ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany na forum
Autor Wiadomość
TomekW 
Administrator

Wysłany: Nie Sie 08, 2004 23:44   Zmiany na forum

Jak pewnie zauwazyliscie w niedzielny wieczor forum nie dzialalo. Przerwa w funkcjonowaniu byla zwiazana z malutka reforma, jaka zostala wprowadzona. Zainstalowalismy nowa wersje forum i przy okazji wprowadzilismy kilka zmian. Przede wszystkim nie ma juz rang zwiazanych z iloscia postow. Teraz niezaleznie od tego kto ile pisze, kazdy ma range zwiazana ze swoim klubem (ale wylacznie zagranicznym, gdyz nie chcemy na naszym forum wojen klubowych miedzy lokalnymi kibicami). Wiaze sie z tym zmiana grafik rang oraz ukrycie ilosci napisanych postow. Znika tez ranga nabijacza postow. Nie znaczy to jednak, ze bedziemy tolerowac wysylanie bezsensowanych postow. Nadal bedziemy za to karac - tym razem zolta kartka. Rowniez w sferze kartek male zmiany. Teraz bedziecie mogli w swoim profilu zobaczyc czy macie zolta kartke czy nie. Bedziecie tez mogli sprawdzic za co ja dostaliscie i od kogo. Nie zmienia sie natomiast ilosc kartek rownoznaczna z banem - nadal druga zolta oznacza czerwona. I nadal kartki nie podlegaja reklamacji. Kiepsko, nie? Ale mam lepsza wiadomosc. W tym momencie oglaszam amnestie dla kartkowiczow i nabijaczy. Nie dotyczy ona jedynie osob, ktore maja aktywny ban. Pozostali maja od tej chwili czyste konto. W niepamiec pojda rowniez stare - zdjete juz bany.
Kolejna nowoscia jest Shoutbox na stronie glownej. Dzieki niemu forumowicze beda mogli porozmawiac na biezaco jak na czacie. Bedzie tez niezastapiony podczas meczow, gdyz bedzie mozna na nim sledzic wynik spotkania. Prosimy jednak o rozsadne uzywanie ShoutBoxa - spamerzy i flooderzy beda karani.
Jest jeszcze kilka innych, mniejszych nowinek, ktore na pewno zauwazycie.
Wkrotce wprowadzimy jeszcze kilka zmian, ale musicie uzbroic sie w cierpliwosc :)
Prosilbym rowniez wszystkich o zaktualizowanie swojego profilu ;) Doszlo pare opcji np plec... Wiekszosc z Was jest teraz nieokreslonej plci ;) A to chyba nie jest prawda :P

Camomilla
Milanista

Wysłany: Pon Sie 09, 2004 01:22   Re: Zmiany na forum

TomekW napisał/a:
(...)Zainstalowalismy nowa wersje forum i przy okazji wprowadzilismy kilka zmian. Przede wszystkim nie ma juz rang zwiazanych z iloscia postow.

[cut] a szkoda - z radoscia sledzilam 'live' licznik postow, co nie jest (oczywiscie) rownoznaczne z ich 'nabijaniem'... lubilam jednak wiedziec czy postow jest 40+, czy moze wiecej...

Cytat:
Rowniez w sferze kartek male zmiany. Teraz bedziecie mogli w swoim profilu zobaczyc czy macie zolta kartke czy nie. Bedziecie tez mogli sprawdzic za co ja dostaliscie i od kogo.

oh, dżizas! :o :shock: :!: [nalezy mi sie! za naduzywanie, w tym momencie, emotek] to juz kazdy kazdemu bedzie mogl wlepic 'yellowa' :?: to jeszcze bym prosila o info na priv 'za co i od kogo'... :wall:

Cytat:
Kolejna nowoscia jest Shoutbox na stronie glownej. (...) spamerzy i flooderzy beda karani.

nie jestem zwolenniczka SB i raczej nieczesto 'wpisuje sie' tamze... rowniez zaden ze mnie spamer, tudziez flooder - tyle ze czasu brak na czytanie tzw. 'wpisow'...

Cytat:
Prosilbym rowniez wszystkich o zaktualizowanie swojego profilu ;) Doszlo pare opcji np plec... Wiekszosc z Was jest teraz nieokreslonej plci ;) A to chyba nie jest prawda :P

prawda - 'homo-niewiadomo' i raczej nie bede tego zmieniac, by zaspokoic ciekawosc pozostalych :wink: ... ani mysle zaznaczac opcje 'plec'... [z czescia F-ow spotkam sie w Krakowie w najblizszych dniach... :lol: ]...

... ogolnie - zmiany zmianami, czas pokaze czy 'na lepsze'... oby :brawo:

Yari 
Juventino

Wysłany: Pon Sie 09, 2004 08:32   

hehe coś mi to przypomina :D :wink: .
Troszke nie podobają mi się te paski , w szczególności tyczy się to juventino :? , ale to Wasze forum więc nie będe nic narzucał.
I zgodze się z przedmówcą , szkoda że zniknęła ilość postów :|

PS: rzeczywiście dodaliście jeszcze kilka fajnych bajerków (właśnie je odkrywam:D).

Paweł 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 09, 2004 09:07   

A ja za darmo dostałem nowego avatara ;-) :lol:

W naszej nowej wersji forum nie podoba mi się tylko to, że na dole pokazane jest kto był przez ostatnie 24 h, a reszta jest Gicior.

inv 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 09, 2004 09:59   

IMO zmiana jest troche nieprzemyslana:

1. Zostawcie licznik postow!!! Ok, mozna wyrzucic rangi, ale to byla fajna informacja i proponuje od niej powrocic

2. Awatar na tle logo klubu wyglada beznadziejnie

TomekW 
Administrator

Wysłany: Pon Sie 09, 2004 10:06   Re: Zmiany na forum

Camomilla napisał/a:
oh, dżizas! :o :shock: :!: [nalezy mi sie! za naduzywanie, w tym momencie, emotek] to juz kazdy kazdemu bedzie mogl wlepic 'yellowa' :?: to jeszcze bym prosila o info na priv 'za co i od kogo'... :wall:

Nie ;) Kartki wlepiac beda tylko moderatorzy i admini, ale kazdy forumowicz bedzie mial wglad w swoj kartkowy dorobek, bedzie mogl sprawdzic kiedy, za co i od ktorego moda dostal kartke.

Co do ShoutBoxa to zobaczymy czy spelni swoje zadanie. Liczba postow? Hmm.. Nie sadze, aby byla tak wazna :)
Czekamy na dalsze opinie, a potem podejmiemy decyzje czy przywrocic liczbe postow, ukryc kto byl na forum itd.

unkas24 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 09, 2004 10:46   

Ukłon w strone adminów.Wreszcie przestaną siedzieć nabijacze i zwykli szpanerzy których bawia posty.Zobaczymy czy ktos siedział dla postów czy dla klubu.
Wielki Duchu,Stwórco wszelkiego życia Bieży ku tobie Wojownik niczym strzała skierowana ku słońcu-Przyjmij GO niech zasiądzie przy ognisku rady starszych mojego plemienia - To Unkas mój syn,karz mu byc cierpliwym i popros śmierc o pośpiech

nonenalim 
Administrator

Wysłany: Pon Sie 09, 2004 10:46   

inv napisał/a:
1. Zostawcie licznik postow!!! Ok, mozna wyrzucic rangi, ale to byla fajna informacja i proponuje od niej powrocic

Licznik postow kazdy moze sobie zobaczyc, wystarczy kliknac w pseudonim nad ranga. Poprostu teraz nie jest on na wierzchu i nie bedzie niektorych korcic zeby nabijac se posty bo i po co? ilosc postow nie wplywana range.

inv napisał/a:

2. Awatar na tle logo klubu wyglada beznadziejnie

wyglad rang klubowych jest tymczasowy bo planujemy dalsza reforme rang.

chef 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 09, 2004 10:50   

Srednio mi sie podoba ta zmiana forum. Te awatary rzeczywiscie dziwnie wygladaja na tle flag klubow. No ale jak mowicie ze beda jeszcze zmiany to z niecierpliwoscia na nie czekam. Pozatym ShoutBox mi sie podoba, ale juz usuniecie liczby postow pod nickiem mniej :roll: Do wszytkiego mozna sie przyzwyczaic i mam nadzieje ze z czasem wszystko mi sie spodoba :mrgreen:

Mikoz16 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 09, 2004 11:02   

Mi sie to Forum podoba z oczywistych wzgledow.Troche nowosci nie zaszkodzi.Ale biorac pod uwage wszystkie nowe rozwiazania mysle ,ze jest poprawione na + :brawo:

JediMajster 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 09, 2004 11:22   

Dla mnie jak na razie super ! Tylko jednak zostawiłbym chociaż ilość postów ! Niekoniecznie rangi, ale licznik postów mógł zostać ! I mam mieszane uczucia co do tego kto był przez ostatnie 24 godziny ...

Mike Milanista 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 09, 2004 11:39   

Ja tam jestem jak najbardziej pozytywnie nastawiony co do zmian jakie zaszly na forum. Widok liczby postow i zblizanie sie do granic po ktorych nastepuje zmiana rangi powodowala ze co poniektorzy nabijali aby przekroczyc pewne bariery. Teraz pora czekac na kolejne zmiany ktore zapowiadacie. Mam nadzieje ze beda rownie udane.

Paweł 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 09, 2004 11:43   

Co Wy się tak uczepili tego licznika postów, nie ma go i wreszcie znikną nabijacze,a zresztą co wam zalezy ile postów napisaliście?

patryk68 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 09, 2004 11:45   

Po długiej nieobecności i powrocie z dłuższych wakacji bardzo mi sie spodobała zmiana na forum. Bardzo dobry pomysł. Ja mam tylko malutenkie zastrzezenie dziwnie widac teraz avatary ale napewno to sie zmieni. Jeszcze raz świetny pomysł z tymi zmianami.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 09, 2004 13:35   

Dobrym posunięciem jest ukrycie liczby postów. Nie muszą być na wierzchu. To nie są zawody na to, kto więcej napisze. Znaczki klubowe nad avatarami wyglądają marnie. Co do reszty to jeszcze muszę się bliżej przyjrzeć. I coś jeszcze skrobnę w tym temacie.

Rybeq 
Juventino

Wysłany: Pon Sie 09, 2004 13:50   

zmiany generalnie na plus.
beznadziejnie wygladaja znaczki (jesli ktos ma avika), ale chyba to zostanie zmienione.
gratuluje dobrej roboty.
przydalaby sie jeszcze godzina wyslania posta.
Ostatnio zmieniony przez Rybeq Pon Sie 09, 2004 15:39, w całości zmieniany 1 raz  

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Sie 09, 2004 13:56   

nie mam zadnych zastrzezen co do tych wszystkich zmian, jak dla mnie forum jest teraz bardziej przejrzyste i latwiej jest wszystko znalezc :) liczba postow chyba nie jest az tak wazna, zreszta jak juz bylo powiedziane w kazdej chwili mozna sprawdzic kto najwiecej nabija :wink: naprawde dobra robota :)

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 09, 2004 15:37   

Brakuje mi początkowej stronki, która była przed zmianami. Tzn. było tam wejście na forum, do aktualności i na stronę. Poprzedni układ bardziej mi odpowiadał. Co do profilu i daty urodzenia, to trochę bez sensu, że nie można wybrać samego roku urodzenia. Tyle by wystarczyło. Dzień i miesiąc nie jest potrzebny.
A tak poza tym to trzeba pochwalić twórców strony za to, że się starają i myślą o tym, żeby strona i forum było sprawniejsze, funkcjonalniejsze i ładniej wyglądało. Chwała Wam za to.

Dionizos 
Juventino

Wysłany: Pon Sie 09, 2004 16:31   

A ja tak w imieniu wszystkich bialo-czarnych (to co, ze z zadnym nie rozmawialem w tej sprawie :-D ), czy nie moznaby zmienic naszego znaczka? Wolalbym widziec nasz piekna krowke z dolu herbu niz gorny kawalek.

chef 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 09, 2004 17:35   

Paweł Strzelecki napisał/a:
Brakuje mi początkowej stronki, która była przed zmianami. Tzn. było tam wejście na forum, do aktualności i na stronę. Poprzedni układ bardziej mi odpowiadał.

A dla mnie to jest akurat na plus. Zawsze naraz wlanczam stronke a pozniej forum, wiec ta strona poczatkowa jak dla mnie nie byla potrzebna.

Rosie 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 09, 2004 17:46   

^ jak wyżej. Też dla mnie pierwsza strona nie była potrzena wcale i zawsze klikałam "głowna". Forum i tak mam w ulubionych, więc tym bardziej z tamtych opcji nie korzystałam.

Zmiany na forum też jak najbardziej na plus (ale nie będę powtarzać innych), jesli chodzi o znaczki, wiem, ze zostaną zmienione, węższe po prostu, węższe i będzie git ;)

Milan 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 09, 2004 17:47   

Pokickal mi sie podpis... :( zniknal avartar... :roll: ... ranga z logo klubowym wyglada tak sobie... podoba mi sie jedynie opcja laczenia 2 postow pisanych pod rzad ;-) Pomyslcie jeszcze chlopaki aby to forum bardziej ulepszyc. Aha... ukrycie liczby postow strzal w 10. No i plec... wreszcie wiem czy mam do czynienia z kobieta czy z mezczyzna :lol:

michass 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 09, 2004 19:15   

wszystko jest na plus jak dla mnie ukrycie liczby postów to shutbox jest extra tylko jedna rzecz mi sie na podoba :evil: a szczegołowo w statystykach liczba forumowiczów z danego miasta i nie wiem czego np: Rzeszów jest napisane z małej litery podobnie jak kilka innych miast :wink: pozatym jak mowiłem ok :-D

chef 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 09, 2004 19:23   

A czy juz wiadome jak po kolejnej modyfikacji beda wygladaly rangi? :hmm:
I kiedy do zmiany dojdzie?

[ Dodano: Wto Sie 10, 2004 18:52 ]
Milu78 napisał/a:
Bardzo dobry jest pomysl na forum Juve. Ogolnie nie udzielam sie tam ale wiem, ze przyznawane jest literka Q, ktora symbolizuje jakos prezentowana przez danego uzytkownika.

Tez podoba mi sie ten pomysl. Moze przy kolejnej modyfikacji forum wprowadzicie takie cos?

Martino 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 11, 2004 13:06   

Paweł Strzelecki napisał/a:
Brakuje mi początkowej stronki, która była przed zmianami. Tzn. było tam wejście na forum, do aktualności i na stronę. Poprzedni układ bardziej mi odpowiadał. (...) A tak poza tym to trzeba pochwalić twórców strony za to, że się starają i myślą o tym, żeby strona i forum było sprawniejsze, funkcjonalniejsze i ładniej wyglądało. Chwała Wam za to.

Też mi brakuje tej pierwszej, "tytułowej" stronki. Jakoś się do niej przyzwyczaiłem... A reszta jest całkiem niezła. Forum się fajnie rozwija. Oby tak dalej!! Czekam na kolejne zmiany:)

Odpowiedz do tematu