ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Znani Milanisci
Autor Wiadomość
Seba_1 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 18, 2004 18:43   Znani Milanisci

Czy wiecie kto ze znanych osób kibicuje Milanowi ?? Aktorzy ? Piosenkarze ? Politycy ?
Tak ?
Podzielcie sie ta wiedza !!

AC.JACK 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 18, 2004 21:47   

Premier WŁoch SILVIO BERLUSCONI :D

rossonero10 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 19, 2004 00:09   

Dodał bym do tego mojego sąsiada Łącznego Waldka jest aktorem,za Milanem od 13 lat :D

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Lis 19, 2004 14:41   

Ja ostatnio ogladalen wywiad z Marcinem Smolińskim i przyznal ze kibicuje Milanowi. Szymkowiak tez swego czasu mowil ze kibicuje Milanowi. Po za tym ulubionym pilkarzem Mateusza Borka jest Rui Costa :-D

Seba_1 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 19, 2004 16:25   

Jest jeszcze Jacek Krzynówek !! :D
PrzeczytaBem ostatnio w Pilce noznej !!!!! :o

AC.JACK 
Milanista

Wysłany: Pią Lis 19, 2004 22:12   

PhoEniX Masz racje Mateusz Borek lubi Rui Coste ale gdzies wyczytałem ze jego pilkarskim idolem jest Luis Figo a ulubiona druzyna Real Madryt :)

R.I.d.S.L KAKA! 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 20, 2004 11:26   

to nie trzeba niczego czytac aby wiedziec ze real jest ulubiona druzyna pana borka....wystarczy posluchac jego komentarzy w momencie gdy na boisku gra real

http://www.aquasky.co.uk/radio.htm

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Lis 20, 2004 13:27   

No ja swoje nastawienie do Mateusza Borka calkowicie zmienilem ( na lepsze ;) ) Kiedys tez bardzo na niego narzekalem ale dzis trudno mi sobie wyobrazic mecz bez niego. I wydaje mi sie ze on poprostu lubi hiszpanska lige nie tylko Real. A co do Rui Costy...to tak powiedzial podczas jednego meczu Bozydar Iwanow ze ( ulubionym pilkarzem Mateusza Borka jest Manuel Rui Costa )

AC.JACK 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 20, 2004 13:55   

Ja tez uwazam ze nie ma jepszego komentatora jak Mateusz Borek, razem z redaktorem Romanem Kołtoniem przeprowadzaja w Polsacie Sport naprawde fajne dyskusje. Masz racje R.I.d.S.L KAKA wystarczy posłuchac jak komentuje mecz Realu;) "Zidane jest bajeczny technicznie i gra jakby nie miał wiazadeł w kolanie" Docenia tez na naszego Super Pippo nazywa go "Lisem" i "egzekutorem" :) Wracajac do tematu to M.Borek zakochany był w tym starszym pokoleniu reprezentacji Portugali Figo, Rui Costa, Victor Baia czyzby teraz czas na Deko (FC.Barcelona) nie sadze :P Dzis klasyk FC.B-Real stawiam na galaktikos:D

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 20, 2004 19:56   

Milanistą był też zmarły niedawno kolarz Marco Pantani.

Susy 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 21, 2004 00:54   

Nie zapominajmy o naszym ulubionym dziennikarzu prasowym Rafale Stecu :P Ehhh :| Pamiętacię tę fryzurę? :wink:

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lis 23, 2004 19:41   

ja nie pamiętam, powiedz coś więcej :]

biedronka 
Milanistka z Klasą

Wysłany: Śro Lis 24, 2004 11:35   

Z włoskich znanych milanistów kojarzę w tej chwili: sportowcy- Antonio Rossi, Manuel Poggiali ( San Marino, ale to tak jakby Włochy ;-) ); dziennikarze- Paola Ferrari; aktorzy, piosenkarze, itp. - Laura Pausini, Diego Abatantuono, Tony Renis, Teo Teocoli; politycy- Gabriele Albertini.
A jako ciekawostka- słynny milanista Tiziano Crudeli i jego wielka radość po golu Matthaeusa, strzelonym w barwach Interu przeciwko Napoli :o :mrgreen: :
http://www.antimilan.altervista.org/crudeli.mp3
Ostatnio zmieniony przez biedronka Śro Lis 24, 2004 12:43, w całości zmieniany 1 raz  

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lis 24, 2004 12:35   

biedronka napisał/a:
Laura Pausini

Nie mialem zielonego pojecia, ze ona kibicuje Milanowi :o ale bardzo sie ciesze :-D

biedronka 
Milanistka z Klasą

Wysłany: Śro Lis 24, 2004 12:46   

Laurę Pausini jako milanistkę można zobaczyć i usłyszeć tutaj :
http://digilander.libero....gio99_milan.htm

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 24, 2004 20:13   

Jeśli wpiszecie w eMule hasło: Crudeli, to wyświetli się lista kilku(nastu) plików, konkretnie filmików z komentarzem Crudelliego. Polecam. :-D

skopi 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 28, 2004 11:02   

Paweł Strzelecki napisał/a:
Jeśli wpiszecie w eMule hasło: Crudeli, to wyświetli się lista kilku(nastu) plików, konkretnie filmików z komentarzem Crudelliego. Polecam. :-D

Dokładnie!!!
Ciekawe czy kiedys u nas komentator komentując derby sie popłacze ze szczęścia...

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Lis 28, 2004 13:00   

Jeszcze niedawno zarzucalismy stronniczosc co niektorym ;) Najpierw bedzie musiala taka osoba sympatyzowac z dana druzyna a bedzie to mozliwe wtedy gdy jakis klub bedzie mial wlasny kanal TV. Nie wyobrazam sobie takiej sytuacji na publicznym kanale, dla mnie byl by to skandal.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 22, 2005 23:03   

Wczoraj miałem okazję rozmawiać z trenerem TKP Toruń Markiem Rzepką. Jest to były reprezentant Polski. Grał m.in. w Górniku Zabrze, Bałtyku i Arce Gdynia oraz Bastii. Wspomniał, że ceni Milan z przełomu lat 80. i 90., gdy ten rywalizował m.in. z OM, za którym nie przepadają w Bastii, a z kolei lubią Milan. :-D Czyżby się zaraził tą sympatią? ;-)

nescik 
Milanista

Wysłany: Sob Mar 12, 2005 19:29   

PhoEniX napisał/a:
Ja ostatnio ogladalen wywiad z Marcinem Smolińskim i przyznal ze kibicuje Milanowi.

a kto to jest smolinski :|
wiem wiem gra w tym klubie jak on sie tam nazywa hmm legia ? :wink:

a odnosnie znanego milanisty czy slawnego to napewno jest nim
Dj Nesta <--- Dj ktory gra w najlepszych klubach i pochodzi z krakowa ( grana muzyka przez niego to techno, schranz i trance )
:wink:

adamo-g 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 11, 2007 11:32   

Widzialem kiedys zdjecie jak Chuck Norris trzymal koszulke Milanu a obok stal Galliani.

dzan 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 11, 2007 16:34   

Ja widziałem w TV jak Dariusz Szpakowski mówił że Milan to jego ulubiona drużyna!

kamillos 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 11, 2007 17:20   

Wow, nie widziałem wcześniej tego tematu :o .
Maciej Gaweł, jesli do znanych można go zaliczyć :) . Jest to dziennikarz sportowy Antyradia. Prowadzi w poniedziałki po 22 "Czarny poniedziałek", audycję całkowicie poświęconą piłce nożnej. Ponoć wielki z niego Milanista. Na stronie AR można przeczytać:
Kod:
Od czasu pamiętnego meczu w finale Ligi Mistrzów nosi pseudonim "Milan" choc sam twierdzi, że z racji nieustannej sympatii dla rosso-nerich taką ksywkę otrzymał już na studiach.

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 11, 2007 18:57   

Cytat:
Widzialem kiedys zdjecie jak Chuck Norris trzymal koszulke Milanu a obok stal Galliani.

Hahahahaha... przeciez to zdjęcie to fotomontaż w dodatku autorstwa jednego z członków MCP :)

Agares 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 11, 2007 19:19   

nescik napisał/a:
Dj Nesta <--- Dj ktory gra w najlepszych klubach i pochodzi z krakowa ( grana muzyka przez niego to techno, schranz i trance )

nescik, podejrzewam że dla większości jest on niestety anonimowy ja znam i słyszałem jego kilka setów zresztą byłem na imprezce jak grał u mnie w Czewce.
A co do słynych Milanistów to pamiętam jak podczas finału w którym wygrał Milan Mateusz Borek chwalił Milan pod niebiosa i mówił że on od zawsze kibicował milanowi. Ale chyba szybko mu to się odwidziało bo jak pewnie wiecie tak naprawde to on jest fanem Realu Madryt.
Są bowiem w życiu tylko dwie ścieżki - jedna w górę, ku źródłom i szczytom, ku przyczynie i początkowi wszystkiego, i druga - w doliny, do ludzi. Być może jest to jedna i ta sama ścieżka. A więc nie szukaj wysoko tego, co tkwi w człowieku głęboko. Czymże bowiem są dzieje ludzkości, jak nie poszukiwaniem początku, który jest końcem i końca, który jest początkiem?

Odpowiedz do tematu