ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Transfery Milanu (cz. 12)
Autor Wiadomość
Susy 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 26, 2004 23:26   

Na razie się sprawdza, ale ja bym chciała, żeby on jeszcze potwierdził, że to nie jest taki szczególny zbieg okoliczności :P

Martino 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 27, 2004 00:06   

PhoEniX napisał/a:
Martino napisał/a:
Tylko... ma już 28 lat a ja cały czas jestem za tym żeby sprowadzić kogoś młodszego.

Czyli najlepszy wiek dla pilkarza ;) Nesta, Sheva, Seedorf a nawet Solari tez maja po 28 :-D

Wiem, że to najlepszy wiek dla piłkarza, ale moim zdaniem powinniśmy zacząć odmładzać drużynę. Przydałoby się więcej zawodników w wieku Kaki`, którzy już teraz są świetni, ale gdy "dorosną" będą doskonali...

Susy napisał/a:
Jestem na 'tak' dla przyjścia do Milanu: Solariego, Recoby i Berbatova.
Jestem na 'nie' dla odejścia z Milanu: Serginho i Tomassona.
Natomiast jeśli chodzi o Crespo to dwa udane spotkania to dla mnie na razie za mało i w tej chwili nie umiem jeszcze powiedzieć czy chcę, żeby został na stałe.

A ja jestem sceptycznie nastawiony do Solariego. Nie kwestionuję tego, że jest dobrym zawodnikiem, al mam dużo wątpliwości co do tego, czy sprawdziłby się we Włoszech.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Lis 27, 2004 02:57   

Martino, perełki na miarę kaki to ewenement, nie mozna calego skladu odmlodzic tak zeby srednia wieku wynosila 22 lata. Uwazam ze pilkarze w wieku 28 lat maja przed soba jeszcze dobre 7-8 lat gry i sa zakupami bardzo przyszlosciowymi, a jednoczesnie pilkarzami znakomicie uksztaltowanymi.
Takich wlasnie zakupow powinien dokonywac Milan.
Jestem gorącym zwolennikiem pojawienia sie w Milanie Solariego, bylby swietnym zmiennikiem Seedorfa, (a kto wie, byc moze powalczylby z nim o miejsce w pierwszym skladzie) oraz od początku bylem za Crespo i jestem bardzo zadowolony ze wkoncu sie odnalazl i trafia do bramki przeciwnikow.
Niektorzy mowili juz ze tegoroczne transfery to niewypaly. Wystarczy natomiast przyjrzec sie im z bliska.....Dhorasoo, wystarczylo ze kilka razy sie pokazal a zrobil na wszystkich piorunujace wrazenie, jak dla mnie powinien to byc pierwszy zmiennik dla Seedorfa, Pirlo czy tez Rino. Crespo jak widac odblokowal sie i miejmy nadzieje ze nie predko sie zatrzyma, a Stam swoja klase pokazal w meczu z Barceloną, troche przykre sa kontuzje ktore mu sie przytrafiaja, lecz dawno nie widzialem tak znakomitego obroncy jak we wspomnianym mecz z Barca na San Siro.
Ze wszystkich trzech bedziemy mieli pozytek.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Lis 27, 2004 10:11   

Podpisuje się obiema rękami pod tym co napisał Veerapan. Piłkarz który skończy 25 lat a jest przed 30-tką znajduje się w naprawdę optymalnym wieku. W tym mniej więcej czasie osiąga maksymalną wydolność organizmu, do tego ma już ukształtowaną osobowość i charakter a także najczęściej ustabilizowaną sytuacje życiową.

Co do Solariego, to czytałem ostatnio, że ten piłkarz ma zastąpić w Manchesterze United Ryan'a Giggsa, który z kolei w styczniu tego roku obierze kierunek włoski. Czyli albo Inter albo Fiorentina (ja wolę osobiście żeby poszedł do Fiory).

Wracając jeszcze do Crespo - Herman dla mnie jest piłkarzem o bardzo wysokich umiejętnościach i bardzo wysokim potencjale. Jeżeli odnalazł się w Mediolanie, pracuje z trenerem, pod wodzą którego w Parmie osiągnął najwyższą forme w swojej karierze, to powinien w Milanie zostać. Uważam, że z każdym miesiącem Crespo będzie lepszy. I teraz głupotą byłoby nie zatrzymanie tego piłkarza. Co do odstępnego, to myśle, że szalony Romek zdaje już sobie sprawe z tego, że tylko on płaci takie kretyńskie sumy za piłkarzy. Tak więc wydaje mi się, że Galliani i Romek się dogadają w kwestii odstępnego - czego wam i sobie życzę.

pzdr,

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 28, 2004 12:52   

Podobnie jak większość z Was jestem przychylnie nastawiony do transferu Solariego do Milanu. Argument, że on ma już 28 lat to dla mnie żaden argument, przecież przychodzili do nas starsi (lub w podobnym wieku) gracze, z których mieliśmy zawsze jakiś pożytek, np. Bierhoff, Weah, Leonardo, Stam, Dharooso. Myślę, że Solari sobie u nas poradzi, w końcu nie jest Hiszpanem, a Argentyńczykiem. :-D Oby miał więcej szczęści, jeśli przyjdzie do nas, niż ostatni jego rodak, który również przybył z Realu.
Ja też bym chciał Van Der Vaarta, ale lepszy rydz niż nic. A Sergio... o cóż lata lecą. :-( Niestety, proces nieubłagalny. :-(

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Lis 28, 2004 13:05   

Paweł Strzelecki napisał/a:
Oby miał więcej szczęści, jeśli przyjdzie do nas, niż ostatni jego rodak, który również przybył z Realu.

Na dodatek podobno to rodzina :-D
Uwazam ze jesli zbytnio odmlodzimy druzyne na sukcesy bedzie trzeba czekac kilka lat. Dla mnie optymalny rocznik w ktory mozna inwestowac to 76 <-- moj ulubiony ;) 77 i 78 :)

tom_n 
Administrator

Wysłany: Nie Lis 28, 2004 13:10   

Nie podobno, tylko na pewno są rodziną :wink: W życiu prywatnym siostra Santiago Solariego, Natalia, jest żoną Fernando Redondo. Solari to szwagier Redondo :D

R.I.d.S.L KAKA! 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 28, 2004 13:44   

moze troche nie na temat pisac o rodzzinach, ale jak juz ktos zaczal to warto wspomniec, ze kobitka benniego mccarthiego z fc porto pochodzi z konina. ciekawe jak on ja tam znalazl :)

http://www.aquasky.co.uk/radio.htm

bogiel 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 28, 2004 16:54   

Solari ? Bardzo dobry zawodnik, chciałbym, by zagrał w Milanie.
Recoba ? Niewątpliwie, ten piłkarz ma duże możliwości. Jest świetnym technikiem, znakomicie gra lewą nogą. Teoretycznie powienien być gwiazdą światowego formatu. Życie pokazuje jednak coś innego. Recoba nie może się odnaleźć, nie może na stałe wywalczyć sobie miejsca w pierwszym składzie Interu. Dlaczego ? Trudno powiedzieć. Czy w Milanie pokazałby pełnię możliwości ? Trudno powiedzieć.
Jeżeli rossoneri mieliby kupować jakiegoś napastnika to chciałbym, by był nim ktoś z dwójki: Bojinov, Gilardino. Obaj zawodnicy są młodzi i sprawdzeni w Serie A, mają smykałkę do strzelania goli.
Berbatov ? Dobry napastnik, nawet bardzo dobry. We wtorek często ogrywał swoimi błyskotliwymi zagraniami Helguerę i Samuela. Jednak ja wolałbym Gilradino lub Bojinova. Zresztą narazie Milan ma dwóch napastników (jeden jest kontuzjowany), którzy spełniają oczekiwania działaczy i kibiców, więc kolejny nie jest niezbędny.

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Gru 01, 2004 11:58   

Karuzela coraz bardziej sie kreci :) Juz niemal pewne jest ze w Milanie zawita Solari i pewnie dlatego zaczynaja pojawiac sie newsy, ze Milan opusci Serginho. Zawodnikiem zainteresowana jest Parma a co za tym idzie w transfer ten ma byc wplatany Gilardino. Rowniez coraz czesciej pisze sie o sprzedarzy Tomassona...

Pippo 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 01, 2004 22:58   

Wg serwisu www.pilkanozna.pl , Gilardino powiedzial,że Milan nie potrzebuje napastnikow, natomiast on sam , jesli by mial opuscic Parme to dopiero po koncu sezonu .

Martino 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 02, 2004 14:58   

PhoEniX napisał/a:
...Milan opusci Serginho. Zawodnikiem zainteresowana jest Parma a co za tym idzie w transfer ten ma byc wplatany Gilardino.

Przecież Serginho kończy się kontrakt i po tym sezonie może odejść do innego klubu bez odstępnego więc nawet jeśli odszedłby do Parmy to nie wydaje mi się, żeby był to jakiś plus dla nas w sprawie Gilardino. Poza tym nie wiem czy Sergio tak chętnie przeszedłby do drużyny, która zmierza do Serie B.

Pippo napisał/a:
Wg serwisu www.pilkanozna.pl , Gilardino powiedzial,że Milan nie potrzebuje napastnikow, natomiast on sam , jesli by mial opuscic Parme to dopiero po koncu sezonu .

Z tego co ja słyszałem to Gilardino powiedział, że Milan w chwili obecnej nie potrzebuje napastników.

Lorak_ 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 02, 2004 15:30   

Przydalby sie w Milanie zawodnik z avatara powyzej :)

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 05, 2004 13:37   

Chodzi ci o Weah ?? A gdzie gra jego syn ??

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 05, 2004 13:44   

czyzby u nas ? :mrgreen:

Piomil
[Usunięty]

Wysłany: Nie Gru 05, 2004 14:58   

Jesli to prawda z Solarim to oby jeszcze zima zawital :)

Ja ciagle powtarzam ze trzeba siegnac do ligi francuskiej gdzie czekaja dziesiatki utalentiowanych graczy za stosunkowo nieiwlekie piniendze :wink:

baker 
Moderator

Wysłany: Nie Gru 05, 2004 15:45   

Solari raczej nie przejdzie zima, bo wtedy Milan bedzie musial za niego zaplacic. Latem bedzie dotepny za darmo. Dzis jednak czytalem, ze do walki o Argentymczyka wlaczyla sie Barcelona. Byc moze Katalonczycy chca sie odegrac za Figo. Mam jednak nadzieje, ze rossoneri wygraja walke o solariego.
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

tom77 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 07, 2004 18:46   

My spekulujemy który z zawodników mógłby zostać w najbliższej przyszłości zawodnikiem Milanu, i są to przeważnie nazwiska zawodników młodych którzy pokazali się z dobrej strony ostatnimi czasy, lub uznani zawodnicy z wielkim nazwiskiem. A bossowie Milanu szykują może jakiś transfer, tak jak było np. z Dhorasoo, zawodnika którego nikt nie łączył z Milanem do czasu gdy ten go nie kupił. :P

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Gru 08, 2004 11:37   

A ja cały czas uważam, że w najbliższym czasie (może nie w zimowym oknie transferowym, ale raczej na pewno w letnim) Milan zasili Fernando Torres. Wydaje mi się, że wszystkie ruchy na linii Mediolan - Madryt na to wskazują. Po pierwsze Milan od jakiegoś czasu prowadził ożywiną współpracę w Athletico Madryt, z Mediolanu do AM przeszli m.in. na wypożyczenie: Collocini, Jose Mari, Albertini a definitywnie za sumę w sumie 20.000.000 EUR do Madrytu powędrowali Javi Moreno i Cosmin Contra. Tak owocna współpraca pokazuje, że z ew. transferem Torresa działacze Milanu nie powinni mieć problemów.

pzdr,

Pippo 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 08, 2004 15:16   

Czy ja wiem ze nie powinni miec problemów .... chcieli dzialacze ACM go kupic kiedys ale Atletico nie chcialo go oddac nam.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Gru 08, 2004 15:48   

No ale w obecnej sytuacji, gdzie Atletico ma problemy z płynnością jest na pewno łatwiej niż było.

pzdr,

baker 
Moderator

Wysłany: Śro Gru 08, 2004 19:01   

Wloskie radio podalo ze Milan pozyskal na 3 lata napastnika Brescii Caracciolo. Wloch ma zostac zawodnikiem Milanu juz w styczniu. Kwota transferowa nie zostala ujawniona, choc mowi, sie, ze transakcja ma uwzgledniac przejscie Borrielo do Brescii. Podobno istnieje tez mozliwosc, ze rossoneri pozyskali tego zawodnika, by go wymienic w lecie na Gilardino.
Wiadomosc te przeczytalem na stronie www.planetmilan.com
Niedlugo powinno sie okazac ile w tym newsie prawdy a ile poszukiwania taniej sensacji :wink:
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

Pippo 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 09, 2004 15:39   

Napewno tania sensacja ;)

inv 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 10, 2004 00:18   

to ja mam cos takiego:

"Najprawdopodobniej AC Milan będzie próbował sprowadzić w styczniu obrońcę Parmy Daniele Bonerę. Były reprezentant włoskiej młodzieżówki przyciagnął uwagę rossonerich dobrymi występami na Stadio Tardini.

Vice-prezydent Milanu Adriano Galliani spotkał się już podobno z Arrigo Sacchim odpowiadającym za transfery w zespole Parmy. Cena za Bonerę to około 5 milionów euro.

Podczas negocjacji wspomniano również o zakupie Alberto Gilardino, ale ten miałby trafić na San Siro dopiero w czerwcu."

źródło:lechsport.pl
It's understood

Mikoz16 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 10, 2004 14:23   Zimowe marecato czyli plotki i spekulacje.

Transfery Gilardino i Bonery są o tylke prawdopodobny gdzyż Parma przerzywa poważne kłopoty finansowe, ale takie kłopoty a może i wieksze przerzywa także AS Roma i dlatego możliwy jest również przejście Rumuńskiego obrońcy Cristiana Chivu. Adriano Galliani podobno rozmawiał niedawno z Franco Baresim na temat 24-letniego obrońcy. Problemem może być to że Rumun od dłuszego czasu leczy uraz i dopiero powoli wraca w system treningowy. Ale ten transfer jest bardziej prawdopodobny po sezonie.Inne ciekawe informacje podawane przez prase dotyczą pomocnik francuskiego Lille, Mathieu Bodmer. 22-letni zawodnik w obecnym sezonie prezentuje świetną formę i to głównie jego zasuga że Lille zajmuje drugą pozycje w Ligue 1, tuż za mistrzem Francji - Lyonem. Chodzą słuchy że 22-letni piłkarz był już obserwowany przez dyrektora ds. sportowych Milanu Ariedo Braidę i zaprezentował sie bardzo dobrze.Do tych wyżej wymienionych graczy można było by dopisać mi.: Solariego, Maxi Lopeza, Heitinge, Placente czy nawet Cassano ale to wszystko spekulacje prasy i choć do zimowego Marceto już nie wiele zostało, to można sie zastanawiać która gazeta trafiłi z podaniem nazwiska gracza ...... Ale jednak wydaje mi sie ,ze Milan nikogo nie pozyska bo aktualnie ten sklad ktory jest teraz jest wystarczajacy.Ale jest jeden problem.Jesli Milan pozyska Gilardino to co z Crespo?Jest duze prawdopodobienstwo ze Milan go wykupi.Jesli bedzie 5 napastnikow to bedzie niemaly problem. :mrgreen: .Ancelotti wie co robi! Pozyjemy zobaczymy.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi