ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forumowicz z klasą!
Autor Wiadomość
TomekW 
Administrator

Wysłany: Pią Gru 17, 2004 21:40   Forumowicz z klasą!

Nadszedł czas na dalszy ciąg reformy forum. A dokładniej na zapowiadane dalsze zmiany rang. Admini i moderatorzy postanowili wyróżnić osoby, które przez prawie półtora roku istnienia forum przyczyniły się walnie do jego rozwoju. Są to osoby, które swoimi wypowiedziami starają się podnosić poziom forum i bez których to forum wiele by traciło. Oczywiście przez ten czas przewinęło się tu wiele osób, które można wyróżnić. Jednak chcemy, by to wyróżnienie było czymś szczególnym, a nie powszednim, jak stało się to na innych forach, gdzie po obiecującym początku, zaczęto szastać wyróżnieniami na lewo i prawo bez szczególnych powodów. Postanowiliśmy wyróżnić na początek 5 osób, a co trzy miesiące rozpatrywać kolejne kandydatury i ewentualnie powiększać grono Forumowiczów z klasą. Po długich dyskusjach nad samym kształtem wyróżnienia, udało nam się wyselekcjonować grupkę 10 kandydatów. Miło nam, że w tej dziesiątce znalazło się również miejsce dla kibiców (zwracam uwagę na liczbę mnogą :wink: ) innych drużyn. Sam wybór wyróżnionej piątki był potwornie trudny, bo każdy z naszych kandydatów potwierdził swymi wypowiedziami, że na owo wyróżnienie zasługuje. O tym, że nasz wybór do prostych nie należał, świadczy również fakt, iż musieliśmy zrobić dogrywkę między sześcioma (:!:) osobami. Jest mi niezmiernie miło poinformować, że decyzją grona administratorów i moderatorów wyróżniamy rangą "Forumowicz z klasą" następujące osoby:
baker, droc, orzezsek, PhoEniX i Tino. (kolejność alfabetyczna)
Nazwa rangi jest oczywiście dynamiczna, czyli w miejsce słowa "Forumowicz" wskakuje odpowiednie określenie związane z klubem, któremu dana osoba kibicuje.
Jak już wspomniałem, na forum mamy znacznie więcej osób z klasą, ale chcemy zachować unikalny charakter tej rangi i te osoby na pewno nie pozostaną niezauważone w kolejnej turze.
Od razu chciałem zaznaczyć, że nie tworzymy żadnej elity czy czegoś na jej kształt. Po prostu tym skromnym gestem chcieliśmy podziękować wyróżnionym osobom za ich wkład w rozwój naszej forumowej społeczności. Ranga FzK nie niesie za sobą żadnych wymiernych korzyści. Osoby te obowiązuje nadal ten sam regulamin, tak samo mogą być karane kartkami itd. (Oczywiscie rangę tę można stracić, jeśli ktoś drastycznie odbiży loty.) Chcieliśmy, by osoby, którym dobro forum leży na sercu, mogły być rozpoznane po randze. Dzięki niej każdy nowy użytkownik będzie wiedział, że rozmawia z użytkownikiem, który ma coś do powiedzenia. Niech będzie to też zachęta dla wszystkich do tego, by pisali dużo i - co najważniejsze - z głową. Bo Forumowiczem z klasą może być każdy z Was.
Jednocześnie wprowadzamy także rangę negatywną: Forumowicz Czarna Owca. Na razie jej nie przyznaliśmy i mamy nadzieję, że nigdy jej nie przyznamy. Jest ona zarezerwowana dla osób, które swoją postawą negatywnie wpływają na poziom forum, dla natrętnych nabijaczy, napinaczy i wszelkiej maści paskudnych prowokatorów, którzy zgrywają cwaniaka i lawirują między punktami regulaminu. No ale - jak wspomniałem - mam nadzieję, że tej rangi nigdy nie przyznamy.
To chyba tyle w sprawie rang. Oczywiście aż do następnej edycji FzK :)

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Pią Gru 17, 2004 21:58   

Oj dziwie sie ze jeszcze nie zostalem czarna owca :D
gratulacje dla wyroznionych.Bardzo fajny pomysl (troche przypomina Q z JP :P )

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Gru 17, 2004 22:27   

uwazam, ze jest to bardzo dobry pomysl. fajnie, ze ten kto ma duzy udzial w rozwoju forum zostanie wlasnie w ten sposob wyrozniony. posty wyroznionych przez Was osob zawsze sa wywazone i pisane z sensem. szkoda tylko, ze orzezsek i Tino ostatnimi czasy rzadko pojawiaja sie na forum. panowie teraz nie macie wyjscia, w koncu takie wyroznienie do czegos zobowiazuje ;)

gratulacje dla Milanistow z klasa ;) i dla pomyslodawcow tego przedsiewziecia :)

Tino
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Gru 17, 2004 23:11   Re: Forumowicz z klasą!

TomekW napisał/a:
Jest mi niezmiernie miło poinformować, że decyzją grona administratorów i moderatorów wyróżniamy rangą "Forumowicz z klasą" następujące osoby: baker, droc, orzezsek, PhoEniX i Tino.

Mi rowniez jest niezmiernie milo - przyznam ze jestem tym bardziej zaskoczony bo na forum przez prace zbyt czesto nie udzielam sie ale rozumiem ze policzono rowniez moj wklad felietonowy ;) dziekuje i postaram sie czesciej marudzic na forum!!

baker 
Moderator

Wysłany: Sob Gru 18, 2004 12:35   

Chcialbym bardzo podziekowac za docenienie mojej osoby i za przyznane wyroznienie. Czuje sie zaszczycony, ze znalazlem sie w tak szacownym gronie (brzmi to nieco patetycznie, ale ja naprawde sie tak czuje :-) ). Rzeczywiscie jednak zalezy mi na dobru tego forum, a wyminienianie pogladow z milanistami (i nie tylko) na temat Milanu (i nie tylko) sprawia mi duza przyjemnosc. Przyznana ranga zmobilizuje mnie do jeszcze czestszego udzielania sie na forum ;-) . Pozdrawiam.
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Gru 18, 2004 17:19   

Dlugo sie zastanawialem i tak naprawde nie wiem co powiedziec bo jestem zaskoczony tym wyroznieniem...Napewno to chce podziekowac GTW za taki dar i wyroznienie. Mam rowniez nadzieje ze nikt sobie nie pomysli ze powstala nowa formacja " Niezmiernie Wpływowa Grupa " ;) Jesli juz to " Nieformalna Grupa Wsparcia " :-D Chce rowniez podziekowac Veerepanowi bo to dzieki jego osobie jestem tu ma forum. Jak rowniez wielkie podziekowania dla Pippo, Mekina, Radeo, Susy i Ewy bo to dzieki nim jestem lepszym Milanista.
Z drugiej strony troche zle sie czuje bo wiem ze sa osoby ktore napewno zasluguja na ta nagrode bardziej niz ja, mam tylko nadzieje ze nie macie urazy.
FORZA MILAN

Paweł 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 18, 2004 17:38   

Cytat:
Jednocześnie wprowadzamy także rangę negatywną: Forumowicz Czarna Owca. Na razie jej nie przyznaliśmy i mamy nadzieję, że nigdy jej nie przyznamy. Jest ona zarezerwowana dla osób, które swoją postawą negatywnie wpływają na poziom forum, dla natrętnych nabijaczy, napinaczy i wszelkiej maści paskudnych prowokatorów, którzy zgrywają cwaniaka i lawirują między punktami regulaminu. No ale - jak wspomniałem - mam nadzieję, że tej rangi nigdy nie przyznamy.

:? Ranga ta chyba nigdy nie zostanie wprowadzona w zycie, gdyz za powyższe przewinienia jest Ranga "BAN" a nie jakaś tam czarno umalowana owca :P

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 18, 2004 19:48   

Podoba mi się ten pomysł. W końcu trzeba jakoś ludzi docenić. Gratuluję uhonorowanym osobom. :brawo:

chef 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 19, 2004 16:50   

Pomysl tez mi sie bardzo podoba. Gratuluje "Milanistą z Klasą". Tylko zeby sie nie zkonczylo na tym ze po roku wiekszosc z udzielajacych sie userow bylo Milanistami z Klasą ;)

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 19, 2004 17:32   

Mam mieszane uczucia ;) Z jednej strony ciesze się z wyróżnienia i z tego, że po paru miesiącach aktywności zostałem zauważony a myśli i poglądy które wam przekazuje znajdują uznanie ;) Z drugiej strony wiem, że na tym forum jest wielu, którzy co najmniej w takim samym stopniu (jeśli oczywiście nie bardziej) zasługują na wyróżnienie. Świadomy jestem też tego, jak ogromna odpowiedzialność teraz spoczywa na moich barkach, bo teraz moje wypowiedzi będą jeszcze baczniej analizowane ;) no i oczywiście znaleźliśmy się (wyróżnieni) w jakiś sposób na świeczniku, a tam nie można być zakurzonym czy przybrudzonym. Trzeba świecić przykładem :) Tak więc koledzy Forumowicze z Klasą, przed nami ciężka praca, musimy udowodnić sobie, moderatorą (że się nie pomylili) i innym, że zasługujemy na takie wyróżnienie ;)
Dziękuje moderatorą za wyróżnienie oraz gratuluję baker'owi, Tino, PhOeNiX'owi, orzezsek'owi :)

pzdr,

inv 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 20, 2004 19:40   

gratuluje forumowiczom z klasa wyroznien, mysle ze kazda z Was w pelni zasluzyla na wyroznienie, trzymajcie tak dalej :)

Ja takze staram sie w tych nielicznych chwilach, kiedy mam odrobine czasu napisac cos, przeczytac aby forum zylo pelnia zycia ;)

To duza przyjemnosc czytac wypowiedzi czy analizy wyroznionych (i nie tylko) forumowiczow, jeszcze raz gratuluje
It's understood

Susy 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 26, 2004 23:50   

Chef napisał/a:
Tylko zeby sie nie zkonczylo na tym ze po roku wiekszosc z udzielajacych sie userow bylo Milanistami z Klasą ;)

Nie sądzę Chef, żeby coś takiego nam groziło. Może niestety. Poprostu nieduża jest grupa tych, którzy "utrzymują poziom". Moim zdaniem nasi kochani moderatorzy są i tak bardzo wyrozumiali dla niektórych.

A Forumowiczom z klasą serdecznie gratuluję :)

Szymon_W 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 04, 2005 08:30   

Gratuluje wyróżnionym mam nadzieję że nadal będą tak pracowac jak pracowali i inni tez włożą w to jeszcze więcej pracy ja będę isał posty po jakiś 10 na dzień

inv 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 04, 2005 10:54   

Szymon_W napisał/a:
ja będę isał posty po jakiś 10 na dzień

byle z glowa, byle z glowa ;) pamietaj, ze liczy sie jakosc, nie ilosc :nono:
It's understood

TomekW 
Administrator

Wysłany: Czw Maj 05, 2005 22:23   

Jest mi bardzo milo oglosic, ze po dlugich obradach moderatorzy i admini postanowili powiekszyc grono Forumowiczow z Klasa i nadac te range Carlo i suchemu.
Serdeczne gratulacje dla wyroznionych. Mam nadzieje, ze beda nadal trzymac wysoki poziom :)

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Maj 06, 2005 01:46   

bardzo dziekuje za wyroznienie. szczerze mowiac nie spodziewalem sie, ze dolacze do grona Forumowiczow z Klasa. jestem przekonany, ze wybor ktorego dokonaliscie nie byl dla Was latwy bo na to miano zaslugiwalo rownie dobrze kilka innych osob. ciesze sie, ze to co pisze na forum (choc musze przyznac, ze czasem mam watpliwosci czy to wszystko trzyma sie kupy :] ) zostalo zauwazone i docenione. pamietam swoje poczatki na forum, pamietam ze zdarzaly sie posty ktore lepiej przemilczec. kiedy tak patrze na niektore moje wypowiedzi jestem wrecz przerazony ;) no ale jak to powiedzial nasz Capitano, nigdy nie mozna patrzec za tylko przed siebie :)

raz jeszcze dziekuje oraz gratuluje wyroznienia Carlo :)

Carlo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Maj 06, 2005 21:34   

Ja również chciałem bardzo serdecznie podziękować jury. Tym bardziej że to forum jest najlepsze w internecie (oczywiście z tych które odwiedzam), jeżeli chodzi o poziom i kulturę wypowiedzi. A to wszystko dzięki GTW i ludziom tutaj piszącym. Spotkała mnie spora nobilitacja. Gratuluje oczywiście Suchemu i pozostałej piątce wyróżnionej wcześniej

Boro 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 11, 2005 13:36   Gratulacje

Gratuluje wszytkim ktorzy zostali ''Milanistami z Klasą'' spewnościa zasłużyliście na takie miano swoim zangażowaniem w to bardzo dobre Forum jeszcze raz gratuluje!!

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pon Sty 16, 2006 18:46   

Nadszedl juz (dawno :wink: ) czas, by kolejne osoby zostaly wlaczone do grona Forumowiczow z Klasa. Po dlugich naradach i glosowaniach postanowilismy, ze range otrzymaja: chrissnail, Lucid_Dreamer i Mości (kolejnosc tradycyjnie alfabetyczna). Wyroznionym serdecznie gratulujemy. Pokazcie, ze sie nie pomylilismy :D

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Sty 16, 2006 19:13   

gratuluje chlopaki, jesli by mnie kto pytal (ale oczywiscie nikt nie byl na tyle szalony by to zrobic :P ) to zaglosowalbym tak samo (no moze innowiercy bym nie uznal za klasowego forumowicza :lol2: pozdro Lujan ;) ).

oby tak dalej.

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Sty 16, 2006 19:25   

Powiem tak: "nie byłem na to przygotowany...więc będę improwizował". Jestem mocno zaskoczony i za wyróżnienie bardzo serdecznie dziękuję. Gratuluję również Lucidowi i Mościemu (chyba dobrze napisałem :roll: ) bo gdybym to ja wybierał kandydatów Was obu bym nominował. Dziękuję również szczególnie jednemu z "modków" (wielbiciel Kaki :wink: )za "wyprostowanie" mnie na tym forum, bo jak Sobie przypominam początki były z Mojej strony troszkę kontrowersyjne...ale dzięki konstruktywnej i ciekawej polemice z nim moje posty nabrały takiej formy że spodobały sie niektórym z forumowiczów.
Jeszcze raz dziękuję i mam nadzieję pisać nadal ciekawe posty wnoszące coś do naszych dyskusji.

Lucid_Dreamer 
Juventino z Klasą

Wysłany: Pon Sty 16, 2006 23:13   

niczym owca miedzy wilkami :>

jeśli chrissnail jest zaskoczony, to ja powinienem być porażony, zmieszany i wstrząśnięty (TomekW ;) ). Wybór jest dla mnie niezrozumiały, bo zawsze twierdziłem, że moje posty czytają tylko nieliczni (czyt. tylko ja :>). Przyznam szczerze, że czuję się dosyć dziwnie wiedząc, że zostałem odznaczony, a np. Radeo, inv, czy stan nie (pierwsi mi przyśli na myśl, a to o czymś świadczy ;>). Mam nadzieję, że ww. panowie będą pisać z taką samą klasą co zawsze, a jedynym co się zmieni będzie częstotliwość ich postów.

Nie będę dziękować rodzicom, managerowi, szatniarce, ani Veerowi, za to odznaczenie, bo traktuje to jako klapsa wymierzonego mi w tyłek, który zawstydza i nakłania do częstszego wypowiadania się na forum (poza działem hyde park :>).

Cytat:
ja będę pisał posty po jakiś 10 na dzień

chociaż nie mogę obiecać tego co SzymonW, to mam nadzieję, że uda mi się wygospodarować więcej czasu i chęci, by więcej i ciekawiej pisać.

Naturalnie gratulacje wędrują do Chrissa i Mosci'ego. Fajnie macie chłopaki ;>

Ps. przeraziłem się, że zostałem Milanistą z klasą, na szczęście graficy pomyśleli i o mnie, za co szczególnie dziękuję :)

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sty 17, 2006 05:46   

:shock:
no przyznam szczerze ,ze jestem bardzo zaskoczony ale i niezmiernie szczesliwy :D wracam sobie z zajec a tu taka niespodzianka :)
ciesze sie ,ze przynajmniej pare osob zainteresowalem swoimi ,nieraz uszczypliwymi postami.
gratuluje Chrissowi i Luckowi oraz wszystkim osoba ,z ktorymi nie raz dyskutowalem na forum.

postaram sie nie zawiesc i nadal wnosic choc troszke do "zycia forum" :P

pzdr. i jeszcze raz dzieki :)

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

baker 
Moderator

Wysłany: Wto Sty 17, 2006 11:38   

Gratuluje wyroznionym. W mojej opinii zasluzyliscie na te range. Ciesze sie, ze FzK przybywa, gdyz dobrze to swiadczy o poziomie calego forum.
Pozdrawiam.
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 17, 2006 12:45   

Ja również przyłaczam sie do gratulacji. Co do tych zaskoczen i "wstrzasnien" to nie przesadzajcie! Zawsze uwazalem posty mosciego (choroba niech ktos wreszcie umiesci jakis slownik jak to sie wlasciwie odmienia :twisted: ) za bardzo trafne, ale kulturalne, natomiast Lucid_Dreamer prezentuje zdecydowanie kulturalna postawe (mimo bycia "po drugiej stonie") wiec tytul w pelni zasluzony. A posty twoje sa czytane (choc czasem z wielkim opoznieniem :P ) GRATULACJE!!

Odpowiedz do tematu