ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Najwspanialsze stadiony Europy
Autor Wiadomość
BoReK99 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 21, 2004 14:41   

Klorsen napisał/a:
San Siro jest piękne, akle najładniejsze są stadiony angielskie. Dwa najnowocześniejsze staduiiony są w Gelsenkirchen i Sapporo, bo mają dachy zamykane. Mi się podoba stadion w Valeccie na Malcie oraz stadion Zagłębia Lubin, taki zaokrąglony :D

stadiony angileskie sa wypas chodzi mi tutaj szczegolnie o ... bliskosc kibicow z murawa boiska

Piecia 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 21, 2004 15:20   

W polsce tez jest bliskosc kibicow z murawą ... tylko ze pomiedzy są płoty :wink:
A muwiąc o stadionach to chyba teraz najladniejszy w polsce jest w poznianiu nowa trybuna i wogole :D a tak to San Siro (poza konkurencja) Arena auf Shalke moze byc no i nowe stadiony w portugalii robia jak ktos juz tu wspomnial ogromne wrazenie :P zwlaszcza ten w bradze

Mike Milanista 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 23, 2004 22:13   

W Polsce niestety w ostatnim czasie przybylo na stadionach jedynie jupiterow co i tak jest dobra sprawa. A stadiony no coz. Duzo gadania, malo roboty. W Krakowie pewien czerwony muchomor wiele naobiecywal a w sumie nic z tego nie wyszlo. Zapewne lapowka byla za mala. W Wielkopolsce tylko cos sie dzieje a reszta spi albo walczy z samorzadami o kase.

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Sty 23, 2004 22:40   

Co do polskich stadionów, to chyba nikt nie wspomniał o stadionie szczecińskiej Pogoni. Najwspanialszy, głównie ze względu na atmosferę.Tyle ludzi ile przychodzi na druga ligę...!!!
A na pierwszą kiedys...?
Sam stadion też nie brzydki...

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Pią Sty 23, 2004 22:49   

Radeo napisał/a:
Co do polskich stadionów, to chyba nikt nie wspomniał o stadionie szczecińskiej Pogoni. Najwspanialszy, głównie ze względu na atmosferę.Tyle ludzi ile przychodzi na druga ligę...!!!
A na pierwszą kiedys...?
Sam stadion też nie brzydki...

dziwnie to napisales ... Lech jak gral w II lidze, tez bylo duzo kibicow.
kiedys...to znaczy za Gondora malo ... za tego Turka bardzo duzo
nie wspominajac o Łazienkowskiej .... pod wzgledem atmosferki :)

Martin
Milanista

Wysłany: Sob Sty 24, 2004 00:20   

Lech ma naprawde wspanialych kibiców. Pogoń też. Zasługuje na pierwszą lige.

beneras 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 24, 2004 00:54   

Zawisza tez ma swietnych kibicow i tez zasluguje na 1 lige :wink:

pionka 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 27, 2004 19:53   

Czyżby najpiękniejszy polski stadion miał powstać w Warszawie?
We wszystkich wiadomościach mówią o inicjatywie prezydenta Wa-wy pana Kaczyńskiego w sprawie budowy stadionu narodowego. Z tego co mówią ma to być arena na 40-50 tysięcy kibiców i ma zostać wybudowana do 2006r. :shock: Ciekawe czy będzie to kolejny polski "Narodowy" czy naprawdę wreszcie coś ruszy. Ale wydaje się to bardzo prawdopodobne bo budową ma się zająć nie klub, nie prywatny inwestor ale miasto. Pan Kaczyński powiedział jeszcze, że gospodarzem stadionu będzie Legia.
Ciekawe jak to się skończy. :)

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sty 27, 2004 20:15   

Heh, Legia to przynajmniej ma stadion, ten powinna mieć polonia :D :wink:
A tak na powaznie to taki stadion jest w Polsce potrzebny, przynajmniej jeden, nowoczesny, taki którego nie trzeba się będzie wstydzić.
Miejmy nadzieję że dojdzie do jego wybudowania, a nie znowu będzie: chcieliśmy dobrze a wyszło jak zwykle :?
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 27, 2004 21:54   

juz to widze, final pucharu UEFA w Warszawie :) , milo by bylo, i mam nadzieje ze pan Kaczynski na slowach nie skonczy

dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Sty 27, 2004 23:40   

inwestycja wydaje sie byc realna, bo faktycznie w kasie warszawy znajdzie sie troche gotowki z racji przyznania przez rzad dodatkowych srodkow na budowe metra. tym samym dotychczasowe srodki w budzecie przeznaczone na ta inwestycje moga zostac przesuniete na inny cel - vide stadion. koszt calkowity ma wyniesc 150 mln zl, a mimo to ma to byc stadion bez fajerwerkow, ale spelniajacy wszelkie wymogi uefa. oby prace ruszyly z kopyta i spowodowaly takie domino: inne duze miasta polskie nie chcac byc gorsze rowniez zatroszczylyby sie o obiekt na miare XXi wieku. mam na mysli glownie krakow, ale i lodz, poznan (tu juz pracuja), katowice...

ciesze sie, ze inicjatywe rzepy podjeli dziennikarze GW. im wiecej mediow bedzie pilnowalo, by kaczynski wywiazal sie z tej deklaracji, tym lepiej

michass 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 01, 2004 16:52   fajny jest stadion

stali rzeszow ul hetmanska
oswietlenie trybuny i wogule

Lynx 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 02, 2004 21:23   

Wdług mnie najlepszymi stdionami sa:
1. Stadion Schalke
2. Stadion M.U.

Pippo 
Milanista

Wysłany: Wto Mar 02, 2004 22:56   

Najpiękniejszym stadionem na świecie jest Giuseppe Meazza - San Siro w Mediolanie ;) .

Via Turati 3
20121 Milano

nescik 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 03, 2004 00:15   najpiekniejsze stadiony

ehh piekny stadion to tylko i wylacznie nasze san siro ale poza nim to do tych pieknosci nalezy zaliczyc camp nou ,santiago bernabeu, piekne stadiony maja w korei tez ... a w europie?? w jakim kraju?? moze teraz niemcy?? gdzie beda miec mistrzostwa swiata i buduja swietne stadioniki chocby stadion schalke albo hansy czy hethy pozdrawiam

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Mar 03, 2004 00:53   

Lista stadionow wg najpiekniejszych:

1. San Siro
2. Camp Nou
3. La Bombonera (stadion Boca Juniors)
4. Old Trafford
5. Stade de France

jest jeszcze kilka "perełek" jak chociazby te w Japoni i Korei, nowo wybudowane w Portugalii, ze wzgledu na atmosfere wymienie jeszcze Estadio WP na Łazienkowskiej :wink:

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Mar 03, 2004 01:21   

suchy napisał/a:

(...)
3. La Bombonera (stadion Boca Juniors)
(...)

Kurczę, hmmmm... Boca Juniors... no nie mogę sobie przypomnieć w którym kraju europejskim grają... dziwne ;)
Tytuł mówi o stadionach Europy, prawda? Chociaż nie wiem dlaczego akurat Europy a nie całego świata.

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Mar 03, 2004 02:00   

Od zawsze słyne z tego, ze nie czytam tematu (polecenia) do konca albo szybko go zapominam, a potem sie dziwie, ze nie pisze na temat :wink:
A wiec stadion La Bombonera uwazam za jeden z najpiekniejszych na swiecie :? :D

Mike Milanista 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 04, 2004 08:59   

Apropos nowej trybunki Lecha. Trzeba przyznac ze jak na polskie warunki prezentuje sie dosc efektownie. Fotki tej nowej budowli mozna obejrzec tu - http://budowa.maroonpoint.com/ - szkoda ze inni nie ida w slady poznaniakow, choc tym latwiej skoro minister Lybacka wywodzi sie z Poznania.

daszyn 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 05, 2004 23:39   

1. San Siro najpeikniejszy obiekt jaki kiedy kolwiek na zywo widzialem odjechany jest :)
2.Miejska hala Lodowa w Nowym Targu. :P

FOFO
Laziale

Wysłany: Sob Mar 06, 2004 10:38   

Ja tam jestem taki troche inny bo mi sie właśnie podobaja obiekty w stylu Stadio Olimpico i jeszcze ten stadion Espanolu Barcelona

rossonero 
Milanista

Wysłany: Czw Mar 18, 2004 12:12   

Byś może już latem ruszy budowa stadionu Wisły. Ponoć sprawy własnościowe zostały rozwiązane i wszystko jest na dobrej drodze. W dzisiejszej Wyborczej jest nawet makieta stadionu. Może nie jest najpiękniejszy w Europie, ale jak na nasze warunki wygląda całkiem całkiem. Oby tylko ta informacja nie okazała się znowu nieprawdziwa.

FOFO
Laziale

Wysłany: Czw Mar 18, 2004 16:20   

Ach ta brutalna polska rzeczywistość jestem gorącym zwolennikiem stadionu w Krakowie ale jak zawsze wszystko spocznie na laurach :-/

dezali 
Administrator

Wysłany: Czw Mar 18, 2004 16:22   

rossonero, chyba w krakowskim dodatku, bo jakos w krajowej nie natknalem sie na zaden material o krakowskim obiekcie... co do niego samego to juz tak duzo powiedziano i tam malo zrobiono, ze z radoscia jeszcze bym sie wstrzymal

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 19, 2004 07:46   

Istotnie, informacja o stadionie byłą w dodatku krakowskim.
Ja też jestem daleki od euforii, gdyż już tyle razy słyszałem o nowym stadionie, że pomału już zaczynam wątpić czy wogóle coś wybudują.

Odpowiedz do tematu