ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany na forum
Autor Wiadomość
PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Gru 07, 2004 13:58   

Wiem, mi tez bylo sie trudno odnalesc na salonach :-D

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Gru 07, 2004 21:36   

Morales ja natomiast jestem jednym z uzytkownikow waszego forum i widzialem conieco.
U nas nacisk kładzie sie na tresc, kulture i inteligencje wypowiedzi. Bardziej zalezy nam na tym, (nawet jezeli mialoby to spowodowac iz udzielac sie bedzie 50 a nie 5000 forumowiczow), niz na wzajemnych wyzwiskach, bluzgach, nabijaniu i wysmiewaniu innych z czym spotkalem sie na waszym forum.

Czy zachowanie klutury to sztywniactwo ?
ale ważne jest by między sobą dobrze się czuć."

RASI 
Juventino

Wysłany: Śro Gru 08, 2004 14:08   

Morales napisał/a:
Rasi, a nie uważasz, że tu i na Juve jest lekka przeginka? Ja na obydwóch forach dostałem ostrzeżenie za taką bzdurę, że w zasadzie takiego sztywniactwa nie spotyka sie nigdzie.

nie. Na JP jestem modem wiec nie moge mówić o "przegince";) powiem więcej - u nas jest peeełen luz. Od paru miesiecy głosze postulaty o zaostrzeniu kar - bezskutecznie.

Wole lekki terror niz to co sie dzieje u Was lub u kibiców druzyny o barwach zieleni dolara (kiedyś mówili, że ich barwą jest królewska biel;) )

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pią Gru 10, 2004 10:32   

MNie się na tym forum bardzo podoba. Zwłaszcza cenię sobie tępienie wulgaryzmów. A jak ktoś nie umie wyrazić swoich uczuć bez używania wulgaryzmów to dobrze o nim nie świadczy. Popieram w 100% Veerapana. Poziom musi być.

Paweł 
Milanista

Wysłany: Wto Gru 14, 2004 21:50   

Cytat:
Wiem, mi tez bylo sie trudno odnalesc na salonach :-D

Na salonach czy w kościele, no chyba że kościół uważasz za salony, ale to juz Twoja sprawa.

Cytat:
U nas nacisk kładzie sie na tresc, kulture i inteligencje wypowiedzi.

Cytat:
Ja myślę że tak!Milan ma silny skład.Liczę na Ancelottiego,on napewno doprowadzi skład do porządku!!!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Chciałbym poznać wasze opinie

Cytat:
Kaka jest bardzo dobrym i mlodym zawodnikiem może za pare lat zostanie jednym z najleszych kraczy Milanu. Na Kakę warto stawiać!!!!!!!!

Cytat:
6:0 !!!

ale miazga! tego mi bylo trzeba, niech Juventus sie boi!
ciekawe jaka note dostanie Roccati - ten caly drugi bramkarza Violi

Cytat:
Komentarz po takim meczu jest zbędny. Wynik mówi wszystko

To jak jest z ta treścią i inteligencją??

Cytat:

Nie, skądże znowu, kultura przede wszystkim, ale czy w życiu codziennym obce nam sa wulgaryzmy? najlepiej być poprostu sobą...

P.S takie pytanie lekko odbiegające od tematu:
Czy w życiu codziennym zamiast kur*a mówisz o kurcze pieczone, a może motyla noga jak grasz...

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Gru 14, 2004 22:32   

Paweł napisał/a:

Cytat:
U nas nacisk kładzie sie na tresc, kulture i inteligencje wypowiedzi.

[...]
To jak jest z ta treścią i inteligencją??

Zauwaz ze w podanych przez ciebie przykladach glos zabierali forumowicze dosc młodzi wiekiem lub stazem na forum. Od tych ktorzy poznali juz zwyczaje forum wymaga sie nieco wiecej i oni tez spelniaja kryteria o ktorych wspomnialem.
Szkoda ze nie podales kilku cytatow z twoimi postami, nie wywyzszyles sie inteligencja sposrod tych ktore przytoczyles.
Paweł napisał/a:
BigMac na poczatku pisał o Pirlo i zaczą go wyśmiewac że ma mało sukcesów, a więc ja mu zaproponowalem aby przedstawił osiągnięcia Deco na tle Maldiniego gamoniu...

Paweł napisał/a:
przecież jakoś musza przyznac te nagrody gamoniu...

Paweł napisał/a:
Veerapan napisał/a:
A jak według ciebie lepiej ocenić wkład piłkarza w sukcesy druzyny jak nie po ilości pucharów jakie ta zdobyła ?
Brocchi na piłkarza roku...

Paweł napisał/a:
Oh Veerpanie jakiś Ty wielki, pozwól mi tu pisać, bardzo Ciebie prosze, ja chciałbym się od Ciebie uczyć mój mistrzu, nie chce już być gamoniem, szefie nauczysz nie czegoś...

Paweł napisał/a:
ja na twoim miejscu bym płakał, ale nie ze względu na mój post, a na to co wczoraj pokazała Barcelona...

Paweł napisał/a:
Tak, tak wyliżcie kibel poserfujcie na desce i co jeszcze? może niedługo bedziecie odbywac stosunki ze swoimi starszymi kolegami??

Paweł napisał/a:
Nie dajcie się postawcie się ostro, np. koleś podchodzi i chce was pomalowac to wyjdx z tekstem "sp**** capie" etc. powinno podzialać

To tylko kilka cytatow z kilku twoich postow. Zaiste pokazales w nich tresc, kulture i inteligencje wypowiedzi.

Paweł napisał/a:

Cytat:

Nie, skądże znowu, kultura przede wszystkim, ale czy w życiu codziennym obce nam sa wulgaryzmy? najlepiej być poprostu sobą...

P.S takie pytanie lekko odbiegające od tematu:
Czy w życiu codziennym zamiast kur*a mówisz o kurcze pieczone, a może motyla noga jak grasz...

Widzisz, podales bardzo ladny przyklad z kosciolem wiec z niego skorzystam. Czy jezeli idziesz do kosciola to bluzgasz na lewo i prawo ? czy przechodzac przy tloku mówisz przepraszam czy "spierd**** capie"chce przejsc ? Są miejsca gdzie obowiazuja pewne reguly ktorych nalezy przestrzegac. Wiesz ja np jestem nastawiony dosc negatywnie do kosciola, moglbym byc sobą i powiedziec księdzu co o nim mysle, ale jednak tego nie robie. Chcesz byc sobą ? bądz i bluzgaj sobie przy swoich kolegach, rodzicach, w szkole, kosciele, gdzie tylko chcesz, na forum jednak tego robil nie bedziesz i tyle na ten temat.
Nie podoba sie ? Nikt cie nie zmusza do pisania.

Paweł 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 15, 2004 08:03   

Ja w tych postach nie widze nic dziwnego, a i jeszcze jedno, nie wiem czy zauważyłeś co miała na celu większość tu zacytowanych postów jak nadal nie wiesz to Ci podpowiem : wyśmiać, ośmieszyć wcześniejsze wypowiedzi.

Cytat:
Czy jezeli idziesz do kosciola to bluzgasz na lewo i prawo ?

Nie chodze do kościoła i nie będe pisał dlaczego bo bym napewno wyleciał na banicje.

Cytat:
czy przechodzac przy tloku mówisz przepraszam czy "spierd**** capie"chce przejsc ?

nie przechodze przy tłoku, ja go mijam bokiem, a wtedy komentarz jest zbędny. ;-)

Cytat:
Chcesz byc sobą ? bądz i bluzgaj sobie przy swoich kolegach, rodzicach, w szkole, kosciele, gdzie tylko chcesz, na forum jednak tego robil nie bedziesz i tyle na ten temat.

Ja nie mówie o bluzganiu, co post to kur*a, ale sa czasami sytuacje w których dany wulgaryzm pasuje lepiej niż jakis tam grzecznościowy zwrot.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Gru 15, 2004 14:31   

Widzisz, tylko ze forum nie jest do tego aby wysmiac, osmieszyc czy upokorzyc druga osobe, tylko do tego zeby inteligentnie wymienic sie pogladami. Mozna oczywiscie odpisac komus tak aby sie zawstydzil ze sam wypowiedzial pewne slowa, ale wtedy gdy na prawde walnie jakas glupote, czy tez jest arogancki i wydaje mu sie ze pozjadal wszystkie rozumy, ty jednak robiles to tylko dlatego ze nie podobalo ci sie zdanie tej osoby na dany temat.

Co do kosciola to ty pierwszy z nim wyskoczyles, ja tylko posluzylem sie tym samym przykladem aby ci uzmyslowic ze skoro w niektorych miejscach panują pewne reguly to nie nalezy ich lamac. A jezeli juz sie je lamie to trzeba przyjac pokornie karę, odpokutowac i nie marudzic po powrocie jak to sie odechciewa pisac bo ktos byl tak okropny ze dal ci bana.

Skłonność do bluzgania w miejscach gdzie nie nalezy tego robic cechuje zazwyczaj ludzi o malym zasobie slow. Zgadzam sie ze czasami mozna cos wyrazic dobitniej uzywajac wulgaryzmu, ale w miejscu gdzie jest to dozwolone. Na tym forum są takie a nie inne reguly, ktore nie zmienia sie tylko dlatego ze pewien rozzalony kibic nie umial powstrzymac języka.

Paweł 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 15, 2004 14:43   

Cytat:
Widzisz, tylko ze forum nie jest do tego aby wysmiac, osmieszyc czy upokorzyc druga osobe, tylko do tego zeby inteligentnie wymienic sie pogladami. Mozna oczywiscie odpisac komus tak aby sie zawstydzil ze sam wypowiedzial pewne slowa, ale wtedy gdy na prawde walnie jakas glupote, czy tez jest arogancki i wydaje mu sie ze pozjadal wszystkie rozumy, ty jednak robiles to tylko dlatego ze nie podobalo ci sie zdanie tej osoby na dany temat.

Inteligentnie wymieniać sie pogladami... otóż to, ale frag. które ja cytowałem nie były zbyt inteligentne i tak dla przykładu:

Cytat:
Cytat:
A jak według ciebie lepiej ocenić wkład piłkarza w sukcesy druzyny jak nie po ilości pucharów jakie ta zdobyła ?

Sukcesy nie powinny być brane pod uwage przy dawaniu indywidualnych nagród, a więc nie dziw się, że w taki sposób zareagowałem na Twoją wypowiedź.

Cytat:
Co do kosciola to ty pierwszy z nim wyskoczyles, ja tylko posluzylem sie tym samym przykladem aby ci uzmyslowic ze skoro w niektorych miejscach panują pewne reguly to nie nalezy ich lamac. A jezeli juz sie je lamie to trzeba przyjac pokornie karę, odpokutowac i nie marudzic po powrocie jak to sie odechciewa pisac bo ktos byl tak okropny ze dal ci bana.

Owszem, nie powinnienem marudzić, że dostałem bana, ale jeśli ban był nie słuszny to a i owszem, można skomentowac błędną decyzje Administratora i tak:
Dostałem ostrzeżenie za:
- Nabicie 1 posta, słownie JEDNEGO !! Regulamin mówi o nabijaniu.
- Dostałem ostrzeżenie, a zarazem Bana za posługiwanie się wulgaryzmami ehkm zwrotem, jednym zwrotem wulgarnym którego w innej postaci nie dało się przedstawić.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Gru 15, 2004 15:17   

Paweł napisał/a:
tak dla przykładu:

Cytat:
Cytat:

Sukcesy nie powinny być brane pod uwage przy dawaniu indywidualnych nagród, a więc nie dziw się, że w taki sposób zareagowałem na Twoją wypowiedź.

To jest twoje zdanie, wedlug mnie sukcesy klubu najlepiej odzwierciedlają przydatnosc pilkarza dla niego i jest to jeden z waznieszych wyznacznikow, jakimi kieruja sie ludzie przy wyborze zwyciezcy. Mozesz sie z tym nie zgadzac, ale nie trzeba odrazu odpisywac w durny sposob. Niejednokrotnie pokazales ze nie zawsze wiesz kiedy stosowac ironię.

Paweł napisał/a:

Dostałem ostrzeżenie za:
- Nabicie 1 posta, słownie JEDNEGO !! Regulamin mówi o nabijaniu.

Notoryczne nabijanie jest karane banem, ty nabiles jednego posta (nie wnoszacego zresztą kompletnie nic do dyskusji; bezsensownego) wiec dostales ostrzezenie. Zajrzyj do slownika i zobacz co oznacza wyraz "ostrzeżenie". Moglbys miec pretensje gdybys dostal za to bana. Skoro nabiles raz, to gdyby nie ostrzezenie z pewnoscia zrobilbys to ponownie.
Paweł napisał/a:
- Dostałem ostrzeżenie, a zarazem Bana za posługiwanie się wulgaryzmami ehkm zwrotem, jednym zwrotem wulgarnym którego w innej postaci nie dało się przedstawić.

Nie wazne ze zrobiles to tylko raz, wazne ze wogole to zrobiles. Czy jezeli prawo zabrania zabijania, a ty zabijesz "tylko" raz to znaczy ze nikt nie powinien miec do ciebie pretensji ?
Jezeli nie potrafisz czegos napisac bez uzywania wulgaryzmow, to na drugi raz nie pisz wcale.

Paweł 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 15, 2004 16:27   

Cytat:
To jest twoje zdanie, wedlug mnie sukcesy klubu najlepiej odzwierciedlają przydatnosc pilkarza dla niego i jest to jeden z waznieszych wyznacznikow, jakimi kieruja sie ludzie przy wyborze zwyciezcy. Mozesz sie z tym nie zgadzac, ale nie trzeba odrazu odpisywac w durny sposob. Niejednokrotnie pokazales ze nie zawsze wiesz kiedy stosowac ironię.

W takim razie Adriano nigdy nie dostanie złotej piłki... ;-)

Cytat:
Notoryczne nabijanie jest karane banem, ty nabiles jednego posta (nie wnoszacego zresztą kompletnie nic do dyskusji; bezsensownego) wiec dostales ostrzezenie. Zajrzyj do slownika i zobacz co oznacza wyraz "ostrzeżenie". Moglbys miec pretensje gdybys dostal za to bana. Skoro nabiles raz, to gdyby nie ostrzezenie z pewnoscia zrobilbys to ponownie.

Można też było upomnieć słownie, nie odrazu karać.

Cytat:
Nie wazne ze zrobiles to tylko raz, wazne ze wogole to zrobiles. Czy jezeli prawo zabrania zabijania, a ty zabijesz "tylko" raz to znaczy ze nikt nie powinien miec do ciebie pretensji ?

Tak?? a czy sędzia na meczu za każde przewinienie pokazuje kartke??

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Gru 15, 2004 17:54   

Słownie najczesciej upomina sie nowych forumowiczow, u ktorych istnieje podejrzenie iz nie znaja regulaminu. Uzytkownikowi takiemu jak ty, o dluzszym stazu, ktory dobrze go zna lecz celowo nie przestrzega nalezalo sie ostrzezenie.

Wiele osob nagina regulamin i nie dostaje odrazu kartki, ty go jednak nie nagiąles lecz z pelna swiadomoscia zlamales.
Na tym forum jescze nikt nigdy nie dostal ostrzezenia ani bana za darmo. Na swoje bany zasluzyles, tak jak ja niegdys, jeszcze przed amnestią zasluzylem na swoją kartke.

Paweł 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 15, 2004 18:20   

Cytat:
Słownie najczesciej upomina sie nowych forumowiczow, u ktorych istnieje podejrzenie iz nie znaja regulaminu. Uzytkownikowi takiemu jak ty, o dluzszym stazu, ktory dobrze go zna lecz celowo nie przestrzega nalezalo sie ostrzezenie.

:o :brawo: Uzytkownik rejestrując się powinnien zaznajomić się z Regulaminem, a co za tym idzie?? nie powinno być podziału na nowych czy starych użytkowników i dobrze o tym wiesz !!

Cytat:
Wiele osob nagina regulamin i nie dostaje odrazu kartki, ty go jednak nie nagiąles lecz z pelna swiadomoscia zlamales.

Zawodnik też fauluje świadomie, a mimo to nie zawsze dostaje kartke.

Cytat:

Na tym forum jescze nikt nigdy nie dostal ostrzezenia ani bana za darmo. Na swoje bany zasluzyles, tak jak ja niegdys, jeszcze przed amnestią zasluzylem na swoją kartke.

To pisze moderator a więc w tej kwestii jego słowa są bez znaczenia...

pionka 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 15, 2004 18:30   

Paweł napisał/a:
Zawodnik też fauluje świadomie, a mimo to nie zawsze dostaje kartke.

W piłce nożnej jest regulamin, który określa za jakie przewinienia zawodnik musi otrzymać kartkę. Tak samo jak to forum ma regulamin określający za co użytkownik musi dostać ostrzeżenie. I skończ już tą bezsensowną dyskusje.

P.S. Kim jest ten tajemniczy Dezail? :doh:

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Gru 15, 2004 20:26   

Nie wiem tylko dokad zmierza twoje zachowanie Paweł jesli uwazasz ze forumowicze trzymaja marny poziom ( sa glupi ??, malo rozgarnieci ?? ) przeciwnie do twojej osoby to moze im to powiedz osobiscie by sie nie osmieszali wiecej. Przeciez i tak nikogo nie przekonasz ze warto jest przeklinac wiec po co ta rozmowa.
Ps. nic nie mam przeciw twojej osobie ( podobnie pewnie jak inni ) to po co nas atakujesz ??

Paweł 
Milanista

Wysłany: Śro Gru 15, 2004 21:51   

Cytat:
W piłce nożnej jest regulamin, który określa za jakie przewinienia zawodnik musi otrzymać kartkę. Tak samo jak to forum ma regulamin określający za co użytkownik musi dostać ostrzeżenie. I skończ już tą bezsensowną dyskusje.

Owszem, tutaj tak samo jest określony jakiś Regulamin który określa za co powinny być ostrzeżenia, ale Panowie sędzia na meczu czasem przymróży oko na pewne sprawy nie trzyma się aż tak sztywniacko Regulaminu jak robią to tutejsi moderatorzy wraz z gronem moderatorskim, a najbardziej razi brak konsekwencji; nabijanie jest dość powszechnym zjawiskiem na każdym forum także jest ono tutaj i to w dość obszernym wydaniu, ale ostrzeżenie dostaje tylko nieliczna grupka osób, a więc gdzie konsekwencja w działaniach??

Cytat:
P.S. Kim jest ten tajemniczy Dezail?

Drobny błąd, dziękuje żeś mnie poprawił. Jestem Ci bardzo wdzięczny.

Cytat:
Nie wiem tylko dokad zmierza twoje zachowanie Paweł jesli uwazasz ze forumowicze trzymaja marny poziom ( sa glupi ??, malo rozgarnieci ?? ) przeciwnie do twojej osoby to moze im to powiedz osobiscie by sie nie osmieszali wiecej.

Ja nie mówie, że ktos tu jest głupi i jestem daleki od takich stwierdzeń, owszem są ludzie mniej inteligentni, więcej ale nie mi to osądzać. Zdarza się, że ktos ślepo zapatrzony w swój klub "palnie" jakąś głupote, osmieszy się (np. Leniup), ale to jeszcze nie oznacza, że jest głupi poprostu miłośc jest ślepa i pod jej wpływem nie trudno o jakąs wpadke, a zwłaszcza jesli mówimy o miłości klubowej.

Cytat:
Przeciez i tak nikogo nie przekonasz ze warto jest przeklinac wiec po co ta rozmowa.

Ja nie chcę tu nikogo przekonywac do tego aby zaczął być wulgarnym, ja poprostu chciałbym aby moderaorzy wraz z szanownymi administratorami lekko zbastowali w swoich poczynaniach, poczuli lekki dystans do tego co robią, bo jak narazie odnosze wrażenie, że wszyscy chcą tu udowodnić jakimi to są kulturalnymi kibicami w przeciwieństwie do innych (np. kibiców Interu czy też Juventusu).

Cytat:
Ps. nic nie mam przeciw twojej osobie ( podobnie pewnie jak inni ) to po co nas atakujesz ??

Atakuje?? przepraszam jeśli ktos moje posty tutaj odebrał jako atak na swoją osobe, gdyż to nie było moim celem.

Pozdrawiam.

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Gru 16, 2004 10:19   

Paweł masz szanse zaczac wszystko od nowa, puscic wniepamiec to co bylo i udowodnic kilku osoba ze mylili sie co do twojej osoby ;) Po co drazyc ten temat skoro to juz sie stalo i nieodstanie. Zmien ten podpis na inny i zaczynamy wszystko od nowa :)
pozdrawiam

ps. ludzie spokojnie :) jak wy chcecie miec dzieci skoro nie macie cierpiwosci :) Coqlin dostałes ostrzezenie za...
Cytat:
adidasa czy tylko takie zaje***** podroby?

Paweł 
Milanista

Wysłany: Czw Gru 16, 2004 13:58   

PhoEniX może i masz racje, moje apele to walenie głową w mur :wall: ale może do niektórych coś dotrze i nastepnym razem przemyślą trzy razy zanim dadzą ostrzeżenie.

Pozdrawiam

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Gru 16, 2004 16:42   

Dzis mamy urodziny :) zblizaja sie Święta wiec wypadaloby zrobic cos dobrego ;) Proponuje wiec żeby umiescic w podpisie nick osoby ( osob ) ktorych nam najbardziej brakuje na forum, za ktorymi tesknimy, bez ktorych te forum nie jest takie same, ktore swoja osoba rozjasniaja to forum jak gwiazda :) Moze kiedy zobacza nas apel powroca do nas. Zawsze jest milo wiedziec ze ktos o nas mysli, ze jest taka osoba dla ktorej jestesmy wazni. Tak wiec do dziela :-D

Radeo 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Gru 16, 2004 17:59   

Myślę, że zbyt pochopnie zostałem zaliczony do grupy "gatunków zagrożonych wyginięciem" ;) ale jednak coś w tym jest. Czasami to, że nie uczestniczymy czynnie w życiu forum nie zależy od nas. :) Czasami jednak (wiem to na swoim przykładzie) świadomie dokonujemy takiego wyboru. Popieram tą akcję, mam jednak nadzieję że podpis kolegi-organizatora wystarczy :) Choć nie wykluczam, ze w przyszlosci tez sie przyłacze. Mam nadzieję, że nie bede musial wtedy umieszczac w podpisie nicka szanownego kolegi...

chef 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 13, 2005 08:31   

Ostatnio weszlem w "Uzytkownicy" i tam w metodzie szukania jest opcja "Pomogl". Jednak nic z tego nie wynika. Zamirzacie cos wprowadzic z funkcja "pomogl"?

dezali 
Administrator

Wysłany: Śro Lip 13, 2005 13:41   

a jak wyobrażasz sobie jej zastosowanie? wydaje mi sie, ze taka opcja ma sens np. na forum motoryzacyjnym, gdzie userzy sluza jeden drugiemu poradami i w zamian moga zostac przez adminow wyroznieni kolejna 'zaliczona pomoca'. na forach sportowych przede wszystkim prowadzi sie dyskusje, rozwiazywanie jakichkolwiek problemow to margines pojawiajacyh sie wypowiedzi. stad zastosowanie funkcji 'pomogl' na naszym forum nie ma sensu.
Ostatnio zmieniony przez dezali Śro Lip 13, 2005 20:11, w całości zmieniany 1 raz  

chef 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 13, 2005 19:32   

Tez mysle, ze na tego typu forum nie ma sensu tego robic. Poprostu zobaczylem ze pojawila sie nowa opcja i myslalem ze jezeli ona sie pojawila to niebawem zostanie uzupelniona i bedzie wykorzystywana w pelni jej fonkcja ;)
pozdro.

badzio 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 16, 2005 00:06   

Mała zmiana przydała by się w momencie kiedy chce się "Otworzyć wszystkie tematy w nowych oknach". Myślę, że każde z tych okien powinno otwierać się od razu na końcowej stronie tj. na tej, na której skończyła się dyskusja.

btw: jeśli można tak zrobić, to nie wiedziałem.

Milu78 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 17, 2005 17:49   

Ja mam taka "pierdole" :oops: . Uzywam przegladarki Mozilla i przy adresie internetowym czasem widnieje znaczek firmowy tzn logo danej strony. Mam pytanie czy jest taka mozliwosc aby na stronie umiescic logo Milanu lub MCP. Bardzo fajnie to wyglada u naszych rywali tzn stronka Romy, Juventusu ma taki znaczek :) .

Odpowiedz do tematu