ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowicz z klasą!
Autor Wiadomość
droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Sty 23, 2006 14:58   

Prawda jest taka, że Lucid dostał FzK tylko i wyłącznie za avatara z EPO i podpis "Brygada EPO - trzymaj formę ponad normę" ;-)

pzdr,

PS: A ponieważ znowu ktoś może nie zrozumieć mojego czasem trudnego poczucia humoru wyjaśniam - to co napisałem powyżej to żart ;-)
Tak naprawdę to serdecznie gratuluję Lucidowi (ah ten temat o Papieżu, który nas tak zbliżył ;p), gratuluję chrissnailowi (kolejny MzK z Poznania w końcu :p) oraz Mościemu. Uważam, że wyróżnienie wam się należało jak najbardziej!
I niech zapał SzymonaW was prowadzi ;-)

PS2: Lucid - ja czasem czytam Twoje posty, ale potem zawsze się źle czuję :p

:wink:

Lucid_Dreamer 
Juventino z Klasą

Wysłany: Pon Sty 23, 2006 22:01   

Cytat:
Prawda jest taka, że Lucid dostał FzK tylko i wyłącznie za avatara z EPO i podpis "Brygada EPO - trzymaj formę ponad normę"

Podobno robię też świetne spaghetti :)

Cytat:
pzdr,

nabijacz :D

Cytat:
PS: A ponieważ znowu ktoś może nie zrozumieć mojego czasem trudnego poczucia humoru wyjaśniam - to co napisałem powyżej to żart

Kolejny raz się na Tobie zawiodłem. Ja też chciałem coś wyjaśnić. To o spaghetti... było na poważnie ! :o

Cytat:
Tak naprawdę to serdecznie gratuluję Lucidowi (ah ten temat o Papieżu, który nas tak zbliżył ;p)

Śmierć papieża zjednoczyła nie tylko kibiców Cracovii i Wisły :>

Cytat:
I niech zapał SzymonaW was prowadzi

Moc jego zaiste potężna, popycha mnie dnia każdego i prowadzi po ścieżce Szymonowości :)

Cytat:
PS2: Lucid - ja czasem czytam Twoje posty, ale potem zawsze się źle czuję :p

Twoja reakcja jest naturalna. Nie, to nie bulimia.

Pozdrawiam (rozszerzona wersja pzdr)

:)

Amator 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 28, 2006 11:56   

Jakie warunki trzeba spełnic zeby zostac Milanista z Klasa?

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 28, 2006 12:00   

Myślę, że Ci nie grozi.
Warunki nie są ścisle określone...

RASI 
Juventino

Wysłany: Nie Maj 28, 2006 12:02   

Najpierw musisz przelać na konto Grupy Trzymającej Władze 100zł ( to i tak mało - za głupią ustawę chcieli od Michnika 36 mln !! ), potem dostaniesz mejla z miejscem i datą spotkania. Będzie to prawdopodobnie jakieś ustronne mieszkanko w Koszalinie. Będziesz musiał tam pojechać i zdać egzamin (ustny). Jak się dobrze spiszesz to ranga będzie Twoja.

A po dokładne instrukcje zajrzyj do pierwszego postu w tym temacie :)

pionka 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 17, 2006 10:32   Re: Forumowicz z klasą!

Chciałem złożyć oficjalny wniosek o przyznanie po raz pierwszy na forum rangi Czarna Owca użytkownikowi benerasowi.

Prośbę moją uzasadniam tym, że:

TomekW napisał/a:
Jest ona (Czarna Owca) zarezerwowana dla osób, które swoją postawą negatywnie wpływają na poziom forum, dla natrętnych nabijaczy, napinaczy i wszelkiej maści paskudnych prowokatorów, którzy zgrywają cwaniaka i lawirują między punktami regulaminu.

Użytkownik beneras od początku istnienia forum prowokuje, cwaniakuje a przedewszystkim namiętnie lawiruje pomiędzy punktami regulaminu. Powrócił po którymś już z kolei banie (jest użytkownikiem, który otrzymał rekordową ilość banów, aż dziw bierze, że jeszcze nie ma dożywotniego) i robi wszystko aby odegrać się na moderatorze, za którym, jak widać, nie przepada. Bez jego obecności forum świetnie sobie radziło i chciałbym, żeby było tak nadal.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby ;)

beneras 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 17, 2006 10:51   

:ok:

Chciałem złożyć oficjalny wniosek o przyznanie po raz pierwszy ostrzezenie użytkownikowi pionce za obraze jacka gmocha.

teraz co ozancza slowo cap:

przen. pot.
a) «człowiek brodaty; brodacz»
b) «człowiek głupi; głupiec, bałwan»

jacuch jak wiemy nie ma brody [']

ps.michael jackson ;>

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Cze 17, 2006 11:01   

pionka napisał/a:
Chciałem złożyć oficjalny wniosek o przyznanie po raz pierwszy na forum rangi Czarna Owca użytkownikowi benerasowi.
Popieram.
2. Radeo (dane przesłane privem)

RASI 
Juventino

Wysłany: Sob Cze 17, 2006 13:34   Re: Forumowicz z klasą!

Pytanie do Adminów: czy ten post:
pionka napisał/a:

Prośbę moją uzasadniam tym, że:

TomekW napisał/a:
Jest ona (Czarna Owca) zarezerwowana dla osób, które swoją postawą negatywnie wpływają na poziom forum, dla natrętnych nabijaczy, napinaczy i wszelkiej maści paskudnych prowokatorów, którzy zgrywają cwaniaka i lawirują między punktami regulaminu.

Użytkownik beneras od początku istnienia forum prowokuje, cwaniakuje a przedewszystkim namiętnie lawiruje pomiędzy punktami regulaminu. Powrócił po którymś już z kolei banie (jest użytkownikiem, który otrzymał rekordową ilość banów, aż dziw bierze, że jeszcze nie ma dożywotniego) i robi wszystko aby odegrać się na moderatorze, za którym, jak widać, nie przepada. Bez jego obecności forum świetnie sobie radziło i chciałbym, żeby było tak nadal.
Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby ;)

nie łamie regulaminu ?:
* Zwracanie uwagi użytkownikom łamiącym zasady należy do zadań moderatorów. Pouczanie przez innych forumowiczów (np. "taki temat już istnieje") będzie traktowane jako łamanie regulaminu i karane kartkami. Jeśli użytkownik czuje, że musi zwrócić komuś uwagę, powinien to zrobić za pomocą Prywatnej Wiadomości. Nie będą tolerowane próby wymuszenia usunięcia użytkowników.

A jesli tak, to czemu pozostał nie "nagrodzony" równie sprawiedliwie jak wadliwe cytowanie benerasa ?

PS.: zdaje sobie sprawę, że mój własny post też może pod to podpadać. ostrzezenie przyjmę z pokorą

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Cze 17, 2006 14:42   

Co prawda nie jestem adminem, ale jako że jest to forum, mam prawo podyskutować. A więc, moim zdaniem, post pionki nie łamie podanego przez Ciebie punktu regulaminu bo jego autor:
- nie zwraca uwagi użytkownikowi
- nie poucza innego użytkownika
- nie wymusza usunięcia użytkownika

Już Twojemu postowi do tego bliżej, ale on też wg mnie nie łamie zasad.

A co do prośby o przyznanie tej rangi... Wg mnie byłby to jedyny sposób, aby ukarać i napiętnować napinacza, prowokatora i cwaniaka, nic nie robiącego sobie z banów i ostrzeżeń, użytkownika zakłócającego innym spokój korzystania z forum. Jeżeli taka ranga istnieje, a admini i moderatorzy nie widzą, że trzeba zrobić z niej użytek, uważam jako normalne że pojawia się taki głos ze strony uczciwych forumowiczów, ze strony kogoś kto pragnie na forum spokoju i zdrowej atmosfery.

windrider 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 17, 2006 14:58   

Z tego co ja widze to beneras nie zacytowal calej powyzszej wypowiedzi wzgledem swojej,a jedynie część do, ktorej sie odwolal.

Regulamin mowi,ze: ''Cytujemy tylko te fragmenty wypowiedzi, na które konkretnie odpowiadamy. Zabronione jest cytowanie całej wypowiedzi, która znajduje się tuż nad nowym postem. ''

Jako uczciwy forumowicz prosze o wyjasnienie. :)

Mekin 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Cze 17, 2006 15:48   

W takim razie beneras zacytował część posta, na którą nie odpowiadał.
Wypowiedź nonenalima zacytowana przez benerasa

nonenalim napisał/a:
Powazne mecze zacznie on grac w Chelsea majac na karku trzydziestke. Przewiduje dla niego 2 sezony, pozniej go wymienia na nowszy model,

Odpowiedź benerasa:

beneras napisał/a:
przeciez mod roku mowi ze sheva pogra na najwyzszym poziomie do 38 roku zycia.a optymalny wiek to ok 35-36 lat.

Gdzie w zacytowanym fragmencie wypowiedzi nonenalima widzisz odniesienie do gry Shevy "na najwyższym poziomie" bądź do jego "optymalnego wieku"? Podpowiem Ci. Nigdzie. Nonenalim pisze o tym w pierwszym zdaniu:

nonenalim napisał/a:
Jesli zakladamy ze 29 rok zycia jest optymalny to Sheva przedreptal go w Milanie.

...którego, o ironio, beneras nie zacytował.

Odnośnie fragmentu regulaminu dotyczącego cytowania całych postów. Wyobraź sobie sytuację, gdy ktoś zacytuje ostatniego posta w temacie pomijając np. słowo "pozdrawiam" umieszczone na końcu cytowanego posta. Myślę, że nie muszę tłumaczyć, o co mi chodzi. To, że beneras wyciął część ostatniego zdania i nie ujął w nim najistotniejszego - pierwszego, nie oznacza, iż nie dotyczy go właśnie ten punkt regulaminu.

Pozdrawiam

windrider 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 17, 2006 16:12   

Jakbys tak skrupulatnie analizowal kazdy cytat i czy wypowiedz calkowicie do cytatu sie odnosi to na forum garstka by pozostala.

Nie mozna stwierdzic,ze wypowiedz benerasa byla zupelnie nie na temat ,cytat tez nie byl nieprawidlowy.Do cytowania z pominieciem ''pozdrawiam'' duzo w tym wypadku brakuje.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Sob Cze 17, 2006 16:15   

Wnioski o Czarna Owce prosze na przyszlosc skladac na privie. Skladanie ich na forum bedzie traktowane jako zlamanie punktu, o ktorym wspomnial Rasi.

Marco7 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 17, 2006 23:45   

windrider napisał/a:
Jakbys tak skrupulatnie analizowal kazdy cytat i czy wypowiedz calkowicie do cytatu sie odnosi to na forum garstka by pozostala.

Co prawda te wszystkie wypowiedzi nie mają nic wspólnego z tytułem wątku, ale się dam wciągnąć. Ja również nie za bardzo mogę znaleźć winę Benerasa. Nie zacytował całego tekstu, a zacytowany przez niego fragment miał związek z jego odpowiedzią. To przypomina trochę doktrynę: "Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie". Ja rozumiem, ze można kogoś nie lubić, z kimś się nie zgadzać w wielu kwestiach, ale wszystkich powinny obowiązywać te same reguły. Tak jak powiedział windrider jeżeli zaczniemy się przyglądać każdemu postowi pod kątem czy autor odpowiada na zacytowany fragment czy też porusz inne wątki równie uważnie co postom Benerasa to na forum nie utrzyma się prawie nikt.

malutki 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 18, 2006 00:50   

Ja tylko chciałbym wtrącić swoje trzy grosze, a mianowicie wydaje mi się, że na forum jest na benka napinka i nie zawsze stawiany jest on na równi z innymi użytkownikami wobec istniejącego regulaminu. Dzisiejszy/wczorajszy ban był tego przykładem. Takie sytuacje kwaszą atmosferę na forum, a to jest niepotrzebne. Więcej obiektywizmu i mniej uprzedzeń w stosunku do niektórych userów, tylko za to, że nazywają się tak, a nie inaczej.

acmilan1899 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 18, 2006 08:08   

Spokojnie Malutki, wczoraj rozdano TEŻ ostrzeżenie(a) dla równowagi. Wiem, co piszę. ;]

nonenalim 
Administrator

Wysłany: Nie Cze 18, 2006 10:03   

No to wytlumacz nam dlaczego twoje ostrzezenie jest niesprawiedliwe. Mowimy o jakze tresciwym:
x e [Dzisiaj 21:32] acmilan1899: ku... m...

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Cze 18, 2006 10:32   

windrider napisał/a:
Z tego co ja widze to beneras nie zacytowal calej powyzszej wypowiedzi wzgledem swojej,a jedynie część do, ktorej sie odwolal.
Marco7 napisał/a:
Ja również nie za bardzo mogę znaleźć winę Benerasa.

W temacie "To forum jest slabe" sprobowalem wytlumaczyc slusznosc ostrzezenia i wyjasnic na czym powinno polegac prawidlowe cytowanie.

Malutki napisał/a:
mianowicie wydaje mi się, że na forum jest na benka napinka i nie zawsze stawiany jest on na równi z innymi użytkownikami wobec istniejącego regulaminu.

Nie zgadzam sie. Ostrzezenia wydawane byly i dla uzytkownikow tacy jak Lucid_Dreamer, Radeo, Chrissnail i kilku innych (w tym takze i mnie) mimo naszej przyjazni. To swiadczy o tym, ze forum moderowane jest uczciwie. Czy beneras nie jest stawiany na rowni ? Moze ze wzgledu na staz wymaga sie od niego nieco wiecej niz od uzytkownika ktory wczoraj zalozyl konto.
PS. zbyt mocno zeszlismy z wlasciwego tematu. Dalsza dyskusja na ten temat moze byc prowadzona w temacie "To forum jest slabe".
Do czasu przyznania nowych forumowiczow z klasa zamykam temat.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pon Lut 26, 2007 21:02   

Po dlugiej przerwie GTW postanowila nadac po raz kolejny range "Forumowicz z Klasa". Tym razem wyrozniamy Radeo i stana. Gratuluje nowym Milanistom z Klasa i mam nadzieje, ze udowodnicie, ze sie nie pomylilismy podejmujac taka decyzje :)

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lut 27, 2007 02:13   

Ale o co chodzi? :hmm:

Nie spodziewałem się takiego wyróżnienia, mówię to jak najbardziej szczerze. Dawno nie byłem tak czymś zaskoczony. I jednocześnie skołowany. Z jednej strony miło, kiedy jest się docenionym, z drugiej zupełnie nie wiem z jakiej przyczyny miałbym zostać nazwany "forumowiczem z klasą". Traktuję to jednak jako nagrodę za całokształt twórczości na forum, na którym jestem od początku i z którym jestem bardzo zżyty ;) oraz jako mobilizację do częstszego się na nim udzielania, zaprzestania pisania agresywnych postów tudzież mających niską wartość merytoryczną ;) Przez myśl przemknęło mi w jakiś sposób odmówić "przyjęcia" tej forumowej rangi, ale zachowałbym się nie fair wobec władz i użytkowników forum. Odmówić, bo jest wielu forumowców prezentujących klasę, jednak nie mających jeszcze oficjalnego forumowego świstka na to :) Każdą swoją wypowiedzią sprawiają jednak, że forum ACMilan.PL jest jednym z najlepszych sportowych for w Polsce. Jestem pewien, że moi faworyci wkrótce dołączą do zacnego grona, w którym ja się właśnie znalazłem, a z czego jestem niezwykle dumny. Bo na tym forum milanistów z klasą jest o wiele więcej niż pokazują to rangi pod nickami, przekonuję się o tym każdego dnia.

Dziękuję raz jeszcze. Zabieram się do pisania \o/

PS. Mówię Milanista z Klasą, myślę PhoEniX.

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lut 27, 2007 17:13   

co moge powiedziec, naprawde nie spodziewalem sie tego wyroznienia, ale nie ukrywam tez, ze jest mi bardzo milo i jestem dumny, ze znalazlem sie w tak zacnym gronie :piwo: . bedzie to dla mnie duza motywacja, zeby wiecej i lepiej pisac, i przede wszystkim miec wiecej cierpliwosci, bo jej czasami brakuje ;) . dziekuje i brawo dla Radeo, bo on zasluzyl na MzK juz dawno ;) .

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

beneras 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 28, 2007 22:15   

w zeszlym roku zalozylem sie ze stanem ktory z nas pierwszy dostanie mzk...

gratuluje ! flaszke wysle poczta.

Placor 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 01, 2007 23:34   

beneras, ty te flaszki i browary wysylasz naprawde czy to taki zart ?

bo jak tak to tez chce sie z toba o cos zalozyc :brew:

Kiepura 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 21, 2007 16:57   

nie wiem, czy to odpowiednie miejsce, ale wlasnie w tym temacie chcialem apelowac do osob przyznajacych tytul FORUMOWICZA Z KLASA, aby odebraly ta range uzytkownikowi Radeo ! (niestety) jego ostatnia postawa na forum potwierdza, ze zupelnie zatracil sie w swoich tezach... moze nie koniecznie drastycznie odbiżyl loty ale smiem watpic, ze dobro forum (i nietylko) leży mu na sercu

zenujace posty (ktore rozumieja tylko forumowe osobniki z waflem w/na glowie), obrazanie innych uczestnikow forum zarowno na kanale mirc i na forum, podwazanie zmian w strukturach MCP (przy jednoczesnym braku wziecia odpowiedzialnosci za wybor owych struktur), itd., itp.

poniewaz taki apel wystepuje poraz pierwszy, prosze o odpowiedz osobe/y bezposrednio zwiazane z nadawaniem tego typu rang... tylko niech to nie beda osoby z afery WAFLOPOLI... wy sobie dalej uprawiajcie prywate we wlasnym gronie; od was odpowiedz, pewnie jak zwykle bedzie o niczym i o wszystkim, czyli :hmm:

pozdrawiam!

ps. milczenie jest zlotem... tylko na co wam takie zloto chlopaki??
ps2. wiem, ze kanal nie jest scisle powiazany z forum, ale nie ma to dla Mnie znaczenia... sorry

EDIT: do dzis wiedzialem tyle co kazdy z Was (przecietni forumowicze - no offens)... ale posta i tak musialem napisac, bo tak jak jest byc nie moze!!!! po prostu byc nie moze!!!

Odpowiedz do tematu