ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
NHL
Autor Wiadomość
Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 14, 2003 18:48   NHL

Jest już temat Formuły 1, muzyki, a także... pięknej nieznajomej. Teraz czas na hokej w najlepszym wydaniu.

Mike Milanista 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 14, 2003 19:11   

NHL to jest to. Uwielbiam ta lige. Kibicuje tym druzynom w ktorym graja Polacy a zwlaszcza Mariusz Czerkawski. Mam nadzieje ze po powrocie do Islanders znow bedzie dobrze sobie poczynał. Jeszcze nieco ponad 2 miesiace i walka znow rozgorzeje na nowo.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 14, 2003 19:37   

Ja też kibicuje Polakom i ich drużynom. To raczej normalne. :) Oprócz "polskich" ekip sympatią darzę NY Rangers i Filadelfię Flyers (To zaprzyjaźnione miasto z Toruniem).

Mike Milanista 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 14, 2003 20:10   

Ja oprócz drużyn "polskich" lubie też Detroit Red Wings oraz Chicago Blackhawks. Szkoda ze zadna polska stacja nie transmituje NHL. Dawniej byla przynajmniej Wizja Sport i nawet niektore mecze byly na zywo ze o finalach nie wspomne. Ech to byly czasy...

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Czw Sie 14, 2003 21:06   

Dobrze, że pokazują w tv mecze z olimpiady i MŚ w hokeju. Jak na mój gust jest to jednak kropla w morzu potrzeb. Niestety.

Ozzy 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 15, 2003 15:01   

Ja tam osobiscie zawsze lubilem Szwedow, kibicuje im na MS i w NHL. Najbardziej lubie Petera Forsberga z Colorado Avalanche. Poza tym kibicuje troszke Rangersom.

Z amerykanskich sportow to najwiecej ogladam futbol amerykanski z NFL, wciagnalem sie juz kilka lat temu, lupie tez na kompie w Maddena, naprawde jak sie wgryzie to jest to zajebisty sport. Teraz jeszcze doszedl Janikowski takze mozna nawet Polakowi kibicowac.

Dawniej bylem wielkim fanem Jordana, ale odkad odszedl, a polska TV przestala relacjonowac NBA to zarzucilem ten sport.
Ostatnio zmieniony przez Ozzy Pią Sie 15, 2003 15:16, w całości zmieniany 1 raz  

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 15, 2003 15:06   

Jeśli chodzi o reprezentacje narodowe, to moją ulubioną jest Kanada, później USA, Finlandia i Słowacja. O Polsce nie wspominam, ponieważ jest to sprawa oczywista. :)

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pon Sie 18, 2003 10:34   

Od czasu, jak The Great One czyli Wayne Gretzky zakończył karierę, moje zainteresowanie NHL troszeczkę spadło. Ale nadal kibicuję Los Angeles Kings. Poza tym wolę drużyny kanadyjskie niż amerykańskie.

Diavolo 
Milanista

Wysłany: Pią Sie 22, 2003 12:37   

Ja podobnie jak Ozzy kibicuje Colorado Avalanche. A jesli chodzi o reprezentacje to kibicuje Finom no i oczywiscie naszym.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 23, 2003 21:44   

W ostatnich finałach byłem za Anaheim. Szkoda, że nie wygrali Pucharu, a teraz niestety ekipa się rozsypała. Szkoda, że ekipy z Kanady nie liczą się tak jak kiedyś i że drużyn z kraju klonowego liścia jest w NHL coraz mniej.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 05, 2003 17:32   

Przy temacie NHL wspominamy też o naszym polskim hokeju. Jako ciekawostkę mogę Wam powiedzieć (napisać), że sponsorem TKH Toruń będzie... Nesta. :D Nie chodzi oczywiście o Alessandro N., tylko o firmę o takiej nazwie. Niestety nie wiem, czym się ona zajmuje, ale raczej z piłka nożną niewiele ma wspólnego. W sezonie 2003/2004 toruńska drużyna będzie występować pod nazwą TKH Nesta Toruń. :)

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 08, 2003 08:51   

Paweł Strzelecki napisał/a:
W ostatnich finałach byłem za Anaheim. Szkoda, że nie wygrali Pucharu, a teraz niestety ekipa się rozsypała. Szkoda, że ekipy z Kanady nie liczą się tak jak kiedyś i że drużyn z kraju klonowego liścia jest w NHL coraz mniej.

Ale na szczęście kanadyjczyków nie brakuje. Byli, są i będą najlepski w te klocki.

beneras 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 08, 2003 19:11   

Cytat:
Przy temacie NHL wspominamy też o naszym polskim hokeju. Jako ciekawostkę mogę Wam powiedzieć (napisać), że sponsorem TKH Toruń będzie... Nesta. Nie chodzi oczywiście o Alessandro N., tylko o firmę o takiej nazwie. Niestety nie wiem, czym się ona zajmuje, ale raczej z piłka nożną niewiele ma wspólnego. W sezonie 2003/2004 toruńska drużyna będzie występować pod nazwą TKH Nesta Toruń.

z checia bym im kibicowal, gdyby nie to ze sa z Torunia(krzyzacy)

ps. a moze by tak zalozyc temat o zuzlu(polonia bydgoszcz !!!!!!!!!!!!)

RadeKas
Juventino

Wysłany: Pon Wrz 08, 2003 20:30   

Ja od początku mojego zainteresowania, kibicuje Detroid Red Wings, a moim ulubionym graczem jest Siergiej Fedorov. Niestety w tym sezonie odszedł do Annaheim :cry: :cry: :cry: :cry:
SOLO LA JUVE E' GRANDE LA JUVE ALE'

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 26, 2003 10:14   

Abramowicz kupił Chelsea, teraz myśli o inwestycjach w Vancouver Canucks. No, nie powiem, ale brzmi to groźnie.

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pią Wrz 26, 2003 10:39   

Abramowicz kupił Chelsea, teraz myśli o inwestycjach w Vancouver Canucks. No, nie powiem, ale brzmi to groźnie.

Nie jestem pewien, czy przepisy NHL pozwalają na takie kupowanie zawodników, jak w piłce nożnej (chyba jest ograniczona pula na zarobki dla zawodników).

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Nie Paź 05, 2003 21:39   

Bardzo zła wiadomość dla kibiców hokeja. Władze NHL i IIHF (Międzynarodowa Federacja Hokeja na Lodzie) nie doszły do porozumienia i na olimpiadzie w Turynie w 2006 roku zabraknie gwiazd NHL. :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :cry:

dezali 
Administrator

Wysłany: Nie Paź 05, 2003 23:01   

NHL wraca do polski. juz od najblizszego tygodnia mecze NHL bedzie pokazywal Polsat Sport (po 2, a moze 3 tygodniowo)...milego zarywania nocy dla milosnikow tego sportu (i posiadaczy dekoderow)

Mike Milanista 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 06, 2003 12:46   

Dzieki dezali za info o tym. Wreszcie znow bedziemy mogli ogladac najlepszy hokej. Mam nadzieje ze mecze - przynajmniej 1 w tygodniu - beda na zywo. Od srody zaczyna sie sezon. Nareszcie.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 06, 2003 13:17   

Dezali - serdeczne dzięki. Na szczęście w kablówce mam Polsat Sport, więc coś będzie można sobie obejrzeć. Już myślałem, że się nie doczekam chwili, kiedy NHL będzie w tv.
PS. Mam nadzieję, że mecz gwiazd też będzie.
PS 2. Podobno jedna ze stacji tv będzie nadawała mecze polskiej ekstraklasy hokeja.

Mike Milanista 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 06, 2003 17:46   

Pierwszy mecz juz w srode ma byc ale jaki i o ktorej godzinie nie wiem. Patzrac na terminarz na ten dzien stawiam na mecz Anaheim - Dallas. Info o transmijsach z hokeja w Polsacie Sport na www.komentatorzy.soccer.com.pl

dezali 
Administrator

Wysłany: Pon Paź 06, 2003 18:01   

Ta stacja tez ma byc Polsat, tyle ze w sprawie polskiej ligi negocjacje jeszcze trwaja. No a do tego polsat pokaze MS gr A i I dywizji, i Puchar Swiata w 2004 roku.

Mike Milanista 
Milanista

Wysłany: Wto Paź 07, 2003 18:25   

Dla wszystkich zainteresowanych jutro mecz NJ Devils - Boston Bruins. Początek transmisji o 2.00 w nocy. Milego ogladania.

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Sob Paź 11, 2003 15:40   

W jednym z pierwszych spotkań NY Islanders zmierzyli się z Washington Capitals i niestety przegrali 1:6, honorowego gola zdobył Mariusz Czerkawski. Szkoda tej wysokiej porażki. 2 gole dla Capitals zdobył Peter Bondra a jedno trafienie dorzucił Jaromir Jagr. Atak marzeń ma Colorado: Kariya, Sakić i Seleanne.

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pon Paź 13, 2003 07:20   

W jednym z pierwszych spotkań NY Islanders zmierzyli się z Washington Capitals i niestety przegrali 1:6, honorowego gola zdobył Mariusz Czerkawski. Szkoda tej wysokiej porażki. 2 gole dla Capitals zdobył Peter Bondra a jedno trafienie dorzucił Jaromir Jagr. Atak marzeń ma Colorado: Kariya, Sakić i Seleanne.

Wygląda bardzo imponująco. Mam nadzieję, że Katiya zacznie w końcu grać na miarę swoich ogromnych możliwości. Co do Czerkawskiego, to znowu ustrzelił gola.

Odpowiedz do tematu