ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozpoczynamy zapisy do Milan Club Polonia
Autor Wiadomość
dezali 
Administrator

Wysłany: Czw Maj 03, 2007 17:29   

nie, z tymże osoba niepelnoletnia musi okazac organizatorowi pisemna zgode rodzica lub opiekuna prawnego na uczestnictwo w imprezie.

Vilku 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 03, 2007 18:08   

mam pytanie, czy bedzie problem jesli w ogole nie prześle Wam zdjęcia? nie zalezy mi na zdjęciu w legitymacji, a nie ma dla mnie wielkiego sensu wyrabianie zdjecia własnie teraz... wprawdzie czytałem info pod formularzem, ale chce sie upewnic, a poza tym miałem ochote nabic sobie posty do magicznej liczby 43.. :P :P :P
Acha jeszcze jedno, czy na stronie acmilan.pl klikniecie w "dołącz do nas" nie powinno mnie gdzies przekierowywać? bo ja w to klikałem i klikałem i nic... :(

adern 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 03, 2007 18:29   

Ctrl trzymaj i kliknij w link.

dezali napisał/a:
nie, z tymże osoba niepelnoletnia musi okazac organizatorowi pisemna zgode rodzica lub opiekuna prawnego na uczestnictwo w imprezie.

Ok, dzieki.

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 04, 2007 11:56   

Vilku napisał/a:
wprawdzie czytałem info pod formularzem, ale chce sie upewnic
skoro czytales...

Vilku napisał/a:
a poza tym miałem ochote nabic sobie posty do magicznej liczby 43.. :P :P :P
pawel?

Vilku napisał/a:
Acha jeszcze jedno, czy na stronie acmilan.pl klikniecie w "dołącz do nas" nie powinno mnie gdzies przekierowywać? bo ja w to klikałem i klikałem i nic... :(
przypuszczam, ze to kwestia przegladarki. strona roznie sie zachowuje w zaleznosci od programu, ktorym przegladasz.

dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Maj 13, 2007 13:12   

Przypominam, iż trwają zapisy do Milan Club Polonia na sezon 2007/08. Chęć dołączenia do jedynego oficjalnego fan klubu Milanu w Polsce można zgłaszać jeszcze przez 5 tygodni. Jednocześnie przyjmujemy składki członkowskie na przyszły sezon od dotychczasowych członków. W obu przypadkach nieprzekraczalnym terminem wpłaty składki jest 15 czerwca br. Wysokość składki członkowskiej nie ulega zmianie i wynosi 26 PLN.

Osoby chcące dołączyć do Milan Club Polonia mogą tego dokonać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Szczegółowe informacje odnośnie zapisów umieszczone są pod formularzem zgłoszeniowym, a także w tym temacie w poście z 9 kwietnia br.

Mates 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 13, 2007 16:35   

witam!
sluchajcie mam takie pytanko: zapisalem sie do Milan Club Polonia, wplacilem juz wymagana skladke, wyslalem zdjecie potrzebne do wyrobienia legitymacji i pytanie czy dostane jakies potwierdzenie ze wszystko jest ok (tzn. ze zdjecie jest wporzadku, ze kasa doszla itp.)?
pozdrawiam.

Ewa 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 13, 2007 17:36   

Jeśli dobrze Ciebie rozszyfrowałam to składka wpłynęła na konto i 11 maja o 21.24 wysłałam maila potwierdzającego wpłatę na podany mail podczas zapisów. W razie jakbyś nie dostał potwierdzenie proszę o kontakt mailowy/priv/gg.

Pozdrawiam

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 25, 2007 04:46   

Z tego co wyczytalem, to moga zglaszac sie osoby, ktore ukonczyly 16 lat... nie ma mozliwosci zeby zapisala sie osoba mlodsza nawet jesli otrzyma pisemne pozwolenie od rodzicow...?

Szkole mojego mlodego (14 lat) na malego milaniste, tez chce sie zapisac do MCP, a ja chce go zabrac na jakis wyjazd...

Dzieki za opdpowiedz, pozdro.

myhalek_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 01, 2007 18:49   

Dondamajk mam dokladnie takie same pytanie :hmm:

dezali 
Administrator

Wysłany: Czw Cze 07, 2007 14:53   

zgodnie ze statutem MCP czlonkiem stowarzyszenia moga byc jedynie osoby majace z chwila przyjecia do fan klubu (formalnie 1 lipca) ukonczone 16 lat. rozumiem glosy osob, ktore chcialyby miec mozliwosc zapisania do MCP swoich dzieci, czy tez mlodszego rodzenstwa, jednak na chwile obecna nie przewidujemy takiej mozliwosci.

Yahu83 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 07, 2007 20:40   

Mam pytanie.
Dokonałem opłaty członkowskiej - zostało to potwierdzona mailem przez Ewę.
A później wysłałem zdjęcie. W wytycznych dotyczących zdjęciach była masa technicznego bełkotu :hmm: oraz że ma być w określonym formacie.

Wysłałem na odpowiedni adres mailowy zwykłego jpg. Nie wiem, czy odpowiedniej rozdzielczości, czy coś tam.

Czy będzie mimo to ono na mojej legitymacji?

I kolejna sprawa.
Gdy będą organizowane wyjazdy...
Będzie można zabrać ze sobą np. koleżankę :rotfl: która nie jest członkiem MCP?

z poważaniem.
Yahu 83
seawolf@op.pl

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 07, 2007 20:46   

Może nie jestem najbardziej kompetentną lub upoważnioną osobą do odpowiedzi, ale to co w mojej wiedzy to przekaże.
Cytat:
W wytycznych dotyczących zdjęciach była masa technicznego bełkotu :hmm: oraz że ma być w określonym formacie.

Nie wiem czemu nazywasz to technicznym bełkotem. Wysyłając zdjęcie w odpowiedniej jakości możesz spodziewać się zdjęcia dobrej jakości na swojej legitymacji. Ułatwiasz również życie osobom, które muszą je wyrobić. A wymagania z tego co pamiętam nie były zbyt wygórowane. Podejrzewam, że jeżeli dałeś w miarę dobre jpg, to będziesz miał swoje zdjęcie.

Cytat:
Gdy będą organizowane wyjazdy...
Będzie można zabrać ze sobą np. koleżankę :rotfl: która nie jest członkiem MCP?

Temat był już wałkowany z 1000 razy, ale można powtórzyć raz jeszcze ;) Na wyjazdy i zloty mogą się udać TYLKO I WYŁĄCZNIE członkowie MCP. Po pierwsze pulę biletów przyznaje AIMC i trzeba podać nazwiska i numery członkowskie przy zakupie, po 2 nie wyobrażam sobie by osoba towarzysząca miała jechać a przez to nie mógł pojechać jakiś członek stowarzyszenia. Ale jest sposób na obejście - zapisz koleżankę do MCP i będzie spokój ;)

Yahu83 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 08, 2007 09:21   

Aha. Dzięki za wyjaśnienie. Trochę się niepokoiłem o te zdjęcie.
Dobrze by było, gdyby tamta firma mailowo potwierdzała przyjęcie i zaakceptowanie zdjęcia.

dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Cze 10, 2007 16:46   

To już ostatni dzwonek, by zapisać się do Milan Club Polonia lub przedłużyć składkę członkowską na przyszły sezon. Zapisy, jak i składki członkowskie przyjmowane będą do północy, w piątek 15 czerwca. Decydującym kryterium będzie odnotowanie wpłaty składki członkowskiej na rachunku bankowym w podanym terminie. Wysokość składki nie ulega zmianie i wynosi 26 PLN (tak w przypadku nowych, jak i dotychczasowych członków). Sugerujemy dopełnienie wszelkich formalności najpóźniej w zbliżającą się środę.

Wszystkie osoby zainteresowane przystąpieniem do jedynego oficjalnego polskiego fan klubu Milanu powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy, pod którym zawarte są szczegółowe informacje odnośnie zapisów. Zarówno osoby przystępujące do Milan Club Polonia, jak i przedłużające członkostwo powinny dokonać wpłaty składki członkowskiej (26 PLN) na poniższy rachunek bankowy:

Kredyt Bank S.A. I Oddział w Krakowie
24 1500 1142 1211 4006 6715 0000
MCP, 45-222 Opole, ul. Chabrów 32/29

Każdy nowy członek otrzyma legitymację członkowską. Ponadto wszyscy członkowie z opłaconą składką na bieżący sezon będą mogli uczestniczyć w imprezach organizowanych przez Milan Club Polonia, w tym wyjazdach na mecze Milanu oraz zjazdach członków fan klubu.

Dondamajk 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 11, 2007 10:49   

dezali dzieki za odpowiedz... suma sumarum mlody ma pecha bedzie musial troche podrosnac... niech cwiczy hymny i przyspiewki przed telewizorem do tego czasu... ;-DDD

Pietrix 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 14, 2007 16:05   

Ja bym się zapisał ale mam dopiero 15lat :)

Za rok się zapiszę :P

Liber43 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 15, 2007 21:58   

Help!!!Wpłaciłem dzisiaj z samego rana 26 zł na konto Milan Club Polonia, ale nie wiem czy te pieniądze dojdą dzisiaj do 24:00...Dżizz nie odrzucajcie wpłaty, bo mam jej nawet dowód na określoną datę i godzinę :prayer: :prayer:

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Pią Cze 15, 2007 22:03   

Trzeba było doplacic 3 zł za elixir i byś nie miał stresu ;) kasa wtedy jest tego samego dnia ksiegowana.
Ja też czekałem do ostatniej chwili, ale Ty to juz całkiem przesadziłeś.
błagaj prezesa o litość :P

Agares 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 16, 2007 17:34   

Mam pytanko do osób będących w MCP.. Czy legitka z czarno-baiłym zdjęciem wygląda gorzej niż w kolorowych czy może byc bo nie wiem jakie mam wysłać, a na chwilą obecną dysponuję tylko czarno-białym.

Aha, jeszcze odnośnie rozmiaru musi to być zdjęcie legitymacyjne (37x52 mm), czy może być inne np. dypomowe (45x65 mm) lub paszportowe (40x50 mm)??
Z góry dzieki za odpowiedź.
Są bowiem w życiu tylko dwie ścieżki - jedna w górę, ku źródłom i szczytom, ku przyczynie i początkowi wszystkiego, i druga - w doliny, do ludzi. Być może jest to jedna i ta sama ścieżka. A więc nie szukaj wysoko tego, co tkwi w człowieku głęboko. Czymże bowiem są dzieje ludzkości, jak nie poszukiwaniem początku, który jest końcem i końca, który jest początkiem?

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 16, 2007 17:46   

Zdjęcie o ile się nie mylę i tak będzie czarno białe więc nie będzie problemu ;)

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Cze 16, 2007 17:58   

co do rozmiaru zdjecia to o ile sie nie myle i tak jest ono najpierw skanowane, a potem dostrajane do odpowiedniego rozmiaru. tak wiec wielkosc zdjecia w tym przypadku nie gra roli.

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Cze 16, 2007 21:36   

Agares napisał/a:
Czy legitka z czarno-baiłym zdjęciem wygląda gorzej niż w kolorowych czy może byc bo nie wiem jakie mam wysłać, a na chwilą obecną dysponuję tylko czarno-białym.

Według mnie czarno-białe zdjęcie zawsze wygląda lepiej :) Ja na przykład we wszystkich swoich dokumentach mam czarno-białe fotki. Kolorowe się nie umywają :)

kazelot 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 19, 2007 17:34   

wpłacilem kase na konto ale niedostalem zadnego potwierdzenia , i niewiem czy wszystko OK ?

FORZA MILAN :)

dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Cze 19, 2007 21:39   

Proszę o kontakt w takich kwestiach priv/mailem, a nie poprzez post na forum. Na podstawie samego nicka trudno cokolwiek ustalic

dez

dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Lip 17, 2007 19:35   

w zwiazku z pojawiajacymi sie zapytania od nowych czlonkow odnosnie terminu otrzymania legitymacji czlonkowskich informuje, iz jak co roku beda one wytwarzane w VIII lub IX. postaramy sie, by w miare mozliwosci trafily do zainteresowanych jeszcze przed Zjazdem

Odpowiedz do tematu