ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Najwspanialsze stadiony Europy
Autor Wiadomość
RASI 
Juventino

Wysłany: Pon Gru 15, 2003 23:18   

Tino napisał/a:
RASI napisał/a:
Przeczytaj jeszcze raz co napisał Krzysiek :wink: . Napisał, że najpiekniejszy stadion W POLSCE bedzie miał Lech ( i tu ma chłopak racje - widziałeś jak będzie wyglądał ten stadion gdy skończą budowe ?? )

Rasi niestety ty musisz przeczytac!! Napisal ze juz mial, ma i bedzie mial w Polsce!! Jesli to jeden z najpiekniejszych to gratuluje!! A ze bedzie mial?? Jesli juz powstanie to pierwszy pogratuluje bo o planach to ja nie dyskutuje!! Widziales plany Legii i Wisly?? No i co mi po tych planach jak na realizacje czekam latami i nic!!

Twierdzenie, że miał i ma to rzeczywiście troche na wtrost. Ale nie porównuj sytuacji Lecha do Legii czy Wisły. W Poznaniu budowa już ruszyła a Warszawie i Krakowie dalej się kłocą o grunty. Miałem gdzieś plany tej budowy ale mi się zapodziały :? .
Veerapan natomiast sługerował, że Krzysiu zaliczył stadion Lecha to 3 najpiękniejszych w Europie a on nigdzie tak nie napisał

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Gru 15, 2003 23:22   

Masz rację RASI, ale ja przyczytałem tylko ostatniego jego posta i tam było napisane że po prostu najbardziej lubi stadiony Realu i Lecha, skojarzylem to odrazu z tematem w którym sie wypowiadamy i odruchowo tak napisałem, a dopiero teraz przeczytałem że pisał o boiskach w Polsce, i o ile stadion Lecha moze być kiedyś najładniejszy to obecny wcale (przynajmniej jak dla mnie) nie jest najładniejszym stadionem.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

RASI 
Juventino

Wysłany: Pon Gru 15, 2003 23:28   

Heh mnie z kolei chodziło o to, że Lech bedzie miał taki stadion. Powtarzam: ten stadion już jest w budowie !! Wiem co napiszesz Tino, że w Polsce dopuki go nie skończą nic nie jest pewne - i masz racje. Ja jednak mocno wierze, że uda im się go skończyć. A tymczasem w Warszawie czy Krakowie dalej bedą sie kłócić na jakich gruntach to budować :lol:

krzysztof-236 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 15, 2003 23:28   

Dobra może wyolbrzymiłem że stadion Lecha jest w tej chwili najpiękniejszy :? Ale już niedługo będzie.Bardziej chodziło mi o atmosfere panującą na stadionie Lecha podczas meczy :)

rutheford 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 15, 2003 23:59   

fakt faktem ze lech ma najlepszych kibicow w Polsce, przynajmniej jeden klub z frekwencja w polskiej lidze, mimo tego ze nie osiaga oszalamiajacych rezultatow

rossonero 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 16, 2003 08:15   

Dzisiaj w PN jest pokazany projekt nowego stadionu Cracovii. Wygląda całkiem fajnie. Pojemność ok. 15 tys. sztuczne oświetlenie, brak bieżni. Szkoda tylko, że wiekszość miejsc nie jest zadaszona, ale to może się jeszcze zmienić. Ma być gotowy na stulecie klubu, w 2006 roku. Mam nadzieję, że do tego dojdzie.

Tino
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Gru 16, 2003 12:02   

rutheford napisał/a:
fakt faktem ze lech ma najlepszych kibicow w Polsce, przynajmniej jeden klub z frekwencja w polskiej lidze, mimo tego ze nie osiaga oszalamiajacych rezultatow

Nie to ze nie lubie poznaniakow ale najlepszych kibicow maja na rowni z Legia!! poza tym dodalbym kilku obecnych drugoligowcow i widzewiakow!!

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 16, 2003 22:41   

Byłem w Poznaniu i potwierdzam. Praca wre. Trybuna będzie piętrowa. Mam nadzieję, że na tym rozbudowa nie zakończy się i że stadion Lecha będzie wyglądał przyzwoicie. Przede wszystkim trzeba odmalować maszty. Bo straszą rdzą od kilku lat.

rutheford 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 16, 2003 23:46   

rossonero napisał/a:
Dzisiaj w PN jest pokazany projekt nowego stadionu Cracovii. Wygląda całkiem fajnie. Pojemność ok. 15 tys. sztuczne oświetlenie, brak bieżni. Szkoda tylko, że wiekszość miejsc nie jest zadaszona, ale to może się jeszcze zmienić. Ma być gotowy na stulecie klubu, w 2006 roku. Mam nadzieję, że do tego dojdzie.

no i swietnie Cracovia zasluguje na porzadny stadion, oby tylko nie ukonczyli jego budowy na 200 lecie istnienia

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 17, 2003 10:08   

Legia winna juz miec nowiutki satdion, lecz urzad miasta jakos sie nie pomaga w tym parzesuwa caly czas daty zebran itd.

krzysztof-236 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 17, 2003 10:39   

W Polsce narazie tylko Lech ruszył z budową stadionu :D
Niestety Legia,Wisła też powinny mieć porządne stadiony 8)
Tylko skoro PZPN chce zorganizować mistrzostwa europy to na jakich
stadionach mają grać :? .Legia może ma kibiców takicj samych jak Lech
ale gdyby Legia miała większą pojemność stadionu to by było jeszcze lepiej. :D

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 17, 2003 13:40   

krzysztof-236 napisał/a:
W Polsce narazie tylko Lech ruszył z budową stadionu :D
Niestety Legia,Wisła też powinny mieć porządne stadiony 8)
Tylko skoro PZPN chce zorganizować mistrzostwa europy to na jakich
stadionach mają grać :? .Legia może ma kibiców takicj samych jak Lech
ale gdyby Legia miała większą pojemność stadionu to by było jeszcze lepiej. :D

Legia ma lepszych kibiców niz lech widac to chcoiaz na meczach wyjazdowych itd. Legia ma najlepszych ULTRAS w Polsce, to mozna zauwazyc na kazdym meczu, a Legia nie ma stadionu bo urzad miasta tak nie wspolpraqcuje z Legia, a w poznaniu urzad miasta pomaga.

krzysztof-236 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 18, 2003 10:01   

Akurat Borek teraz nie chodziło mi o to kto ma lepszych kibiców tylko o to
że z budową powinna ruszyć także legia i wisła 8)
Ale w Krakowie nie będzie Arena Kraków :(

dominik53
Milanista

Wysłany: Śro Gru 31, 2003 17:18   

Tak jak Bruno - bardziej mi sie podoba Stadion Olimpijski na Montjuic niz Camp Nou. Z zewnatrz obiekt Barcelony wyglada raczej nieciekawie, poza tym nie lubie Barcy i juz. A Olimpijski jest w takiej fajnej niecce, szkoda tylko, ze chyba bardzo rzadko sie wypelnia po brzegi. W miescie bowiem trudno nawet kupic pamiatke Espanyolu.

Najwieksze wrazenie zrobilo na mnie oczywiscie San Siro. Rzeczywiscie jest wyjatkowy. Widzialem jeszcze w Parmie i w Udine i podobaly mi sie srednio - takie trybuny po prostu. A San Siro to potega, fajnie sie wchodzi po tych schodach dookola.

Bardzo fajny stadion ma Lokomotiw Moskwa, naprawde bylem pod wielkim wrazeniem. Nowoczesny, wyglada calkiem jak zachodni. Zreszta Luzniki tez robia swietne wrazenie, chociaz otoczone sa jakims targowiskiem, troche to wszystko jest zapuszczone. Za to zaraz obok, bylo nie bylo prawie w samym centrum Moskwy stoi skocznia narciarska ;) Zaskoczyl mnie tez Petersburg - ale raczej stopniem przywiazania do Zenita. Mecz to wielkie swieto w w miescie, pelny stadion (duzy, ale stary, troche archaiczny), wszyscy w niebieskich koszulkach.
Koszmarny z zewnatrz jest Nepstadion, az strach wejsc. Wyglada jakby sie mial zaraz zawalic, stylistyka przypomina budynki z lat 50. Za to w srodku - calkiem, calkiem.
A Slaski - hm... - niespójna budowa, brak tablicy no i ta beznadziejna akustyka... Jak spiewalismy hymn, to kazdy sektor spiewal osobno, wyszlo troche zalosnie.
W Polsce przydaloby sie troche takich przyjemnych stadionikow jak w Libercu. W sam raz na pierwsza i druga lige. No i rozczulil mnie ten napis na jednym sektorze - Uwaga, wstęp tylko dla fanów gospodarzy. Wchodzisz na wlasna odpowiedzialnosc ;) (nie pamietam juz jak to brzmi po czesku).

patryk68 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 10, 2004 14:26   

Mysle ze najładniejsze stadiony sa w Angli poprostu sa niezłe . Nasz stadion San Siro jest tez sliczny , stadion Schalke tez mozna podziwiac no i oczywiscie Arene w Amsterdamie i Camp Nou w Barcelonie . A co powiecie o Polskich stadionach ?? szkoda słow to fakt :lol:

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 10, 2004 15:18   

krzysztof-236 napisał/a:
Akurat Borek teraz nie chodziło mi o to kto ma lepszych kibiców tylko o to
że z budową powinna ruszyć także legia i wisła 8)
Ale w Krakowie nie będzie Arena Kraków :(

no w sumie masz racje sorrka, teraz nawet jak ITI chce pomoc w budowaniu stadionu (& Legii) to wladze W-wy nie chca pomoc zeby tak sie stalo, a w Krakowie to Areny raczej nie bedzie

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Sty 10, 2004 16:39   

BoReK99 napisał/a:
no w sumie masz racje sorrka, teraz nawet jak ITI chce pomoc w budowaniu stadionu (& Legii) to wladze W-wy nie chca pomoc zeby tak sie stalo, a w Krakowie to Areny raczej nie bedzie

A moze to nie wina Miasta...moze grupie ITI nie zalezy na Legii tylko na gruntach jakie moze nabyc :?:
BIE(L)ANY

Mi tam sie podoba San Siro...tylko zeby wymienili murawe i bedzie spoko.

dezali 
Administrator

Wysłany: Sob Sty 10, 2004 16:42   

wpierw ITI musi sie zdecydowac na wejscie do legii. poki co trwa audyt legii i to jego wynik beda decydujace. szczerze watpie, by ITI zdecydowalo sie wejsc w warszawski klub, kilku osobom zapewne nie byloby to na reke :?

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Sob Sty 10, 2004 18:05   

PhoEniX napisał/a:
BoReK99 napisał/a:

A moze to nie wina Miasta...moze grupie ITI nie zalezy na Legii tylko na gruntach jakie moze nabyc :?:
BIE(L)ANY.

jesli by niemoic wogole o ITI, to wladze W-wy sa juz tak zakrecone ze masakra, bo jesli teraz wladze W-wy sie uparly to Legia nie ma prawa rozgrywania meczow na Lazienkowskiej 3,

rossonero 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 14, 2004 07:42   

We wczorajszej PN jest zdjęcie stadionu w Bradze (Portugalia). Charakterystyczną cechą jest to, że nie ma trybun za bramkami, tylko ... skały. Niesamowite wrażenie.

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 14, 2004 09:21   

rossonero napisał/a:
We wczorajszej PN jest zdjęcie stadionu w Bradze (Portugalia). Charakterystyczną cechą jest to, że nie ma trybun za bramkami, tylko ... skały. Niesamowite wrażenie.

ale troche dziwnie wyglada, a tak po za tym, to wkurza mnie ze w Portugalii zdolail wybydowac7 nowych stadionow a 3 polepszyc, w Polsce to tylko Lech (Buduje nowa trybuna) i Polonia - zamontowala jupitery :wink: :D , a tak to innie kluby prawie nic nie robia, a miasto nie pomaga

rossonero 
Milanista

Wysłany: Śro Sty 14, 2004 12:57   

Przyczyna tego jest prosta. Portugalia wydała na te cele 800 mln euro. Polski w obecnym stanie gospodarczym nie stać ani na takie ani na praktycznie żadne poważne inwestycje sportowe. Jedyna nadzieja w prywatnych inwestorach. Ale umówmy sie, kto by chciał pchać forse w polską piłkę?

EMINEM 
Milanista

Wysłany: Pon Sty 19, 2004 01:50   

NAJWSPANIALSZY STADION EUROPY - BUKOWA 1 8)

Martin
Milanista

Wysłany: Wto Sty 20, 2004 17:38   

Na żywo dotychczas byłem na stadionie-Herty, Juve, Monaco, Barcy no i oczywista SAN SIRO. Najładniejszy z nich na zewnatrz jest zdecydowanie San Siro. A w srodku chyba dorównuje mu tylko Nou Camp. I nie mowie to tylko dladego ze jestem fanem Milanu-mówili tak tez moi kumple fani Juve. A z telewizji podoba mi sie nowy stadion Benfiki Lizbona-przepiekny obiekt.

Klorsen 
Milanista

Wysłany: Wto Sty 20, 2004 20:17   

San Siro jest piękne, akle najładniejsze są stadiony angielskie. Dwa najnowocześniejsze staduiiony są w Gelsenkirchen i Sapporo, bo mają dachy zamykane. Mi się podoba stadion w Valeccie na Malcie oraz stadion Zagłębia Lubin, taki zaokrąglony :D

Odpowiedz do tematu