ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Relacje LIVE
Autor Wiadomość
Gazza
Milanista

Wysłany: Nie Sie 29, 2004 13:38   Relacje LIVE

Witam! Ja mam pytanie do redakcji acmilan.pl. Otóż czy strona nie mogłaby przeprowadzać relacji LIVE z spotkań Milanu? Inne klubowe strony m.in. Manchesteru, Chelsea, Bercelony itp. takie relacje przeprowadzją. Myślę, że kazdy kibic Milanu byłby zadowolony, gdyby na stronie naszego kochanego Milanu równiez były LIVE.

Pozdrawiam
FORZA MILAN !!

Hej Hej Szczakowa!

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Sie 29, 2004 15:00   

a mi się wydaje że nie ma sensu dublować funkcjonalności innych serwisów. Ja w necie "oglądam" wyniki na żywo na www.livescore.com :) Jest tam wszystko. A jak jestem poza domem albo z innych względów nie mam dostępu do netu czy telegazety to kożystam z wap'owej wersji serwisu. wap.livescore.com :)
Polecam.

pzdr,

nonenalim 
Administrator

Wysłany: Nie Sie 29, 2004 22:07   

Takie relacje sa przeprowadzane na irc-u. Instrukcje jak wejsc mozna znalezc tutaj. Co do typowych relacji live to stanowisko strony uleglo delikatnej zmianie i pomyslimy 8)

beneras 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 29, 2004 22:44   

obyscie rozpatrzyli pozytywnie !!!

taki bajer nie zaszkodzi(ja np nie moge wchodzic na irc,bo mam neostrade :/ ),a moze niektorym pomoc !!!

Suchcik 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 27, 2005 09:55   

Sam pomysł relacji jest wspaniały, wielkie brawa. Jednak jego realizacja przynajmniej w moim odczuciu wymaga jednak dopracowania. Mam 2 zastrzeżenia: przerwy w polejnych opisach fragmentu meczu wynoszą 4-5min (a nawet 7!). Rozumiem, że czasami mecz jest nudny ale czy doprawdy jesli nie padają bramki to godne odnotowania są tylko zmiany w poszczególnych zespołach i kartki otrzymywane przez piłkarzy? Szczególne w 2 połowach meczów relacja opiera sie na takim schemacie: zmiana-kartka-zmiana-kartka-strzał... Drugą sprawą, która irytuje mnie jeszcze bardziej jest opóźnienie pomiędzy rzeczywistym czasem a minutą relacji: było to widoczne szczegółne we wczorajszym meczu ACM-Udinese... Po przerwie gdy 2 połowa trwała już dobre nascie minut to w relacji "live" zostaliśmy poinformowani, że Carlo zrobił zmiane... :? Nie wiem czym spowodowane jest to opóźnienie - może przyczyna jest niezależna od operatorów strony, ale apeluję o poprawę tego aspektu... Wiem, że równorzednie prowadzona jest relacja na IRCu lecz i tak czesto tematy są wybitnie 'offtopic' i ja preferuję relacje. Proszę jednak o jej poprawe, lub wytłumaczenie dlaczego prowadzona jest w ten sposób. Pozdrawiam.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Czw Sty 27, 2005 11:30   

Sprawa odstepow miedzy kolejnymi wpisami w relacji wyglada tak, ze rzeczywiscie czasem nic sie nie dzieje. W miare mozliwosci postaram sie o czestsze wpisy - nawet jesli nie bedzie sie nic dzialo. Z opoznieniami jest tak, ze jesli mecz jest w tv, to sa one male, ale np. mecz z Livorno ogladalem przez neta i mialem 4minutowy poslizg, wiec relacja live automatycznie miala co najmniej taki sam. Jesli zas chodzi o wczorajsze opoznienie na poczatku drugiej polowy, to przepraszam za nie wszystkich - mialem telefon :)
Dzieki za cenne uwagi. Ciesze sie, ze ktos wreszcie wyrazil opinie w tej sprawie :) W koncu to dla Was tworzymy strone :)

pionka 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 27, 2005 13:02   

Suchcik napisał/a:
Wiem, że równorzednie prowadzona jest relacja na IRCu lecz i tak czesto tematy są wybitnie 'offtopic' i ja preferuję relacje.

Może i w czasie meczów są tematy 'offtopic' (jak się siedzi po kilkanaście godzin na dobę na #milan.pl to się nie da non stop gadać o Milanie bo byśmy ześwirowali :] ) ale napewno nie umknie nam żaden ważny fakt z boiska. Atmosfery kanału z atmosferą patrzenia w przeglądarke też porównać się nie da. No i na kanale warto siedzieć choćby po to żeby zobaczyć rekcję po strzelonym golu. A jak jest to gol zwycięski strzelony w ostatniej minucie to już masakra :P

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 27, 2005 15:48   

beneras napisał/a:

taki bajer nie zaszkodzi(ja np nie moge wchodzic na irc,bo mam neostrade :/ ),a moze niektorym pomoc !!!

o a to ciekawe ... jaka masz neo ?? bo ja tez mam i TomekW tez ma ,a raczej nie pamietam dnia na ircu zebym go nie widzial :D

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Sty 27, 2005 18:08   

sorry za offtopic TomkuW, ale moze moglbys dawac linki do stron pokazujacych mecze (do shoutboxa), w miare mozliwosci, co :wink: ?

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Sty 27, 2005 18:34   

MikoZ - beneras pisal posta 29 sierpnia, a jak wiadomo nie od zawsze mozna byc na ircu przez neostrade :)

stan, przecierz DeCza to robi
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Sty 27, 2005 19:51   

Veer (mozna tak pisac :wink: ?), ale dotychczas zrobil to dwa razy, z czego raz troche pozno a drugi (podobni nie dzialal za dlugo). poza tym, moze TomekW ma jakies inne zrodla :) ?

btw - przecieŻ :P

Suchcik 
Milanista

Wysłany: Nie Sty 30, 2005 21:06   

TomekW - relacja już była o wiele lepsza!:D szkoda tylko wyniku

JediMajster 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 08, 2005 18:51   

Na początku chciałem podziękować tworzącym relację LIVE ... WSPANIAŁA RZECZ !
Mam tylko jedno małe zastrzeżenie ... czy na stronie z relacją mógłby znajdować się jakiś mały zegar, który informowałby, która jest aktualnie minuta meczu (coś w stylu livescore.com), bo po samych komentarzach akcji nie można do tego dojść :) !

Mati_91 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 09, 2005 10:01   

Ej Jedi to chyba mozna sie domyslic.Mecze w Lidze Włoskiej sa o 20.30 lub 15.00 a zreszta wszyscy kibice Milanu powinni wiedziec o ktorej jest mecz.Ale jakby bylo mozna to jest to ulatwienie! 8)

inv 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 09, 2005 11:11   

ja rowniez dolaczam sie do podziekowan za relacje Live, sa bardzo dobrym pomyslem.

Tomek W - robisz swietna robote :brawo: , mimo, ze piszac relacje nie mozesz w pelni sie rozkoszowac ogladaniem meczu - robisz cos dla ludzi i to jest godne pochwaly :ok:

Mam jeszcze taki jeden pomysl, moze po 45 i ewentualnie 90 minutach gry zrobic jedno zdanie podsumowujace to, co dzialo sie w ostatniej polowie, w stylu: "Mecz rozgrywany w szybkim tempie, obie druzyny stawiaja na gre defensywna, jednak to Milan ma przewage. Swietna gra Cafu, nieco mniej widoczny Kaka...." etc. Tak, abysmy wiedzieli czy mecz idzie w dobrym czy zlym kierunku (nie zawsze bowiem mozna to odczytac po relacji z poszczegolnych minut)

to taka mala dygresja aby nieco usprawnic to, co jest niemalze doskonale :>

inv dygresyjny
It's understood

beneras 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 09, 2005 12:11   

a pomyslec ze jeszcze nie dawno bossowie mowili ze realcja jest niepotrzebna,ze wszystko jest na ircu itp :) a tu prosze jakie zbieraja gratulacje od wszystkich 8)

ja dodam od siebie:tak trzymac :ok:

ps. mysle ze pomysl inva dygresyjnego jest znakomity i warty przemyslenia :!:

JediMajster 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 09, 2005 12:24   

Widać, Mati, nie zrozumiałeś o co mi chodziło kiedy pisałem mojego posta !
Chodziło mi o to, że gdy mecz zaczyna się o 15.00 to powiedz mi szybko, która minuta jest o 16.27 ... albo kiedy spotkanie zaczyna się o 20.30 to która minuta jest o 21. 33 ? Oprócz tego biorąc pod uwagę niezgodność zegarów, doliczony czas gry itp. to raczej się to przydaje, prawda ? Jeżeliby tak nie było to na np. livescore.com też nie mielibyśmy podawane która jest minuta, bo wystarczyłaby wiadomość o której mecz się zaczyna,
a reszte "można się domyślić" :? ...

PS Tak jak napisałeś prawdziwy Milanista powinien wiedzieć o której gra Milan ! I ja to wiem :wink: !

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lut 09, 2005 17:05   

Dla osob ktore nie chcą lub nie umieją ;) wejsc na irc jest to oczywiscie zbawienie i cos wspanialego, sam bylem kiedys gorącym zwolennikiem prowadzenia relacji live. na acmilan.pl sa one prowadzone znakomicie lecz ja odkad zaczalem wchodzic na irc nawet na nie nie spogladam ;) gdyz nic (nie ogladajac meczu) nie jest w stanie zastapic tego co sie dzieje na kanale np po strzeleniu przez Crespo w 94 minucie meczu zwycieskiego gola :)
Gorąco zapraszamy na kanal #milan.pl - lepszych relacji live nie znajdziecie ;)

JediMajster ale przeciez relacja jest prowadzona "na zywo" a przy opisie kazdej sytuacji jest podana minuta meczu, wiec nie rozumiem po co Ci jeszcze jakis dodatkowy czas.
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

beneras 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 09, 2005 20:42   

JediMajster napisał/a:
PS Tak jak napisałeś prawdziwy Milanista powinien wiedzieć o której gra Milan !

eee...co ja tu chcialem powiedziec :doh: ...chyba nie jestem prawdziwym Milanista (co nie panie v. i b. :] ) :oops:

pionka 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 09, 2005 21:49   

Jesteś zwykłym Torreso i Drewnomaniakiem ;P

Ale ja chciałem o zegarku. To by naprawdę była dobra rzecz bo nawet na #milan.pl podczas relacji ze 150 razy pada pytanie "która minuta?". A tak można by było tam zerknąć i wszystko byłoby jasne :)

JediMajster 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 10, 2005 10:52   

Tyle mówicie o irc-u, że chyba zaczne tam wpadać :P :-D ! Jedyny pionka chyba zrozumiał o co mi chodzi ... kiedy np. nie moge w trakcie meczu Milanu przez cały czas siedzieć przy kompie, to od czasu do czasu sprawdziłbym komentarze i byłbym na bieżąco która minuta (jeżeli byłby zegarek) :wink: .

ozzy69 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 16, 2005 23:16   

inv napisał/a:
Tomek W - robisz swietna robote :brawo: , mimo, ze piszac relacje nie mozesz w pelni sie rozkoszowac ogladaniem meczu - robisz cos dla ludzi i to jest godne pochwaly :ok:

Szczerze podziwiam takie osoby!!
Wielkie ukłony i duże dzięki, bo robisz coś co jest wspaniałe i piękne!!
Prawdziwy altruizm!

Gazza
Milanista

Wysłany: Wto Lis 01, 2005 17:16   

Dlaczego znowu nie ma relacji live z dzisiejszego spotkania? Od paru spotkań nie ma live'ów. Szkoda.

Hej Hej Szczakowa!

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Lis 01, 2005 19:13   

polecam mIRC'a, transmisje live na eurosport.com, jak jestes kumaty we wloskim to stronka La Gazzetta dello Sport tez przeprowadza relacje. no i ewentualnie radio Zeta na cyfrze+ (~400 kanału). slowa Sheva gooool na pewno zrozumiesz :P

ShevA1990
Milanista

Wysłany: Śro Sty 18, 2006 20:55   

panowie jestem wielkim fanem rossonerich i ma do was pyytanie.mam cyfre+ i nie wiecie moze czy na jakims programie nadawaja mecze milanu procz porogramow canal + sport i canal + sport 2??jak jest taki program to prosze pisac bardzo mi zalezy

Odpowiedz do tematu