ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Rozpoczynamy zapisy do Milan Club Polonia
Autor Wiadomość
dezali 
Administrator

Wysłany: Pon Lis 15, 2004 19:41   Rozpoczynamy zapisy do Milan Club Polonia

Rozpoczynamy zapisy do Milan Club Polonia. Trwa wciąż rejestracja stowarzyszenia MCP w Sądzie Rejonowym w Opolu, równolegle postaraliśmy się o komplet dokumentów niezbędnych do zarejestrowania w Associazione Italiana Milan Club. Dzięki wydatnej pomocy Fulvio cała operacja przebiegła szybko i sprawnie.

Winni jesteśmy Wam kilka słów tytułem wyjaśnienia. Nowe fan kluby rejestrowane są w AIMC od maja do sierpnia, w związku z czym jeszcze przez kilka miesięcy nie będziemy oficjalnym fan klubem Milanu w Polsce. Uczyniliśmy już jednak kilka ważnych kroków na drodze do naszego celu. Rozpoczęcie zapisów już teraz ma na celu przygotowania kompletnej dokumentacji rejestracyjnej już na przełomie grudnia i stycznia oraz przesłanie jej do Mediolanu. Sam fakt wysłania dokumentów ułatwi nam organizacje wyjazdów na wiosnę oraz uwiarygodni naszą organizację w oczach AIMC.

Rejestracja wiąże się z określonymi kosztami, mianowicie razem z kompletem dokumentów musimy przedstawić dowód wpłaty 200 EUR na konto AIMC. Nie kryliśmy nigdy, że naszym zamiarem będzie wprowadzenie składek członkowskich. Środki uzyskane w ten sposób posłużą nam do pokrycia wydatków związanych z rejestracją, a także dofinansowania imprez organizowanych przez MCP, jak choćby miało to już miejsce w sierpniu w Krakowie (wynajem sali w lokalu, wynajem boiska). Na odbytym w ubiegłym tygodniu spotkaniu zarządu MCP ustaliliśmy wysokość rocznej składki członkowskiej na 26 PLN. Pierwsza składka traktowana będzie jako kwota wpisowego, o wpłatę kolejnej, na następny sezon, poprosimy w maju.

Warunkiem koniecznym przyjęcia w poczet członków MCP będzie wypełnienie wszystkich wymaganych pól formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie oraz wpłacenie wspomnianej powyżej kwoty. Po spełnieniu obu warunków wysłana zostanie informacja zwrotna o przyjęciu w poczet MCP. Każdy nowy członek otrzyma indywidualnie numerowaną legitymację (w związku z tym prosimy o przesyłanie Waszych zdjęć legitymacyjnych – szczegóły po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego), której numer ustalany będzie według kolejności zgłoszeń, z tym jednak zastrzeżeniem, że pierwsze numery zarezerwowane zostały dla uczestników sierpniowego spotkania założycielskiego MCP. Legitymacja nr 1 zostanie zlicytowana na aukcji, uzyskane w ten sposób środki zasilą konto MCP. Zapraszamy do rejestracji wszystkie osoby, które ukończyły 16 lat.

Mynio 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 15, 2004 20:55   

Przepraszam z gory za glupote :oops: , ale moglibyscie podac jeszcze raz meila, na ktory nalezyc wysylac foto?

ap-la@o2.pl

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 15, 2004 23:09   

za glupote sie nie przeprasza albo jest albo nie :D

Susy 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 16, 2004 14:51   

Kiedy fanklub zostaje zarejestrowany w AIMC staje sie oficjalny, legalny itp.itd. A jakie jeszcze korzyści niesie to za sobą? :>

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 16, 2004 15:35   

Dume ze sie wkoncu udalo ... :D
A tak na powaznie to napewno ulatwienie w zdobywaniu biletow na mecze, a nie wyjazdy na chybil trafil :P

dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Lis 16, 2004 23:07   

przede wszystkim będzie to duże ułatwienie przy organizacji wyjazdów, w tym na najbardziej szlagierowe spotkania. będziemy mieli również możliwość nawiązania kontaktów z innymi fan klubami z wloch i swiata, bedac wiarygodnym partnerem w rozmowach. czlonkostwo w AIMC niesie ze soba rowniez szereg innym mozliwosci, ktorych pewnie sami do konca jeszcze nie znamy. z czasem zaczniemy swobodniej poruszac sie w tym temacie i poznamy kolejne mozliwosci.

jedna z nich jest mozliwosc zorganizowania spotkania z wybranym pilkarzem/przedstawicielem klubu. z oczywistych wzgledow, jesli milan nie przyjedzie akurat do polski, takie spotkanie bedzie musialo odbyc sie poza granicami naszego kraju, ale gra mimo wszystko jest warta swieczki. jest to jeszcze odlegla, ale jak najbardziej realna perspektywa.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lis 17, 2004 11:55   

Powiem tylko tyle ;) W KOŃCU!!
Od momentu jak "znalazłem" strone www.acmilan.pl w sieci chciałem się zarejestrować do Milan Club Polonia ;)

Pzdr,

Maniu3 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 17, 2004 15:32   MCP

zcesc, gdzie moge znalesc formularz do wypelnienia podajcie najlepeij linka i gzdie pzresylac fotke i gdzie wplacac pieniadze,z góry dziekuje za odpowiedzi

na www.acmilan.pl , formularza chyba nie sposob nie zauwazyc ;)

rossonero10 
Milanista

Wysłany: Śro Lis 17, 2004 15:49   

Tez sie bardzo ciesze ze w koncu nadszedl ten moment :brawo: ,podobnie jak Droc odkąd założyłem neta szukałem rejestracji do Milan Club Polonia :-D

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 20, 2004 20:06   

Wspaniała sprawa. Szkoda, że nie mam aktualnego zdjęcia paszportowego. :-( Zrobię sobie takowe dopiero, gdy będzie potrzebne do dyplomu magisterki. Mam nadzieję, że przed wakacjami się obronię. :-) I wówczas również dołączę do klubu.

dezali 
Administrator

Wysłany: Sob Lis 20, 2004 20:38   

obawiam sie, ze wowczas bedzie juzw pewnym sensie za pozno. zapisy trwac beda najprawdopodobniej do polowy/konca grudnia, po czym wypelnione zostana wszystkie dokumenty rejestracyjne i wraz z lista czlonkow MCP przeslane do AIMC. Na tej podstawie kazdy z czlonkow MCP zostanie zarejestrowany przez AIMC i otrzyma legitymacje wystawiona przez ta organizacje.

kolejne zapisy, na sezon 2006/07 przeprowadzimy dopiero na wiosne 2006 roku. W miedzyczasie bedzie mozna dolaczyc do MCP, jednak bez potwierdzenia czlonkostwa przez AIMC.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 25, 2004 17:33   

Nie wiem, czy przeszedłby mój pomysł. Pieniądze mógłbym wysłać przed terminem, natomiast zdjęcie później. Chodzi o to, że nie mam aktualnego zdjęcia legitymacyjnego, a bedę dopiero takowe robił sobie wiosną.

Susy 
Milanista

Wysłany: Czw Lis 25, 2004 18:16   

Hmmm A to jest taki duży problem? Przecież zrobienie i wywołanie takowego zdjęcia zajmuje łącznie kilka minut i nie kosztuje tak dużo.

Seba_1 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 07, 2004 07:30   

Mam problem.
Nie wiem pod jakim tytułem mam wysłać mailem moje zdjęcie. Proszę o pomoc

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Gru 07, 2004 08:43   

eee :shock: ?

pod jakim chcesz :shock: ?

kibic interu:)
Milanista

Wysłany: Nie Gru 12, 2004 16:40   

Panowie, mam problema, a raczej moj kuzyn ma. poszedl do banku i mu urzedniczka powiedziala, ze obok nazwy banku na druczku przelewu, musi byc nazwisko wlasciciela konta... co ma zrobic/ co wpisac?

[ Dodano: Nie Gru 12, 2004 20:48 ]
Czy moze mi ktos dzisiaj na to pytanie odpowiedziec? Kuzyn, fanatyk milanu, nie ma dostepu do kompa i prosil mnie zebym sie dowiedzial co ma wpisac na tym druczku. z gory dzieki za odp!

dezali 
Administrator

Wysłany: Pon Gru 13, 2004 14:38   

niech wpisze po prostu Milan Club Polonia. Gwarantuje, ze taki przelew dojdzie. Jesli bedzie potrzebowal wiecej informacji niech zglosi sie (badz to za twoim posrednictwem) do mnie za pomoca prywatnej wiadomosci/mailem

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 24, 2004 22:53   

Zdjęcie ma mieć 300 dpi, a jakie wymiary w cm?

dezali 
Administrator

Wysłany: Sob Gru 25, 2004 17:34   

wymiary nie sa wazne. wazna jest rozdzielczosc. z reszta juz sami sobie poradzimy

Pan_Prezes 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 28, 2004 11:25   

Czy ktos z szanownej Grupy Trzymajacej Wladze moglby scignac Kapiego :) bo juz ponad tydzien temu wyslalem kasiorke na MCP i jeszcze nie doczekalem sie odpowiedzi... No i nie wiem na czym stoje...

TomekW 
Administrator

Wysłany: Wto Gru 28, 2004 11:55   

Doszla kasa. Wczoraj wyslalem potwierdzenie. Sprawdz maila, na ktorego sie rejestrowales.

Pan_Prezes 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 28, 2004 12:14   

Jak kasa doszla to super, ale maila nie dostalem... Moze cos na onecie szwankuje i dojdzie z opoznieniem.

Zbyszek 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 04, 2005 16:14   

Witam.
Tez mam podobny pomysl - wyslalem kase i zdjecia, a nie mam potwierdzenia:] Maila podalem zbysiontko@o2.pl, watpie zeby to byla wina poczty, wiec nie wiem co sie dzieje :D
pozdro

tom_n 
Administrator

Wysłany: Wto Sty 04, 2005 16:32   

Zbyszek, kasa doszła wczoraj, nie bój nic ;) A potwierdzenia nie dostałeś, bo osoba za to odpowiedzialna jest chwilowo niedostępna ;) Dostaniesz je wkrótce ;)

Zbyszek 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 04, 2005 17:25   

Ok, uspokiles mnie, bo sie balem juz ze pomylilem konta;P dzieki
pozdro

Odpowiedz do tematu