ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany na forum
Autor Wiadomość
TOMI 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 12:30   

badzio napisał/a:
Myślę, że każde z tych okien powinno otwierać się od razu na końcowej stronie tj. na tej, na której skończyła się dyskusja.

A według mnie na ostatnim nieprzeczytanym poscie, znam to z innych for i moim zdaniem bardzo to ułatwia życie :-D Klikając w temat z nowymi postami powinien on się otwierać na ostatnim poscie którego nie widzieliśmy.

badzio 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 13:56   

No o to mi właśnie chodziło. Na ostatnim nieprzeczytanym poście. Bo czasami jest więcej niż jedna strona jest do przeczytania, więc wtedy nie bardzo na ostatniej stronie powinno się otwierać.

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 15:11   

Na stronie glownej jest taka rubryczka w tabeli jak "Ostatni post". Wystarczy kliknac na karteczce przy strzalce i przeniesie Was do ostatniego nieprzeczytanego posta. Analogicznie jest w kazdym temacie.

TOMI 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 16:03   

Jakie to było proste :oops: Ale człowiek się uczy cały czas :-D
Dzięki :-D

badzio 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 18, 2005 19:09   

No tak... tyle, że jak chciałoby się otworzyć wszystkie nieprzeczytane tematy w innych oknach tak jak zazwyczaj to robię to juz nie jest takie proste.

ostry 
Milanista

Wysłany: Czw Sty 12, 2006 11:32   

Przyszedl mi do glowy pomysl i chcialem zapytac czy mozliwa bylaby jego realizacja. Otoz chodzi o cytowanie wczesniejszych postow, mianowicie czy daloby rade zaznaczyc tylko czesc tekstu i dzieki jakiemus przyciskowi w odpowiedzi zacytowac tylko ta czesc, a nie jak do tej pory cytowac caly post i go ciac odpowiednio do potrzeb.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Kwi 01, 2006 16:48   

No ostry - wykrakałeś ;-)
Mamy już na forum cytowanie selektywne i powiem krótko - jest to mistrzostwo świata. Szczególnie doceniane przez takich forumowiczów jak ja ;-) bo pisząc w pracy nie mam tyle czasu na edycję każdego posta ;-)
<wazelina_mode_on>Chciałbym powiedzieć, że ostatnie udoskonalenia techniczne na forum idą w naprawdę świetnym kierunku i na dziś forum nie tylko merytorycznie stoi na wysokim poziomie. Technicznie też naprawdę jest super</wazelina_mode_off>

EDIT:
Kurdcze, nie jest tak kolorowo jak napisałem ;-) Przy wysyłaniu postów pojawia się taki oto komunikat:
Kod:
Ran into problems sending Mail. Response: 550 Authentication turned on in your email client.

pzdr,

fcs 
Milanista

Wysłany: Sob Cze 23, 2007 22:57   

Mam pytanie. Czemu forum nie wyskakuje mi w nowej karcie, tylko w jakimś dziwnym oknie bez adresu etc. Ponadto proponowałbym zrobić dział "Retro", w którym można by rozmawiać o byłych piłkarzach/trenerach/działaczach lub meczach AC. Jeśli byłby problem, to sam mogę zająć się pilnowaniem porządku w tymże dziale. Proszę o przemyślenie mojej propozycji :)

Edit: Proponowałbym także wprowadzenie możliwości zgłaszania postów moderatorom (raporty). Moderatorzy mieli by dużo prostsze zadanie jeśli chodzi o dbanie o to, by na forum był porządek. Zwykły użytkownik wchodzi do tematu, patrzy a tam post łamiący regulamin (sic!). - Osz kurde - myśli wtedy taki forumowicz. - Zgłosiłbym to, ale nie ma takiej możliwości!

Mam nadzieję, że rozumiecie powagę problemu.

inv 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 24, 2007 19:06   

fcs napisał/a:
Mam pytanie. Czemu forum nie wyskakuje mi w nowej karcie, tylko w jakimś dziwnym oknie bez adresu etc.

wchodź (jak większość) bezpośrednio na adres http://www.acmilan.pl/forum/
Ja mam w zakładkach w Firefoxie powyższy link oraz http://www.acmilan.pl/news.php ;)
It's understood

fcs 
Milanista

Wysłany: Nie Cze 24, 2007 21:15   

Problem zażegnany już wcześniej dzięki Shoutboxowi.
fcs napisał/a:
Ponadto proponowałbym zrobić dział "Retro", w którym można by rozmawiać o byłych piłkarzach/trenerach/działaczach lub meczach AC. Jeśli byłby problem, to sam mogę zająć się pilnowaniem porządku w tymże dziale. Proszę o przemyślenie mojej propozycji :)

Edit: Proponowałbym także wprowadzenie możliwości zgłaszania postów moderatorom (raporty). Moderatorzy mieli by dużo prostsze zadanie jeśli chodzi o dbanie o to, by na forum był porządek. Zwykły użytkownik wchodzi do tematu, patrzy a tam post łamiący regulamin (sic!). - Osz kurde - myśli wtedy taki forumowicz. - Zgłosiłbym to, ale nie ma takiej możliwości!

Proszę się odnieść do mojej płomiennej mowy.

baker 
Moderator

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 07:51   

Moje zdanie o Twoich propozycjach:

1. Opis pokoju Piłkarze:
Weah czy Kaká... i nie tylko! Czyli rozmowy na temat obecnych i byłych zawodników Milanu.
Tam można spokojnie podyskutować o zawodnikach rossonerich z przeszłości.

2. O historycznych meczach Milanu można pisać w dziale Mecze. Wystarczy założoć o nich temat (najlepiej zbiorczy)

3. Od pilnowania porządku na forum są moderatorzy. Pisanie "raportów" pachnie mi troche donosicielstwem, ale jeżeli ktoś bardzo chce to robić, to zawsze można wysłać prywatną wiadomość do admina czy moda.

Pzdr.
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

Pamato 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 09:43   

fcs napisał/a:

abstrahjac juz od kwestii donosicielstwa to akurat na forum Milanu w tempie nader ekspresowym usuwane sa idiotyczne posty, daje sie szybko ostrzezenia jesli ktos lamie regulamin a dyskusje zbaczajace za daleko z poczatkowego watku przesuwane sa w odpowiednie topici..... akurat jesli chodzi o sluzby porzadkowe to nic tu nie dzieje sie zbyt wolno wiec o czym ty w ogole mowisz??

fcs 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 10:57   

Pamato napisał/a:
akurat jesli chodzi o sluzby porzadkowe to nic tu nie dzieje sie zbyt wolno wiec o czym ty w ogole mowisz??

O ułatwieniu. Dobra tam, nie chcecie, to nie. To była tylko propozycja.

krzysiekACM 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 12:30   

fcs napisał/a:
Zwykły użytkownik wchodzi do tematu, patrzy a tam post łamiący regulamin (sic!). - Osz kurde - myśli wtedy taki forumowicz. - Zgłosiłbym to, ale nie ma takiej możliwości!

forumowy kapo? ;>
spokojna twoja rozczochrana... tutaj nic nie ujdzie uwadze adminów;)
"Nie jeździmy dla grajków, którzy teraz są, a za rok ich nie będzie. Jeździmy po to, by sławić Legię, pod każdym względem i w każdy możliwy sposób. Ale nie Legię jako zbieraninę Latynosów, Murzynów, Mongołów i Bóg wie kogo tam jeszcze, tylko Legię jako wartość, część naszego życia!" - Staruch

fcs 
Milanista

Wysłany: Pon Cze 25, 2007 12:48   

krzysiekACM napisał/a:
forumowy kapo? ;>

Olivier Kapo. Ew. Al C(k)apone.
Cytat:
spokojna twoja rozczochrana... tutaj nic nie ujdzie uwadze adminów;)

Idę uczesać sie więc.

Piotruś 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 22, 2007 15:52   

Mam pytanie, czy jest jakiś link do tego forum. Czy trzeba je uruchamiać tylko i wyłącznie poprzez www.acmilan.pl ?

chrissnail 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Gru 22, 2007 15:57   

A jaki problem zapisać sobie w przeglądarce Ulubione/Zakładki po wejściu na forum?

Piotruś 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 22, 2007 16:13   

W sumie żaden, dzięki :P

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Gru 23, 2007 18:49   

Piotruś napisał/a:
Mam pytanie, czy jest jakiś link do tego forum

www.acmilan.pl/forum :wink:

Naprawdę proste...

PoP 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 07, 2010 14:51   

Nie wiem czy to jakiś błąd czy co ale na głównej gdzie jest telewizorek z następną audycją w TV jest pokazany Milan - Udinese z datą 12.10.2010

Dzięki, poprawione.
TomekW

Rijo 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 01, 2011 17:06   

Witam! Jestem tu nowy, aczkolwiek stronę główną przeglądam od dawna Mam pomysł, by na forum od przyszłego sezonu wprowadzić piłkarzyki. Jest to genialna gra polegająca na rozgrywaniu meczy 3 graczy na 3. Każda drużyna miałaby 7 zawodników z różnych lig(do ustalenia jakich), wybieranych na drafcie - tak jak w NBA, byłoby losowanie kto w jakiej kolejności losuje. Co weekend byłyby rozgrywane mecze między tymi zespołami i jeśli zawodnik drużyny w prawdziwym meczu zdobyłby gola to i gola zdobyłaby drużyna w piłkarzykach, która posiada tego zawodnika i wystawiła go do trójki meczowej Jeśli zbierze się myślę, że minimum 14 graczy chętnych i admin wyrazi zgodę, to napiszę resztę regulaminu i być może zagramy.

kichasmok 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 01, 2011 17:08   

jestem za:))

Rijo 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 01, 2011 17:11   

No to myślę, że czas zrobić listę ;)

1. Rijo
2. kichasmok

PrzeM 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 01, 2011 17:13   

Ja też się piszę, na razie średnio ogarniam te zasady, ale wygląda interesująco :ok:

Rijo 
Milanista

Wysłany: Nie Maj 01, 2011 17:18   

1. Rijo
2. kichasmok
3. PrzM

Niedługo dam caaały regulamin ;)

Odpowiedz do tematu