ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery Milanu (cz. 12)
Autor Wiadomość
hojnor 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 28, 2004 19:30   

wszyscy są przekonani że te transfery będą , :) jak podał pewien działacz milanu na temat solariego,a jankulovski sam powiedział że chce grać w milanie :D

beneras 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 28, 2004 19:45   

wiesz,ja tez chcialbym grac w Milanie :D chciec,a grac to 2 rozne sprawy :)

ale poki co wszysko zmierza w jak najlepszym kierunku :)

hojnor 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 28, 2004 21:29   

tylko ze obu stronom na tym bardzo zalezy,a tylko to się liczy :P

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Gru 28, 2004 21:54   

to moze ja po krotce odniose sie do tych transferowych spekulacji. wprawdzie zadnej z informacji nie mozna uznac za 100% pewna jednak pozwolcie, ze napisze co ja o tym sadze ;)
zacznijmy od Jankulovskiego. czyli lewa obrona badz pomoc. nie wiem czy Czech dobrze by sie czul z prawej strony boiska. w Udinese i w reprezentacji gra na lewej flance i mysle, ze ta pozycja jest dla niego odpowiednia. przyjmijmy, ze Pancaro odchodzi. pozostaja nam Kaladze, Maldini i Jankulovsky. gdzie ich wszystkich pomiescic? :) na srodku po powrocie powinien grac Stam z Nesta. do tego bedzie Coloccini. teoretycznie Czecha mozna by dac w pomoc... tyle, ze jesli mialby dolaczyc do nas Solari to znow mamy problem ;) Seedorf, (Serginho?) Solari, Jankulovsky przyjmujac oczywiscie, ze obydwaj mieliby dla nas grac. i kogo by tu wybrac? :) nie sadze by rola rezerwowego spodobala sie Jankowi, takze powinien porzadnie sie zastanowic czy rzeczywiscie chcialby u nas grac ;) na druga strone przymierzany jest Mesto. powinien sobie poradzic zarowno na pozycji obroncy jak i pomocnika wiec sprowadzenie Włocha moze byc ciekawym posunieciem. ciezko jest mi powiedziec cos wiecej gdyz malo wiem o tym zawodniku ;)
pojawiaja sie takze informacje dotyczace Gilardino i Caracciolo. powiem tak... przede wszystkim chcialbym aby zostal z nami Crespo. on jest w tej chwili najwazniejszy i mam nadzieje, ze klub zrobi wszystko by wyrwac go z rak zlego Romka ;) pozniej mozna sie zastanawiac czy ewentualnie ktos jeszcze jest nam potrzebny. nie ukrywam, ze jestem za tym aby jakis mlodzieniec otrzymal szanse. trzeba powoli szukac nastepcy dla Pippo, a do tego jesli Tomasson nie zacznie strzelac... :roll: tfu, na pewno zacznie :)

podsumowujac, na dzien dzisiejszy jestem na zdecydowane 'tak' tylko dla Solariego. mysle, ze wlasnie on przydalby sie nam najbardziej.

dranzer 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 29, 2004 00:14   

Po 1: Z tego co czytam to z tego posta zrobiła się mała ptalnia rodzinnych bródów ! :nono: :nono: :nono:
Po 2: Zawszę wiedziałem że Solari byłby dobrą decyzją transferową "sterników" Milanu, bo czy transfer bedze z niego dobry to sie okaze (mam taką nadzieję) :mrgreen: :D

Edge
Milanista

Wysłany: Śro Gru 29, 2004 11:25   

DjJuve napisał/a:

Do niektorych i tak nie dotre bo oni zyja w innym swicie w ktorym Jankluvosky i Solrai sa juz zawodnikami Milanu :lol2:

bo niektorzy sa prawdziwymi kibicami nie jak ty chorągiewka

DjJuve napisał/a:
p.s.
DjJuve a nie djjuve :P

a kogo to obchodzi i tak cie nikt nie szanuje

DjJuve napisał/a:
For_zaza_Milan napisał/a:
Juvefanku

Hmm ktoz to moze byc?? :doh:

nie udawaj wiekszego idioty niz jestes

DjJuve napisał/a:
ja już ci kiedyś napisałem chyba na piłka.pl że twoje zdanie lata mi koło ..

Mozna prosic o wytlumaczenie po Polsku?? :|
naucz sie czytac

DjJuve napisał/a:
i nie bede tu regulaminu łamał żeby ci to jeszcze raz (kolejny) powiedzieć co myśle o tobie i twoim klubie.

Chetnie wyslucham zfrustrowanego 12-latka :D
no popatrz 12 lat a juz madrzejszy od ciebie

DjJuve napisał/a:
Cytować możesz sobie Moggiego albo Zlatana

Oni tez tu pisza?? :o
jeszcze raz naucz sie czytac

DjJuve napisał/a:
a nie mnie bo ja mam cie gdzieś tak jak twój klub i twoje zdanie.

Milo slyszec takie slowa :D
pownienes juz byc przyzwyczajony

DjJuve napisał/a:
Nie wiem czy strona juve nie ma forum (niezdziwił by sie ) ale wedłóg mnie to ty akurat powinneś chyba siedzieć cicho bo w tym temacie który nazywa sie TRANSFERY MILANU to ty może tylko CZYTAĆ .........

Widze ze adminom chyba ktos odebral wladze :-|
na ciebie nikomu sie nie chce reagowac

DjJuve napisał/a:
Sorry DEZALI jak uraziłem kogoś, ale to nie oto chodziło
:lol: przeprasza Dezaliego za to ze do mnie powiedzial o kilka slow za duzo :lol:
bo ty jestes nikt a dezali to gosc

DjJuve napisał/a:
tylko ten koleś wiem że jego zdanie DLA MNIE sie nie liczy bo tak jak mówisz. Jeżeli transfer dotyczy Milanu czy innego klubu to żródło jest nie pewne :D
Jak dla ciebie oni sa juz w Milanie :rotfl2:
tak smieszne jak gra juve na delle alpi z Milanem

DjJuve napisał/a:
i tylko cytować potrawi.

Potrawie a co mi tam :lol:
żałosne

DjJuve napisał/a:
A jak dotyczy jego klubu to nawet może mu sie śnić i jest pewne.
Gdzie ja tak napisalem?? :| :doh:
kolejny raz naucz sie czytac

DjJuve napisał/a:
Poprostu boli go że jak coś Jankulovski wybrał Wielki Milan
Tak tak :D
baaaardzo inteligenty komentarz, az na tyle cie stac?

DjJuve napisał/a:
bo z tego co pamietam to on juz był widziany w kadrze Juve i nawet mu chyba numer przydzielili.

Byl widziany ale zbiegl :lol: do tego przydzieli mu numer i szafke w szatni a to juz nie przelewki :lol:
kolejny raz blyszczysz inteligencja

Jak widzisz djjuve NIKT cie tutaj nie szanuje, nie lubi i kazdy sie z ciebie smieje.Nie wiem po co tu piszesz, lecz swoje kompleksy gdzie indziej, my tu nie chcemy fanow tej szmacianej druzynki.

Za to ty wcale bardziej inteligencja nie blysnales. Przed banem ratuje cie tylko to iz jest to twoj debiut, choc i nad tym dlugo sie zastanawialem.
Moderator

pionka 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 29, 2004 11:46   

Edge napisał/a:
Jak widzisz djjuve NIKT cie tutaj nie szanuje, nie lubi i kazdy sie z ciebie smieje.Nie wiem po co tu piszesz, lecz swoje kompleksy gdzie indziej, my tu nie chcemy fanow tej szmacianej druzynki.

Mów za siebie kolego. Ledwie co się zarejestrowałeś a już wypowiadasz się w imieniu wszystkich użytkowników? Ja szanuje tutaj każdego. Co najwyżej mogę się nie zgadzać z czyimś zdaniem co nie znaczy, że muszę go odrazu z tego powodu obrażać. I chce żeby na to forum przychodzili kibice wszystkich drużyn. Juventusu też.

beneras 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 29, 2004 11:58   

ja to wogole nie wiem skad taki zmasowany atak na djjuve,roumiem DP :P ale na dj'a :?: przeciez w tym temacie napisal tylko zebysmy przedwczesnie sie nie cieszyli bo moga nas te transfery roczarowac,a tu wyskakuje kilku gosci i mowi ze nikt go nie szanuje itp :doh:

ps.pionka fajny opisik :lol:

bogiel 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 29, 2004 11:59   

beneras napisał/a:
nie wiem jak wy,ale ja jestem swiecie przekonany ze jankulovski bedzie kupowany jako nastepca cafu-to by pasowalo(lewa:maldini,kaladze i prawa:cafu jankulovski).

Lewonożny lewy obrońcy chyba nie będzie grał na prawej obronie. Wyobrażasz sobie Serghinho na prawym skrzydle :P ?? Ja jakoś nie bardzo. Podobnie jest z Jankulovskim.

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Śro Gru 29, 2004 12:09   

Widze ze mamy nowego fajnego chlopca :D

Edge napisał/a:
DjJuve napisał/a:

Do niektorych i tak nie dotre bo oni zyja w innym swicie w ktorym Jankluvosky i Solrai sa juz zawodnikami Milanu :lol2:

bo niektorzy sa prawdziwymi kibicami nie jak ty chorągiewka

Co ma wspolnego kibicowanie z wiara w kazde slowo wloskich mediow :lol:
Nie jestem choragiewka tylko Juventino ,chyba ze co mi sie pomylilo :doh:

Edge napisał/a:

a kogo to obchodzi i tak cie nikt nie szanuje

Mozesz mowic za sibie chlopczyku,a ja gwarantuje cie ze sa osoby ktore szanuja mnie duzo bardziej niz osobnikow tobie podobnych 8)

Edge napisał/a:

nie udawaj wiekszego idioty niz jestes

Powiedzial pan inteligentny :lol:
Jesli nie masz argumentow nie dyskutuj bo uciekanie do obrazania jest zalosne :-|

Edge napisał/a:
naucz sie czytac

Hmm a coz to takiego panie inteligent?? :doh:

Edge napisał/a:
no popatrz 12 lat a juz madrzejszy od ciebie

Fakt, za to ty masz 10lat i madrzejszy od nas obydwu :doh: dziwny jest ten swiat

Edge napisał/a:
jeszcze raz naucz sie czytac

Chyba to jest dla mnie za trudne :doh:

Edge napisał/a:
pownienes juz byc przyzwyczajony

Powoli przyzwyczajam sie do takich osobnikow jak ty :roll:

Edge napisał/a:
na ciebie nikomu sie nie chce reagowac

Juz nie mam sily do komentowania tych bzdur :lol:

Edge napisał/a:
bo ty jestes nikt a dezali to gosc
Pewnie dlatego ze jest adminem 8) juz widze jak wyzywasz go od idiotow lub zer tylko gdyby byl kibicem innej druzyny :roll:

Edge napisał/a:
tak smieszne jak gra juve na delle alpi z Milanem

Mama czy koledzy w piaskownicy opowiedzieli ci o tym meczu?? :lol:

Edge napisał/a:
żałosne
Tu sie zgodze,zalosna jest nie znajomosc ortografii :lol:

Edge napisał/a:
kolejny raz naucz sie czytac
To juz trzeci,panie psorze czy to nie zbyt wiele jak na moje mozliwosci :doh:

Edge napisał/a:
baaaardzo inteligenty komentarz, az na tyle cie stac?

Szkoda ze ciebie przynajmniej na tyle nie stac 8)

Edge napisał/a:
kolejny raz blyszczysz inteligencja

To dla mnie zaszczyt panie inteligent :D

Edge napisał/a:
Jak widzisz djjuve NIKT cie tutaj nie szanuje,

Nikt to znaczy poza toba kto?? :doh:

Edge napisał/a:
nie lubi
Ta czasem widac to shoutboxie 8)

Edge napisał/a:
i kazdy sie z ciebie smieje.

To pewnie ta brzydota :( ale wszyscy sa straszni :(

Edge napisał/a:
Nie wiem po co tu piszesz,

Zeby porozmawiac,wymieniac poglady (pewnie za trudny wyraz dla ciebie :doh: ) z osobami inteligentnymi do ktorych po tym co napisales ty sie nie zaliczasz

Edge napisał/a:
lecz swoje kompleksy gdzie indziej,

Zakompleksione dziecko mowi o kompleksach :lol:

Edge napisał/a:
my tu nie chcemy fanow tej szmacianej druzynki.

My to znaczy kto??
Kosmici?? :o Malo ze Moggi i Zlatan tu sa to jeszcze do tego kosmici(TomekW skad ty bierzesz tych uzytkownikow?? :P )
Jestem kibicem Juventusu a nie szmacianej druzyny (ktora to liga?? :lol: )

Chyba czas zaprzestac wypowiadania sie na temat transferow Milanu bo to dosyc drazliwy temat :P przyanjmniej dla niektorych :roll:

For_zaza_Milan 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 29, 2004 13:14   

Po 1. skoncz robić Djjuve zamieszanie jak na razie nie ma tematy chyba cytatów z forum . Wiec nie wiem czy Grupa Tzymajaca Władze nie widzie ze ten kolej tylko czuka zaczepki !!! Może komisje sledczą trzeba powołać Rokita zawsze chętny !! :D I prosze o nie cytowanie mnie przez jakiegoś tam kibice juve bo mi to nie odpowiada i nie zycze sobie. Chyba że nic innego nie portafisz pisać ??

Po 2. Co do tematu!! Jak przyjdzie Czech i Argentyńczyk to tylko wzmocnia a nie osłabią kadre. Właśnie moze Jankulowski to bedzie następca Beppe. A Carlo maja do wyboru graczy w lini obrony takich jak: Maldini, Nesta, Cafu, Stam, Coloccini, Kaładze, Billy, Simic i Jankulowski może byc tylko dumny i grać tak jak chce. Bo to nie roboty i tak słynna rotacja bedzie znów kluczem do sukcesu. A wejćsie Billiego w miejsce Paolo w meczu z juve pokazało wszystko ! A taka kadrą bedzie można góry przesuwać ! Choc uważam że i tak na dzień dzisiejszy Milan ma najlepszą kadre w Serie A i wzmocnienia to nie konieczność tylko patrzenie w przyszłośc ................

Po 2. Mówi sie że odejdzie Beppe ale mówi sie tez ze Brocchi zasili Lazio wiec moze Oddo ?? przyjdzie moze ktoś inny mówi nawet sie o Gannicheddie. Real ma marzenia w postaci transferu Ambro :nono: nie wiadomo co bedzie kontrakt na długi i mogą nie puścić go. Ale nic nie wiadomo. Sergio moze tez podpisac umowe na rok jeszcze bo forma i można na niego liczyc i co wtedy bedzie jak przyjdzie Solari ?? Bedzie tylko Carlo miał wiekszy wybór. Bo transfer Vikasha tez wielu uznawało jaki dziwny i to że on bedzie tylko wchodził na końcówki a już pokazał że jest gotowy na gre i wszystko zależy od decyzji trenera. A jeszcze może byc niespodzianka w postaci interesu z Interm Choć to jest troche patrzenia w daleka przyszłość To ja bym widział Nikolasa Burdisso który nie spełnił oczekiwać po przyjśćiu w Boca - jest obrońca i z Coloccinim grali by cool. Tylko ze Burdisso ma problem z paszportem chyba ??....... Włoski klepia o Bumsongu z Glasgow Rangers młody obroną który juz w Auxerre błyszczał Ale to nie jest chyba możliwe :-D

Po 3 Gilardino ?? To jest transfer o którym sie mówi od roku ! Przyjście Crespo troche to zmieniło ale jak Parma sie utrzama to on odejdzie na pewno. I choć nikt tego nie potwierdził to raczej do Milan ! Bo jak Sacchi zgłasza sie do Rossonerich z propozycja oddania jakiegoś gracza (np. Ronaldo :nono: ) to może byc coś już uzgodnione i bedzie kolorowo ! :D A Romek moze nawet sie dogada i sprzeda Crespo na warunkach innych niż sie pisze (ok. 11 baniek)

Jedno jest pewne ze z transferów przypisywanych Milanowi czyli : Solari, Jankulowski, Chivo, Boumsong, Caracciolo, Kompany:D, Giannichedda, Gilardino, Oddo, Maxi Lopez czy Emre i np. Ronaldo ........?

Najbardzie prowdopodobne sa transfery : Jankulowskiego, Solariego i Gilardino no i definytywny transfer Crespo !
- tylko chyba nie w zimie !!!!!!

ACMichał
Milanista

Wysłany: Śro Gru 29, 2004 13:17   

Może powinniście tę "swoistą wymianę uprzejmości" kontynuować gdzie indziej a nie na forum.........ile wy macie lat? Co za dziecinada !!! Jeżeli chodzi o spekulacje na temat transferu Solariego i Jankulovskiego to wolę zaczekać na oficjalne potwierdzenie ze strony klubu lub samych piłkarzy. Jeślii te transfery okażą się prawdziwe to Milan czeka niezle przemeblowanie (chyba ława dla Kaladze i Seedorfa). Osobiście wolałbym Solariego i zamiast drogiego Czecha Bonerę.

dranzer 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 29, 2004 13:28   

Ad1: DjJuve jak chcecie się wyzywać to wszęczei, tylko nie na tym forum!!!
Ad2: Nic nie jest pewne, żaden transfer, napewno się jeszcze zdziwimy:P

Jeszcze jeden post nie zwiazany z tematem i posypia sie ostrzezenia
Moderator

gano 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 29, 2004 13:57   

wszyscy tak sie podniecaja jankulowskim, gilardino czy chivu , a mnie sie marzy mancini z romy. bylby nie tylko uzupelnieniem, ale nawet wzmocnieniem, w przypadku odejscia serginho. oczywiscie gdyby tylko prezentowal taka forme jaka mial w zeszlym sezonie. no ale poczekajmy do lata...

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Gru 29, 2004 14:31   

Czemu wszyscy ?? Ja tam sie podniecam jak ogladam kobiete w bieliznie z Victoria's Secret :-D ale nie o tym ;)
Bonera nie jest Czechem tylko Wlochem :) a co do DjJuve uwazam za niestosowne wypowiedzi tego typu. Tak wiec przepraszam Cie za tego czlowieka...
ps. Mozemy wreszcie wrocic do prawdziwego tematu ??

beneras 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 29, 2004 16:21   

tu chodzilo o to,ze zamiast drogiego czecha(jankulovskiego) woli bonere :!:

Ktos mowil o mancinim,mi sie ten gracz strasznie podoba-widzialbym w nim zastepce cafu(na CA gral na prawej obronie).a ze w romie nienajlpeiej z finansami to kto wie :roll:

For_zaza_Milan 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 29, 2004 17:43   

Del Neri juz w tym sezonie ustawiał Manciniego na obronie - prawej flance - I spisywał sie całkiem nie źle a grał chyba w dwóch meczach tak ustawiony, co prawda Cafu - klasa sam dla siebie ale Mancini to był by dobry zakup. A Bonera to też gracz młody i obiecujący. Zobaczymy jak bedzie ! Nawet jak przejdzie Czech to i tak nie na miejsce Cafu tylko ewentualnie Beppe ! A alternatywe dla Cafu i tak trzeba bedzie sprowadzic i może właśnie Mancini lub Bonera !

sicmaggot 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 29, 2004 17:46   

Mnie ciekawi co będzie z Ambrosinim. Dużo zamieszania zrobilo się wokół tego zawodnika. Zainteresowanie Ambro wyrażają: Chelsea, Barcelona, Real Madryt i Fiorentina. Viola również interesuje się innym zawodnikiem rosso-nerich - Dario Simicem. Myślę, że Ancelotti potrzebuje defensywnego pomocnika stylem gry przypominającego Pirlo. Ambrosini takim zawodnikiem nie jest, z tego powodu czynione są starania o pozyskanie np. Bodmera.

For_zaza_Milan 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 29, 2004 18:04   

Niby pisze sie że Ambro moze pokryć definytywny transfer Crespo. Ale czy to było by dobre rozwiązanie to nie wiem. Młody Bodmer z Lille może jest gracze w stylu Andrei. Szybkość , technika i czytanie gry ale raczej działacze Lille nie puszczą go przed końce sezonu marza o pucharach w tym sezonie. Dlatego uważam ze Ambro nie odejdzie teraz, umowe ma długa i jeszcze zostanie. Chyba ze ktoś przedstawi taka umowe ze hej a on sam bedzie uwazał że ..... A jak bedzie juz możliwy transfer młodych pomocników mi. Mathieu Bodmera (ale ilu takich obiecujących graczy jest w Ligue 1) to wtedy bedzie juz inna sprawa

P.S. Viola chce Ambro ?? :D No to jest raczej nie możliwe, może Dario prędzej ale nie Ambro ! -- Bożinowa, Nonde, i Chivu tez niby chcą a nie wiadomo czy gracze typu Enzo i Portillo - zostana w klubie wiec to jest chyba nie realne.

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Gru 31, 2004 16:39   

Jest to Bajka ale jak piekna dla mnie Bajka. Wlasnie przeczytalem ze Samuel moze trafic do Milanu wiem ze to plotka ale dajcie mi chwile pomazyc i sie pocieszyc :-D Ale bysmy mieli paczke :ok:

sicmaggot 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 31, 2004 16:50   

Ha ha! Teraz już nie ma za bardzo gdzie Stama zmieścić, a co by było gdyby przyszedł Samuel? Chyba, że na lawce siedziałby Paolo albo Sandro :-D Myślę, że przyjście Samuela nam nie grozi, ponoć najbliżej mu do naszych sąsiadów...

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Gru 31, 2004 16:52   

Na PN. napisali ze Solari przeniosl sie do Barcelony :evil: ale jestem w......

Martino 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 31, 2004 16:54   

Też właśnie przeczytałem o Samuelu ale... ja go nie chcę!! Jeśli trafiłby do nas to aż się boję jak wyglądałaby nasza obrona w przyszłym sezonie(Maldini,Nesta,Kala,Stam,Colo,Cafu,Billy no i może jeszcze Jankulowski,Bonera i Samuel) Musilibyśmy grać chyba ustawieniem z sześcioma obrońcami :wink: A Colo chyba nie miałby okazji sobie pograć. Poza tym jestem jakoś negatywnie nastawiony do Samuela, choć jego umiejętności robią na mnie wrażenie.

sicmaggot 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 31, 2004 17:18   

No to chyba upadł temat Solariego w Milanie. Chociaż wcześniej czytałem, że podpisał już kontrakt z Milanem i to na San Siro przeniesie się po wygasnięciu kontraktu. No coż, jeśli to prawda to Real ma Figo a Barca bedzie miała Solariego. Ciekawe jak zareagują kibice Realu jak się dowiedzą? :D

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 01, 2005 16:02   

PhoEniX napisał/a:
Na PN. napisali ze Solari przeniosl sie do Barcelony :evil: ale jestem w......

ta.. pisali tez, ze Robinho jest juz w Benfice (wypozyczony przez Chelsea), ze Ronaldinho jest na testach medycznych w Manchesterze (kiedy byl w Katalonii)i wiele innych bzdur, ktore moge wymieniac caly dzien.
PN podala te informacje za hiszpanskim (madryckim) ASem (cos jak polski Fakt). wiec bardzo mozliwe, ze napisali tak tylko dlatego, zeby wywrzec presje na zarzad Realu, zeby przedluzyl kontrakt z Solarim.

poza tym niedawno pojawila sie informacja, ze Solari jest juz w MU.

jednym slowem: nie warto sie przejmowac takimi niusami. dziekuje :wink:

ps. a Samuela w Milanie nie chce, bo po co on nam? ilu mozna miec stoperow :) ?

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi