ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Liga polska 2004/05
Autor Wiadomość
BrunoKSG 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 26, 2004 19:33   

No to juz w przyszly wekkend znowu zaczna sie emocje :) . Pobawmy sie w obstawianie pierwszej kolejki. Wisla K-Leczna nie wyobrazam sobie innego wyniku niz zwyciestwo Wisly, GKS-Lech sklanialbym sie ku remisowi, ale wieksze szanse dla Lecha, Wisla P-Gornik, w meczu przyjazni remis, Pogon-Legia, kolejny mecz przyjazni ze wskazaniem na Legie, Odra-Amica mysle, ze bedzie remis, ale to nic pewnego gdyz w tym meczu o zwyciestwie moze zadecydowac przypadek (moge sie myslic oczywiscie), w pojedynku beniaminkow Zaglebie-Cracovia zdecydowanie Cracovia, niestety Zaglebie nie kupi tego meczu wiec moim zdaniem zwyciestwo "miedziowych" wydaje sie watpliwe, Polonia-Groclin przelozony na 23 pazdziernika wiec chyba nie ma co komentowac.

JediMajster 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 27, 2004 10:16   

Oto moje typy na pierwszą kolejkę ekstraklasy:
Wisła K. 2-0 Łęczna - po tym co Wisła zrobiła w Gruzji tu nie powinno być problemów
GKS 1-1 Lech - Lech będzie grał w 2. rundzie Pucharu UEFA i w tym meczu remis
Wisła P. 1-2 Górnik - u siebie Wisła groźna zawsze, ale Górnik powinien sobie poradzić
Pogoń 0-3 Legia - Legia wysoko wygra, ale nie przyjdzie to łatwo
Odra 0-1 Amica - Amica łatwo w walce o mistrzostwo się nie podda
i wywiezie z Wodzisławia 3 punkty
Zagłębie 1-2 Cracovia - to będzie historyczne zwycięstwo Cracovii po wielu latach nieobecności w I lidze
Polonia 1-1 Groclin (przełożony) - w zeszłym sezonie wygrała Polonia, teraz remis, a za rok wygra Groclin :-D

jednak zapewne ani jeden z tych wyników nie znajdzie swojego pokrycia w rzeczywistości :wink:
Ostatnio zmieniony przez JediMajster Pią Lip 30, 2004 09:20, w całości zmieniany 1 raz  

Mini
Milanista

Wysłany: Czw Lip 29, 2004 11:55   

Wisła w Łęcznej bez kłopotu wygra niestety, Lech w Katowicach też, Legia w Szczecinie nie tak łatwo ale też wygra, Odra-Amica na 200% bedzie 1-1, Cracovia w Lubinie tu może być bardzo różnie bo Craxa bedzie gryźć rawe bardzo żeby w pierwszym meczu po latach w 1 lidze nie dostać w dupe wiec bedzie ciekawie. w Płocku chyba jednak 3 pkt dla gospodarzy a przełożony meczyk wygra Groclin i oby jak najwyżej

Mikoz16 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 29, 2004 12:10   

Wisla powinna wygrac bez zadnego problemu z gornikiem.Prawdopodobnie bedzie mecz zakonczy sie z duza ilosci goli.Moze 4:1.Lech powinnien wygrac z Gks bez zadnych problemow.Legia wygra z Polania,ale bedzie bardzo trudno.Amicka po oslabieniu kadry zremisuje z odra.
Wraz z rozpoczęciem nowego sezonu przypominamy, że podawanie suchych typów bez odautorskiego komentarzu traktowane będzie/jest jako nabijanie postów. Kolejnego tego typu wypowiedzi oznaczać będą nominację bądź stosowną rangę

moderator
Ostatnio zmieniony przez Mikoz16 Pią Lip 30, 2004 18:38, w całości zmieniany 1 raz  

rossonero 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 29, 2004 19:37   

Ciekawa kolejka. Mistrz Polski (czyli Wisła Kraków :-D ) powinna łatwo pyknąć Łęczną. Może nie będzie 8:2, ale 3:0 to spokojnie. Cracovia w Lubinie wywalczy co najmniej 1 punkt. Nie po to wywalczyła awans po tylu latach, żeby przegrać pierwszy mecz. Co do innych spotkań. Lech, Wisła P. i Amica są wg mnie faworytami i wygrają. Natomiast w meczu przyjaźni Legia znowu ogra Pogoń.

Supreme 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 29, 2004 22:04   

Działacze Łęcznej naprawde są ciency na salonach w PZPN, że zgodzili sobie w kalendarzu ustawić tak mecz, żeby odrazu 3 punkty stracić :|

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lip 29, 2004 22:19   

w pierwszych meczach nie powinno byc niespodzianek, mysle ze glowni faworyci do mistrzostwa wygraja swoje mecze (Legia moze troszke sie pomeczyc w Szczecinie) chcac jak najszybciej odskoczyc w tabeli pozostalym rywalom. mam tez nadzieje, ze swoje spotkanie wygra Cracovia, ktora moze zostac czarnym koniem rozgrywek.

Wisła K.-Łeczna 1 -zdecydowane zwyciestwo Wisły, Leczna nie ma co szukac w Krakowie
GKS-Lech x2 - Lech ma wiekszy potencjal i powinien to wykorzystac w meczu z przecietnym GKS-em
Wisła P.-Gornik 1 -Wisła u siebie jest zawsze grozna dlatego Gornikowi bedzie ciezko o chocby punkt
Pogon-Legia 2 -mecz przyjazni dla Legii, aczkolwiek zwyciestwo moze okazac sie wcale nie takie latwe
Odra-Amica x -remis jak nic :) chcialbym aby Amica zakonczyla sezon w srodku tabeli :evil:
Zaglebie-Cracovia x2 -remis wydaje sie byc najbardziej prawdopodobny, ale zwyciestwo dla Cracovii po tak dlugiej nieobecnosci w lidze bedzie czyms niezwyklym
Polonia-Groclin x2 -w tamtym sezonie Polonia ograla Groclin, teraz taka sytuacja nie powinna sie powtorzyc

Krystian 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 30, 2004 18:27   

Mysle cracovia ma duze szanse na zwyciestwo. pod koniec powinna byc nawet w czolówce. Pierwszy mecz mogą wygrac nawet 2-0.
Niejestem pewny co Groclinu. Nieradzi on sobie najlepiej. Pierwszy mecz mogą przegrac 1-0 a pozniej juz tylko pchac sie na gore.

rossonero 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 30, 2004 21:28   

Pierwszy mecz za nami. Brawa dla Cracovii za efektowne zwycięstwo. Chyba mało kto spodziewał sie takiego wyniku. Potwierdza to tylko opinie, że Cracovia może być "czarnym koniem" rozgrywek.
A Kaziu Węgrzyn jest chyba jedynym piłkarzem w historii, który strzelał bramki w I lidze dla trzech krakowskich klubów (Hutnik, Wisła i teraz Cracovia).

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pią Lip 30, 2004 23:21   

W ten sposób ten zasłużony piłkarz stał się legendą krakowskiej piłki. Cieszę się, że to właśnie on zdobył pierwszą bramkę dla Cracovii. Fajnie, że w meczu padło tyle goli, oby w innych spotkaniach było podobnie.

BrunoKSG 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 31, 2004 10:16   

Gratulacje dla Craxy. Wierzylem, ze ten mecz zakonczy sie zwyciestwem ekipy z Krakowa i tak sie stalo. Wszyscy wiemy gdzie jest miejsce Zaglebia (dla moderatora: to nie nienawisc klubowa tylko walka o czystosc futbolu - zeby nie bylo zoltej kartki :D ). Mam tylko obawy, ze Cracovia pokaze sie z dobrej strony na jesien, a na wiosne zagra tak jak Leczna w zeszlym sezonie. Obym sie mylil, bo brakuje w ekstraklasie kilku rownorzednych ekip (odstajacych troche niestety od Wisly i Legii), potrafiacych skutecznie powalczyc o miejsca 3-6,7.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Lip 31, 2004 11:02   

Gratulacje dla Craxy, wspaniały start w Extraklasie :) Widać że w Krakowie powstaje 2 drużyna z ambicjami :) to tylko dobrze wróży polskiej piłce:)

pzdr,

rossonero 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 31, 2004 14:05   

Lada dzień po drugiej strony Błoń staną cztery nowe maszty oświetleniowe. To już w sumie będzie ich tu 8.
I jeszcze jedno. Ciekawe, czy piłkarze Wisły na mecz z Cracovią (i odwrotnie) udadzą się pieszo przez Błonia, czy też autokarem? ;-)

Milan 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 01, 2004 13:45   

Mniejsza o to jak przybeda na stadion. Martwi mnie co bedzie z kibicami. Juz duzo sie mowi o tym ze "kibice" obu druzyn czekaja na burdy :? :/ :|
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

rossonero 
Milanista

Wysłany: Nie Sie 01, 2004 20:19   

Zgodnie z oczekiwaniami Legia ograła Pogoń, mimo że to portowcy prowadzili 1:0.
Generalnie w pierwszej kolejce obyło się bez większych niespodzianek. Znakomicie wystartowały drużyny z Krakowa. Nie dość, że wygrały to w dodatku bardzo efektownie. A Cracovia odniosła pierwsze w swojej historii zwycięstwo za 3 punkty w I lidze.

suchy 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Sie 01, 2004 21:35   

tak jak sie spodziewalem w pierwszej kolejce niespodzianek nie bylo. zwyciestwo Legii po zacietym spotkaniu w Szczecinie, pogrom Gornika w Krakowie i latwe zwyciestwo Lecha tego mozna bylo sie spodziewac. najbardziej rzecz jasna zadziwila Cracovia demolujac na wyjezdzie Zaglebie. teraz derby Krakowa zapowiadaja sie niezwykle ciekawie i mam nadzieje, ze 'Pasy' pokonaja faworyzowana Wisłe.

Mini
Milanista

Wysłany: Pon Sie 02, 2004 18:23   

popytajcie u siebie w klubach czy nikt nie chce Jóźwiaka :D

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Pon Sie 02, 2004 18:29   

suchy napisał/a:
teraz derby Krakowa zapowiadaja sie niezwykle ciekawie i mam nadzieje, ze 'Pasy' pokonaja faworyzowana Wisłe.

Mamy podobne nadzieje :)
Mimo ze jestem kibicem Legii w tym meczu bede kibicowal Cracovi(pamietam jak Legia grala z Wisla i kibice Cracovi byli wtedy za Legia teraz czas na rewanz :wink: )

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sie 03, 2004 10:03   

Ja również będe trzymał kciuki za Cracovie ;)
Poza tym w najbliższy piątek wybieram się na pierwszy mecz ligowy od chyba 3-4 lat ;P Oczywiście ostatni jaki oglądałem to Lech-Legia w Poznaniu, teraz skożystam z okazji że Legia przyjedzie do Wronek i wybiore się na stadion przy ulicy Leśnej ;p

pzdr,

Mini
Milanista

Wysłany: Wto Sie 03, 2004 10:55   

DjJuve napisał/a:
suchy napisał/a:
teraz derby Krakowa zapowiadaja sie niezwykle ciekawie i mam nadzieje, ze 'Pasy' pokonaja faworyzowana Wisłe.

Mamy podobne nadzieje :)
Mimo ze jestem kibicem Legii w tym meczu bede kibicowal Cracovi(pamietam jak Legia grala z Wisla i kibice Cracovi byli wtedy za Legia teraz czas na rewanz :wink: )

a jak każdy prawdziwy kibic Legii licze na remis bo wtedy wyprzedzimy w tabeli i jednych i drugich :D

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 03, 2004 22:41   

Ja będę za Cracovią, ważniejsze, żeby przede wszystkim Wisła traciła punkty, a nie wszyscy razem. Poza tym jakoś większą sympatią darzyłem zawsze Cracovię.

rossonero 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 04, 2004 06:30   

Oj widze, że pare osób się rozmarzyło. Nic to nie pomoże. I tak mistrzem znowu będzie Wisła!! :lol: Z takim składem, to byłaby kompromitacja, gdyby nie wygralil ligi. Wiem, że w futbolu wszystko jest możliwe, ale chyba nie tym razem.

BoReK99 
Milanista

Wysłany: Śro Sie 04, 2004 08:28   

no ja bylem w Szczecinie, umacniac zgode ;-) ogolnie bylo zarabiscie, np. jak Pogon stracila bramke, a kibice Legii "Pogon Szczecin, Pogon ..." no i wiele innych ciekawych przygod, teraz czas do Wronek (moze droc'a spotkam hehe) by pojechac na mecz tylko jakos transportu brak, i trzeba cos wykombinowac :?

Mini
Milanista

Wysłany: Śro Sie 04, 2004 11:05   

BoReK99 napisał/a:
no ja bylem w Szczecinie, umacniac zgode ;-) ogolnie bylo zarabiscie, np. jak Pogon stracila bramke, a kibice Legii "Pogon Szczecin, Pogon ..." no i wiele innych ciekawych przygod, teraz czas do Wronek (moze droc'a spotkam hehe) by pojechac na mecz tylko jakos transportu brak, i trzeba cos wykombinowac :?

nam sie właśnie fura rozkraczyła :( i Wornki sie oddalają znacznie dalej niż te 361 kilometrów :/

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Sie 04, 2004 13:19   

hy hy BoReK99 -> może się spotkamy :p Ja będę w dość egzotycznym towarzystwie ;P żona, szwagierka i szwagier (wierny kibic Lecha).

rossonerro -> z wielkim żalem serca muszę się z Tobą zgodzić, że to by była kompromitacja nie zdobyć mistrza ;> Ale do póki piłka w grze to nadzieja jest.

pzdr,

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi