ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Clarence Seedorf
Autor Wiadomość
carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Cze 24, 2014 15:22   

Kzr napisał/a:
Klub ma prawo odsunąć go od pracy z zespołem jeśli nie jest z niego zadowolony, a sądzenie się o takie rzeczy to objaw braku profesjonalizmu. Tak jak to zasugerował TomekW takie zachowanie to defekowanie do własnego gniazda. Jaki klub będzie chciał zatrudnić kogoś kto robi taki dym o sprawy w piłkarskim świecie powszechne?
A kto powiedział, że Seed ma zamiar sądzić się o zwolnienie? Może ma coś, nad czym sąd mógłby się pochylić? Wcześniej to klub miał szukać haka, który pozwoliłby nie płacić kasy i rozwiązać kontrakt z winy trenera. Cała szarpanina świadczy o tym, że za kulisami było grubo.

STARY TIROWIEC napisał/a:
Jak TomekW zauważył takim zachowaniem zamyka sobie drogę do dalszej trenerki.
Nie za bardzo mogę się zgodzić, bo brakuje mi tam jednego słowa - poważnej. Do poważnej trenerki. Ale trzeba być szczerym i zauważyć, że on jest równie daleko od poważnej trenerki, bo jakieś Zwolle może sobie prowadzić, jak my od znalezienia poważnego i uznanego kandydata na trenera.

kamilus napisał/a:
Pazzini jest kolejnym, który określa relacje Seedorfa z innymi jako "trudne" (swoją drogą ładny eufemizm -_-) - a po 'Il Pazzo' bym się raczej nie spodziewał kłamstw w publicznych wypowiedziach...
Gdzie i kiedy to powiedział, bo na głównej nic takiego nie ma, chociaż wywiad z nim wisi i cieszy oko.

kamilus 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 24, 2014 15:35   

@Carlos

Pierwsze zdanie 4. akapitu: "były problemy w relacjach z niektórymi osobami".

gorylmagila 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 24, 2014 16:01   

Przez te spory to najbardziej traci ... klub. Prawda jest taka, że SB jest sam sobie winien. SB nie jest małym chłopczykiem i nie musi zawsze dostać swojej ukochanej zabawki. Odnosi się to również to spełniania kaprysów. Jeśli powiedziało się A (zatrudnienie Seedorfa) to trzeba powiedzieć B. (zwolnienie Seedorfa) Niestety gorzej jest już z wykonaniem punktu B. Jakieś zakulisowe gry, które jak już wcześniej pisałem nie przynoszą nikomu chwały. Zresztą błąd już został popełniony o wiele wcześniej dając Holendrowi taki kontrakt i tak skonstruowany. Jeśli Seeda tak traktują to on odpowiada pięknym za nadobne. Przecież nie będzie zachowywał się jak potulny baranek. Ci go będą kopali a on będzie krzyczał ,,mocniej, mocniej kocham was za to" ... Nie wierzę, że ta historia będzie rzutowała na przyszłą karierę trenerską Holendra. (o ile w ogóle będzie miał zamiar dalej uczyć się fachu trenerskiego) A te wszystkie brednie o tym, że nie dogadywał się itp. Takie wypowiedzi śmieszą mnie. Jestem trenerem, mam swoją wizję i będę ją realizował. Piłkarz ma trenować a nie płakać, że nie gra w pierwszym składzie lub że treningi są za ciężkie. Co do Tassottiego to wiadomo było, że jest tylko na jakiś czas asystentem. Seedorf dostał go jakby z przydziału. Nie był uwzględniany w długofalowych planach Holendra. Mało mnie interesuje, że był ,,żelaznym" asystentem pozostałych trenerów. :chmura:

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 24, 2014 16:48   

Seedorf przychodził do pewnego środowiska, w którym były określone osoby. Mógł mieć swoją wizję, tylko że należało uwzględnić tą całą otoczkę. gorylmagila jeśli człowiek w ciągu pół roku pracy potrafił zrazić do siebie połowę osób to jednak jest tu coś nie tak. Pomyśl co by było w tym sezonie gdyby ta tendencja utrzymywał się dalej. W takiej sytuacji lepiej pozbyć się takiej czarnej (kłótliwej) owcy.

Seydlitz 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 24, 2014 17:49   

Nie wiem jak wygląda to z prawnego punktu widzenia, ale Seedorf jest w dalszym ciągu pracownikiem Milanu i można by mu było zlecić jakiekolwiek czynności.

Na pewno nie tak, że można mu zlecić "jakiekolwiek" czynności. Podpisał umowę o pracę, zobowiązując się do wykonywania obowiązków trenera, nie woźnego. W swoim czasie bodajże w Hiszpanii piłkarz pozwał klub, który odsunął go od zespołu i uniemożliwiał mu wykonywanie pracowniczych obowiązków.

gorylmagila 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 24, 2014 19:02   

STARY TIROWIEC, skoro wiedzieli, że z Seedorfem mogą być problemy to dlaczego go zatrudniali ? Liczyli na cudowną wewnętrzną przemianę ?

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 24, 2014 19:09   

Pisałem już o tym wcześniej, że w tej kwestii to Milan ponosi odpowiedzialność. Natomiast skoro Seedorf jednak "broił" to dobrze, że jednak z opóźnieniem wycofano się z błędnej decyzji.

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 24, 2014 19:10   

jeśli człowiek w ciągu pół roku pracy potrafił zrazić do siebie połowę osób to jednak jest tu coś nie tak

pewnie tak,ale z drugiej strony patrząc to ten sam człowiek z tymi osobami odniósł jakiś tam sukces,bo przecież wyniki za Seedorfem stoją jak nic.
nie chce się tutaj za bardzo angażować w dyskusje z jednego powodu-nie znamy prawdy i jak było.dla mnie odpowiedzią w obronie trenera są jego osiągniecia.mistrzostwa,pucharu itp. nie zdobył,ale za jego krótkiej kadencji było widać różnice i to chyba każdy przyzna.a skoro dostał stanowisko trenera to i chyba też coś do powiedzenia miał prawo mieć-w końcu to on jest chyba odpowiedzialny za drużynę :hmm:
teraz zrobił się tylko smród,ale moim zdaniem zaczął go sam klub,bo nawet jeśli chcieli pozbyć się Holendra,to mogli to załatwić "po swojemu" i jakoś dogadać się polubownie.i tak jak carlos wspomniał wyżej klub może i miał haczyk na Seeda a teraz może się okazać że jest na odwrót....

rangiz 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 24, 2014 19:29   

gorylmagila napisał/a:
skoro wiedzieli, że z Seedorfem mogą być problemy to dlaczego go zatrudniali ? Liczyli na cudowną wewnętrzną przemianę ?

Jak to dlaczego :) kaprys starego dziadka B. i nikt nie miał nic do powiedzenia. Skoro z dnia na dzień kursem przez internet można zrobić z piłkarza trenera, bo ma się takie widzimisię, to także z dnia na dzień można dorobić wokół niego negatywną otoczkę i się go pozbyć. Co to za problem? :lol2:
Za tych władz nigdy już nie będzie normalnie, magików Mercato w wieku 70+ można wsadzić głęboko w jakieś archiwa, a lansowanie córeczki pana od imprez skończyło się kompromitacją z wciśnięciem jakiegoś syfu zamiast herbu na koszulki wyjazdowe, jeszcze lepiej.
Nowe biura, plany stadionów, same bzdury, oczywiście o najważniejszym się zapomina.

gorylmagila 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 24, 2014 19:58   

rangiz napisał/a:
Jak to dlaczego kaprys starego dziadka B. i nikt nie miał nic do powiedzenia.
Jak dziadek miał kaprys zatrudniać to niech teraz ma kaprys płacić. I tak w taki oto sposób błędne koło zamknęło się. :ok:

carlos 
Milanista z Klasą

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Cze 24, 2014 21:52   

kamilus napisał/a:
Pierwsze zdanie 4. akapitu: "były problemy w relacjach z niektórymi osobami".
Nie odbieram tego jako opis ich wzajemnych stosunków, tylko ogólnie relacji Seeda z pewnymi osobami z klubu, zwłaszcza z Mauro i Gallianim.

Seydlitz napisał/a:
Na pewno nie tak, że można mu zlecić "jakiekolwiek" czynności.
Jasne, że nie. Kierowcą klubowego autobusu z pewnością być nie może. ;) Stanowisko równorzędne lub podobne, stworzone po to, żeby księgowa mogła to w bilans jakoś wpisać.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Wto Cze 24, 2014 22:00   

Krotka piłka. Ktos Was zatrudnił w nowej firmie, kontrakt na 2 lata. Okreslone, cele, zadania, zachowania i okreslone procedury.
Cos sie poszlo, pracodawca nie ma podstaw do dyscyplinarnego zwolnienia ale ma prawo odsunac od pracy. Robi to i ZA DARMO wyplaca taka sama pensje.
Jakie straty moralne?
Ambitny Seedorf w tym samym czasie szukalby nowego pracodawcy i myslal o swojej przeszlosci a nie robil cyrk.
Koniec.

VelenoRosso 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Cze 24, 2014 22:03   

cholera wie co sie dzialo za zamknietymi drzwiami.moze mu lysy plul co rano do kawy? :hmm:
cala ta historia coraz bardziej zmienia sie w cyrk.wysylaja Seedorfa na wakacje do Brazylii, robi papiery na trenowanie Milanu, sciagaja go w trybie awaryjnym , a potem nagle sie okazuje ze przez te wszystkie lata ktore spedzil u nas ani zarzad sie na nim nie poznal, ani on na zarzadzie. warci siebie nawzajem ^^

Qnen 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 24, 2014 23:08   

A może Seedorf w ostatnich miesiącach poza Mediolanem zmienił się nie poznania? :D Może to Brazylia zmieniła tego człowieka?

bogiel 
Milanista

Wysłany: Wto Cze 24, 2014 23:38   

Majkel napisał/a:
Panowie, piłkarze wypowiadają się o Seedorfie niezbyt dobrze, asystent wypowiada się o nim niezbyt dobrze, plus czapka informacji niepewnej proweniencji na jego temat. Czego chcecie jeszcze?

Najważniejszego. Słabych wyników. A tego Seedorf nie miał.

Bubu 
Milanista

Ostrzeżeń:
 1/2/2
Wysłany: Śro Cze 25, 2014 05:41   

Dobrych tez nie.

Pawko IRL 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 25, 2014 09:12   

poranna plotka głosi jakoby Seedorf miałby wkrótce dołączyć do obozu Interu

Majkel 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 25, 2014 09:15   

Hahaha, Pawko IRL, padłem. Akurat napisałeś to w momencie, jak chciałem napisać, że mnie Seedorf trochę Leonardo przypomina. Miałem na myśli, że też miał być nadzieją, bo taki inteligentny, niby coś tam jego piłkarze grali, ale nie za bardzo (W końcu sezon z Leosiem zakończyliśmy o ile pamiętam na 4. miejscu...). Tylko Leoś jakby mniej szkód na do widzenia wyrządził. No, ale teraz to porównanie nabiera nowego wymiaru.
lì a casa il cuore sentirà!

rafal996 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 25, 2014 09:19   

Ja powiem tylko tyle. Cokolwiek by nie było przyczyną, nie warto było na pewno robić sobie z niego wroga. To jest akurat zadanie klubu, który jest (powinien być) potężny, niewzruszony, mający daleko większe możliwości działania, który powinien takiego gościa potraktować z pobłażliwą wyższością i ojcowską miłością. Zwalniamy? To zróbmy to z klasą, z honorami, nakarmmy jego ego, tak żeby nawet jak spróbuje się skarżyć w prasie, to żeby wyglądał na niewdzięcznego. W tej chwili jak by nie było pewien autorytet, znakomity piłkarz u progu kariery trenerskiej będzie robił Milanowi koło dupy. Nie wiemy co osiągnie, kto go zatrudni, ale może się okazać że wyjdzie to nam bokiem.

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 25, 2014 15:23   

Ale Cantamessa pojechał Clarence'a :rotfl: mistrzostwo świata.

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 25, 2014 16:03   

konrad_acm napisał/a:
Ale Cantamessa pojechał Clarence'a

Możesz jaśniej?

pan_lucas 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 25, 2014 16:10   

Seedorf najgorszy bo Tassotti powiedział, że się z nim nie dogadywał być może przez to, że Seederf chciał mieć inny sztab ? no dajcie spokój on po prostu miał wizje, a nie, że wszystko mu ustala zarząd

bogiel 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 25, 2014 19:33   

Bubu napisał/a:
Dobrych tez nie.

Tylko jakie? Przciętne? Wziac pod uwage 17 kolejek za Seedorfa i Milan zdaje się był na 3-cim miejscu

konrad_acm 
Milanista

Wysłany: Śro Cze 25, 2014 19:40   

STARY TIROWIEC, błagam, tylko mi nie mów, że nie czytasz wiadomości na głównej ;)
Cytat:
Prawnik Milanu powiedział: "W klasyfikacji moich zmartwień ta wiadomość plasuje się pomiędzy trzydziestym siódmym a trzydziestym ósmym miejscem. Nie ciekawi mnie zbytnio to, jakie straty miałby ponieść Seedorf, tym bardziej że ryzyko zwolnienia jest wpisane w zawód trenera, a Clarence w dalszym ciągu pobiera regularnie swoją pensję".

:rotfl:

STARY TIROWIEC 
Milanista

Wysłany: Czw Cze 26, 2014 14:40   

konrad_acm napisał/a:
STARY TIROWIEC, błagam, tylko mi nie mów, że nie czytasz wiadomości na głównej

Moja wina, moja wina, moja bardzo wielka wina :prayer:

Odpowiedz do tematu