ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowicz z klasą!
Autor Wiadomość
acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 07, 2007 14:15   

Może nie mam takich aspiracji? Poza tym mowa o odebraniu rangi, a nie przyznaniu. Nie bardzo wiec widzę związek :]
[edit] jeszcze jedno: to, że miałem ważniejsze sprawy = miałem inne w poważaniu? :lol2: oj.. nie skomentuję.
Ostatnio zmieniony przez acmilan1899 Czw Cze 07, 2007 19:16, w całości zmieniany 1 raz  

pionka 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 07, 2007 18:09   

Tino nie pisze postów na forum ale za to pisze dużo artykułów w Przeglądzie Sportowym. W większości o Milanie ;)

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Cze 07, 2007 18:50   

Żeby nie było, że jestem awanturnikiem i znowu pojawiam się tam gdzie coś się dzieje, ale głos zabrać muszę.

Panowie, bez jaj. Postulat odebrania rangi za to, że ktoś ze swoich powodów nie udziela się na forum rozważam w kategoriach zamachu stanu. Dziwi mnie takie podejście. Ktoś, kto przestał pisać na pewno nie stracił nic ze swojej klasy, wręcz przeciwnie, tym, że nic nie pisał, nie dał żadnych powodów by tak myśleć. Tak się im złożyło, że nie mogą się tu udzielać. Dziwnie czułbym się na miejscu takiej osoby, która powraca po latach na forum i... no właśnie, co sobie wtedy myśli, gdy się dowie, że nie uważa się jej już za wysokiej klasy partnera do dyskusji? malutki, popełniłeś poważną gafę, bo z lekkością i lekceważeniem zabrałeś taki a nie inny głos. Popełniłeś gafę, bo: Nie znasz goscia, ktory 97% swoich postow napisal, kiedy ty jeszcze nie byles zarejestrowany na tym forum. Nie znasz goscia, ktory udzielal sie na polskich forach Milanu, gdy ty jeszcze nie wiedziales, do czego służy internet. Nie znasz goscia, ktory jak malo kto ma tak sentymentalny i liryczny stosunek to jednej ze swoich życiowych miłości, czyli Milanu. Nie znasz gościa, który na to forum przez tyle czasu wnosił zajebisty powiew nietypowej świeżości i kolorytu. Nie znasz gościa, który wymyślił konkurs na forumowicza roku, tak abyś i ty mógł zostać póżniej doceniony. Nie znasz gościa, który za to, co wymieniłem został wyróżniony taką a nie inną rangą. Nie znasz gościa, a mimo to, chcesz odebrać mu rangę. To samo z Tino, jednym z lepszych dziennikarzy sportowych w tym kraju. Nie pisze tu, to nie ma klasy? Pokazuje ją każdym swoim artykułem, nie tylko na temat Milanu.

Otrzymali taką rangę (wyróżnienie) za swój wkład w rozwój i poziom forum, zabierać ją można tylko w wypadku odwrotnym. A odebranie rangi za niepisanie byłoby dobre, tylko jeśli chodziłoby o rangę... nabijacza. Na szczęście forumowi decydenci mają wyczucie sytuacji i poprawnie rozumują na czym polega pojęcie "Forumowicza z klasą".

Nie chce mi się komentować wynurzeń drugiego artysty, bo to nawet warte komentowania nie jest.

Jeszcze parę innych kwestii:

chrissnail napisał/a:
A od kiedy to o nowych kandydaturach decydują użytkownicy? Tak samo jak o terminie nominacji?

Wiadomo, że nie decydują, ale myślę, że mają takie samo prawo do oceniania innych i sugerowania, kto według nich zasłużył na wyróżnienie. Przecież tak samo czytają posty jak moderatorzy.

malutki napisał/a:
Chcę po prostu zwrócić uwagę na to, że wdarł się mały chaos w temat FzK, że trzeba to wszystko ogarnąć, by mając pod avatarem FzK, spełniać warunki, które napisałeś w założeniu.

Nie ma żadnego chaosu, coś ci się przyśniło. Gdzie jest chaos i komu co się powinno za co zabierać, to możemy jeśli chcesz wyjaśnić sobie w pokoju redakcyjnym.

PS. Mój awatar zapożyczyłem od... wiadomo kogo.

malutki 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 07, 2007 19:36   

Po tym, co napisał tutaj Radeo, pozostaje mi przyznać się do błędu i chylę pokornie czoło, nadstawiając tyłek na publiczną chłostę.

Głupio mi.

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 02, 2007 19:42   

Jest mi bardzo milo ogłosić, ze admini oraz moderatorzy postanowili powiększyć grono Milanistów z Klasa... i nadać te rangę użytkownikom: Pamato oraz MarcoPoland.

Serdeczne gratulujemy wyróżnionym. Mamy nadzieje, ze nadal będziecie trzymać wysoki poziom kultury i merytorycznej dyskusji :)

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Gru 03, 2007 07:47   

aaa to mily akcent na koniec weekendu, nie powiem ;) dzieki :ok:

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Gru 03, 2007 09:40   

wow!!! wlasnie nadrabiam zaleglosci z calego tygodnia, a tu taki news (dzieki Agatko ;) )

dziekuje bardzo adminom i moderatorom, moderatorom i adminom - jestem niesamowicie szczesliwy!!! dodam tylko, ze na mnie zawsze bardziej dzialala metoda 'marchewki' niz 'kija' takze ten tytul w 100% zdopinguje mnie :)

gratulacje dla Ciebie Pamato :)

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Gru 05, 2007 23:03   

wielkie gratulacje.
obydwie nominacje jak najbardzie zasluzone :)
brawo Pamato i Marco \o/

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

Dhorasso 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 13, 2008 19:53   

Już skończyliście się lizać po jajach ?

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 13, 2008 20:29   

Dhorasso, :prayer: masz refleks chłopie... :rotfl:

Sulej 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 13, 2008 20:49   

Dhorasso niczym Indiana Jones.

Venomik 
Juventino

Wysłany: Śro Sie 13, 2008 23:43   

Widząc gdzie są nowe posty pomyślałem, że już zalążek nowej edycji i zacząłem się zastanawiać na kogo głos oddać.
A tu 'tylko' Dhorasso...
I odpowiadając na pytanie: tak, Dhorasso, myślę że ponad 8 miesięcy przerwy oznacza, że skończyli :]

EDIT:
Veerapan, racja :)
Ostatnio zmieniony przez Venomik Czw Sie 14, 2008 13:56, w całości zmieniany 1 raz  

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Sie 14, 2008 12:35   

Oddac glos ? Forumowicza z klasa wybieraja nie forumowicze tylko admini i moderatorzy. Chyba pomylily Ci sie plebiscyty ;)
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

Szewa0007 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 20, 2010 17:57   

Jest jakiś Juventino z Klasą???

Venomik 
Juventino

Wysłany: Śro Sty 20, 2010 18:40   

Check this out

Lucid_Dreamer 
Juventino z Klasą

Wysłany: Pią Sty 22, 2010 14:51   

Czuję się zażenowany, że ktoś przyznał mi jzk, a Venom wciąż go nie ma. To po prostu głupie.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 22, 2010 14:55   

I acmilan1899 też nie ma.. Już nawet stażowe mu dochodzi.

Anathem 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 22, 2010 14:56   

acmilan1899 napisał/a:
acmilan1899 też nie ma..

a chciałbyś mieć jzk??? ;)

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 22, 2010 14:58   

Ups..

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Sty 22, 2010 14:59   

Ja właśnie miałem już postulować w sprawie Venomika, ale spojrzałem na:
Veerapan napisał/a:
Forumowicza z klasa wybieraja nie forumowicze tylko admini i moderatorzy
i zwątpiłem ;) Jednak chłopak klasę ma z czym polemizować nie sposób.
Pzdr

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 21, 2014 21:26   

Zastanawiając się nad tym kogo wytypować do FR 20114 przeszła mi myśl, że co roku pod uwagę biorę kilka tych samych osób. Obecnie już nawet nie głosuję na nich, bo raz że mało miejsc, dwa że powtarzałbym się co roku, więc wybieram tych na których jeszcze nie głosowałem.
Wiem że
Veerapan napisał/a:
Forumowicza z klasa wybieraja nie forumowicze tylko admini i moderatorzy

ale dawno już nie przyznawano tych wyróżnień, a kilka osób zasługuje aby dostać takiego naszego forumowego Oscara za całokształt działalności i podtrzymywanie przy życiu tego forum.
Przy kilku nickach widnieje ten podpis, a przy innych, którzy obecnie bardziej na to zasługują tego nie ma :) .
Z dwudziestu najbardziej aktywnych (według ilości postów) jest chyba tylko jeden, który otrzymał to wyróżnienie decyzją adminów, ponadto trzech za FR.

Odpowiedz do tematu