ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kakha Kaladze
Autor Wiadomość
korsi 
Milanista

Wysłany: Wto Wrz 14, 2004 19:17   Kakha Kaladze

Jestem ciekawy co do waszej opinii na temat tego zawodnika oraz waszym zdaniem roli jaką powinien on spełniać w drużynie.Otóż ja jestem bardzo zaniepokojony tym naco się zanosi a więc pomijaniem tego zawodnika przy ustalaniu pierwszej jednenastki.Nie zagrał z Lazio ani z Livorno i w LM też nie zagra z tego co widze........Tak czy owak jeszcze 2 sezony temu uważałem Gruzina za jednego z 5 najlepszych lewych obrońców na świecie(co nie raz u moich kolegow powodowało śmiech) i dalej tak uważam.W poprzednim sezonie nękały go kontuzje i znakomicie zastępował go Pancaro.Ale gdy jest on zdrowy to wydawało mi się ,że odzyska swoją dawną pozycje albo przynajmniej będzie grał rotacyjnie z Maldinim który by też grywał na środku..... Kaladze też nie jest zadowolony z takiego obrotu sprawy i jakby przewidując to co się bedzie działo dał wyraz swojej dezaprobaty przed startem sezonu.Jak dlamnie to on powinien być fundamentem naszej obrony a w dodatku jest on jeszcze młodym graczem(w przeciwieństwie do Pancaro, Stama, Costacurty ... Maldiniego zostawie w spokoju :) ) Tak więc podsumowując nie jestem zadowolony z roli jaką gruzin odgrywa w drużynie i jesli nie ulegnie ona zmianie obawiam się ,że już w styczniu stracimy tego zawodnika, a uważam ,że był by to bardzo duży błąd działaczy jak i Ancelottiego.Na zakończenei chciałbym Was oczywiście zachęcić do wypowiedzi i własnyh refleksji dotyczcych tego zawodnika. :)

A tak na marginesie bo zobaczylem wlasnie ,że chyba popelnilem błąd przypadkowo jak się nie myle to zdroniale wołają na Kaladze Kaha mam racje?? :)

Bartek O 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 15, 2004 10:15   

Kaładze jest chyba mocno związany z MILANEM.Przecież odrzucił tego lata ofertę z Bayernu Monachium,gdzie miałby pewne miejsce w wyjściowym składzie.Ja również bardzo szanuję i cenię tego piłkarza.W mojej pamięci zapisał się zwłaszcza Jego fenomenalny występ przeciwko realowi z sezonu 2002\2003 ,kiedy to zupełnie wyłączył z gry Luisa Figo.
Uważam,że Gruzin w optymalnej dyspozycji jest dużo lepszy od Pancaro.To może być jeden z fundamentów defensywy rosso-nerich ,która przecież niebawem ulegnie przebudowie.Maldini,Cafu,Stam czy Costacurta nie będą grać wiecznie.Byłbym bardzo niepocieszony,gdyby Kaładze faktycznie zdecydował się opuścić klub.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Wrz 15, 2004 10:48   

Pamiętajcie, że cały zeszły sezon Kaładze walczył z ciężką kontuzją. To na pewno odbiło się na jego formie. Wydaje mi się, że trzeba mu dać jeszcze troche czasu, w 2 połowie sezonu powinien wrócić do optymalnej formy, a wtedy na pewno będzie silnym wzmocnieniem zespołu. Prawda jest też taka, że od Pancaro jest pare lat młodszy i jego na pewno Carlo widzi w swoim składzie w niedalekiej przyszłości.

pzdr,

biedronka 
Milanistka z Klasą

Wysłany: Śro Wrz 15, 2004 11:02   

Ale zdaje się też, że Kaladze nie miałby nic przeciwko graniu na środku obrony i często podkreśla, że na tej pozycji gra w reprezentacji. Teraz jest raczej niemożliwe, żeby tam znalazło się dla niego miejsce, ale za kilka lat...Musi być cierpliwy, w każdym razie ;-) .

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Wrz 15, 2004 17:03   

nie bylem do niego przekonany kiedy przychodzil do Milanu, teraz moje zdanie o nim jest zupelnie inne. Kakha zawsze byl przydatny druzynie i swietnie spisywal sie po lewej stronie obrony. ubiegly sezon byl jednak dla niego pechowy i wiecej czasu niz na boisku spedzal na rehabilitacji. uwazam tez, ze cale to zamieszanie odnosnie jego odejscia bylo zupelnie niepotrzebne. jego slowa, ze odejde bo nie mam miejsca w skladzie byly 'troche' nie na miejscu. jesli tylko bedzie dawal z siebie wszystko to wierze w to, ze juz niedlugo bedziemy mieli okazje widywac go na boisku coraz czesciej. a wtedy niech zagrywa takie pilki do napastnikow jak chocby w spotkaniu z Lens 8)

Ozzy 
Milanista

Wysłany: Śro Wrz 15, 2004 23:56   

Wypada podpisac sie pod tym co juz na poczatku napisal korsi. Kaladze byl w sezonie 2002/03 naszym kluczowym graczem. Pokazal wielkie umiejetnosci i pozostajac w klubie powinien powrocic wczesniej czy pozniej do tamtej dyspozycji. Przy wieku naszych kluczowych graczy w tej formacji, ma on wielkie perspektywy stac sie jej podpora w perspektywie kilku lat.

Inna sprawa to jego niezbyt roztropne slowa, jesli rzeczywiscie ma zamiar krecic nosem na aktualna sytuacje, to klub powinien nie stac mu na przeszkodzie do odejscia. Milan to nie rewia gwiazd, tylko druzyna, tak wiec powinien zaakceptowac swoja role i czekac cierpliwie na szanse do gry, a ta jesli bedzie w formie na pewno otrzyma.

Sam mam nadzieje, na jego pozostanie, przeproszenie sie z rola tymczasowego zmiennika i dluga przygode z Milanem.

skopi 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 16, 2004 01:53   

Kaładze jest profesjonalistą i powinien dogadać się z trenerem i zaakceptować swoje aktualne miejsce w Milanie podobnie jak takie gwiazdy jak Crespo, Rui Costa czy Tomasson poniewaz na każdej pozycji jest walka o miejsce w składzie i równie ważni jak zawodnicy pierwszego składu ważni są wartościowi i zmiennicy. Uważam ze jest on nadal potrzebny Milanowi i jego odejście było by jego błędem a jednocześnie osłabieniem naszego zespołu. Z resztą fakt ze chciał by go mieć w swoich szeregach Bayern Monachium świadczy o tym ze jest to już światowa klasa i nie można pochopnie pozbywać się tak warościowych piłkarzy. Biorąc również pod uwagę jego stosunkowo młody wiek jest wielce prawdopodobne ze sukcesywnie bedzie zastępował w obronie Milanu starszych graczy, którzy pomomo swojej klasy nie są już juniorami ;-) i zbudowanie silnego zaplecza z graczy takich jak własnie Kaładze czy też Coloccini jest bardzo rozsądnym posunięciem Milanu a ci gracze bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego ze ich czas nadchodzi bardzo szybko.
Gruzin zasłużył się już swoją grą w kilku ważnych meczach (min. w finale LM z Juve) i napewno jest doceniany przez trenera i gdy tylko będzie taka koniecznośc Ancelotti postawi na niego (widocznie obecna koncepcja gry i to że jest początek rozgrywek wymagają tego zeby narazie pozostał na rezerwie) zwłaszcza ze jest to zawodnik dośc uniwersalny i oprócz dużych umiejętności defensywnych jest niezwykle kreatywny w ataku, dobrze dosrodkowujący czy tez umiejący pociągnąć grę po skrzydle dlatego przy długim sezonie i dużej ilosci meczów napewno jeszcze nieraz bedzie miał okazję sie pokazać. Nie wylkuczone że zostanie ustawiany jako jeden z bocznych pomocników na pozycji którego również śwetnie sobie radzi jak kilku innych obrońców.

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

korsi 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 16, 2004 14:09   

skopi napisał/a:
Kaładze jest profesjonalistą i powinien dogadać się z trenerem i zaakceptować swoje aktualne miejsce w Milanie podobnie jak takie gwiazdy jak Crespo, Rui Costa czy Tomasson poniewaz na każdej pozycji jest walka o miejsce w składzie i równie ważni jak zawodnicy pierwszego składu ważni są wartościowi i zmiennicy

Zapewne Kaładze jest profesjonalistą ale jak widać jest też graczem bardzo ambitnym i swiadomym swojej wartości........
skopi napisał/a:
Biorąc również pod uwagę jego stosunkowo młody wiek jest wielce prawdopodobne ze sukcesywnie bedzie zastępował w obronie Milanu starszych graczy, którzy pomomo swojej klasy nie są już juniorami ;-) i zbudowanie silnego zaplecza z graczy takich jak własnie Kaładze czy też Coloccini jest bardzo rozsądnym posunięciem Milanu a ci gracze bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego ze ich czas nadchodzi bardzo szybko
Nie wydaje mi się by nadchodził szybko...... Stam ma kontrakt podpisany na 2 lata i racej będzie grywał w miare regularnie podobnie jak Nesta i Maldini więc jakby nie było Kaładze nie będzie grał tyle ile by chciał..... Ja oczywiście jestem za rotacją i chciałbym zeby wymienieni zawodnicy grali mniej więcej po równo ale nie zanosi się na to....... Jest jeszcze Pancaro i wydaje się , że to na niego woli stawiac Carlo, a przecież też jest po cięzkiej kontuzji i nawet później ją wyleczył a grał z Livorno........ W dodatku przyszedł Coloccini(wydaje mi się , że jego pozycja jest bardziej beznadziejna niż Kaładze , ale ten jest chyba bardziej cierpliwy i młodszy) więc zrobiło się jeszcze ciaśniej...... Tak więc ambitny Kaładze dał do zrozumienia , że jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie i nie beędzie dostawał więcej szans to chciałby zmienic klub.......

skopi 
Milanista

Wysłany: Czw Wrz 16, 2004 15:52   

Cytat:
Stam ma kontrakt podpisany na 2 lata i racej będzie grywał w miare regularnie podobnie jak Nesta i Maldini więc jakby nie było Kaładze nie będzie grał tyle ile by chciał..... Ja oczywiście jestem za rotacją i chciałbym zeby wymienieni zawodnicy grali mniej więcej po równo ale nie zanosi się na to....... Jest jeszcze Pancaro i wydaje się , że to na niego woli stawiac Carlo, a przecież też jest po cięzkiej kontuzji i nawet później ją wyleczył a grał z Livorno........

Stam właśnie po to został sprowadzony żeby stworzył z Nestą i Maldinim obronę marzeń ale jak już pisałem sezon jest długi (liga włoska, puchar włoch puchary europejskie mecze reprezentacji) i dodając do tego drobne kontuzje czy kartki może się okazac ze bedzie występował dosc regularnie (zwłaszcza ze rozegrano dopiero dwa mecze i nie jest powiedziane ze juz w kolejmych nie pojawi sie jako zmiennik np), zwłaszcza ze w meczach np PW lub niektorych ligowych poprzedzających ciężki mecz w LM Ancelotti nie bedzie wystawiał najsilniejszego składu dając odpocząć tym najlepszym dając jednocześnie okazję do udowodnienia swojej wartości przez rezerwowych. Jak również pisałem wcześniej pomomo tego ze jest 5 obrońcą w kolejce (po wspomnianej trójce i Pancaro) to to grając w razie takiej konieczności jako boczny pomocnik również doskonale się sprawdzi...czy tez odwrotnie przesunięcie Pancaro do lini pomocy daje wolne miejsce w liniach defensywnych w razie absencji kogoś z podstawowego składu

Cytat:
W dodatku przyszedł Coloccini(wydaje mi się , że jego pozycja jest bardziej beznadziejna niż Kaładze , ale ten jest chyba bardziej cierpliwy i młodszy) więc zrobiło się jeszcze ciaśniej......

Coloccini dobrze wie po co przyszedł i że jego obecnośc w składzie (chociaż wielce prawdopodobna w meczach małego kalibru) bedzie raczej epizodyczna przynajmniej w tym sezonie. Coloccini bedzie miał za zadanie jak nallepsze poznanie systemu gry po to aby przyjdzie na to pora stac sie podstawowym defensorem, takim jak ci od których bedzie miał okazje sie teraz uczyc czyli Nesta i Maldini. Pomimo swojej klasy jest jeszcze bardzo młody i potrzebuje jeszcze obycia z włoską piłką i właśnie po to został juz teraz sprowadzony abo pod okiem sratych mistrzów powoli dochodzić do roli lidera defensywy (osobiście uważam ze za 2-3 lata dorówna umiejętnościami samemu Baresiemu)

Cytat:
Tak więc ambitny Kaładze dał do zrozumienia , że jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie i nie beędzie dostawał więcej szans to chciałby zmienic klub.......

Oczywiścia zgadzam się z nim ze nie bardzo mu odpowiada rola rezerwowego ale z tym straszeniem to można by sie wstrzymać do momentu gdy odzyska szczyt formy bo z tego co wiem to jeszcze troszke odbiega od poziomu jaki pokazywał dwa sezony temu i narazie chyba słusznie trener stawia na innych co nie znaczy ze całkowicie popieram jego nieobecność w składzie i podobnie jak mój przedmówca uważam ze zawodnikom powinno dawać się równe szanse do pokazania umiejętności!

A co ma powiedzieć taki Simic, który zeby zagrac musi liczyć na epidemie w podstawowym składzie :P

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 06, 2005 20:31   

Dziś na Onecie znalazłem następującą, jakże smutną informację: "W czwartek [5.5.2005]w zbiorowym grobie w zachodniej Gruzji, znaleziono ciało brata obrońcy włoskiego klubu piłkarskiego AC Milan, Kachy Kaładzego - Lewana.
Ciało młodszego z braci znajdowało się w grobie, wraz siedmioma innymi ofiarami. Informację podała gruzińska stacja radiowa MZE.
Brata znanego piłkarza Milanu, Lewana porwano w maju 2001 r. Według policji sprawcami byli członkowie czeczeńskiej mafii. Poszukiwania Lewana nakazał ówczesny prezydent Gruzji, Eduard Szewardnadze, ale nie dały one rezultatu. Jeszcze w końcu 2003 roku władze twierdziły, że Lewan Kaładze żyje i wkrótce zostanie uwolniony. Porywcze nie zwolnili go jednak, ponieważ rodzina wpłaciła tylko 200 000 dolarów, zamiast żądanej przez nich trzykrotnie większej sumy.
W przeszłości Kacha Kaładze krytykował poszukiwania prowadzone przez gruzińską policję. Rok po porwaniu groził, że zrzeknie się gruzińskiego obywatelstwa i przeniesie się na Ukrainę, by reprezentować barwy Dynama Kijów. Samobójstwem groził także ojciec obu braci, Karlo Kaładze."
W ten sposób przestajemy się łudzić, że sprawa porwania zostanie pozytywnie wyjaśniona. :(

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pią Maj 06, 2005 23:05   

To oczywiscie straszna wiadomosc, ja jednak wstrzymalbym sie ze smutkiem az potwierdzi to jakies bardziej wiarygodne zrodlo niz onet. Tysiące razy juz panowie z onetu pokazywali jak "rzetelny" tworzą portal. Oby okazalo sie ze to kolejny ich popis, to bylby wielki cios dla Kakhy.
Swoja droga zastanawiajace sa te "rewelacje" odnosnie zaplacenia jedynie 200 k $ zamiast 600 k $. Przeciez Kakhe stac z pewnoscia na zaplacenie 10-krotnie wiekszej sumy, troche to dziwne. Apeluje o spokoj, czekajmy az jakies bardziej wiarygodne zrodlo da nam jakies nowe informacje.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

Rute_ACM 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 07, 2005 15:26   

ja tutaj czegoś nie rozumiem... skoro Kaladze jest w Milanie od sezonu 2000/01 a jak twierdzi onet rok od porwania brata czyli w roku 2002 Kakha powiedzial, ze zrzeknie sie obywatelstwa i przeniesie do Dynama Kijow, to niby skad mial sie przeniesc? z Milanu do Dynama?
W sumie to nie ma co sie dziwic, w koncu to onet, czekam wiec na jakies bardziej wiarygodne zrodlo.

Martu$$ka 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 07, 2005 15:49   

Właśnie tego ja nie rozumiem. Gdyby zmienił obywatelstwo grałby wtedy w reprezentacji Ukrainy, ale nie sądze, ze powróciłby z Milanu do Dynama. Coś mi się wydaje, ze Kakha jakby już zmieniał obywatelstwo to dlatego by nie reprezentować Gruzji.
Oj.. chyba Onet coś przekręcił....

pionka 
Milanista

Wysłany: Sob Maj 07, 2005 16:07   

Nawet jakby zmienił obywatelstwo nie mógłby grać w reprezentacji Ukrainy bo od dawna gra w reprezentacji Gruzji. Za źródło onet podaje PAP.. dziwne, bo nigdzie indziej tego nie słyszałem.

biedronka 
Milanistka z Klasą

Wysłany: Sob Maj 07, 2005 16:41   

Faktycznie dziwne jest, że poza PAP nikt tej informacji do tej pory nie podał. I wydaje mi się, że gdyby rzeczywiście znaleziono ciało, Kakha wróciłby na parę dni do Gruzji. A został powołany, jakby nigdy nic, na mecz z Juve. Może wydawało się początkowo, że mogło to być ciało jego brata, a potem okazało się, że jednak nie…Chyba rzeczywiście lepiej poczekać, czy informację tę potwierdzą inne źródła.

[ Dodano: Nie Maj 08, 2005 11:07 ]
Na razie nie ma jeszcze całkowitej pewności, czy jedno ze znalezionych ciał to ciało brata Kaladze. Są wykonywane badania DNA.

chef 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 29, 2005 09:13   

Ciekaw jestem co bedzie z Kaladze w przyszlym sezonie. Chyba juz pewny jest transfer Jankulovskiego wiec juz pilkarzy na lewa obrone jest sporo. Bardzo lubie Kaladze i nie chcialbym zeby odchodzil, jednaj jezeli ma caly czas grzac lawe dobrym transferem byla by przeprowadzka do Londynu. Czy cos wiecej wiadomo na temat ewentualnego transferu do Chelsea?

MarcoPoland 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Maj 29, 2005 09:32   

Podzielam Twoją opinię Chef. To świetny piłkarz, bardzo zdeterminowany i waleczny. Poza tym ma dużo asyst i od czasu do czasu uda mu się nawet pokonać bramkarza drużyny przeciwnej. Chciałbym, żeby został w Milanie

beneras 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 29, 2005 11:26   

ale transfer jankulovskiego wcale nie przekresla kariery kakhabera w Milanie(raczej pancaro).kaladze bedzie gral na lewej,gdzie od czasu do czasu zagra jankulovski,ktory bedzie caly czas w obiegu(raz lewa obrona za kaladze,raz lewa pomoc za seedorfa,raz prawa obrona za cafu).w ten sposob znajdujemy zawodnika,ktory jednoczesnie moze odciazyc cafu,zrobic konkurencje dla seedorfa i od czasu do czasu zastapic kakhe.mam nadzieje,ze carlo wyobraza to sobie tak samo :)

Dolnoślązak 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 29, 2005 16:56   

Jankulovski długo był pomocnikeim w Udinese. Na lewej obronie miejsca niech nie szuka, bo Maldini pokazał ząbki :lol: w tym sezonie ( na lewej wiodło mu się lepiej).
Pancaro moze odejść, za wiele nie pomaga i tylko pieniądze się na niego tracą. Jesli chodzi o samego Kakhę (wymawia się tylko Kaka... :lol: ) to jest on przyszłością Milanu, powinien coraz częściej wchodzić do pierwszej jedenastki.

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Maj 29, 2005 17:48   

ja mam jednak nadzieje, ze od nowego sezonu Nasz Kapitan wroci na srodek obrony, jakos wole pare Nesta-Maldini od Nesta-Stam. Kakha powinien grac po lewej stronie (jak tylko urazy go omijaja to jest swietnym pilkarzem, pozytecznym w ofensywie i trudnym do przejscia, jak np. w meczu z Juve na Delle Alpi gdzie gral koncertowo do chwili gdy.. zlapal kontuzje). jesli chodzi o Jankula to mysle zupelnie jak beneras. raz za Seedorfa, raz za Kaladze (ktory musi zostac), raz za Cafu (chyba, ze uda nam sie zakontraktowac Oddo). Czech jest bardzo uniwersalnym pilkarzem (gral skrzydlowego w Udinese) , w dobrym wieku i jego obecnosc w kadrze daje Carlo wiele mozliwosci zestawienia pierwszej 11'.

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

Blind
Milanista

Wysłany: Śro Cze 01, 2005 10:02   

Hymm z tego co ostanio widze niestety ogladam z milanem tylko LM to kaha gra bardzo niepewnie i ostanio duzo psuje moze to kontuzja ale slabo gra

bierhoff 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 14, 2005 15:50   

Kaladze byl w finalowym skladzie LM w sezonie 02/03 Mam ten meczyk na kasecie i Kakha gra bardzo dobrze Puszczam go sobie od czasu do czasu i poprawia mi sie humor :) Naprawde nie wiem co sie z nim potem dzialo Nasprowadzalismy klapciuchow takich jak Stam czy Cafu i efekty wlasnie widzimy Jeszcze te perypetie z przejsciem do Chelsea Kaladze zasluguje na pierwsza jedenastke a ten ktory tego nie widzi jest debilem FORZA MILAN!!!

kotbarca 
Barcelonista

Wysłany: Śro Gru 14, 2005 16:51   

ancelotti i ja jestesmy debilami :(

serginho-nesta-maldini-cafu

www.blaugrana.pl

Visca el BARCA!!!! Forza MILAN!!!!

jacki 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 14, 2005 18:40   

oj korski ,korski ja myśle z epowinien trzymać sie swojej pozycji bo tam ma największe szanse żeby grać mimio z ejest fatalny w ofensywie to i tak lepszy od serginho ogółem oczywiście

[ Dodano: Sro Gru 14, 2005 18:43 ]
o jakiœ koleœ wyłonił siœ z za kszywych zębów ronaldinho

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Gru 14, 2005 19:18   

Bierhoff napisał/a:
Nasprowadzalismy klapciuchow takich jak Stam czy Cafu i efekty wlasnie widzimy Jeszcze te perypetie z przejsciem do Chelsea Kaladze zasluguje na pierwsza jedenastke a ten ktory tego nie widzi jest debilem FORZA MILAN!!!

kapciuchow jak Cafu czy Stam ? Wiele klubow chialoby takich "klapciuchow" szczegolnie jak Cafu z ostatnich dwoch lat, kiedy to osmieszal nowo wschodzace gwiazdy jak Beletti i nie mial sobie rownych na prawej obronie. Czas kazdego pilkarza sie kiedys konczy, ale zakup Cafu byl moim zdaniem strzalem w dziesiatke i chyba malo meczow Milanu ogladales skoro takie brednie wypisujesz.

Dobrze by bylo jakbys uzywal znakow przystankowych, bo nie mam pojecia co piszesz z tym Kaladze. Twoim zdaniem debilem jest ten, ktory uwaza, ze Kaladze nie zasluguje na miejsce w pierwszym skladzie ? To bardzo ciekawe, o ja debil, szkoda tylko ze po kontuzjach Kaladze gral czesto padake, byl najslabszym obronca i czesto przyczynial sie do straty bramek (ostatnio nawet bardzo czesto). Cale szczsescie ze dobra forme od poczatku sezonu prezentuje Serginho i mogl godnie zastepowac slabego Kakhe.

Odpowiedz do tematu