ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowicz z klasą!
Autor Wiadomość
acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 21, 2007 17:45   

Ja nie mam wafla, po niby-nazistowskiej aferze nie będę miał już nic, ale wtrącę się tak perfidnie. Sam napisałeś, że IRC nie jest forum (mówienie, że jest powiązany jest śmieszne - w regulaminie na ma nic o IRCu). Nie zauważyłem nic obraźliwego w postach Radeo (kurcze, staję się jego waflem - trudno), a wypowiadam się JEDYNIE po to, żeby wyrazić poparcie dla przyznania mu tej rangi (FzK). Jego wypowiedzi zawsze było dojrzałe, ciekawe i stały na wysokim poziomie (czas przeszły + teraźniejszy), a ta jedna sprawa, jakkolwiek nie oceniać jego racji lub ich braku, nie powinna stanowić o wizerunku Radeo, tym bardziej, że jak już wspomniałem nie popełnił tutaj żadnego forumowego grzechu ciężkiego, a pozwolę sobie na uwagę, że wg mnie wie co mówi częściej niż niektórym może się wydawać. Nie chcę się wdawać w polemikę, więc treść tego posta przedstawię w skrócie tak:
FzK dla Radeo :ok:
czyli popieram to wyróżnienie ;)

Kiepura 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 21, 2007 18:17   

spoko!!
czyli forum swoje, zycie swoje!!
a ja glupi, myslalem ze na forum wypadaloby byc soba?!!? coz naiwny jestem... i internet mam od niedawna :/

ps. czekam na wypowiedzi osob zaiteresowanych, chyba ze mamy dlubac w g*****

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Mar 21, 2007 18:30   

Kiepura napisał/a:
nie wiem, czy to odpowiednie miejsce, ale wlasnie w tym temacie chcialem apelowac do osob przyznajacych tytul FORUMOWICZA Z KLASA, aby odebraly ta range uzytkownikowi Radeo ! (niestety) jego ostatnia postawa na forum potwierdza, ze zupelnie zatracil sie w swoich tezach... moze nie koniecznie drastycznie odbiżyl loty ale smiem watpic, ze dobro forum (i nietylko) leży mu na sercu
nie wiem, czy to odpowiednie miejsce, ale wlasnie w tym temacie chcialem apelowac do osob przyznajacych tytul FORUMOWICZA Z KLASA, aby nadaly ta range uzytkownikowi Kiepura ! (o dziwo) jego ostatnia postawa na forum potwierdza, ze stawia same rozsadne tezy... moze to tylko jednorazowy wyskok ale jestem pewien, ze dobro forum (i nietylko) leży mu na sercu

Kiepura napisał/a:
zenujace posty (ktore rozumieja tylko forumowe osobniki z waflem w/na glowie), obrazanie innych uczestnikow forum zarowno na kanale mirc i na forum, podwazanie zmian w strukturach MCP (przy jednoczesnym braku wziecia odpowiedzialnosci za wybor owych struktur), itd., itp.

Ble, ble, ble... Może jakiś konkretny zarzut? :hmm: Chciałbym wiedziec kogo konkretnie obraziłem i jakie zmiany w strukturach MCP podwazyłem.

Pozdrawiam! :*

Kiepura 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 21, 2007 23:21   

no coż! moze zaczne jeszcze raz! drogi Radeo, napisalem swojego posta (przyznam lekko prowokacyjnie) by poznac zdanie calej waflowej" grupy, ba, chcialem by zdanie to poznali wszyscy.

zarzut???, przedstawie to w inny sposob! prosze wytlumacz/cie mi/nam:
- kto to jest wafel?? lub kim jest??
- czy melanzowy tryb zycia negatywnie wplywa realizacje zadan MCP i dlaczego??
- czy zwykli ludzie maja prawo do przezywania kazdej chwili w odmienny sposob... i po tym za to dziekowania??
- dlaczego dziekowanie w ten sposob jest wlazeniem w dupe??
- czy piknik vide nowy jest okresleniem o zabarwieniu negatywnym??
- czy zawsze musi bys dla Ciebie (Radeo) koniecznosci lub okazja by podchodzić do każdego i powtarzać mu, że ważny jest dla niego wyłącznie interes szeroko pojętej elity?... ile bylo tych osob Radeo?? i jak zmiescily sie w 1 autokarze??
- co to jest elita" i i jak to mozliwe, ze wszyscy sie do niej nie lapia??
- dlaczego zmiany w zarzadzie zostaly przez ciebie/was uznane jako wymiana klockow"??
- dlaczego klockami" sa Ci, ktorzy w demokratycznych wyborach oddali na Kube, Veera i Mnie rowna liczbe glosow??
- czy gratisowe wysylanie plyt z filmami z wyjazdow i zlotow lub rozdawianie zbednych figurek milanowych" pilkarzy jest korupcja tu owdziez kupowaniem glosow??

sorry, Grupo Trzymajaca Wafla, ze odnosze sie w ten sposob, ale az dziw bierze, ze nie potraficie postawic sprawy jasno i odpowiedziec / opowiedziec WSZYSTKIM (mnie juz nie, od dzis wiem chyba wszystko?? i wiem, że jutro osoba bardziej zaangażowana w sprawę" wyjaśni pewne tajemnice") O CO CHODZI ??????? bo im mniej wiesz, tym wiecej sobie dopowiesz (co uczynilem Ja nazywajac Wasze ruchy - prywata)
chyba sie zapominacie, ale lezy to w imieniu Nas wszystkich!!

ps. swojego zdanie na temat odebranie Tobie rangi Radeo, nie zmieniam, co dobitnie pokazales swoim postem (jak nie wiadomo o czym napisac, najlepiej napisac o czyms...) co KLASA to klasa :/
ps2. jak Ty pisales tego bloga podczas wyjazdu, przeciez bylo ciemno :hmm:
ps3. -> opis!!

pozdrawiam wszystkich bez wyjatku, zegarmistrz ;)

TomekW 
Administrator

Wysłany: Czw Mar 22, 2007 02:21   

Wiekszego belkotu dawno nie slyszalem. Ale tak to jest, jak ktos nie bardzo rozumie, o co chodzi, a probuje zabierac glos i wyciagac wnioski. Sprawa wafli i MCP to dwie odrebne sprawy, ale widocznie pare osob ma sporo na sumieniu, bo zauwazylem z ich strony nerwowe zachowania zakrawajace momentami na manie przesladowcza i stany paranoidalne. Krotko mowiac: kto laczy antywaflowe avatary z MCP, ten jest w bledzie.
Na Twoje pytania kazdy odpowie sobie sam, jak tylko rzeczona "osoba zainteresowana" ujawni swoje tajemnice. A skoro wiesz, o co chodzi, a mimo to piszesz taki stek bzur, to w tym momencie pokazales mi, ze jestes wadliwym trybikiem w tym zegarku, a o byciu zegarmistrzem to mozesz jedynie pomarzyc. Natomiast w kwestii rangi Radeo, to Twoje trzy powyzsze posty naleza wlasnie do tak krytykowanej przez Ciebie kategorii "jak nie wiadomo o czym napisac, najlepiej napisac o czyms".

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Mar 22, 2007 03:22   

Drogi Kiepuro, jak mniemam waflową grupą nazywasz tych, którzy mieli/mają wafle w swoich awatarach. Nie wiem czemu tym sobie zaprzątasz głowę, skoro wafle nie mają ani widocznego ani ukrytego związku z MCP. To rodzaj akcji społecznej, jak np. „Stop piratom drogowym”, a aby się dowiedzieć kto to jest wafel lub kim jest wafel (nie widzę różnicy pomiędzy tymi zdaniami), musisz odpowiedzieć sobie sam na to pytanie, tak jak sam odpowiedziałeś sobie kim jest pirat drogowy. Nie wiem kim są „oni”, czyli adresaci Twoich pytań. Wiem, że sporo z tych pytań mnie nie dotyczy i zwyczajnie nie znam na nie odpowiedzi.

Zaczęło się od tego, że w swoim poście wbiłem dwie szpilki, ot co. Jedną osobom zażarcie walczącym o „bezproblemowy wyjazd dla 15 osób, a reszta niech sobie losuje” (tu masz definicję elity, jak widzisz nie jest mojego autorstwa, ja tylko używam takiej nazwy), i tą postawę pozwoliłem sobie napiętnować, prawda, że nie pierwszy raz. Druga szpilka dla tych nieszczęsnych podziękowań. Kwestia obyczajowości Kiepuro, mnie to zawsze bawiło, miałem takie a nie inne zdanie (po jednym zjeździe sparodiowałem takie podziękowania, czemu wtedy się nie oburzałeś?) i nie widzę powodu, żeby robić z tego wielkie halo. Przechodząc do kolejnych Twoich wątpliwości: Nie wiem co to jest „melanżowy tryb życia” i nigdy nie zabierałem głosu na taki temat, zwłaszcza w kontekście MCP. Nie wiem w jakim znaczeniu pytasz o piknika, na pewno ma zabarwienie negatywne, gdy takim określeniem nazywa się osobę nową, np. na wyjeździe (piknik i nowy to nie to samo, sprawdź kogo określa się piknikiem i sprawdź co oznacza słówko „vide”), ja na pewno nie chciałbym być nazwany piknikiem tylko dlatego, że wcześniej nie byłem na wyjeździe itp. Co do „konieczności lub okazji…” – tak, uważam, że do wykonania wielu rzeczy potrzebna jest odpowiednia okazja lub konieczność. Nie wiem ile było tych osób, a pytanie jak zmieściły się w jednym autokarze przypomina mi zagadkę „w ilu ruchach można wsadzić słonia do lodówki (trzech: otworzyć lodówkę, wsadzić słonia, zamknąć lodówkę)”. Nigdy nie użyłem stwierdzenia, że zmiany w zarządzie to wymiana klocków, nigdy też nie miałem zastrzeżeń do demokratycznych decyzji. Jeżeli chodzi o „wysyłanie płyt z filmami z wyjazdów i zlotów lub rozdawanie zbędnych figurek milanowych” (jak mniemam chodzi o osoby ubiegające się o jakieś stanowiska), to ta informacja jest zbyt uboga bym mógł osądzić czy zachodzi problem kupowania głosów, nie wiem też czemu mnie o to pytasz, nie jestem specjalistą od prawa, a tylko skromnym matematykiem. Nie mam pojęcia o co chodzi z tym blogiem, mam wrażenie, że zarzucasz mi coś w rodzaju „był, wszystko zanotował, potem naopowiadał głupot”. Jeżeli dotarły do Ciebie jakieś opinie na temat wyjazdu pochodzące od osoby na nim nie będącej, to zapewniam Cię, że nie opierała się na moich relacjach. Chyba, że rozmawiałeś z moją mamą :*, bratem lub siostrą :*

Mam nadzieję, że rozwiałem Twoje wszelkie wątpliwości. Ze swej strony pragnę zapewnić, że wszelkie sprawy które tego wymagały i których okoliczności na to pozwalały, zawsze stawiałem jasno. Ubolewam nad tym, że moje wypowiedzi zostają w taki sposób obracane przeciwko mnie (i nie tylko mnie). Zapewniam, że jedyny mój interes polega na wyłapaniu i wskazaniu rzeczy złych, o czym mam nadzieję powie zapowiadana przez Ciebie „osoba bardziej zaangażowana w sprawę”. Do osób, które nie są jak Kiepura i nie „wiedzą wszystkiego”: MCP ma się dobrze i mieć mam nadzieję będzie jak najdłużej.

Radeo, Milanista z Klasą

Kiepura 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 22, 2007 13:19   

dzieki Radeo za odpowiedz!
w wiekszosci twoje wypowiedzi sie nie zgadzam, ale spoko, kazdy ma odmienne spojrzenie na poszczegolne tematy... :ok: (niech bedzie)

co do ciebie Tomku, widze lawirowanie wciaz pozostaje twoja mocna strona, coz... :dunno:
nie pisz prosze ze moje posty to belkot!! akurat ty jako pierwszy z osob niezaangazowanych w sprawe" wiesz dobrze o czym mowie ;) belkot, to moze byc dla tych, ktorzy nie wiedza o co chodzi - zgadzam sie!
ja mowie, walfopoli i MCP laczy bardzo wiele, ty mowisz, ze jestem w bledzie, tak czy inaczej znajac ciebie, to i mnie i sobie i kazdemu z osobna napewno wytlumaczysz, ze to wlasnie TY masz racje... standard

na koniec powiem szczerze, zawsze bede potepial osoby, ktore klamia jak rowniez te, ktore zatajaja prawde!!
kumasz belkot???? nie?? szkoda, bo w tym roznica, ze ty dobrze wiedziales wszystko podczas dyskusji o regulamine, a ja dowiedzialem sie wczoraj"...

koncze swoj udzial w tej dyskusji, nie bede juz robil niemilej atmosfery... jak to mawiaja niektorzy (w kontekscie MCP) nie mam czasu na pierdoly... a nie sorry, przeciez MCP nie ma z tym nic wspolnego :wall2:

ps. zal, zal i jeszcze raz zal... ale to chyba nie ja go czuje :]

TomekW 
Administrator

Wysłany: Czw Mar 22, 2007 15:55   

Kiepura napisał/a:
nie pisz prosze ze moje posty to belkot!!

Zaczales od ataku na Radeo, rzuciles na niego jakies wyssane z palca zarzuty, poproszony o konkrety wycofales sie i zaczales zadawac jakies pytania dotyczace rozmowy z IRCa, ktorej nie zrozumiales do konca (o czym swiadczy chociazby pytanie dotyczace klockow). Wreszcie stale mieszasz MCP z waflami. To belkot w najczystszym wydaniu.

Kiepura napisał/a:
a mowie, walfopoli i MCP laczy bardzo wiele

No to z pewnoscia tak musi byc, bo przeciez Ty wiesz lepiej od osob z rzeczonymi waflami w avatarze, o co tym osobom chodzi :lol:

Kiepura napisał/a:
na koniec powiem szczerze, zawsze bede potepial osoby, ktore klamia jak rowniez te, ktore zatajaja prawde!!

Bardzo sie ciesze! Przypomne Ci to przy najblizszej okazji.

Marco7 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 22, 2007 20:27   

Ja podobnie jak acmilan1899 nie mam i nigdy nie miałem wafla w avatarze. Co więcej nie mam zielonego pojęcia o co chodzi w tej akcji. Niemniej jestem zdecydowanie przeciwny odbieraniu Radeo tytułu forumowicza z klasą, gdyż uważam, że zasługuje on na niego jak mało kto. Jego posty są zawsze przemyślane, rozsądne i wyważone. Nawet jeśli nie zgadza się z jego poglądami to trzeba uznać siłę wybranych przez niego argumentów. Ponadto jest otwarty na poglądy inne od swoich i myślę, że forum dużo mu zawdzięcza jeżeli chodzi o jego jakość.

Co do rozmów na IRCu to również nie byłem niestety wtedy obecny, ale temat odrębności kanału i forum był już gruntownie przedyskutowany swego czasu i nawet jeśli Radeo złamał któryś z punktów regulaminu to nie powinna go z tego powodu dotykać żadna sankcja.

Wracając do samych wafli to w ogóle mi nie przeszkadzają a przecież mogą być skierowane także przeciw mnie. Nie wierzę w zapewnienia TomkaW, że jest to akcja kompletnie nie związana z forum i jego uczestnikami, ale chciałbym zauważyć jedną rzecz: większość forumowiczów nie wie o co z tymi waflami chodzi, a co za tym idzie odbiór tej akcji był znikomy. Tak więc osoby, które traktują je jako skierowane do nich strzelają sobie sami w stopę nagłaśniając tę sprawę, pozwalając by wszyscy dowiedzieli się o kogo chodzi i wysuwając kwestię wafli jako temat nr 1 na forum.

Reasumując: FzK dla Radeo \o/

TomekW 
Administrator

Wysłany: Czw Mar 22, 2007 20:55   

Marco7 napisał/a:
ie wierzę w zapewnienia TomkaW, że jest to akcja kompletnie nie związana z forum i jego uczestnikami

Ja tez w nie nie wierze, bo takich nie bylo. Pisalem wyraznie: "akcja" nie jest zwiazana z MCP. I niektorzy naprawde za bardzo sie przejeli. Az strach pomyslec, co bedzie, jak zaczna analizowac avatary innych uzytkownikow. Afere Torrespoli mamy jak w banku ;)

beneras 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 05, 2007 19:21   

no ile jeszcze pamato ma czekac ? gosc,jak malo ktory daje rade na tym forum.moglby skonczyc pisac dzisiaj,a i tak glosowalbym na niego (forumowicz roku) przez nastepne 5 lat.

pozdo pamol :ok:

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Cze 05, 2007 22:07   

Popieram (dane na priv). Czytając jego posty wstydzę się tego napisu pod moim nickiem (MzK). Ale mam wrażenie, że decydenci też powinni się wstydzić :)

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 05, 2007 22:36   

Buahahaha... Dobre :)
Nabijaj, nabijaj, a FzK sam ci urośnie.
Żartuję sobie oczywiście ;>
Popieram, żeby nie było.

malutki 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 07, 2007 00:24   

Przyznać muszę, że głosowałem na Pamato, gdy zgłaszaliśmy kandydatury na forumowicza roku, czy jakoś tak :) W każdym razie bez dwóch zdań FzK mu się należy, a mam wrażenie, że ta ranga jakoś podupadła. Tzn. niedawno dostali Radeo i stan, obaj słusznie, jednak napisane było że jest to ranga dynamiczna, a Tino, który napisał posta ostatni raz w styczniu 2005 nadal ma FzK. Również Phoenix, który nie pisze od ponad roku. Może czas coś z tym zrobić? Takie jest moje zdanie, trochę bym odkurzył sprawy związane z tą rangą :)

TomekW 
Administrator

Wysłany: Czw Cze 07, 2007 01:22   

malutki napisał/a:
jednak napisane było że jest to ranga dynamiczna, a Tino, który napisał posta ostatni raz w styczniu 2005 nadal ma FzK. Również Phoenix, który nie pisze od ponad roku. Może czas coś z tym zrobić?

Napisane bylo, ze nazwa jest dynamiczna - a dokladniej czlon Forumowicz, ktory przybiera odpowiednia forme w zaleznosci od tego, komu kibicuje posiadacz rangi. Uwazasz, ze ktos, kto z jakiegos powodu przestal pisac, stracil klase? Ciekawe.

malutki 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 07, 2007 01:49   Re: Forumowicz z klasą!

TomekW napisał/a:
(...) (Oczywiscie rangę tę można stracić, jeśli ktoś drastycznie odbiży loty.) Chcieliśmy, by osoby, którym dobro forum leży na sercu, mogły być rozpoznane po randze. Dzięki niej każdy nowy użytkownik będzie wiedział, że rozmawia z użytkownikiem, który ma coś do powiedzenia(...). Niech będzie to też zachęta dla wszystkich do tego, by pisali dużo i - co najważniejsze - z głową.(...)

Niepisanie to obniżenie lotów? Moim zdaniem, niepisanie to nie tyle obniżenie lotów, co nielatanie :)

Każdy nowy użytkownik będzie wiedział, że rozmawia z użytkownikiem który ma coś do powiedzenia? Co chłopaki mają do powiedzenia? Od ponad roku żaden z nich nic tutaj nie napisał.

Piszesz o zachęcie, by pisać dużo i z głową. Wielka to zachęta, chłopaki nie pisali od ponad roku, na swoim koncie nie mają porażającej ilości postów, nie odwiedzają forum, a rangę posiadają.

Jest wielu użytkowników, ktorym taka ranga się należy, vide Pamato, Marco7, kuba1899. Piszą i dużo i z głową, a rangi nie mają. Chcę po prostu zwrócić uwagę na to, że wdarł się mały chaos w temat FzK, że trzeba to wszystko ogarnąć, by mając pod avatarem FzK, spełniać warunki, które napisałeś w założeniu.

Pippo 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 07, 2007 11:25   

malutki, skoro chcesz odebrac FzK za niepisanie, to dlaczego nie chcesz odebrac sobie miejsca w redakcji za niedodawanie newsow? Kiedy ostatni raz dodałes newsa nie licząc tego z 3 czerwca? Znasz w ogole przyczyny tego, dlaczego Phoenix i Tino nie pisują na forum? Mój głos w tej sprawie nie ma żadnego wpływu na decyzje GTW, ale mimo wszystko jestem stanowczo przeciwny odebraniu tej rangi Phoenixowi. Dlaczego? Ponieważ miał niebanalne spojrzenie na sprawy swojego ukochanego klubu, jakim jest Milan.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 07, 2007 11:56   

Ja też protestuję. Jeśli nie wrócą na forum, to koli to kogoś w oczy, że mają jakiś podpis?
A jeśli wrócą, to czemu mają już nie mieć rangi FzK. Nie odbierajcie nieaktywnym tej rangi!
Może na przykład jeden z was wyjedzie na 5 lat za granicę i nie będzie miał dostępu do internetu; to wam odbiera klasę? Bzdura.

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 07, 2007 12:07   

acmilan1899 napisał/a:

Może na przykład jeden z was wyjedzie na 5 lat za granicę i nie będzie miał dostępu do internetu

:rotfl2:

A ja myslalem ze w XXI wieku internet jest wszedzie ogolnie dostepny, oj ja niemadry :hammer:

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Cze 07, 2007 12:37   

beneras napisał/a:
no ile jeszcze pamato ma czekac ?
A od kiedy to o nowych kandydaturach decydują użytkownicy? Tak samo jak o terminie nominacji?
malutki napisał/a:
Jest wielu użytkowników, ktorym taka ranga się należy. (...). Piszą i dużo i z głową, a rangi nie mają.

Oceniajmy to przez pryzmat dłuższego okresu czasu.
malutki napisał/a:
Chcę po prostu zwrócić uwagę na to, że wdarł się mały chaos w temat FzK, że trzeba to wszystko ogarnąć, by mając pod avatarem FzK, spełniać warunki, które napisałeś w założeniu.
I właśnie ten chaos niepotrzebnie robią ci, którzy nie maja tak naprawdę możliwości decyzyjnych.
Ostatnio zmieniony przez chrissnail Czw Cze 07, 2007 12:43, w całości zmieniany 1 raz  

malutki 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 07, 2007 12:37   

Pippo napisał/a:
malutki, skoro chcesz odebrac FzK za niepisanie, to dlaczego nie chcesz odebrac sobie miejsca w redakcji za niedodawanie newsow? Kiedy ostatni raz dodałeś newsa nie licząc tego z 3 czerwca?

Pippo, może dlatego, że w redakcji nie jestem :co: Jestem we współpracownikach, dyżurów przydzielonych nie mam, a piszę wtedy, gdy pozwoli mi na to czas. Oprócz tego zdarzy mi się napisać felieton w miarę przypływu weny twórczej, jak i również wolnego czasu. Kiedy ostatni raz dodałem newsa, nie licząc tego z 3 czerwca? Ano wtedy, kiedy miałem wystarczająco czasu.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 07, 2007 12:42   

MikoZ: głodnych też nie ma na świecie, bo ich nie widzisz, prawda? Siedzisz przed kompem i napychasz się obiadkiem: "Jakim cudem ktoś nie ma internetu? Ojej..."
Ja kiedy byłem za granicą miałem dostęp do internetu godzinę dziennie (i to nie każdego dnia) i zapewniam Cię, że miałem wtedy poważniejsze sprawy na głowie niż udzielanie się na forum.

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Cze 07, 2007 13:11   

dla mnie sprawa jest oczywista i zgadzam sie z wiekszoscia przedmowcow co do bezsensu postulatu odbierania rangi z powodu nie pisania na forum.
sam mam przywilej noszenia tej rangi, ale zdaje sobie sprawe, ze ostatnimi czasy wcale nie wnosze zbyt wiele swoimi postami, poprostu dlatego, ze prawie ich nie pisze...
nie jest to spowodowane akurat brakiem czasu ale poprostu tym, ze albo nie mam nic do powiedzenia, albo ktos napisal to co mysle i nie che papugowac lub poprostu nie mam ochoty nic pisac.
jestem ciekawy jakie kryterium pomyslodawca chcialby zastosowac. tzn. 10 postow tygodniowo? 30 miesiecznie? czy jeszcze jakos inaczej.
jak juz ktos napisal - dlaczego komus to przeszkadza, ze w/w osoby maja takie podpisy?

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

Placor 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 07, 2007 13:45   

Ja generalnie jestem za mysla aby mądrze milczeć niz głupio pisać. Niektorym naprawde ta mysl przydalaby sie do realizacji. Szczegolnie w LK

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 07, 2007 13:56   

acmilan1899 napisał/a:
MikoZ: głodnych też nie ma na świecie, bo ich nie widzisz, prawda?

nie bardzo widze zwiazek...

acmilan1899 napisał/a:
Siedzisz przed kompem i napychasz się obiadkiem: "Jakim cudem ktoś nie ma internetu? Ojej..."

jeszcze napisz co jem :rotfl:

acmilan1899 napisał/a:
Ja kiedy byłem za granicą miałem dostęp do internetu godzinę dziennie (i to nie każdego dnia) i zapewniam Cię, że miałem wtedy poważniejsze sprawy na głowie niż udzielanie się na forum.

czyli nie zaslugujesz na FzK bo miales mozliwosc napisania cos madrego w godzine ale deneralnie miales to w powazaniu... najsmutniejsze jest to ze teraz masz duzo czasu a tez zadko Ci sie to zdaza...

Mości: tak jak Chriss napisal "oceniajmy to przez pryzmat dluzszego okresu czasu" - czy ta ranga jest dozywotnia??, jesli ktos nie pisze od roku to chyba sam by sie nie obrazil jakby stracil ta range, wychodzac z zalozenia samokrytycyzmu, iz nie wnosi nic na to forum.

Odpowiedz do tematu