu Czecha (dokładnie napisali że pokonał Juventus), a kwota odstępnego to podobno ok. 9,3 mln euro... troche dużo jak na piłkarza mającego uzupełnić skład tak mi się wydaje. Ponoć kontrakt ma być podpisany w styczniu, ale Jankulovski pozostanie w Udine do końca sezonu.
Szkoda tylko ze zrodlo tych wszystkich newsow jest jedno...wloska prasa :lol: Ja mimo wszystko wole poczekac 8)

droc napisał/a:
Juve na otarcie łez zostanie Chiellini z Fiorentiny (oczywiście jeżeli się dogadają).
Chellini jest w polowie nas wiec nie ma sie co dogadywac.Luciano juz zapowiedzial jego powrot :)

beneras 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 27, 2004 13:09   

luciano mowil tez ze w meczu z Milanem DP strzeli 2 gole i wszyscy rozejda sie do domu :)

[ Dodano: Pon Gru 27, 2004 1:25 pm ]
ja podaje PN ( http://www.pilkanozna.pl/...l=news&id=36352 ) Milan przebil oferte mu w sprawie wysokosci kontraktu dla solariego.podobno solari juz podpisal z nami kontrakt i przeniesie sie do nas wraz z koncem starego :!:

jak dla mnie super transfer,zawodnik ktory wniesie duzo do gry Milanu,za darmo to kolejny madry ruch wlodarzy Milanu :!: to chyba on zastapi serginho,a jankulovski(jezeli obaj przyjda) cafu :!:

Jest dobrze :twisted:

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Gru 27, 2004 13:52   

A mi sie wydaje DjJuve ze poprostu chcialbys Jankulovskiego w Juve i dlatego tak cie draznia te wypowiedzi ;) No coz zobaczymy komu sie poszczesci :)

For_zaza_Milan 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 27, 2004 14:23   

Słusznie PhoEnix zauwarzyłaś że poprostu boli Juvefanów to że Milan dokonał kolejnego trafnego zakupu :D Mogą tylko :o tyle im został :D A ponoć jak Milan wyłożył by jeszcze inną sume to Czech przeniusł by sie już w sytczniu. Solari jest graczem Rossonerich choc se jeszcze może pogra w Madryckim Cyrku. Zostało załatwione podobnie jak z Alitonem grał w Werderze choć wiedział że jest graczem Schalke :mrgreen: Teraz donoszą że Ambro i Brocchi na wylocie. Co do drugiego o jeszcze normalne bo teraz już nie znajdzie miejsca (chyba) w składzie. Może byc wymiana Brocchi za Giannichedde choć nie wiem czy to by miało sens. A Czym wiecej piszą ze Sacchi proponuje kogoś Wielkiemu Milanowi zeby odpuścił Gilardinob to bardziej jestem pewnie że Adriano coś już załatwił i teraz Real jest uzależniony od decyzij :D Rossonerich.Która może byc tylko jedna Alberto za San Siro - w naszysz barwach. Pewnie zrobia tak ! BUDEL I DONADEL własnością Parmy a Gilardino za jakoś miejszą sumke niż jest watr przechodzi do Milanu. A jeszcze Borriallo moze Parme zasilić bo on cos w tej Regginie nie pokazuje sie najlepiej.

**FORZA GRANDE MILAN**

sicmaggot 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 27, 2004 15:57   

Coś mi tu nie gra.... :| Nie wydaje mi się aby celowe było sprowadzenie Solariego i Jankulowskiego. Obaj są lewymi pomocnikami, obaj mają za sobą występy również na lewej obronie. Jestem pewny, że obydwaj na pewno nie przyjdą do Milanu. Może Milan wybierze Solariego z tego powodu, że nie bedzie musiał płacić sumy odstępnego Realowi, a taki Jankulowski kosztuje około 10 milionów euro. To sporo pieniędzy, jak na zawodnika, który ma być tylko dublerem.

Martino 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 27, 2004 16:00   

Nie wiem jaki byłby sens wymiany Brocchiego za Giannichedde. Natomiast ewentualne oddanie Ambro byłoby ogromną pomyłką. Nie wydaje mi się też, żeby Gilardino chciał się przenieść do Madrytu. Nie sądzę, że w głowie mu tylko kasa. Taki zawodnik ma z pewnością ogromny apetyt na sukcesy a w Realu nikt mu tego nie zagwarantuje(w innych klubach też nie, ale np. w Milanie jest to zdecydowanie bardziej prawdopodobne). A po co byłby nam Ronaldo??? Mam nadzieję, że Łysy na to nie pójdzie. Boriello miał pecha, że prosto z Treviso trafił do Milanu. Zdecydowanie lepiej dla niego byłoby pograć w jakimś słabszym klubie bo u nas zjadła go presja. Chyba już nie zagra w Milanie, choć może się mylę... Kloejnym błędem byłoby oddanie Donadela. Jka dla mnie,to powinien sobie chłopak pograć jeszcze trochę w jakimś średniaku a potem będziemy mieć z niego pożytek. Lepiej teraz zapłacić za Gilardino trochę więcej niż oddać Donadela a potem próbować go odkupić za większe pieniądze.

hojnor 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 27, 2004 17:26   

a kto twierdzi ze jankulovski będzie dublerem, dla mnie jest to zawodnik do gry od zaraz w 1 składzie razem z solarim pewnie wskoczą za brocchiego,ambro, serginho czy simica i któryś np jankulovski będzie w ich miejsce.Co do obu jestem w 100% przekonany :forzamilan:

beneras 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 27, 2004 17:29   

sicmaggot jak dla mnie to te 2 transfery wcale sie nie wykulczaja:
-solari przyjdzie jako zastepca serginho,czyli ofensywny lewy pomocnik(a w FMie jest tez jako lewy obronca ;) :) )
-jankulovski przychodzi jako lewy lub prawy obronca :)

tak mi sie bynajmniej wydaje :roll:

sicmaggot 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 27, 2004 18:19   

Jankulowski nie gra na prawej stronie boiska raczej i nie uważam żeby mogł zostać zastępcą Cafu. Nie wiem czy Jankulowski to zawodnik który od razu wskoczy do pierwszej 11. Nie wydaje mi się, zeby mógł wygryźć Seedorfa, aczkolwiek jeśli Ancelotti zechce spróbowac go na lewej obronie to kto wie...

For_zaza_Milan 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 27, 2004 18:37   

No na prawej stronie Czech nie gra. Ale Carlo ustawi go jak w reprezentacji czyli ofensywny obronca i bedą skrzydełka---żądełka Cafu - Januklowski. A myslenie że on nie bedzie grał jest chyba bez sensu. Bo Milan tylko jeszcze raz dokona transferu który wznocni ofensywe i defensywa. Pasuje do schematu gry Milanu ! A Solari bedzie alternatywą dla Sergio i myśle że to też dobry transfer :D Choć wcale nie powiedziane że Serginho odejdzie bo może jeszcze na rok podpisze bo jest zawsze gotowy i w formie :brawo:

Kadre mamy taką że nie jeden może sobie pomażyć :o wiec to tylko potwierdzenie dawnych słów Silvio : BUDUJEMY WIELKI MILAN !!! :mrgreen: A wzmocnienia to tylko powód do zadowolenia i bedzie Milan grał o wszystko nie przemeczając zawodników, bo jak bedą dwie równorzędne 11 to tylko sie cieszyć ! bo mało kto w europie ma taka kadre :D

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Pon Gru 27, 2004 19:29   

PhoEniX napisał/a:
A mi sie wydaje DjJuve ze poprostu chcialbys Jankulovskiego w Juve i dlatego tak cie draznia te wypowiedzi ;)

Czy chcialbym??Jasne :) ale trza zyc rzeczywistoscia a nie doniesieniami wloskiej prasy :wink:
Wypowiedzi mnie nie draznia lecz bardziej smiesza :wink:

For_zaza_Milan napisał/a:
Słusznie PhoEnix zauwarzyłaś że poprostu boli Juvefanów to że Milan dokonał kolejnego trafnego zakupu :D

Ta dokonal zakupu :lol2: chlopie ochlon :doh:

A ponoć jak Milan wyłożył by jeszcze inną sume to Czech przeniusł by sie już w sytczniu.
Hmm pilka.pl?? 8)

Solari jest graczem Rossonerich choc se jeszcze może pogra w Madryckim Cyrku.
Czy ty przypadkiem nie masz jakiejs fuchy w Milanie?? :lol:

bogiel 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 27, 2004 22:10   

Nie wiem czy transfer Jankulovskiego będzie dobrym posunięciem. Pamiętajmy, że w kadrze Milanu jest Jaap Stam, który po powrocie po kontuzji będzie grał w pierwszym składzie. Tym samym zestawienie obrony Milanu będzie wyglądało tak: Cafu, Nesta, Stam, Maldini. Czech raczej nie wygra rywalizacji o miejsce w pierwszej jedenastce z Maldinim, więc dużo czasu będzie (jeśli dojdzie do transferu) spędzał na ławce rezerwowych. Chyba, że okaże się on - w co wątpię - lepszy od Seedorfa i będzie występował na lewej pomocy. Nasuwa się więc pytanie: czy warto za takiego zawodnika wydawać 9 mln euro ?
A gdzie miejsce dla Pancaro i Kaładze ? Na trybunach ? W innych klubach ?

beneras 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 27, 2004 22:20   

nie wiem jak wy,ale ja jestem swiecie przekonany ze jankulovski bedzie kupowany jako nastepca cafu-to by pasowalo(lewa:maldini,kaladze i prawa:cafu jankulovski).

Milan 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 27, 2004 23:38   

Oj mam nadzieje ze z tym transferem Ronaldo do Milanu to jakies denne plotki :roll: Wiem ze bardzo dobrze prezentuja sie u nas byli gracze Interu ale bez przesady, tak kusic losu nie wolno ;-) Na dodatek obecny Ronaldo to nie ten sam zawodnik ktory zachwycal swa gra caly swiat, jak chociazby u naszych sasiadow, gdzie przeciez kontuzje nie odstepowaly go na krok. Tak wiec panu Ronaldo mowie stanowcze nie. Transfer Solariego natomiast to juz lepszy pomysl, gra ciekawie a na dodatek bedzie kolejnym graczem ktory wzmocnilby Milan za darmo. Szkoda mi Ambro, byloby rownie smutno jak po odejsciu Albertiniego.
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

For_zaza_Milan 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 28, 2004 02:11   

Transfer Ronaldo to jest chyba marzenie Pereza Bo gdzie on teraz sie go pozbedzie ( :D z klasą sie pozbyć )....

Trzeba czekać bo jak pokazał popszedni sezon kluczem może być nie wznacnianie ale utrzymania kadry. Transfer Vikasha też był przez wielu określany jako "dziwny" a teraz jest on członkiem kadry która jest jak marzenie. Dużo jest takich graczy którmy kończą sie umowy i pewnie chcieli by grać ale na Solariego miały chrapke klub np. MU, Arsenal i Milan zrobił dobrze że podją rozmowy czy jak nie który donoszą podpisał umowe ! :D A zatrzymanie Ambro to też jest realna sprawa bo Carlo daży go dużym zaufaniem i może być tak kolorowo że zostanie Ambro i Serginho a jeszcze przyjdą Solari i Jankulovski. Chyba teraz jest przesądone odejście Beppe - umowa wygaśnie - i chyba nie bedzie podpisana nowa. Ale zobaczymy ...!

P.S. Juvefanku ja już ci kiedyś napisałem chyba na piłka.pl że twoje zdanie lata mi koło .. i nie bede tu regulaminu łamał żeby ci to jeszcze raz (kolejny) powiedzieć co myśle o tobie i twoim klubie. Cytować możesz sobie Moggiego albo Zlatana a nie mnie bo ja mam cie gdzieś tak jak twój klub i twoje zdanie. Nie wiem czy strona juve nie ma forum (niezdziwił by sie ) ale wedłóg mnie to ty akurat powinneś chyba siedzieć cicho bo w tym temacie który nazywa sie TRANSFERY MILANU to ty może tylko CZYTAĆ .........

**CAMPIONE D`ITALIA**

dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Gru 28, 2004 09:31   

Po pierwsze, kazdy ma prawo zabierac glos w dowolnym temacie, wiec z laski swojej skoncentruj sie na kontynuowaniu rzeczowych dyskusji, a nie pouczaniu innych uzytkownikow forum gdzie powinni pisac, a gdzie nie.

DjJuve napisał/a:
Szkoda tylko ze zrodlo tych wszystkich newsow jest jedno...wloska prasa Ja mimo wszystko wole poczekac

djjuve, jakos tak strasznie madrzysz sie na temat zrodel wiadomosci o transferze jankulovskiego, a nie dalej jak kilka(nascie?) tygodni temu sam podniecales sie informacja m.in. o zainteresowaniu juve jankulovskim. jako jej zrodlo podales JP, czyli strone o porownywalnym zamilowania do zamieszczania niesprawdzonych wiadomosci, jak wloska prasa w sezonie ogorkowym. tylko na marginesie dodam, ze JP czerpalo swoje zrodla zapewne z ktoregos z angielskich portali sportowych, ci z kolei z... wloskiej prasy.
Ostatnio zmieniony przez dezali Wto Gru 28, 2004 10:56, w całości zmieniany 1 raz  

For_zaza_Milan 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 28, 2004 10:46   

Sorry DEZALI jak uraziłem kogoś, ale to nie oto chodziło tylko ten koleś wiem że jego zdanie DLA MNIE sie nie liczy bo tak jak mówisz. Jeżeli transfer dotyczy Milanu czy innego klubu to żródło jest nie pewne :D i tylko cytować potrawi. A jak dotyczy jego klubu to nawet może mu sie śnić i jest pewne. Poprostu boli go że jak coś Jankulovski wybrał Wielki Milan bo z tego co pamietam to on juz był widziany w kadrze Juve i nawet mu chyba numer przydzielili.

Mam nadzieje że nie masz do mnie zadnych pretensji. Ja już mu tyle razy powiedziałem co myśle na pewne tematy że aż nie powinnem czytać co on pisze bo sie zacznie :mrgreen: **Pozdrawiam**

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Wto Gru 28, 2004 11:53   

dezali napisał/a:
DjJuve napisał/a:
Szkoda tylko ze zrodlo tych wszystkich newsow jest jedno...wloska prasa Ja mimo wszystko wole poczekac

djjuve, jakos tak strasznie madrzysz sie na temat zrodel wiadomosci o transferze jankulovskiego, a nie dalej jak kilka(nascie?) tygodni temu sam podniecales sie informacja m.in. o zainteresowaniu juve jankulovskim. jako jej zrodlo podales JP, czyli strone o porownywalnym zamilowania do zamieszczania niesprawdzonych wiadomosci, jak wloska prasa w sezonie ogorkowym. tylko na marginesie dodam, ze JP czerpalo swoje zrodla zapewne z ktoregos z angielskich portali sportowych, ci z kolei z... wloskiej prasy.
Bardzo dobrze ze poruszyles ten temat.
Wlasnie to podniecanie i wszystkie informacje transferowe ( w 3/4 nieprawdziwe) sklonily mnie do przemyslen i zastanowienia sie czy warto w to wierzyc.Odpowiedz byla prosta: NIE.
Teraz do tego typu doniesien podchodze sceptycznie gdyz wiem ze nie ma sie co nastawiac.
Wloska prasa wymieniala multum nazwisk w okresie letnim tymczasem przybyl Ibrahimovic ktorego raczej nikt sie niespodziewal.Wlosi informowali kilka razy ze Jankulovsky podpisal kontrakt a jak to wyglada??Wszyscy wiemy :)
Do niektorych i tak nie dotre bo oni zyja w innym swicie w ktorym Jankluvosky i Solrai sa juz zawodnikami Milanu :lol2:

p.s.
DjJuve a nie djjuve :P

Juvefanku

Hmm ktoz to moze byc?? :doh:

ja już ci kiedyś napisałem chyba na piłka.pl że twoje zdanie lata mi koło ..

Mozna prosic o wytlumaczenie po Polsku?? :|

i nie bede tu regulaminu łamał żeby ci to jeszcze raz (kolejny) powiedzieć co myśle o tobie i twoim klubie.

Chetnie wyslucham zfrustrowanego 12-latka :D

Cytować możesz sobie Moggiego albo Zlatana

Oni tez tu pisza?? :o

a nie mnie bo ja mam cie gdzieś tak jak twój klub i twoje zdanie.

Milo slyszec takie slowa :D

Nie wiem czy strona juve nie ma forum (niezdziwił by sie ) ale wedłóg mnie to ty akurat powinneś chyba siedzieć cicho bo w tym temacie który nazywa sie TRANSFERY MILANU to ty może tylko CZYTAĆ .........

Widze ze adminom chyba ktos odebral wladze :-|

Sorry DEZALI jak uraziłem kogoś, ale to nie oto chodziło
:lol: przeprasza Dezaliego za to ze do mnie powiedzial o kilka slow za duzo :lol:

tylko ten koleś wiem że jego zdanie DLA MNIE sie nie liczy bo tak jak mówisz. Jeżeli transfer dotyczy Milanu czy innego klubu to żródło jest nie pewne :D
Jak dla ciebie oni sa juz w Milanie :rotfl2:

i tylko cytować potrawi.

Potrawie a co mi tam :lol:

A jak dotyczy jego klubu to nawet może mu sie śnić i jest pewne.
Gdzie ja tak napisalem?? :| :doh:

Poprostu boli go że jak coś Jankulovski wybrał Wielki Milan
Tak tak :D

bo z tego co pamietam to on juz był widziany w kadrze Juve i nawet mu chyba numer przydzielili.

Byl widziany ale zbiegl :lol: do tego przydzieli mu numer i szafke w szatni a to juz nie przelewki :lol:

Mam nadzieje że nie masz do mnie zadnych pretensji. Ja już mu tyle razy powiedziałem co myśle na pewne tematy że aż nie powinnem czytać co on pisze bo sie zacznie :mrgreen:
Oj bidulko :(

p.s.
mam nowego ulubienca For_zaza_Milan ale fany nick :D

p.s.2
przepraszam za duzo cytaow bo wiem ze tutaj sie tego nie lubi :P

For_zaza_Milan 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 28, 2004 12:45   

Widze ze cytować tylko portafisz no ale twój herb mówi mi wszystko. No mów do mnie BOŻE tak tylko ci wolno! :D A przeprasza Dezaliego bo do niego mam szacukem a do ciebie Nie !! Skoncz juz bo ja zdania na twój temat nie zmienie a idolem moim nie jesteś na pewno. Pewna EPOka mineła !!! pamietasz ! :o

A wracając do tematu jest jeszcze jedno dobre rozwiązanie, mianowicie transfer Gilardino był by duzym wzmocnieniem a Crespo mógł by jeszcze zostac na San Siro może nie juz za darmo bo Romek nie jest aż tak ..... ale ja słyszałem że Crespo nie jest mile widziany w oczach Jose Mourinho i ten powiedział że jeśli bedzie potrzeba by go nie sprzedawać (bo Romek straci za dłużo) To sie go wyporzyszy na jeszcze jakiś czas by przynośił jeszcze jakieś zyski. Wiec mozena sie spodziewać że Adriano z ludzmi Romka cos ustali takiego że, Crespo zostanie jeszcze ale już nie za darmo.Wedłóg mnie wszystko zalezy od niego bo Romak go sprzeda na pewno tylko czy Milan go kupi to juz sam musi o to zadbać !

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Gru 28, 2004 13:17   

DjJuve...prosze po co to wszystko, zaza jest nowy troche wyrozumialosci ;)
ps. zaza moze on i jest kibicem Juve ale i rowniez twoim rodakiem :) Dla mnie nie ma powodu by tak sie unosic. Troche czasu minie a napewno sie przyzwyczaisz do obecnosci kibicow innych klubow :)
pozdrawiam i przestancie sie przekomarzac...

For_zaza_Milan 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 28, 2004 13:42   

PhoEnix ale to nie oto chodz że ja tu chciałem z nim cos zaczynac. Bo on wie jakie jest moje zdanie na pewne tematy. A nie zostało powtórzone tu ze wzgledu na szacunek dla innych kibiców i redakcji. Widzisz że tamat jest jak jest .A nie ""Co kibice juve myslą o transferach MISTRZA WŁOCH ??. A tego typu posty : cytaty i żródła są....... ale o.k

Ale ja nie mam zamieru znów zaczynac bo juz skonczyłem z nim dialog jakis czas temu !

Pozdrawiam i przepraszam jak coś !! nie było problemu - SZACUNEK należy sie każdemu tylko czy każdy ........

beneras 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 28, 2004 15:45   

i tak dla wyjasnienia to ani jankulovski,ani solari nie sa jeszcze graczami Milanu,sa blisko tego transferu,ale jeszcze oficjalnie nie sa :)

to chyba djjuve chcial przekazac zaza(zazowi ?) :roll:
Ostatnio zmieniony przez beneras Wto Gru 28, 2004 17:41, w całości zmieniany 1 raz  

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Wto Gru 28, 2004 17:15   

PhoEniX napisał/a:
DjJuve...prosze po co to wszystko, zaza jest nowy troche wyrozumialosci ;)

Warszawiak( :wink: ) chyba zdazyles mnie troche poznac i wiesz jaki jestem :) moze jak na poczaek troche za ostro :wink:

beneras napisał/a:
i tak dla wyjasnienia to ani jankulovski,ani solari nie sa jeszcze graczami Milanu,sa blisko tego transferu,ale jeszcze oficjalnie nie sa :)

to chyba djjuve chcial przekazaz zaza(zazowi ?) :roll:
Niektorzy zrozumieli a dla niektorych jest to za trudne ale coz zrobic :)

PhoEnix ale to nie oto chodz że ja tu chciałem z nim cos zaczynac. Bo on wie jakie jest moje zdanie na pewne tematy. A nie zostało powtórzone tu ze wzgledu na szacunek dla innych kibiców i redakcji. Widzisz że tamat jest jak jest .A nie ""Co kibice juve myslą o transferach MISTRZA WŁOCH ??. A tego typu posty : cytaty i żródła są....... ale o.k
Chce tylko powiedziec ze to forum jest dla wszystkich kibicow i napewno osoba taka jak ty nie bedzie mi zabrac udzielac sie w jakimkolwiek temacie.Temat brzmi transfery Milanu i kazdy moze napisac na co ma ochote

p.s.
nie wiem jakie jest twoje zdanie bo nigdy z toba nie gadalem :|

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi