ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozpoczynamy zapisy do Milan Club Polonia
Autor Wiadomość
cichybob
Milanista

Wysłany: Czw Lis 02, 2006 01:09   

W takim razie pytanie na przyszlosc: W jaki sposob mozna sobie zasluzyc?? :/

Marcu 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2006 13:53   

Jako członek-załozyciel jest mi niezmiernie przykro za wszelkie utrudnienia, apeluje do wladz glownie do giorgio i dezaliego o pilnowanie takich spraw, nie dosc ze ludzie czekali na legitymacje po 3 miesiace to naszywek nie dostali, mam nadzieje ze wladze to nadrobia i dosla im je, wkoncu skladki oplacamy wszyscy!!! swoja droga ciekaw jestem innej sprawy: na zjezdzie zalozycielskim bylo na okolo 30-40 osob i numery mialy byc kolejno (oprocz licytowanej legitymacji nr 1) dla nas, a ja i kilka innych osob ma nagle numer 70!!!! ciekawe skad nagle wyprzedzilo nas 30 osob skoro nie zakladali MCP??!!! tez warto by to wkoncu wyjasnic!!!!!!!!

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Lis 05, 2006 14:41   

czlonku-zalozycielu najlepiej skieruj swoj apel do poczty polskiej! a z nr. 70 jestes gorszy niz z 40? po co szukac problemow w miejscach gdzie ich nie ma ??

pzdr.

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Nie Lis 05, 2006 14:46   

To w takim razie jak ktoś ma 253 numer to w ogóle nic nie znaczy? :D

dziany_acm 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2006 14:46   

ej kiedy zaczynaja sie nowe zapisy do Milan Club Polonia ? prosze o szybka odpowiedz .

pozdrawiam :brew:
Forza magico Milan!!

sawczen 
Milanista

Wysłany: Nie Lis 05, 2006 17:30   

zapewne pod koniec trwającego sezonu (nie rundy) ;) - ostatnio dezali wkleił informację o zapisach 10 maja br. :)
poczekasz :)

Marcu 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 07, 2006 16:47   

nie numer nie gra roli tylko, to byl kolejny argument ze trzeba lepiej pilnowac naszych wspolnych spraw i organizacji tego co zwiazane z naszym MCP po to zeby wszystko bylo lepsze, a co do poczty to ona napewno nie jest winna ze niektorzy nie dostali naszywek, wiec Mosci nie podskakuj :minigun:

Davido 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 24, 2006 14:16   

Siemanko. jestem nie zoriętowany w temacie, czy możecie mi powiedzieć kiedy będzie okazja do zapisania sie do MCP????

dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Gru 24, 2006 15:13   

http://acmilan.pl/mcp/

zapisy wzniowione zostana w okolicach maja

MADA_BYDGOSZCZ 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 29, 2006 23:27   Witam

Chce sie zapisac do Milan Club Polonia, niech mi ktos napisze na maila adamnawrocki15@wp.pl co mam zrobic....i kiedy istnieje najblizsza mozliwosc wyjazdu na mecz bo nie moge doczekac sie bo zobaczyc MILAN na zywo...FORZA MILAN!!!!!! dzieki z góry za pomoc :forzamilan: :devil:

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 30, 2006 10:34   

Mado z Bydgoszczy. Mogę ci jedynie pomóc poprzez propozycję przeczytania posta nad twoim gdzie wyraźnie jest napisane że zapisy zostaną wznowione w okolicach maja. W tym sezonie więc już na mecz niestety nie pojedziesz...

MADA_BYDGOSZCZ 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 30, 2006 16:20   łeeeee

a nie moge jechac bez członkostwa z wami?? bo mam zioma ktoryt kibicuje Juve (fuuj) i on nie jest jeszcze w fan clubie z Juve Poland a na mecz pojechal?? czemu w MCP tak nie mozna?? :diavolo: :partyman:

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 30, 2006 17:53   

MADA_BYDGOSZCZ, to poczekaj aż Juve awansuje do A i jak JPC zorganizuje wyjazd na mecz z Milanem to będziesz mógł się zabrać ;)
Poza tym kuba1899 poradził Ci poczytanie powyższych postów i nie musiałbyś zadawać tylu pytań. http://acmilan.pl/mcp/ kliknij tutaj i zwróć uwagę na ostatnie zdanie "...ukończone 16 lat". przeczytaj chociaż podstawowe informacje, a jak czegoś nie zrozumiesz napewno Ci pomożemy. Tylko nie zadawaj pytań w stylu co znaczy skrót MCP ;)
pozdro

MADA_BYDGOSZCZ 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 31, 2006 01:51   

no co za ziom. zal.

czado81 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 04, 2007 11:14   

Jeśli nie możesz się doczekać, zawsze możesz pojechać na własną rękę. Wraz z grupą przyjaciół byłem na meczu Milan-Livorno (30.04.2006 2:0). Bilety kupiliśmy na miejscu... w banku! (Banca Intesa w Como, gdzie nocowaliśmy). Wrażenia niezapomniane i satysfakcja, że wszystko zorganizowaliśmy sami :)
Pozdrawiam i życzę udanych wyjazdów!

rossoner1
Milanista

Wysłany: Śro Lut 07, 2007 13:08   

Zapisałem się do MCP w tamtym roku około wrzsesnia czyli zapaciłem składke
(wpisowe)czy mam opłacona składke regularnie co jaki okres należy wpłacac taka skladke :help: :help: :help: :help:

Kiepura 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 07, 2007 13:19   

:help:
w sumie to nie wiem jak mam Tobie odpisac :/
pozwol wiec, ze odpisze pytaniem na pytanie: za jaki okres oplaciles ostatnia skladke??

Ps. przeczytaj prosze pierwszego posta w tym temacie, dowiesz sie nieco wiecej o zapisach do MCP, AIMC, skladkach i terminach ich placenia...

.

dezali 
Administrator

Wysłany: Pon Kwi 09, 2007 14:38   

Rozpoczynamy zapisy członków do Milan Club Polonia na sezon 2007/08. Zapisy potrwają do połowy czerwca. W tym samym czasie przyjmowane będą składki na sezon 2007/08 od dotychczasowych członków. Wysokość składki członkowskiej nie ulega zmianie i wynosi 26 PLN. Członkiem MCP mogą zostać osoby mające w dniu 1 lipca br. ukończone 16 lat.

Wszystkie osoby zainteresowane przystąpieniem do Milan Club Polonia zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Jednocześnie prosimy o dokładne zapoznanie się z instrukcją zamieszczoną tuż pod formularzem. Znajdziecie tam szczegółowe informacje dotyczące wpłaty składki, a także kwestii związanych z wyrobieniem legitymacji członkowskiej.

Przypominamy, iż tylko członkowie MCP mający opłaconą składkę za bieżący sezon mogą uczestniczyć w imprezach organizowanych przez nasz fan klub, w tym zlotach oraz wyjazdach na mecze Milanu.

Wpłaty składek w wysokości 26 PLN należy dokonywać na poniższy rachunek bankowy:
Kredyt Bank S.A. I Oddział w Krakowie
24 1500 1142 1211 4006 6715 0000
MCP, 45-222 Opole, ul. Chabrów 32/29

Tytuł przelewu powinien mieć następującą formę:
- w przypadku nowych członków: „Imię i nazwisko, nr zgłoszeniowy XXX, składka członkowska na sezon 2007/08”, np. „Jan Nowak, nr zgłoszeniowy 4001, składka członkowska na sezon 2007/08”
- w przypadku dotychczasowych członków: „Imię i nazwisko, nr legitymacji członkowskiej XXX, składka członkowska na sezon 2007/08”, np. „Jan Nowak, nr legitymacji 001, składka członkowska na sezon 2007/08”.

Legitymacje dla nowych członków wysłane zostaną po zakończeniu zapisów, w okresie wakacyjnym, nie później jednak niż przed kolejnym zjazdem członków Stowarzyszenia. Każdy nowy członek otrzyma mailowe potwierdzenie przyjęcia w poczet członków Milan Club Polonia po odnotowaniu wpłaty składki członkowskiej na rachunku bankowym MCP.

Zarówno w przypadku dotychczasowych, jak i nowych członków nieprzekraczalnym terminem opłacenia składki członkowskiej jest 15 czerwca (decyduje data wpływu środków na rachunek MCP). Nie dokonanie wpłaty w tym terminie będzie równoznaczne z zawieszeniem w prawach członka MCP, bądź też – w przypadku zapisu do MCP – nie przyjęciem w poczet członków. Zdjęcia niezbędne do wyrobienia legitymacji członkowskiej winny zostać przesłane w terminie do 30 czerwca, na adres podany w formularzu zgłoszeniowym.

W razie jakichkolwiek wątpliwości/pytań odpowiedzi udzielane będą w tym miejscu.

Sonar 
Milanista

Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 17:15   

mam pytanie

mam legitymacje bez zdjecia. czy jak wysle komus moja legitymacje i do tego zdjecie to da rade zrobic ją tak zeby ona ze zdjeciem juz byla??

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Kwi 16, 2007 21:54   

troche tasmy klejacej i silnej woli, i obedzie sie bez wysylania jej poczta, powodzenia :ok: :D

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

dezali 
Administrator

Wysłany: Śro Kwi 18, 2007 21:07   

sonar, przykro mi, ale nie ma takiej mozliwosci. mozemy wyrobic ci nowa, jednak musialbys pokryc koszt jej produkcji + wysylki. w przypadku zainteresowania prosze o kontakt priv.

adern 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 02, 2007 23:02   

dezali napisał/a:
Członkiem MCP mogą zostać osoby mające w dniu 1 lipca br. ukończone 16 lat.

http://acmilan.pl/mcp/zapisy.php <- Tu tego nie ma, cos sie zmienilo w zwiazku z tym? Jesli nie to proponuje dodac, bo zapewne dostaniecie, o ile juz nie dostajecie dziesiatek zgloszen ludzi ponizej 16 lat. Sam chetnie bym skorzystal, jezeli zostalo to usuniete.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Maj 03, 2007 08:22   

Ale jest tutaj: http://acmilan.pl/mcp/

Warunkiem koniecznym przyjęcia w poczet członków MCP będzie wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłacenie wspomnianej powyżej kwoty. [...] Zapraszamy do rejestracji wszystkie osoby, które ukończyły 16 lat.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

dezali 
Administrator

Wysłany: Czw Maj 03, 2007 08:33   

tak, czy siak dokonamy stosownej aktualizacji, by nie bylo najmniejszych watpliwosci. dziekuje za zwrocenie uwagi.

adern 
Milanista

Wysłany: Czw Maj 03, 2007 17:03   

Veerapan napisał/a:
Ale jest tutaj: http://acmilan.pl/mcp/

Warunkiem koniecznym przyjęcia w poczet członków MCP będzie wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz wpłacenie wspomnianej powyżej kwoty. [...] Zapraszamy do rejestracji wszystkie osoby, które ukończyły 16 lat.

Fakt - mój błąd, sorry. Wyjazdy na mecze obowiazuja tylko pelnoletnie osoby?

Odpowiedz do tematu