ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Milan Channel
Autor Wiadomość
skopi 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 24, 2004 02:04   Milan Channel

Na stronce jest kilka screenów z kanałów (min Milan TV). :-D
Screeny zrobione 21.07, na kompie znajomego. :)

http://skopi.elsat.net.pl/screeny/

Niezbędne do odbioru są satelita i dekoder np z Cyfry, no i oczywiście prawidłowe oprogramowanie i kongiguracja....
...jak by ktos chciał dokł info to zapraszam na prv albo gg :D

Spis filmów o Milanie na:
http://skopi.elsat.net.pl/mov/

chef 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 24, 2004 10:43   

No ja jestem zainteresowany, nawet bardzo tym.... Milan TV :)
Aha, czy to nie chodzi przypadkiem o Milan channel? ;-)

skopi 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 24, 2004 16:03   

Tak chodzi o Milan Channel, a także Inter Channel, Roma Channel i jeszcze wiele innych oto pełna lista:

http://skopi.elsat.net.pl...na%b3y%20TV.txt

reksio 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 25, 2004 15:08   

Ja bym sie tak nie cieszyl z tego powodu bo na 100% poniewasz wasze rozkodowywanie od wrzesnie legnie w gruzach :cry: Powodem jest tak zwana akcja antypiracka ktora ma byc zapoczatkowana juz we wrzesni!!!
Tak wic jezeli do tej pory platforma SKY Italia uzywala systemow seca i seca 2 zmieni system kodowania na system nagravision 2 ktory podobno jest leprzy od systemu zwanego alladynem(premiere- na dzien dzisiejszy nie do rozkodowanie)hiszpanski digitale+ przechodzi na alladyna , polsat tez,polskich c+ nie rozkodujesz bez karty>Jedyna szansa jest sciaganie programow z innego satelity choc tam tez słyszalem ze zmiana systemu jest nieunikniona> Jedyna nadzieja dla nas jest czekac az niemiec francus wloch i hiszpan spotkaja sie razem i cos wymysla. Moze to potrwac tydziec moze miesiac, rok.....A wiec radze na razie sie wstrzymac z kupnem tuneruw i kart pc DVb do momentu kiedy pojawi sie swiatełko w tunelu !!!!1! :-(

dani^7 
Milanista

Wysłany: Nie Lip 25, 2004 17:27   

reksio99 napisał/a:
Ja bym sie tak nie cieszyl z tego powodu bo na 100% poniewasz wasze rozkodowywanie od wrzesnie legnie w gruzach :cry: Powodem jest tak zwana akcja antypiracka ktora ma byc zapoczatkowana juz we wrzesni!!!

Jeżeli nie będzie można oglądać SKY to dopiero od grudnia, bo właśnie do tego czasu będzie trawa wymiana kart

reksio99 napisał/a:
Tak wic jezeli do tej pory platforma SKY Italia uzywala systemow seca i seca 2 zmieni system kodowania na system nagravision 2 ktory podobno jest leprzy od systemu zwanego alladynem(premiere- na dzien dzisiejszy nie do rozkodowanie)hiszpanski digitale+ przechodzi na alladyna , polsat tez,polskich c+ nie rozkodujesz bez karty

W tej chwili SKY używa dwóch systemów sece2 oraz NDS-VideoGuard i właśnie na ten 2 system przejdą całkowicie do grudnia. Ciekawy jestem gdzie takie bajki Pisza ze maja przejść na alladina :-D
C+dig przeszedł an alladina, ale tylko na hipsacie 30W ale nie na astrze a polsat sobie może pomarzyć o aladinie, trzeba mieć kasę żeby przejść na inny system a polsat kasy nie ma

reksio99 napisał/a:
Jedyna szansa jest sciaganie programow z innego satelity choc tam tez słyszalem ze zmiana systemu jest nieunikniona

Na innych satelitach tez można oglądać mecze Milanu, wystarczyło trochę pokręcić antena i można było cala Lm zobaczyć i prawie wszystkie mecze z serieA;)

reksio99 napisał/a:
Jedyna nadzieja dla nas jest czekac az niemiec francus wloch i hiszpan spotkaja sie razem i cos wymysla

Tego nowego systemu nie będzie tak łatwo złamać, ale jak się zabiorą za to włosi i Anglicy, którzy łamią ten system już 2 lata i cos złamać nie mogą to cos może z tego wyjdzie :-)

reksio99 napisał/a:
A wiec radze na razie sie wstrzymac z kupnem tuneruw i kart pc DVb do momentu kiedy pojawi sie swiatełko w tunelu !!!!1! :-(

Z takim myśleniem to nie wiem czy by ktoś kiedyś kupili tuner :lol:

skopi 
Milanista

Wysłany: Pon Lip 26, 2004 18:54   

reksio99 napisał/a:
A wiec radze na razie sie wstrzymac z kupnem tuneruw i kart pc DVb do momentu kiedy pojawi sie swiatełko w tunelu !!!!1! :-(

Przecież nikt nikogo nie namawia na kupowanie :roll:
Dużo osób posiada już przeciez karty czy dekodery, a przy odrobinie czasu poświęconemu na zabawę z dekoderem mogą z niego wycisnąć nieco więcej,
... a poza nie samym sky Italia człowiek żyje :P ,

dezali 
Administrator

Wysłany: Wto Lut 08, 2005 22:53   

nie wiem, czy slyszeliscie, ale pojawilo sie swiatelko w tunelu. mianowicie na polsacie cyfrowym pojawia sie wybrane pozycje programowe Mancheter United TV, Chelsea TV, Barcelona TV czy Real Madrid TV. Co prawda nie beda nadawane cale kanaly, ale zawsze to jakis krok naprzod. jeszcze nie tak dawno watpilem, by jakikolwiek z kanalow klubowych kiedykolwiek legalnie pojawil sie w polsce. tymczasem kto wie, moze kiedys milan channel jednak zawita do polski i to w obszerniejszym wydaniu.

skoro polsat poszedl w kierunku anglii i hiszpanii, to mam nadzieje, ze stacje wloskie (a) zagospodaruje cyfra. poki co to tylko moje pobozne zyczenia, ale kto wie...

Ewa 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 08, 2005 23:51   

Oczywiscie,ze slyszalam :D ...na platformie Polsatu juz od jakiegos czasu reklamowali. Na dzien dzisiejszy sa to wylacznie programy ( retransmisje meczow ligowych, z Pucharu Anglii oraz Pucharu Ligi Angielskiej ) z Arsenal TV i Liverpool TV. Za jakis czas maja wprowadzic Manchester TV i Chelsea TV. Wiadomo juz, ze podpisano rowniez umowy z Real Madrid TV i Barca TV. Czekam z niecierpliwoscia na kolejny ruch "platformy Polsatu" i tak jak dezali mam nadzieje, ze Milan Channel zagosci na ekranach naszych telewizorow :forzamilan:

bogiel 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 09, 2005 11:17   

Milan Channel - podobnie jak kanały innych włoskich klubów - szybko nie zagości na ekranach polskich telewizorów. Powodem jest brak praw tej stacji do transmisji z meczów Serie A. Dlatego też Polsat jak na razie nie ma w planie zawarcia umowy, na mocy ktorej można byłoby obejrzeć mecze rossonerich. Inaczej jest z kanałami angielskich i hiszpańskich klubów, gdyż mają one prawo do retransmitowania meczów swoich drużyn i w związku z tym Polsat zawarł odpowiednią umowę.

hojnor 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 09, 2005 16:24   

Co ty piszesz takie głupoty właśnie ze milan channel ma prawa do retransmisji wszystkich spotkań ligowych seriea

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Czw Lut 10, 2005 09:22   

hojnor ma rację ;) Specyfika kanałów klubowych jest taka, że żaden z nich nie posiada praw do bezpośredniej transmisji spotkań klubów które reprezentują, natomiast każdy ma prawo retransmitować mecz. Z tego co pamiętam to chyba muszą tylko odczekać 24 godziny.
Tak więc w Polsce prawo do legalnych transmisji z Premiership ma C+, ale Polsat Sport dzięki zakupowi praw do kanałów ManUtd TV, Arsenal TV, Chelsea TV i Liverpool TV ma możliwość już po 24 godzinach od spotkania wyemitować każdy mecz tych ekip, który oczywiście pokaże kanał klubowy.
W praktyce to wygląda tak, że jeżeli w sobotę na C+ o 16.00 jest mecz Man Utd - Arsenal to możemy być pewni, że w niedzielę o 18.00 zobaczymy to spotkanie na Polsacie Sport ;)

Jeżeli Polsat zakupi prawa do innych kanałów klubowych (czytałem o ich zainteresowaniu kanałem Realu i Barcy) w tym kanały klubów Serie A, będziemy mieli możliwość oglądania naszych ulubieńców w retransmisjach na Polsacie. Dodatkowo kanały klubowe często pokazują historyczne wielkie mecze, więc byłaby szansa dla niektórych zobaczyć po raz pierwszy a dla innych już kolejny raz na przykład finał z Barcą z 94 roku.

pzdr,

pionka 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 10, 2005 10:58   

To co napisał bogiel nie było jego wymysłem. Pewnie przeczytał to, tak jak i ja, w Przeglądzie Sportowym. Byl tam artykuł o tych programach w Polsacie i jakiś gość wypowiedział się coś w stylu: "Narazie nie będzie w Polsacie kanałów Włoskich klubów bo nie mają oni praw do transmisji meczów z Serie A a Ligę Mistrzów już mamy i to na żywo"
Mniej więcej tak to było napisane :)

bogiel 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 10, 2005 11:13   

Wypowiedź Mariana Kmity, szefa sportu w Polsacie: "Włoskie kanały klubowe nie mają praw do ligi. Nawet z poślizgiem nie pokazują meczów Serie A. Zainteresujemy się np. kanałem Milanu, gdy pojawi się się w nim włoska piłka ligowa"

JediMajster 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 10, 2005 11:19   

To niech się zainteresują jak najszybciej :mrgreen: ! Ja słyszałem też, że Polsat specjalnie pod te nowe pozycje utworzy coś na kształ takiego Polsat Sport 2 !

PS Wie ktoś może, czy Eurosport 2 jest dostępny tylko na platformach, czy jest ogólnodostępny ?

hojnor 
Milanista

Wysłany: Nie Lut 13, 2005 19:09   

to Kmita się wogóle nie zna mówiąc takie farmazony.Ja u kolegi oglądałem i nikt mi nie wmówi takich dętych informacji.Tacy ludzie rządzący w Polsce przynoszą tylko wstyd :oops:

ACMichał
Milanista

Wysłany: Pon Lut 14, 2005 20:32   

Kiedyś czytałem że RealTV przestał byc kanałem kodowanym............. niestety jest dostępny na satelicie Hispasat a ja mam tylko HB. (mogłby ktoś sprawdzić). Czasami oglądam kanały wloskich klubów i jeszcze nie spotkałem się aby transmitowały czy retransmitowały całe mecze (może nie trafilem). Na kanale Interu jest komentator który przewyzsza nawet Szpaka, zwłaszcza przy zdobyciu bramki - można tarzać się ze smiechu

minister 
Milanista

Wysłany: Wto Lut 15, 2005 08:13   

komentatorzy włoscy rządzą:D słuchał ktoś może z was relacji live audio na acmilan.com?
ten typek gniecie:D nie wiem jak teraz jest:P ale słuchałem relacji z Juve-Milan. Jak będziecie mieli kiedyś okazje to posłuchajcie:)

Teraz wiem jak to kiedys ludzie słuchali relacji meczów w radiu... ahhh:D:D:D

ozzy69 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 16, 2005 12:55   

Ja mam na kompie karne z finału LM z MILAN CHANNEL. Ten koleś jest mocny, przy nim Szpaku jest jakiś taki małomówny i spokojny :D . Przy każdym karnym po 10 razy powtarza: Dida kontro Zalayeta i tak wszystkie karne, aż łeb zaczyna boleć, ale widać, że prawdziwy kibic 8)

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lut 16, 2005 12:57   

uwielbiam ten filmik :)

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

dezali 
Administrator

Wysłany: Śro Lut 16, 2005 18:27   

to nie zaden typek, czy koles, to carlo pellegati. troche szacunku dla mistrza mikrofonu :)

Bart 
Interista

Wysłany: Śro Lut 16, 2005 20:00   

ACMichał napisał/a:
Czasami oglądam kanały wloskich klubów i jeszcze nie spotkałem się aby transmitowały czy retransmitowały całe mecze (może nie trafilem).
O ile się nie mylę to można oglądać tylko Puchar Włoch.

A jeśli chodzi o Pellegatiego, to Inter ma również komentatora z prawdziwego zdarzenia, zresztą dyrektora Inter Channel. Komentarz Roberto Scarpiniego z końcówki meczu z Sampdorią zrobił furorę w necie, niestety nie można go już ściągnąć z oficjalnej strony.

ozzy69 
Milanista

Wysłany: Śro Lut 16, 2005 22:48   

stan napisał/a:
uwielbiam ten filmik :)

Obejrzałem go sobie dziś i... znów oczy mi się zaszkliły.
Kurde to już prawie dwa lata, ale jak SHEVA strzelał to serce biło mi jak młot.
Właśnie dla takich chwil warto żyć i za takie chwile kocham ten klub!!

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Czw Lut 17, 2005 13:10   

Bart napisał/a:
A jeśli chodzi o Pellegatiego, to Inter ma również komentatora z prawdziwego zdarzenia, zresztą dyrektora Inter Channel. Komentarz Roberto Scarpiniego z końcówki meczu z Sampdorią zrobił furorę w necie, niestety nie można go już ściągnąć z oficjalnej strony.

Ale od czego jest emule? :D Oto link do skrótu z tego meczu:
ed2k://|file|Inter-Sampdoria.-.Dal.38%C3%82%C2%B0.minuto(dallo.0-2.al.3-2).con.telecronaca.di.uno.scatenato.Roberto.Scarpini.[09-01-05].avi|151095296|0DAEEEAEC89C60BA345E1F7B95F65CD8|/
W sumie plik ma ok 144 MB.

giorgio 
Administrator

Wysłany: Nie Lut 20, 2005 02:03   

bogiel napisał/a:
Wypowiedź Mariana Kmity, szefa sportu w Polsacie: "Włoskie kanały klubowe nie mają praw do ligi. Nawet z poślizgiem nie pokazują meczów Serie A. Zainteresujemy się np. kanałem Milanu, gdy pojawi się się w nim włoska piłka ligowa"

Nie wiem skad Kimita ma takie informacje. Oglądam MilanChannel regularnie. Retransmisja meczu serie A zaczyna sie zaraz po programie post partita czyli jakies 4-5 godzin po meczu. Na InterChannel i RomaChannel jest podobnie. A o ile dobrze pamiętam to Kmita cos wspominał o Milan TV, Inter TV i Juve TV. Więc widać, że facet nie ma zielonego pojecia. Przekręcił nazwy stacji i stworzył kanał juventusu, który nie istnieje :D

stan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Nie Lut 20, 2005 02:23   

ogladasz milan channel regularnie :o ?
a skad go masz Drogi Giorgio ;) ?

Ateny, kraina mitów, gdzie historia została zapisana na nowo 23 maja 2007.

Odpowiedz do tematu