ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
W Juve szprycują
Autor Wiadomość
malutki 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 21, 2005 17:58   

Pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze, może nie odnośnie sprawy szprycowania graczy Juve, bo niespecjalmnie mnie to obchodzi, a odnośnie spięć między DjJuve, a resztą forumowiczów. Nie ma sensu się sprzeczać z DjJuve, gdyż chłopak nie dość, że błyskotliwie się tutaj wypowiada, to w dodatku popisuje się niesamowitą elokwencją, a ironia w jego wykonaniu jest mistrzowska. Nic nie umknie jego uwadze, jest mistrzem rozkładu wypowiedzi na czynniki proste. Chłopak, mimo swoich 16 lat, jest naprawdę błyskotliwy. Nie popełniajcie żadnych błędów w swoich wypowiedziach, nie umknie to jego uwadze i zwyczajnie was ośmieszy:

El Toro napisał/a:
"To ja bez pozery powiem pięcet :!: " :wink:
DjJuve napisał/a:
Czego "pięcet"? :lol2:

Jemu błędy zdarzają się sporadycznie, ale z pewnością wynikają one ze zwykłego gapiostwa, tudzież niedopatrzenia:

El Toro napisał/a:
A jak zapewne wiesz nie trzeba być fanem Lazio czy Romy by wiedzieć gdzie dawali :wink: (dają ?)
DjJuve napisał/a:

Wspaniałe teksty doskonale prezentujący Twój [przecinek] nadzwyczaj [przecinek] mizerny poziom.

Wybaczamy mu, to po prostu malutka uncja niedoskonałości, która jednak w podsumowaniach gubi się, objawiając nam doskonałego wojownika słowa.

Chciałbym zaprezentować kilka popisów DjJuve, które pokazują jego wielkość, ale jest tego tyle, że nie wiem, z czego wybrać. Są takie dwie, cięte wypowiedzi DjJuve, które pokazują jego błyskotliwe poczucie humoru. Może nie takie, jak Zlatana (te jego dowcipy, facet naprawdę ma zawsze fajną ripostę dla dziennikarzy), ale jeszcze pare lat do Ibry mu brakuje, więc nie powinien się przejmować:

orzezsek napisał/a:

To fajnie dość. Powiesz coś więcej o nim?
DjJuve napisał/a:
Nazywa się Zenon i od 20 lat naprawia pralki.

orzezsek napisał/a:
To nie frustracja.
DjJuve napisał/a:
To kolacja?

Zdaję sobie w pełni sprawę, że mogę dostać ostrzeżenie, czy nawet bana za gloryfikowanie tutaj poszczególnej osoby, która nie ma z Milanem nic wspólnego, ale po prostu niecodziennie rodzi się DjJuve.

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Śro Gru 21, 2005 19:06   

Malutki prawda jest taka, że gdybym prezentował "czarwono-czarne" poglądy zapewne moje zachowanie nie przeszkadzałoby Ci w zupełności, tymczasem jestem Juventino więc moje postępowanie nie pasuje wielu osobom.
Twoja próba "ośmieszenia" mojej osoby zupełnie mnie nie rusza, dlatego nie zamierzam odpowiadać na poszczególne zarzuty. Mi nie podoba się wiele zachowań milanistów, a Wam nie podoba się moje zachowanie. Różnica polega na tym, że Wy jesteście razem, a ja występuje sam. Nie mogę mieć do nikogo pretensji, wkońcu to forum Milanu.

Dalsza dyskusja nie ma chyba najmniejszego sensu, osobiście nie mam ani ochoty ani czasu na "walke z wiatrakami", bo napewno można tak nazwać powyższą wymiane zdań.

Lucid_Dreamer 
Juventino z Klasą

Wysłany: Śro Gru 21, 2005 20:08   

pionka napisał/a:
I poczytaj jakimi pigułami i kroplówkami karmił ich wasz pan doktor klubowy.

Piłkarze Milanu nie zażywają żadnych leków, a ich klubowy doktor karmi ich zupami w 5 minut oraz warzywami (wyłącząjąc marchewkę).
Co więcej, uczciwy Inter oddał nam tego Cannavaro, który regularnie przyjmuje kroplówki... jak powszechnie wiadomo wpuszcza sobie w kanał substancje, które dają mu niezłego kopa, dzięki tej kroplówce Juventus wygrał z Milanem ostatnie scudetto. Niestety nie wszyscy piłkarze Juventusu rozumieją ducha sportu, wielu z nich postanowiło zaprzestać kłucia się igłami, gdyż odczuwali lęk przed widokiem krwi itd. Na szczęście triada wpadla na genialny pomysł kupienia sobie scudetto bez niepotrzebnego kłucia tych patałachów - Sędzia. Magiczne słowo. Miał przyjść Wiltord, ale jego pensja poszła na tzw. komplet sędziowski (boiska Italii + sąd) . Za tą marną jak dla Juventusu sumkę otrzymaliśmy 40-50 pkt. Co nie tylko dało nam mistrzostwo, ale również uchroniło przed spadkiem do serie b.

pionka napisał/a:
Tylko nie pisz, że są to wypowiedzi bez źródła i nie wymyślaj kolejnej mało śmiesznej i mało inteligentnej bredni..

Zamiast bredni zdradziłem kulisy 28 scudetto, mam nadzieję, że się spodobało. W kolejnym odcinku opowiem o kulisach finału z Ajaxem.
Dla szczególnie zainteresowanych powiem już, że nie był to całkiem czysty finał...

El Toro napisał/a:
Dziekuje że przypomniałeś mi regulamin Wink Ale chyba możesz sie powstrzymać ?

Oczywiście, że mogę, a Ty dalej obrażaj moją miłość, w końcu jesteś u siebie.
El Toro napisał/a:
to wygląda jak u Was czyli taki śmietnik.

To, że podkreślasz bardzo jak to my jesteśmy u Was, Ty u siebie, a u nas jest śmietnik, sprawia, że robi mi się Ciebie żal. Przypomnij jeszcze szybciutko gdzie jest "u nas", bo strasznie ciekaw jestem. Doktor Lucid zaleca również nie rozmawianie o nas, u Was.

El Toro napisał/a:
ale to tylko opinie z internetu

Miałem na mysli jeden artykuł, przy którym wszyscy z Was doznawali jakiejś euforii, jakby ciesząc się, że ktoś z zewnątrz potwierdza Waszą wersję. Ja nie wiem jak to było w Juve, Wy za to sprawiacie wrażenie, jakbyście byli w aptece i widzieli jak EPO dotlenia organizmy piłkarzy z Turynu... albo jakby były dowody na to, że faktycznie zażywano (dowody - czyt. wyniki testów na doping).

El Toro napisał/a:
Doktorkowi Lucid zalecam terapie. Adrianowi ponoć pomogła już nie bierze Smile chyba warto spróbować ?

Jesteś dla mnie nikim. Idź do Monaru i wyśmiej w ten sposób przebywające tam osoby. Ciekaw jestem czy byłbyś taki śmieszny czując na sobie spojrzenia tych chorych ludzi.

El Toro napisał/a:
P.S. Gdyby Zdenek Zeman mówił o Milan Lab to chyba tylko w kontekscie tego że Juve powinno się uczyć co to znaczy czysty sport i medycyna w dzisiejszym sporcie.

Naturalnie, wszak Milan wyznacza definicje czystego sportu, a Juventus pokazuje, że za kilka baniek można sobie mistrzostwo Włoch kupić.

El Toro napisał/a:
Zreszta Zdenek do spoko ziomek on nie rzuca słów na wiatr Wink A jak zapewne wiesz nie trzeba być fanem Lazio czy Romy by wiedzieć gdzie dawali Wink (dają ?)

Kiedyś słyszałem, że jego ulubionym piłkarzem jest czysty jak łza Maradona (jesli jest inaczej to mnie poprawcie).
El Toro napisał/a:
Zreszta jak możesz porównać Milan Lab z Juve ? jak Wy nawet swojej telewizji nie macie. Za wysoko patrzysz chłopie

Padam na twarz !
El Toro napisał/a:
Zdenek Show w Milan Channel - Cała prawda - Cała dobe.

Syci Was, gdy Juventus jest w czymś gorszy, gdy dzieje się coś złego w naszych szeregach. Wystarczy spojrzeć na tytuł temat... "w juve szprycują"... tak, oczywiście nadal to robią, nieprzerwanie od 20 lat zresztą. W szatni Juve piłkarze mają nową zabawę: Rzut strzykawką.

acm napisał/a:
tak jak napisał Lucid my pewnie też byśmy bronili swojego klubu, ale bez przesady!

Bez przesady ? Prawie jak kibic.

acm napisał/a:
ps. nie mogę się doczekać rozbicia mojego postu na części pierwsze i super wyrafinowanych, inteligentnych i niezłośliwych komentarzy! propouje 4,7,8 i 11 linijkę
17, 22 i 33 wyraz Very Happy powodzenia!

Odpisując na twe wyrafinowane, inteligentne i wcale niezłośliwe słowa starałem się zachować równie wysoki poziom.

El Toro napisał/a:
Ale sie napracowałeś Smile Czuć sie pewnie może tak samo ale zachowuj sie inaczej. Wink Nie rób śmietnika to nie JP Laughing Może to trik nerwowy ?

Normalnie pewnie czepiłbym się śmiesznych błędów, które popełniłeś w swoich postach, ale nie o to chodzi w tym temacie, który jak wiecie jest bardzo poważny. Straciłeś resztki mojego szacunku, a to zdarza się bardzo rzadko. Mam nadzieję, że będziesz czuć się dobrze w towarzystwie tak zacnych postaci jak np. wymieniony już Zdenek.

El Toro napisał/a:
"To ja bez pozery powiem pięcet"

To zdanie wiele o Tobie mówi.

El Toro napisał/a:
za 6 lat to i Saddam będzie nie winny

Porównujesz Juventus do tego terrorysty, który wymordował tysiące osób ? Jedyne co mogę, to zanucić pewien przebój: Mniej niż zerooo-o

El Toro napisał/a:
Nie jestem ani adminem, ani modem ale żal patrzeć jak Wasza zaraza tu sie przenosi

Dlatego się żegnam

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 21, 2005 20:37   

Cytat:
Twoja próba "ośmieszenia" mojej osoby zupełnie mnie nie rusza, dlatego nie zamierzam odpowiadać na poszczególne zarzuty.

i odpowiem ci twoimi wlasnymi slowami:

Cytat:
Przypuszczałem, że ochota na rozmowe szybko minie :?

i powiem tylko od siebie - NA SZCZĘŚCIE!!!!

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Śro Gru 21, 2005 20:41   

Różnica między nami polega na tym, że ja nie chce odpowiadać (bo do niczego to nie prowadzi), a Ty nie potrafisz (z powodu braku argumentów), tyle.

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 22, 2005 08:38   

Chłopczyku młody... jakbym miał odpowiadać takimi argumentami jak ty synku to bym tu wypłodził 100 stron jak nie więcej. Twoja elokwencje i poziom postow wykazal juz orzezsek... wiec nie mow mi tu o braku argumentow dzieciaku i dorosnij... a jak ci sie nie podoba to wracaj do piaskownicy JP.

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Czw Gru 22, 2005 14:03   

kuba1899 napisał/a:
Chłopczyku młody...
Chyba lekko się spiąłeś :]

kuba1899 napisał/a:
jakbym miał odpowiadać takimi argumentami jak ty
Proszę, odpowiedz.

kuba1899 napisał/a:
synku
Chyba mocno się spiąłeś.

kuba1899 napisał/a:
to bym tu wypłodził 100 stron jak nie więcej.
Proszę bardzo Kubusiu.

kuba1899 napisał/a:
Twoja elokwencje i poziom postow wykazal juz orzezsek...
Niewątpliwie :lol:

kuba1899 napisał/a:
wiec nie mow mi tu o braku argumentow
Z każdym kolejnym postem utwierdzam się w przekonaniu, że brak Ci agrumentów.

kuba1899 napisał/a:
dzieciaku i dorosnij...
Chyba jeszcze mocniej się spiąłeś.

kuba1899 napisał/a:
a jak ci sie nie podoba to wracaj do piaskownicy JP.
Nie Tobie decydować "chłopcze" gdzie mam być :]

p.s.
Czepianie się mojego wieku jest najśmieszniejszym z możliwych zabiegów, ale kiedy brak argumentów... :]

ostry 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 22, 2005 14:38   

DjJuve napisał/a:
Chyba lekko się spiąłeś :]

DjJuve napisał/a:
Chyba mocno się spiąłeś.

DjJuve napisał/a:
Chyba jeszcze mocniej się spiąłeś.

Te trzy wypowiedzi wskazuja na jak najbardziej rzeczowa dyskusje. Molbys jeszcze postopniowac to spinanie bardziej np. bardzo lekko, bardzo mocno, najmocniej itd. Mialbys odpowiedzi na kolejne kilka wersow. :wall: :wall: :wall:

DjJuve napisał/a:
p.s.
Czepianie się mojego wieku jest najśmieszniejszym z możliwych zabiegów

Skoro nie chcesz zeby ktos czepial sie Twojego wieku to przestan zachowywac sie jak gowniarz ktory nic poza pyskowkami nie potrafi i zacznij pisac jak kazdy normalny uzytkownik tego forum . Jesli podoba Ci sie odpowiadanie w sposob w jaki robisz to obecnie to prosze przenies sie na JP i tam tak odpisuj. Tu naprawde nikt nie bedzie za Toba tesknil.

Pozostali mogliby juz odpuscic bo to walka z wiatrakami, (DJ Juve o tym wspominal niejednokrotnie zapewniajac ze dalszych odpowiedzi dawac zamiaru nie ma, co jednak ma zerowe pokrycie w rzeczywistosci) zaczyna to przypominac karmienie trolla, nic poza tym. Zreszta temat dotyczyl dopingu w Juve, a nie pierniczenia o dupie maryni i napinania sie wzajemnie na siebie.

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Czw Gru 22, 2005 14:52   

ostry napisał/a:

Skoro nie chcesz zeby ktos czepial sie Twojego wieku to przestan zachowywac sie jak gowniarz ktory nic poza pyskowkami nie potrafi i zacznij pisac jak kazdy normalny uzytkownik tego forum .

"Pyskowanie" to odpowiadanie na zarzuty skierowane w stosunku do Twojej osoby? Mam milczeć i nie odpowiadać na słowa skierowane do mnie?
Nie interesuje mnie to czy ktoś czepia się mojego wieku, zaznaczyłem jedynie, że jest to idiotyczne.

ostry napisał/a:
Tu naprawde nikt nie bedzie za Toba tesknil.
Myśle, że Kuba tęskniłby :wink:

ostry napisał/a:
Pozostali mogliby juz odpuscic bo to walka z wiatrakami, (DJ Juve o tym wspominal niejednokrotnie zapewniajac ze dalszych odpowiedzi dawac zamiaru nie ma, co jednak ma zerowe pokrycie w rzeczywistosci)

Jeśli ktoś nadal brnie i mimo mojej szczerej chęci zakończenia bezsensownej dyskusji nadal pisze bzdury ja nie mam ochoty tego tak zostawiać.

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Gru 22, 2005 17:14   

cu tu sie dzieje w tym temacie? cos wam na mozg padlo? co za pyskowki jak w podstawowce?

opamietajcie sie, bo zalosc bierze. niech ktos wykaze sie wieksza dojrzaloscia i po prostu nie odpisze, dziwie sie ze taka zenada tyle trwa.

A ja proponuje przeniesc te rozmowe na priva, bo moja cierpliwosc i poblazliwosc tez ma swoje granice. Kolejne posty nie na temat beda odpowiednio "nagradzane".
Admin

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

ostry 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 22, 2005 23:16   

A ja jeszcze nie na temat, choc uwazam ze ta dyskusja powinna dawno zostac brutalnie skonczona. Admin czy mod ktory podpisal sie pod postem stana powinien to zrobic pod postami osob ktore odpowiednio wczesniej chrzanily w tym temacie np. Dj juve, lucid, kuba, przeciez stan chcial przerwac bezsensowna dyskusje wiec dlaczego niby jego post dostaje uwage ????

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 23, 2005 20:18   

Zgadzam sie w 100%, dałem sie ponieść emocjom i słusznie postapiono konczac ten temat.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Gru 23, 2005 23:40   

El Toro napisał/a:
P.S. Nic cytuj postu który jest wyżej gdzie Ty jesteś ? ;) u siebie ? :lol:

Na takie cos jest podpunkt regulaminu. Skoro moderator nie zwracal uwagi to ty tymbardziej nie powinienes, a juz szczegolnie ze nie miales racji. Polecam poczytac regulamin.

Lucid_Dreamer napisał/a:
Doping był, jest i prawdopodobnie będzie stosowany w sporcie wyczynowym. Ciekawe jestem co by było gdyby Zdenek zaczął sugerować, że w MilanLab przeprowadza się czynności, które z pewnością nie są zgodne z duchem sportu itd. Razz
.

Sugerowac a znalezc dowody i zeznania na poparcie tych slow to dwie rozne rzeczy. Obaj dobrze wiemy ze pilkarze dostawali kroplowki i kolorowe tabletki przed meczami a nawet w przerwach meczow. Przyznali sie do tego sami pilkarze. Zeznania bylych pilkarzy sa dosc oczywiste. Prawo ma w sobie straszne luki, kto chce uwierzy ze pilkarze dostawali marchewke w kroplowce i tabletkach.
Lucid_Dreamer napisał/a:
Zapewne po wyroku uniewinniającym Milan, artykuł o tytule: Uczciwość, sport i fair play PRZEGRAŁY!
Zostałby wyśmiany przez grono czerwono-czarnych... i ja jestem to w stanie zrozumieć...

A ja jestem w stanie zrozumiec ze chcesz wierzyc w niewinnosc swoich idoli. I chwala Ci za to
El Toro napisał/a:
Kończe rozmowe z Toba chyba nie ma sensu

Ja bym powiedzial ze raczej rozmowa z toba i twoimi argumentami nie ma sensu.

El Toro napisał/a:
Zreszta jak możesz porównać Milan Lab z Juve ? jak Wy nawet swojej telewizji nie macie. Za wysoko patrzysz chłopie Laughing Milan Channel mimo że komplet zawsze jest co pokazywać.

Faktycznie wyznacznikiem jakosci dwoch klubow jest posiadanie kanalu telewizyjnego :brawo:
Strasznie sie znizasz aby dokonac swoich ciosow ponizej pasa.

DjJuve napisał/a:
Widać marną znajomość fubolu, fakt że DP zastąpił samego R. Baggio w Juve mówi wiele.

Fakt ze odejscie R. Baggio z Juve zbieglo sie w czasie z poczatkiem podawania pewnych medykamentow (zgodnie z zeznaniami samych pilkarzy) tez mowi wiele.

El Toro napisał/a:
Nie jestem ani adminem, ani modem ale żal patrzeć jak Wasza zaraza tu sie przenosi Wink martwie sie poprostu bo to jakaś epidemia.

A ja jestem moderatorem i nie zycze sobie na tym forum takich tekstow. Nie wiem co lub kogo uwazasz za zaraze ale argumenty ktore prezentowales w calej tej dyskusji stawiaja cie nizej niz niektorych forumowiczow na JP. Tam zreszta bylo i jest ciagle kilka osob ktorych wypowiedzi warto czytac.
Twoich w tym temacie bym za takie nie uznal.

DjJuve napisał/a:
acm napisał/a:
wg mnie Twoim argumentem był właśnie ten tekst, w końcu to Ty go wkleiłeś.
skoro tak nie jest to po co go wklejałeś?

Żeby poinformować część forumowiczów o wyroku?

W jakze prowokacyjny sposob. Wiesz dobrze co zeznawali sami pilkarze, a stwierdziles ze cala sprawa opierala sie tylko na poszlakach.
Zamiast napisac uzasadnienie wyroku, chciales dac wszystkim pstryczka w nos. Nie dziw sie wiec ze pociagnelo to za soba reakcje lancuchowa (fakt ze dosc miernych argumentow, ale nie pozostawales dluzny ze swoim odpisywaniem).
Wyrok jest uniewinniajacy wiec niektorzy zapominaja o wszystkich zeznaniach, kroplowkach i tabletkach, a wiekszosc pewnie bedzie sie upierala ze Juve nigdy nie mialo z tym nic wspolnego tak jak z afera toto nero (wkoncu wtedy tez nie bylo wyroku skazujacego dla Juve)

Lucid_Dreamer napisał/a:
Piłkarze Milanu nie zażywają żadnych leków, a ich klubowy doktor karmi ich zupami w 5 minut oraz warzywami (wyłącząjąc marchewkę).
Co więcej, uczciwy Inter oddał nam tego Cannavaro, [...] blablabla

Zupelnie nie potrzebna ironia. Chyba zabraklo Ci argumentow ! Nie znam Twojego zdania na ten temat, chetnie bym je poznal. Poki co w Milanie nikt nie zeznawal ze dostawal w przerwie meczu kropliwki i kolorowe tabletki. Szczerze mowiac po Tobie spodziewalem sie powaznej odpowiedzi.

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Sob Gru 24, 2005 09:21   

Veerapan napisał/a:

Fakt ze odejscie R. Baggio z Juve zbieglo sie w czasie z poczatkiem podawania pewnych medykamentow (zgodnie z zeznaniami samych pilkarzy) tez mowi wiele.
Teoria wymyślona wyłącznie przez Ciebie :wink: Pmiętam Twoje rozważania na ten temat.

Veerapan napisał/a:
W jakze prowokacyjny sposob.
Może niepotrzebnie.

Veerapan napisał/a:
Wiesz dobrze co zeznawali sami pilkarze, a stwierdziles ze cala sprawa opierala sie tylko na poszlakach.
Zabrakło niezbitego dowodu: wykrycia zakazanych środków w organiźmie któregokolwiek z zawodników Juve.

Veerapan napisał/a:
Zamiast napisac uzasadnienie wyroku, chciales dac wszystkim pstryczka w nos.
Dziwisz się? Po dwu letnim kopaniu Juventinich (23 grudnia 2003 powstał ten temat) wielką frajdą jest dać tego marnego "pstryczka"

Veerapan napisał/a:
Wyrok jest uniewinniajacy wiec niektorzy zapominaja o wszystkich zeznaniach, kroplowkach i tabletkach, a wiekszosc pewnie bedzie sie upierala ze Juve nigdy nie mialo z tym nic wspolnego tak jak z afera toto nero (wkoncu wtedy tez nie bylo wyroku skazujacego dla Juve)
Jak pisałem wyżej, nie było najważniejszego dowodu (jak mogło do tego nie dojść jeśli zawodnicy Juve wielokrotnie byli poddawani testom antydopingowym?), więc sprawa jest oparta na poszlakach.

pionka 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 24, 2005 09:38   

DjJuve napisał/a:
Jak pisałem wyżej, nie było najważniejszego dowodu (jak mogło do tego nie dojść jeśli zawodnicy Juve wielokrotnie byli poddawani testom antydopingowym?), więc sprawa jest oparta na poszlakach.

Nie było dowodu bo Agricola nie był głupi. Przecież wiedział, że piłkarze będą poddawani ciągłym kontrolom antydopingowym i nie podawał im środków, które mogły być wykryte. Dostawali za to leki na niewydolność serca czy wrzody dwunastnicy ;-) , których nikt o zdrowych zmysłach u zawodników nie szuka. Pozatym EPO w tamtym latach było niewykrywalne. Pomijam fakt pożerania kilogramami kreatyny, do którego się przyznano. Dopiero zeznania zawodników wyjaśniły co się działo i już było trochę za poźno żeby cokolwiek wykryć. Jeśli uważasz, że zawodnicy mówili na przesłuchaniach (pod przysięgą) nieprawdę to już Twój problem :?

Damianinho 15
Juventino

Wysłany: Sob Gru 24, 2005 19:31   

pionka napisał/a:
Nie było dowodu

Właśnie. I to przekreśla sprawę w 100%. Jeśli nie było dowodu, to nie powinno być sprawy, ponieważ jak wszyscy dobrze wiemy oskarżenia powinny opierać się na dowodach

PS> Pozdro dla wszystkich, ponieważ to mów 1 post i jestem nowy, od razu zaznaczam, że Juventino

blacha 
Juventino

Wysłany: Nie Gru 25, 2005 02:26   

no właśnie. NIE MA DOWODÓW-NIE MA WINY!!!!!!!!
a i dołączam się do życzeń mojego poprzednika i życze wszystkim kibicom milanu wielu sukcesów :D
ale...
to i tak JUVE E' FORZA ITALIA :twisted:

TomekW 
Administrator

Wysłany: Nie Gru 25, 2005 14:55   

I tu sie mylisz kolego. Nie ma dowodow - nie ma kary. A wina to odrebna sprawa.

*** EDIT ***
Ups, oczywiscie mialo byc kolezanko a nie kolego ;)
Ostatnio zmieniony przez TomekW Nie Gru 25, 2005 21:49, w całości zmieniany 1 raz  

Jonathan 
Milanista

Wysłany: Nie Gru 25, 2005 18:37   

Chyba koleżanko :P :P:P

blacha 
Juventino

Wysłany: Nie Gru 25, 2005 19:01   

Jonathan napisał/a:
Chyba koleżanko :P :P:P

no własnie, jezeli to było odnośnie mojej wypowiedzi to JESTEM DZIEWCZYNĄ :mrgreen:

Damianinho 15
Juventino

Wysłany: Wto Gru 27, 2005 13:37   

TomekW napisał/a:
Nie ma dowodow - nie ma kary

Oczywiste. Dlatego nie ma kary, ponieważ nie ma dowodów. I co z tego, że doszukujecie się waszymi domysłami, urojeniami, co robią i jak szprycują, kiedy nikt nawet nie otarł się o prawdę i ta prawda nigdy nie została jakoś oficjalnie ujawniona. Podejrzewam, że domyślacie się tego po jakiś przeciekach, których źródła i tak nie znacie i nie macie pewności co do prawdy w nich zawartch. Jeśli nie ma dowodów to nie ma kary, a jeśli nie ma kary to nie ma winy, bo jeśli nie ma winy to nie ma się za co karać.

pionka napisał/a:
Przecież wiedział, że piłkarze będą poddawani ciągłym kontrolom antydopingowym i nie podawał im środków, które mogły być wykryte

A jaką macie pewność, że piłkarze Milanu nie biorą teraz jakiś środków niewykrywalnych dla kontroli antydopingowej?? My w Juve też nie mamy pewności, że nikt nic nie brał, ale jeśli nie zostało to udowodnione, to nie ma co brać tego do serca, bo nie macie czym poprzeć swoich argumentów. Równie dobrze na forum Juvepoland możemy założyć temat w Milanie szprycują, ale uważamy, że jeśli nie ma dowodów to taki temat jest błazenadą.

pionka 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 27, 2005 14:21   

Damianinho 15 napisał/a:
I co z tego, że doszukujecie się waszymi domysłami, urojeniami, co robią i jak szprycują, kiedy nikt nawet nie otarł się o prawdę i ta prawda nigdy nie została jakoś oficjalnie ujawniona. Podejrzewam, że domyślacie się tego po jakiś przeciekach, których źródła i tak nie znacie i nie macie pewności co do prawdy w nich zawartch. Jeśli nie ma dowodów to nie ma kary, a jeśli nie ma kary to nie ma winy, bo jeśli nie ma winy to nie ma się za co karać.

To jak w takim razie wytłumaczysz wyrok skazujący jaki wydał sąd pierwszej instancji? Była kara to i wina musiała być. Była kara to i dowody musiały być. Teraz nagle dowody okazały się niewystarczające. Plecy..
A te nasze "przecieki, których źródła i tak nie znamy i nie mamy pewności co do prawdy w nich zawartych" to zeznania zawodników Juve składane przed sądem, to spis leków z apteczki klubowej, to spis leków skupowanych od szpitali, to wyniki badań waszych zawodników itp.

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Gru 27, 2005 14:25   

Damianinho 15 napisał/a:
Podejrzewam, że domyślacie się tego po jakiś przeciekach, których źródła i tak nie znacie i nie macie pewności co do prawdy w nich zawartch.

Genialna dedukcja...gdybym mógł dałbym Tobie jakiś tytuł...nawet symboliczny. Ale mając na uwadzę poziom tego forum nie użyję niestosownych słów.

Damianinho 15 napisał/a:
Równie dobrze na forum Juvepoland możemy założyć temat w Milanie szprycują, ale uważamy, że jeśli nie ma dowodów to taki temat jest błazenadą.
To jeszcze nie założyliście takiego tematu :o :lol:

Damianinho 15
Juventino

Wysłany: Wto Gru 27, 2005 16:22   

chrissnail napisał/a:
To jeszcze nie założyliście takiego tematu

Nie założyliśmy. Jakoś nie było okazji

chrissnail napisał/a:
Genialna dedukcja

Dziękuję bardzo. Tobie jak widać nie udało się takowej przeprowadzić, bo nie wiesz o co mi chodzi.

chrissnail napisał/a:
gdybym mógł dałbym Tobie jakiś tytuł

A ja gdybym miał, gdybym mógł, gdybym chciał, na jakim ty świecie żyjesz?

chrissnail napisał/a:
nie użyję niestosownych słów

Masz pewnie głęboki wachlarz takich słówek, jak Ci panowie w dresach z kijami baseballowymi i ogolonymi na łyso pałami. Tylko czy jest się czym chwalić? Bo mi wydaje się, że powinno się raczej starać to ukryć niż otwarcie eksponować

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Gru 27, 2005 16:47   

Damianinho 15 napisał/a:
Dziękuję bardzo. Tobie jak widać nie udało się takowej przeprowadzić, bo nie wiesz o co mi chodzi.
A jednak u Ciebie jej brak...wiesz co to ironia?
Damianinho 15 napisał/a:
...na jakim ty świecie żyjesz?
Pytanie pasuje do Ciebie skoro na argumenty Pionki wyjeżdżasz z tekstami o domniemanych "naszych źródłach".

Damianinho 15 napisał/a:
Masz pewnie głęboki wachlarz takich słówek, jak Ci panowie w dresach z kijami baseballowymi i ogolonymi na łyso pałami. Tylko czy jest się czym chwalić? Bo mi wydaje się, że powinno się raczej starać to ukryć niż otwarcie eksponować
UUU...widzę pan "ą ę przez bibułkę"...do tego wróżka (3 dni na forum)...kiepska zresztą.

Na przyszłość czytaj ze zrozumieniem to co inni tu piszą.
Pozdr

Odpowiedz do tematu