ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: dezali
Sob Sie 18, 2007 16:40
Milan w Polsce?!
Autor Wiadomość
kamillos 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 29, 2004 17:49   Milan w Polsce?!

Przeczytałem właśnie w serwisie onet.pl wiadomośc że Inter Mediolan lub AC Milan przyjadą z okazjii 100-lecia klubu Cracovia! Miejmy nadzieje ze to Nasi przyjadą!!! Daje link do tej strony kliknij

zbysio
Interista

Wysłany: Śro Wrz 29, 2004 18:02   

Ja tez mam nadzieje, ze to Milan przyjedzie :P

Qnen 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 29, 2004 18:03   

Hmm nie wierzę w to. Jakby już do czegos doszło dto przyjechałby pewnie trzeci rzut z juniorami na czele :P

dezali 
Administrator

Wysłany: Śro Wrz 29, 2004 18:24   

przede wszystkim proponuje zwrocic uwage na slowa: planujemy zaprosic.
prawdopodobienstwo, ze plany wypala sa rownie wielkie, jak trafienie dzisiaj piatki w totka. az szkoda czasu na czytanie takich bredni.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Wrz 30, 2004 08:03   

Informacja jest tak pewna, jak to że na moje 26 urodziny w maju przyjedzie Sheva i Kaka :) Bo ja też "planuje ich zaprosić" ;)
Hy hy swoją drogą to jest większa szansa na to, żeby Milan i Inter zagrały towarzysko w Krakowie niż na to, żeby Kaka i Sheva wpadli do mnie na impreze ;P Bo ja nie mam tyle kasy co prof. Filipiak ;) Pamiętajmy że zarówno Milan jak i inne kluby grywają mecze towarzyskie za kase! Zdaje rok albo 2 lata temu Barcelona grała mecz z drużyną młodego Kadafiego za jakieś 200k Eur ;)

pzdr,

tow.ja 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 30, 2004 15:08   

ale jakby Cracovii udalo sie zaprosic Milan i jakby przyjechal to byloby to wielkie wydarzenie i bylbym pierwszy zeby jechac go Krakowa na taki mecz nawet jesli mieliby przyjechac samymi rezerwami :-)

taktyk 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 02, 2004 18:28   

tak, kluby takie jak milan graja mecze za kilkaset tysiecy euro (albo i wiecej czasem) ale watpie zeby cracovia poswiecila 10% swojego rocznego budzetu na takie przedsiewziecie (budzet wynosi 11 milionow zlotych), jestem kibicem pasow ale trzeba byc realista :wink:

lukasz
Milanista

Wysłany: Sob Paź 02, 2004 21:03   

Tak nie moze byc !! Niech zawitaja do Polski tylko nie na Crakovie!!! Wszystko tylko nie to!! Wisla + Milan = JA !!!!!!!!

tom77 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 03, 2004 10:31   

A ja miałem nadzieję że w końcu Wisełka wejdzie do ligi mistrzów :D i trafi do grupy razem z Milanem :P :P . Ale cóż, trzeba na to jeszcze poczekać. :cry:

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Paź 04, 2004 10:42   

Obawiam się, że w najbliższej pięciolatce możesz się na to nie doczekać :P

pzdr,

mikaelus
Barcelonista

Wysłany: Pon Paź 04, 2004 20:45   

tom77 napisał/a:
A ja miałem nadzieję że w końcu Wisełka wejdzie do ligi mistrzów :D i trafi do grupy razem z Milanem :P :P . Ale cóż, trzeba na to jeszcze poczekać. :cry:

No możecie mieć jeszcze nadzieję, że Milan w sezonie wypadnie słabo i spotkają się w eliminacjach :P :D ;)

dezali 
Administrator

Wysłany: Pon Paź 04, 2004 22:54   

zdaje sie, ze wy, w barcelonie, cos na ten temat wiecie;)

rossonero 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 05, 2004 19:54   

Jak zwykle plany sa wielkie a skończy się pewnie na meczu oldbojów Cracovia-Wisła.
Obym się mylił.

Pippo 
Milanista

Wysłany: Śro Paź 06, 2004 15:37   

Ja jeszcze nigdy w życiu nie widzialem Milanu na wlasne oczy . Tzn chodzi mi o to ze nigdy nie bylem na zadnym ich meczu , ale jakby jednak przyjechali i mialbym to szczescie zdobyc bilet na ten mecz , bylbym w 7 niebie ;)

Mati_91 
Milanista

Wysłany: Czw Paź 21, 2004 20:13   

lukasz napisał/a:
Tak nie moze byc !! Niech zawitaja do Polski tylko nie na Crakovie!!! Wszystko tylko nie to!! Wisla + Milan = JA !!!!!!!!

Wisla juz miala Real,Barcelone niczego szczegolnego nie pokazala.Teraz Cracovia cos musi sprobowac ,Chociaz watpie ze Milan lub Inter przyjada.

Dolarr 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 25, 2004 08:32   

W sumie jak Milan by przyjechał w najmocniejszym składzie to z Crakowi by nic nie zostało, no może gdyby dopłaciła jeszcze troche to by przegrała tylko 5 bramkami... a jak przyjadą rezerwy rezerw to może być ciekawie... to byłby wyrównanay mecz...

R.I.d.S.L KAKA! 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 25, 2004 15:57   

mimo wszystko najlepiej by bylo, gdyby nie przyjechal na cracovie ani MILAN, ani primavera MILANU, ani NAWET grupy naborowe MLANU hehe. a dlaczego??? niech lepiej nasi wspaniale wyszkoleni technicznie pilkarze pokopia po nogach kogo innego. jeszcze zrobia im jakas krzywde. niech lepiej przyjedzie inter sobie pograc z cracovia. bedzie lepiej dla nas wszystkich

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 25, 2004 19:06   

Zapominasz, że mecze towarzyskie rządzą się swoimi prawami, nikt nie będzie polował na kości przeciwnika. Bez przesady. Poza tym Cracovia to nie jest drużyna rzeźników.

R.I.d.S.L KAKA! 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 26, 2004 14:49   

no rzeczywiscie. moze cracovia cos jeszcze prezentuje, ale zeby MILAN gral np. z taka polonia wwa albo dospelem to naprawde bym nie chcial

Rute_ACM 
Milanista

Wysłany: Sob Lis 06, 2004 01:17   

Szczerze watpie w to żeby Milan fatygował się i przyjeżdżał do odległej Polski tylko po to żeby rozegrać jeden czy kilka meczy na stulecie jakby na to nie patrzeć przeciętnego klubu polskiej ekstraklasy. Co innego z naszymi rywalami zza miedzy ;)

Mike Milanista 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 24, 2005 19:23   

Do walki o przyjazd Milanu na 100 lecie klubu wlaczyla sie rowniez Wisla. Jak powiedzial wiceprezes Pawelec zlozono Milanowi propozycje przybycia na obchody stulecie klubu.

- Stulecie klubu to świetna okazja do promocji Krakowa. Na obchody jubileuszu zaprosiliśmy AC Milan, który wyraził chęć przyjazdu do nas - zapewnia Pawelec. - Mamy też nadzieję, że gdy tylko znajdą się fundusze, poszerzymy obecny projekt i zbudujemy trybuny na 30 tys. widzów, tak by stadion mógł być areną europejskich imprez.

Oto link - http://miasta.gazeta.pl/k...98,2568861.html

Hmm Milan w Krakowie - nie pogardzilbym wypadem na takowy meczyk. Tyle ze od planow do realizacji droga daleka ale kto wie, moze akurat sie uda.

Coglin 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 24, 2005 21:43   

wow, super by bylo na Wisełce Milan goscic. bo jakos na druga strone blon raczej mi nie po drodze :roll:

Pawel 
Milanista

Wysłany: Pią Mar 18, 2005 13:34   

Moze milan zagra z cracowia jak ona zagra w lidze mistrzow albo wygra puchar uefa wczesniej nie ma szns, chyba ze trzeci skalad milanu

Lechita 
Interista

Wysłany: Czw Mar 24, 2005 15:07   

A ja słyszałem, że mają zaprosić Inter :mrgreen: jesienią nawet doszło do wymiamy proporczyków czy koszulek - pisała o tym Piłka Nożna!!
Oby Inter przyjechał :mrgreen: bo może wtedy pojadę :) ale nie Milan.. :roll:
nie damy nikomu
Ten puchar do Lecha należy

_(:Kropcia:)_ 
Milanista

Wysłany: Śro Mar 30, 2005 07:22   ;-O

Jejciu trochę mnie wcieło.... Ale jestem happy!!! Jak AC Milan przyjedzie do Polski, to nie puszczę tego płazem ojcowi... Jak mojego psa kocham pojadę z Poznania do Karakowa i na pewno będę kibicować Rosso-nerim!!!!!

P.S. Upssss..... Spóściłam trochę wodze wyobraźni........

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi