ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mało Serie A - petycja do C+
Autor Wiadomość
kamillos 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 15, 2005 22:43   

Yari napisał/a:
To teraz prawdopodobnie wogóle nie zobaczymy serie A na canal + , ani na żadnym kanale pakietu cyfry :-( . polsat sport będfzie ( prawdopodobnie ) pokazywał mecze serie A ... .

Jakieś źródło? Bo ja nic o tym nie słyszałem. W reklamówkach na Polsacie Sport mówią, że na tym kanale zobaczysz mecze Bundesligi, ligi holenderskiej, Puchar Polski i ostatnio gdzieś przeczytałem, że będą pokazywane mecze Celticu Glasgow. Nie słyszałem nic o Serie A, a jeśli to prawda to będę baardzo zadowolony :-)
Pozro,

Yari 
Juventino

Wysłany: Sob Lip 16, 2005 09:19   

http://www.juvepoland.com...pic.php?t=10788

Proponuje przeczytać cały temat , są źródła oficjalne i nieoficjalne. Ja narazie czekam na odpowiedź mojego listu który wysłałem do canal+ z zapytaniem o całą te sprawe.

dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Lip 17, 2005 15:08   

cos mi podpowiada, ze serie a w przyszlym sezonie bedzie goscic zarowno na c+, jak i polsacie. pytanie tylko, ktora ze stacji bedzie dysponowala atrakcyjnym kaskiem. poki co trwa weekend, nikt z obu stacji nie da wiec odpowiedzi na to pytanie, ale zapewne obie redakcje przez te dwa dni zostaly zalana zapytaniami o prawa do serie a. jutro, mam nadzieje, powinien byc jakis odzew.

calo to zamieszczanie pokazalo, ze wcale ta serie a nie jest ani nudna, ani nieogladana przez wiekszosc abo.

EDIT:

wyglada na to, ze polsat zagospodarowal prawa do pokazywania spotkan 'u siebie' kilku klubow (4?), do ktorych c+ i tak w zeszlym sezonie nie mial praw. w tym mialoby byc m.in. lazio. nie wiem, czy przypominacie sobie sytuacje, gdy juve gralo wyjazd z fiora w sobotni wieczor zdaje sie, mecz zakonczyl sie remisem 3:3, jednak c+ pokazal jesli dobrze pamietam mecz bolonii z interem z poslizgiem. bylo to wlasnie spowodowane brakiem praw do pokazywania domowych spotkan violi.

na oficjalne potwierdzenie tych moich domyslow przyjdzie nam jeszcze pewnie poczekac

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 12:00   

Prawdą jest że komentatorzy C+ sa lepsi od Borka z Kołtoniem. Poza tym słyszałem że Borek to interowiec, ale to akurat jest mniej istotne. Faktem jest że nie możemy być pewni że Polsat zaangażuje się mocniej niż do tej pory C+. Wezmy na przykład zeszłoroczną edycję LM. Ile razy Polsat i (*&#$%)TVP puszczały ten sam mecz? a było wiele innych spotkań w tym samym czasie. Boje się że mogą powtórzyć ten numer z ligą włoską. Z drugiej zaś strony jak przypominam sobie zeszły sezon (również wykupiłem w kablówce C+ jedynie w celu oglądania serie a) i te ciągłe puszczanie ligi francuskiej lub hiszpańskiej zamiast włoskiej, to zastanawiałem się poważnie nad rozwiązaniem umowy... zresztą w kablówce nie ma c+ sport2 wiec ominęło mnie jeszcze wiecej spotkań. Jedna byłaby dobra wiadomość. Jako że Polsat jest znacznie tańszą platformą cyfrową, to niewątpliwie byśmy na tym zyskali finansowo.

fifel 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 12:09   C+

canął+jets dobrym kanałem,a polsat sport za to pokazuje lige holebderską a c+nie niem żadnych dekoderów jeżdż do rodziny na mecz milanu lub widzewa posdro dla wszystkich milanistów

Jezeli nie poprawisz tego posta i nie zaczniesz pisac polszczyzna to sie wkrotce pozegnamy
Admin

Dedal 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 17:38   

kuba1899 napisał/a:
Z drugiej zaś strony jak przypominam sobie zeszły sezon (również wykupiłem w kablówce C+ jedynie w celu oglądania serie a) i te ciągłe puszczanie ligi francuskiej lub hiszpańskiej zamiast włoskiej, to zastanawiałem się poważnie nad rozwiązaniem umowy... zresztą w kablówce nie ma c+ sport2 wiec ominęło mnie jeszcze wiecej spotkań.

Ja takze wieksza uwage skupiam na Serie A ( z wiadomych wzgledow hehe). I musze przyznac, ze te coraz czestsze transmisje na canal+sport meczow ligi francuskiej i hiszpanskiej, byly juz nie do zniesienia. Tym bardziej, ze opuszczano wazne mecze Serie A, kosztem mniej istotnych w Primiera Division. Co do canal+ sport2, to staralem sie czegos wiecej dowiedziec w tej sprawie. Zdziwil mnie fakt, ze mimo miesiecznej oplaty za abonament, nie jest mi dane swobodnie korzystac z tego kanalu. A wlasnie tam byly "spychane" mecze Milanu i innych zespolow z Serie A. Okazalo sie, ze trwaja rozmowy nad wlaczeniem tego kanalu do pakietu, ktory obejmuje dekoder C+ z kilkoma podstawowymi programami (wiadomo, ze temat nie istnieje w kontekscie emisji pakietu programowego przez platforme Cyfry+, tam c+ sport2 jest dostepny). Nie wiem jak bardzo zaawansowane sa rozmowy i czy do momentu inauguracji nowego sezonu pilkarskiego ta sprawa znajdzie szczesliwe zakonczenie.

Ronin
Laziale

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 21:57   

Komunikat Administratora forum Canal+:

Przez najbliższe dwa lata polscy kibice będą nadal oglądać ligę włoską w CANAL+. Stacja podpisała nowy kontrakt, dający prawo do pokazywania większości meczów Serie A, w tym wszystkich najważniejszych :? spotkań w sezonach 2005-2006 i 2006-2007.

"Zdecydowaliśmy się na pakiet, który gwarantuje widzom, że obejrzą w CANAL+, tak jak dotychczas, wszystkie ważne mecze ligi włoskiej. Pakiet obejmuje spotkania 15 spośród 20 zespołów Serie A, w tym czołowych drużyn - mówi Jacek Okieńczyc, dyrektor ds. sportu CANAL+. Planujemy dwie transmisje tygodniowo. :brawo: Już dziś zapraszam na relacje z San Siro w Mediolanie, Stadio Olimpico w Rzymie, Stadio Delle Alpi w Turynie i pozostałych ważnych włoskich boisk". Wszystkie mecze, do których prawa kupił CANAL+, będzie można zobaczyć wyłącznie na antenie tej stacji.
Oprócz Serie A CANAL+ uzyskał też prawo do transmitowania meczów o Superpuchar Włoch. W tym sezonie spotkanie zostanie rozegrane 20 sierpnia, Juventus Turyn zmierzy się z Interem Mediolan.
Większość meczów prezentowanych będzie w CANAL+ SPORT. Bramki z Serie A będzie można zobaczyć również w niedzielnych wydaniach SPORT+. Kontynuowany będzie też magazyn Serie A, w całości poświęcony lidze włoskiej.

[ Dodano: Wto Lip 19, 2005 23:10 ]
Pieknie. Canal+ olal Lazio :? :evil: :-| :doh: :-( :-( :-( Lecce, Cagliari, Torino i Genoę. Meczow tych zespolow na wlasnym stadionie nie obejrzymy w tym sezonie w Canal+. Nie obejrzymy nawet Derby Rzymu. J**** C+. :-( :-( :-( :-( :-(

==========================
Późno zauważone ale interwencja jest.
Moderator

Moldar
Interista

Wysłany: Pią Lip 29, 2005 09:13   

za to polsat sport ma prawa do transmisji tych właśnie drużyn :P Lazio Rzym, Lecce, Cagliari, Torino i Genui, troche słabo, no ale cóż, nie ma co narzekać, ważne że mamy Serie A ;) Zresztą mecze lecą też na RAI sport i na Canale 5, a że oba kanały są na cyfrowym polsace, można być tylko zadowolonym

pionka 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 29, 2005 09:56   

Mecze Serie A na RAI Sport i Canale 5? A od kiedy to? :shock:

Bart 
Interista

Wysłany: Pią Lip 29, 2005 16:36   

Trzeba jeszcze dodać, że w pierwszej kolejce Serie A Polsat nie planuje żadnego meczu na żywo. Zamiast tego w niedzielę o 15.00 mecz Zurawia i jego kolegów, którzy nieźle mieszają w Champions League. Mecz Serie A- retransmisja o 19.40. Mam nadzieję, że to tylko wstęony plan i się zmieni :roll:

hojnor 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 19, 2007 20:24   

Musimy znowu wznowić akcję bo za mało pokazują naszych meczów,w niedzielę
wybrali spotkanie Fiorentina-Empoli w dodatku bez udziału publiczności o godz 15
a przecież gramy o 20.30 czyli pora idealna do transmisji i nasze spotkanie jest dużo
atrakcyjniejsze w dodatku każdy chciałby zobaczyć Ronaldo.Wiem że już kilka
osób wysłała maila do canal+ jeżeli jeszcze kilku zrobi to samo to może zmienią
swoją decyzję.

Sonar 
Milanista

Wysłany: Pon Lut 19, 2007 20:28   

no wlasnie tez mialem nadzieje ze pokaza mecz z sampdoria. tym bardziej ze jest o 20:30. Ale coz, teraz beda nas ciagle katowali Palermo i innymi dennymi meczami przy pustych trybunach [']

dezali 
Administrator

Wysłany: Pon Lut 19, 2007 20:47   

zwazywszy na ilosc transmisji w pierwszej czesci sezonu c+ ma mo mocny argument w rekawie: dawno nie bylo sezonu, w ktorym milan pokazywany byl tak czesto. a ze w kilku ostatnich kolejkach rzadziej...

przyjda ciekawsze mecze milanu to i transmisje sie zaczna. poczawszy od samp.

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Lut 19, 2007 21:29   

jak wyzej...tylko szoda, ze pokazuja Milan tak czesto akurat w momencie tak slabej formy ;)

Dedal 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 20, 2007 01:32   

Sonar napisał/a:
Ale coz, teraz beda nas ciagle katowali Palermo

Na to wyglada. Z tego co zapowiadali, to beda transmitowac dwa kolejne mecze, z udzialem sycylijskiej druzyny. Najpierw ten z Atalanta (25.2), a pozniej juz spotkanie z Milanem (28.2). Za to, poltora tygodnia pozniej - derby (11.3) :king:

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 20, 2007 17:35   

petycja w tym momencie nie ma za bardzo sensu, chociaż szkoda meczu z Sampdorią to "na zgode" mamy w środę mecz z Palermo i w sobotę z Chievo \o/

Odpowiedz do tematu