ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pamiątki, gadżety...
Autor Wiadomość
dark_rose
Milanista

Wysłany: Pon Maj 10, 2004 21:58   

Zamówiłem koszulkę od Kapi : )))))))))

pionka 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 10, 2004 22:47   

Diavolo napisał/a:
A teraz mam tez problem bo usilnie poszukuje kufla do piwka z logo Milanu no ale narazie niestety jeszcze niezdobyłem takiego :( .

No to chyba już nie masz problemu bo na allegro pojawiły sie dwie aukcje z kuflami :)
http://allegro.pl/show_item.php?item=25113726
http://allegro.pl/show_item.php?item=25150884

rossonero 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 11, 2004 07:51   

Dzisiaj w PN jest plakat Milanu. Wprawdzie tylko na A3 i na dodatek z zeszłego sezonu, ale zawsze coś.
A przy okazji można się przekonać, jak duży zasięg ramion ma Dida. Zwróćcie uwagę, dokąd sięga jego lewa ręka.

beneras 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 11, 2004 11:32   

czyzby nasze glosowanie cos dalo ?!?!?!
chociaz z 2 strony to mial byc plakat 4-czesciowy z kaka :P ale nie jest zle... :wink:

Diavolo 
Milanista

Wysłany: Wto Maj 11, 2004 16:05   

Dzięki pionka nareszcie będe miał to czego tak usilnie poszukuje przez długi czas :) .

dark_rose
Milanista

Wysłany: Czw Maj 13, 2004 10:18   

Listonosz przyniósł właśnie koszulkę Milanu : ))))))))))
Ale mi się paszcza cieszy : DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Maj 14, 2004 12:36   

:)
Ja nie mam za dużo, koszulke z numerem i nazwiskiem Nesty z tego sezonu, szalik FORZA MILAN kupiony pare ładnych lat temu we Włoszech, koszulke "bazarkową" kupioną we włoszech z nazwiskiem Savicevic'a (kto go jeszcze pamięta) i najcenniejszą koszulke wyjazdową (białą) na 100 lecie klubu:p Co ciekawe tą koszulke na 100 lecie klubu kupiłem aż w USA :P

inv 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 20, 2004 13:44   gadzety milanu

Witam,

napiszcie jakie posiadacie gadzety milanu, moze by tak wklejac tu zdjecia bezposrednio, ew. podajcie jakies linki

ja ostatnio kupilem sobie kubek
http://img.allegro.pl/pho...320466/32046645
:)

w sumie kolorystycznie bardziej do Juve pasuje, ale i tak mi sie podoba :)
It's understood

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Paź 20, 2004 16:12   

Ja sobie kufel kupiłem litrowy na allegro ;p który mam zamiar dziś użyć.

Poza tym mam 2 koszulki (czerwono-czarną z zeszlego sezonu i białą z sezonu 98/99 - niby wersja na 100-lecie) i szalik :)

pzdr,

PS.
Zapomniałem dodać ze mam jeszcze "smycz" do kluczy od teściów ;P którą przywieźli mi z ... Turynu :) Smyczy tej używam do identyfikatora firmowego ;) więc mam ją cały czas przy sobie :>

hojnor 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 01, 2005 17:45   

Ja mam na zbycie czasopismo forza milan nr 3 z 1999 roku jeżeli jest ktoś zainteresowany to chętnie wymienie na coś innego lub sprzedam.Jak co to przysyłajcie na priv propozycje

Dragon 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 16, 2005 17:47   

Witam wszystkich użytkowników forum! Mam pytanie: czy istnieją jakieś wlepki naszego kochanego ACM?

Pod
Milanista

Wysłany: Sob Lut 19, 2005 23:02   

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=42166901

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=42166904

bierhoff 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 20, 2005 17:06   

Witam chcialbym sobie kupic bluze z logo MCP i koszulke Czy ktos moze mi cos wiecej powiedziec na ten temat tzn. jakie sa wymiary rozmiaru XL ( szerokosc i dlugosc ) i koszulki bialej z logo MCP o rozmiarze XL i XXL

Seba_1 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 20, 2005 17:25   

Moim zdanie roar XL to XL a XXL to XXL i nie ma co tłumaczyć :P A jeśli się takich rzeczy nie wie to się nie zamawia :D .
P.S. A ja zgdżetów mam kilka rzezcz: szalik, katalog, kilka numerów FORZA MILAN, Brelok, Piłkę, Zdjęcie skłądu z autografami piłkarzy (:o) itd.

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Śro Kwi 20, 2005 21:31   

w sprawie rozmiarow/wymiarow piszcie na adres sklep@acmilan.pl

kwestia dni jest zwiekszenie sie rozmiarowki naszych bluz z haftem od malutkiej eSki do najwiekszej XXL

w sprawie zamowien prosze pisac na adres sklep@acmilan.pl

Mości 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Kwi 20, 2005 23:16   

bluza jest ok,ale czy jest opcja aby byla cala czarna(ale z logo oczywiscie) i w tych wiekszych rozmiarach???i chetnie tez widzialbym na sobie czarna koszulke...:P
w sklepie sa wystawione tylko w kolorach jasnych....

Aladino Gilardino /o\
Pato \o/

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 29, 2005 18:17   

na razie nie mamy w planach czarnych bluz.

czarne koszulki moga sie za to pojawic, sprawa do przedyskutowania.

wracajac do naszych bluz MCP, sa juz dostepne w rozmiarach S, L, M, XL, XXL.

Seba_1 napisał/a:
Moim zdanie roar XL to XL a XXL to XXL i nie ma co tłumaczyć :P A jeśli się takich rzeczy nie wie to się nie zamawia :D.

to, co przeczytac mozna powyzej, skwitowac nalezy krotko: brednia.
dlaczego? poniewaz im wiecej producentow odziezy, tym wiecej problemow z rozmiarami.
Small, Medium, Large, eXtra Large... to niestety pojecia wzgledne.

u jednego pasuje XL, u innego L, a inny na koszulce XXL wszyl sobie metke M.
dlatego kupujac cos na odleglosc nie ma sie co tym sugerowac. trzeba sobie troche pomierzyc, zeby nie odsylac towaru z prosba o wymiane na wiekszy/mniejszy.
dlatego tez podaje dokladne wymiary naszych bluz:

S: 48/64 M: 52/66 L: 56/70 XL: 60/76 XXL: 65/80

pierwszy wymiar to szerokosc w klatce, czyli pol obwodu, odległość od pachy do pachy.
drugi to dlugosc, czyli calkowita odleglosc od poczatku do konca bluzy.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 29, 2005 19:13   

A ja bym chciał się zapytać o to, czy ktoś słyszał coś na temat chust związanych z naszym klubem? Czy jest coś takiego? Jeśli tak, to gdzie można dostać? Chodzi mi o zwykłe chusty, które można sobie zawiązać na włosach. Z góry dzięki za odpowiedź.

Majkel 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 29, 2005 22:14   

Moją pierwszą koszulkę Milanu (bez nazwiska) mama oddała jakiemuś szczeniakowi znajomej jak z niej wyrosłem. Myślałem, że się powieszę. No ale to już było kilka dobrych lat temu. Mam nadzieję,ze chłopak wyrasta chociaż na porządnego kibica Milaniku. Obecnie mam jeszcze dwie bazarkowe koszulki Bierhoffa (jak został królem strzelców) i Shevy (tą taką śmieszną w cienkie pasy) oraz ukochaną oryginalną koszulkę z przed 2 albo 3 sezonów. Ponadto mam kubek, szalik i baseball-ówkę :) . Póki co zbieram się, żeby wydać kolejne parę stów na nową koszulkę, ale może zaczekam, aż się nowy sezon zacznie... Aha no i mam jeszcze oryginalną reprezentacji włoch (Pirlo - 21 :) )
lì a casa il cuore sentirà!

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pon Maj 30, 2005 07:13   

Paweł z Torunia-niedawno na allegro byla chusta FOSSA DEI LEONI z sezonu 76/77. Stara straszliwie-ale w stanie kapitalnym. Obecnie znajduje się ta chusta w Bytomiu :) . Cena za jaką poszla do malych nie należała, ale w przypadku Milanu pieniądze nie są rzeczą najważniejszą...

chef 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 30, 2005 20:07   

Veerapan napisał/a:
Wszystko co posiadam to niestety tylko jedna koszulka z numerrem 3 czyli oczywiście z nazwiskiem Maldini z tyłu, ale kupiłem ją jescze jako dzieciak czyli teraz ma ona tylko wartość sentymentalną, bo założyć już jej niedam rady :D

Mam podobna sytuacje. Jeszcze jak bylem malym chlopcem, to na wczasach nad morzem tata kupil mi koszulke Maldiniego z bazaru jakies 10 lat temu. Nie wiedzialem kto to jest ten Maldini wtedy :twisted: Tata mial nosa :wink: Oprocz tego mam strasznie stary i zniszczony szalik Milanu. W najblizszym czasie zamierzam zakupic nowy szalik ( http://www.allegro.pl/show_item.php?item=52557054 ) i koszulke, jednak poczekam juz na nowa, na sezon 2005/2006.

cannibal-chris 
Milanista

Wysłany: Pon Maj 30, 2005 20:44   

Ja posiadam 5 koszulek ACM. Pierwsza nabylem w 1996 roku na bazarze (model z sez. 94/95, z nr 10). Pamietam, ze po tym zakupie ciotka postanowila sprowadzic takie do sklepu, ktory prowadzila. Koszulki okazaly sie wtedy hitem sezonu w mojej miescinie! Pozostale koszulki jakie posiadam, pochodza z sezonow: 90/91 (org.?), 93/94 (org., ale jeszcze z Motta, nie z Oplem), oraz dwie z 03/04 (org. biala i tradycyjna z moim nazwiskiem). Mam jeszcze koszulke treningowa(?) Milanu z sez. 96/97 - grali w takich na turnieju Opel Masters w Monachium z PSG i Bayernem.
Tej z ostatniego sez. nie kupowalem, bo na moj gust nie podoba mie sie ten model. Mam nadzieje, ze w przyszlym sezonie cos zmienia.
Od jakiegos czasu kolekcjonuje jeszcze gazety z poczatku lat 90'. Sporo sie wtedy pisalo o Milanie.

pepe 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Pią Cze 17, 2005 22:29   

Tak przeglądam ten topic i jeszcze półtora roku temu z moją kolekcją slabo było... Tymczasem... :)

Obecnie posiadam 28 szali Milanu ( w tym także szarfy, których jest 3 sztuki). Byłoby pewnie z 2-3 razy więcej gdyby nie moje kryteria kolekcjonowania. A są one następujące: szale zbieram TYLKO I WYŁĄCZNIE TKANE (czyli jednostronne). Nie dotyczy to jednak szali typowo kibicowskich (FdL, BRN, CT, ARN, TORCIDA, MCP :) ), które są najczęściej dwustronne-i to z każdej strony inny wzór. Generalnie już jakiś czas temu odszedłem od zbierania szali stricte piłkarskich (FORZA MILAN itp.), jednakże jak się trafi ładny wzór-wtedy kupuję :) .
Oprócz tego w mojej kolekcji są 3 flagi-nie jakieś badziewia-tylko same stare z poczatku lat 90-tych.
Mam także chustę BRN-o czym wspomnialem kilka postów wcześniej.
Z proporców mam 5 sztuk, gdyż nie przepadam za proporczykami :?
Jestem także szczęśliwym posiadaczem bluzy Milanu z reklamą KAPPA oraz MEDIOLANUM, a także innej bluzy-tyle że rozpinanej LOTTO i MOTTA :) .
Poza tym mam w swej kolekcji cały dres-bluza i spodnie-MEDIOLANUM-KAPPA.
Oprócz tego mam 2 fajne zdjęcia z finału Ligi Mistrzów z 2003 roku-Shevy oraz Kaki-z tym, że to Shevy jest kapitalne-gdy Ukrainiec biegnie z podniesioną do góry flagą Ukraińską z napisanym jego nazwiskiem...
Posiadam także 3 pocztówki z wizerunkiem naszej maskotki :) w wersji rysunkowej. Ze spraw związanych z maskotką-posiadam także ją samą-na allegro jest nawet wciąż do kupienia.
Mam także zestaw naklejek Milanu oraz naszywki-herb Milanu oraz herb BRN.
Z unikatowych rzeczy mam wpinkę Milanu na 100 lecie klubu, a także zwykłą wpinkę herb klubu.
Kolejną sprawą jest niepowtarzalne zdjęcie Milanistów po zdobyciu Pucharu Mistrzów w 1989 roku. Zdjęcie to zostało umieszczone na karcie telefonicznej :) .
Ze spraw typowo kibicowskich-mam około 100 zdjęć kibiców Milanu z różnych meczów-sa to ujęcia przedstawiające tylko i wyłącznie super choreografie oraz ujęcia z wyjazdów kibiców Milanu. Kolekcja ta powstała w ciągu 7 lat wymiany zdjęć kibicowskich z fotografami z całej Europy.
Z rzeczy do noszenia na sobie :) posiadam także czapkę FDL (zimową) oraz koszulkę polo-czarną ADIDASA z herbem Milanu.
A na sam koniec zostawiam rarytas-mam 13 (pechowa liczba:) ) koszulek Milanu począwszy od roku rozpoczynającego falę triumfów czyli 1989. Wszystkie oryginalne, z metkami, a nie bazarowe tandety :) .
Lada dzień moja kolekcja powiększy się o produkty ze sklepu MCP-gdyż bluza z haftem, herb naszego fan-clubu oraz koszulki powinny być podstawą kolekcji każdego szanującego się fana Milanu z Polski.

Gdyby mi ktoś zazdrościł od razu piszę, że jestem takim czlowiekiem, który woli kupić pamiątki Milanu, aniżeli iść na piwo z kumplami. Dlatego też sprawa wygląda jak wygląda. Inni chodzą pić, bawić się, do kina itp-a ja wolę mieć satysfakcję ze swej kolekcji...

Jeśli ktoś posiada-jestem zainteresowany kupnem wycinków zdjęć z gazet piłkarzy Milanu. Zwłaszcza starszych ujęć-ale nowsze też mogą być. W razie czego piszcie PRIV.

Pozdrawiam wszystkich Milanistów

bierhoff 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 18, 2005 17:21   

Kolekcjonowanie swoja droga a kibicowanie swoja Takie jest moje zdanie Ja mam jedynie szal ktorego nie oddalbym za twoje 28

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Cze 18, 2005 18:28   

ja swoj pierwsza koszulke milanu dostalem.. no wlasnie, nie bardzo pamietam kiedy :) . wiem, ze bylo to jeszcze lotto a sponsorem byl juz opel. przywiozla mi ją mama z samego mediolanu, w komplecie byly jeszcze getry - mam je do dzis (!) i spodenki - gdzies zapodzialem, a sama koszulke ktos z mojej rodziny oddal jakiemus dzieciakowi :( . oczywiscie milanowi kibicowalem na dlugo wczesniej, nim dostalem ten stroj, nawet nie pamietam jak to sie zaczelo ;) . do tego, z perspektywy czasu smieszny jest fakt, ze pierwszym strojem pilkarskim jaki dostalem (oczywiscie tez od mamy i tez z mediolanu) byl stroj... juventusu :lol2: . bardzo szybko wyprostowalem sprawe (zawsze bylem bystry :P ) i rok pozniej (mama jezdzila do mediolanu co rok) moglem sie juz cieszyc z wyzej wymienionego czarno-czerwonego zestawu :] . z innych gadzetow (wszystkie przywiezionie z mediolanu :) )mam jeszcze polówke milanu z wyszywanym herbem i znaczkiem lotto, czarna z czerwonymi elementami i wielkim napisem MILAN na plecach ;) , dwa breloczki, kubek i portfel. no i oczywiscie szal, z ktorego jestem bardzo dumny (jednostronny z wielkim bialym napisem na czerwono-czarnym tle: FORZA MILAN i herbami na obu koncach) ktory woze pod tylna szyba w samochodzie, zeby wszyscy wiedzieli z kim maja do czynienia ;) ,a jak patrze w tylne lusterko to widze jak odbija sie on na szybie :) . no i na koniec: koszulka z zeszlego sezonu (2003/04), domowa: czarno-czerwona, w ktorej dumnie biegam niczym Rino Gattuso za kazdym razem jak gram ze znajomymi w pilke ;) . w przyszlym sezonie chce sobie kupic jeszcze stroj wyjazdowy.

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

Odpowiedz do tematu