ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co sądzicie o fanach Juve?
Autor Wiadomość
Rosso-nerri 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 06, 2005 22:10   

Kazia napisał/a:
Ja nigdy nie wrzócam innym kibicom bo wiem że to chamstwo i brak kultury i tyle... A co do tego że brat czy iostr (kibic Juve) jest burakiem to mam jedno zdanie myśle ze każdy kto ma rodzenstwo uważa ze jego brat czy siostra jest burakiem bez wzgledu na wszystko :P

Hmmm..... Na moją siostrę nie mogę powiedzieć, że jest burakiem.... Ona jest kibicem Juve i wytyka mi wszystkie potknięcia mojego ulubionego zespołu co mnie wkurza. Skoro wasi bracia i siostry kibicujący Juve to buraki, w takim razie mój przypadek to... Pół-siostra, pół-czosnek. I ona ma dość dziwne podejście do futbolu- mecze Juve to ja oglądam z większym zainteresowaniem (cytuję Anitkę: "Futbol to nudny sport"), a Juventus Turyn nie przypadkiem stał się jej ulubionym klubem (ponownie cytuję "Juventus ma fajną nazwę, nie tak jak AC Milan"). Wkurza mnie na każdym kroku. A tak mimo chodem, nie czepiam się kibiców, bo nie lubią Milanu. 3/4 mojej byłej klasy to fani FC Barcelony i są spoko-ziomkami (choć jak powiedziałam że uwielbiam Milan się ze mnie śmiali.. ja mam to gdzieś)

Kazia 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 07, 2005 11:20   

Mówiąc o tym że brat czy siostra kibic Juve jest burakiem miałam co innego na myśli. Inni forumowicze mówią ze ich siostra czy brat są kibicami Juve i są burakami (Bo jak sam temat mówi "Co sądzicie o kibicach Juve?") a ja uważam że moja siostra jest burakiem (oczywiśćie mowiąc zartem) dlatego że jest moją starszą siostrą a nie bron Boże dlatego że jest kibicem innej drużyny ( a nie jest bo jest kibicem Milanu :] ) Jeśli Nadal nie rozuniesz o co mi chodzi to ja Ci tego nie wytłumacze.. Przykro mi... :(

Milu78 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 16, 2005 09:51   

Wlasnie wracam z forum Juve. I malo co nie spadalem z krzesla gdy zobaczylem ile osob, zarejestrowanych osob, odwiedzilo strone w ciagu 24 h. Ta liczba to 820 userow :o . Mam nadzieje, ze to jakas pomylka albo efekt klonowania :wink: .
A tak na powaznie. Niech ktos mi wytlumaczy czy w Polsce nastala Juvomania :roll: :?:

Interista 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Sob Lip 16, 2005 09:57   

to prawda, ale w Polsce najwięcej kibiców ma właśnie Juventus... nie wiem i naprawde trudno jest powiedziec dlaczego, moze to jeszcze pozostałości po czasach gry Bońka ;) ?

pionka 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 16, 2005 17:10   

Milu78 ta liczba to nie jest ilość osób, która odwiedziła forum tylko stronę JP. Jak wiesz na stronie aby dodać komentarze, ściągać pliki należy się zarejestrować. Później osoby wchodząc na stronę z opcją automatycznego logowania pojawiają się na forum jako Ci co go odwiedzili, ale tak naprawdę niekoniecznie musieli tam wejść. Wystarczy zresztą sprawdzić ilu z tych ponad 10 tysięcy użytkowników ma choćby 10 napisanych postów. Gwarantuje Ci, że będzie to tylko ok 10%. A dużo ponad połowa nie ma na koncie ani 0,5 posta :)

P.S. Ilości odsłon dziennych JP i ACM.PL są porównywalne :)

Walker 
Milanista

Wysłany: Sob Lip 16, 2005 17:13   

Interista napisał/a:
to prawda, ale w Polsce najwięcej kibiców ma właśnie Juventus... nie wiem i naprawde trudno jest powiedziec dlaczego, moze to jeszcze pozostałości po czasach gry Bońka ;) ?

A skad to wiesz?

aska_milanistka 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 19, 2005 22:08   

Dość często bywam na forach innych włoskich klubów (niewiem dlaczego, ale fora o Milanie, są przepełnione zbyt subiektywnymi, często przesadzonymi opiniami), lecz muszę stwierdzić iż kibice Juve są w sumie jak najbardziej do rzeczy. Da się z nimi podyskutować, wymienić poglądy itp... Nie wyzywają, nie udowadniają rzekomej wyższości Juve nad Milanem, nie prowokują durnych sporów, i za to wielki plus dla nich ;-)

RASI 
Juventino

Wysłany: Wto Lip 26, 2005 20:14   

możesz mi podac adres takiego forum kibiców Juve ? :D

Lucid_Dreamer 
Juventino z Klasą

Wysłany: Wto Lip 26, 2005 20:25   

RASI... Ty wiesz... :]

Interista 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Wto Lip 26, 2005 20:46   

Walker napisał/a:
A skad to wiesz?

nie mam dowodów, ale załorze sie że gdyby ktos to policzył to tak by było, niestety :)

ciekaw jestem tylko czy Inter czy Milan ma wiecej kibiców Polsce i mysle ze to Inter lub Milan bylby na 2 miejscu za Juve

RASI 
Juventino

Wysłany: Wto Lip 26, 2005 23:35   

Lucid_Dreamer napisał/a:
RASI... Ty wiesz... :]

nie. obecnie w sieci takie forum nie istnieje. chyba ze masz lepsze info 8)

Lucid_Dreamer 
Juventino z Klasą

Wysłany: Śro Lip 27, 2005 00:54   

Rasiak lepiej byś na gg napisał, a nie na form nabijasz :P Wróćmy do tematu, fani juve to pezzo di %%$$#! a fani Milanu są najsłitaśniejsi i po co jakaś polemika ? :P

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Śro Lip 27, 2005 08:12   

Lucid - widać, że przebywanie na forum acmilan.pl dobrze na Ciebie wpływa ;-)

Co do mojej opinii o polskich kibicach Juve, to trochę mi się ostatnio pogląd zmienił jak poczytałem relację ze zlotu Juvepoland w Poznaniu. Popisy pirotechniczne "fanów" Juventusu naprawdę wspaniale ich promują ;-)

pzdr,

PacheL 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 27, 2005 12:34   

oni przynajmniej organizuja co jakis czas (ok.tygodnia) mecze i se graja :< a tu tego co widze to aLL tlyko potrafia siedziec przed kompem :<

Bianconero 
Juventino

Wysłany: Sob Sie 27, 2005 20:58   

Interista napisał/a:

i tutaj muszę się z tobą nie zgodzić. Według mnie najwięcej fanów w Polsce ma Real Madryt, najbardziej denerwujące jest to, że "galaktycznych pokazują nawet cały czas w telewizji. np włączam Teleeksprees a tam mi trąbią, że wielki Real miał sparing z jakąś słowacką czy inną drużyną, a nic nie ma o innych zespołach i nie chodzi mi tu bynajmniej tylko o Juve.

Co do tematu... Juve tak samo jak Milan ma fanów dobrych i złych, prawdziwych fanatyków i sezonowców, normalnych i nienormalnych :twisted: , i nic sie na to nie poradzi.
Pozdrawiam.

Interista 
Interista

Ostrzeżeń:
 2/2/2
Wysłany: Nie Sie 28, 2005 14:45   

hehehe chodzilo mi o włoskie kluby, to oczywiste ze Juventus nie dorowna w tym Barcelonie czy Realowi, niestety te kluby sa bardziej popularne w Polsce

Bianconero 
Juventino

Wysłany: Nie Sie 28, 2005 23:29   

dlaczego niestety, przecież i tak większość z fanów tych klubów to sezonowcy, którzy za rok będą kibicować zupełnie innemu klubowi.
Co do tego, że Juve ma najwięcej fanów lub jesteśmy świadkami Juvomanii, wydaje mi się, że to z tego względu, że Juve jest obecnym mistrzem Włoch i pewnie poniekąd to też miało wpływ na wzrost liczby fanów, nazwałbym ich jednak sezonowcami ;)
juvepoland.com/forum ma tyle userów ponieważ jest to najlepsze forum Juventusu w Polsce :P na które wchodzą nietylko fani juve, ale rejestrują się teżfani innych zespołow.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Sie 29, 2005 09:16   

Bianconero napisał/a:

juvepoland.com/forum ma tyle userów ponieważ jest to najlepsze forum Juventusu w Polsce :P na które wchodzą nietylko fani juve, ale rejestrują się teżfani innych zespołow.

A ja myslalem ze juvepoland.com/forum ma tylu userow poniewaz forum jest zintegrowane ze stronka i kazdy kto jest zalogowany na stronie (chociazby po to aby sciagac bramki po meczu) jest takze userem forum.

Ps. skoro to jest najlepsze forum Juventusu to nie chcialbym zobaczyc najgorszego :P
Pps Pozdrowienia dla Lucida :]

Bianconero 
Juventino

Wysłany: Wto Sie 30, 2005 09:34   

ale tu nie chodzi o ilość userów, tylko o liczbę osob odwiedzających forum w ciągu 24h ;)

kuba1899 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 30, 2005 10:22   

PacheL napisał/a:
oni przynajmniej organizuja co jakis czas (ok.tygodnia) mecze i se graja :< a tu tego co widze to aLL tlyko potrafia siedziec przed kompem :<

Wiesz... jakbym chodził do tej samej klasy z 10 innymi kolegami kibicami Juve (i nie wazne czy prawdziwymi czy dla szpanu) to tez bym gral co tydzien w pilke (na lekcjach wfu na przyklad). A nie aLL siedza przed kompem i rozpaczaja (zerknij w inne posty). Jak zreszta popatrzysz na lokalizacje kibicow milanu to naprawde ciezko zebrac wszystkich z calej Polski czesciej niz raz w roku.

Veerapan 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Sie 30, 2005 13:35   

Bianconero napisał/a:
ale tu nie chodzi o ilość userów, tylko o liczbę osob odwiedzających forum w ciągu 24h ;)

Nie rozumiesz co do Ciebie pisze. Forum i strona to jakby jednosc, to ile nickow wymienione jest pod forum to nie osoby ktore weszly na forum JP, tylko ilosc zalogowanych osob ktore odwiedzilo strone.

Bianconero 
Juventino

Wysłany: Wto Sie 30, 2005 22:47   

No to przecież własnie o to chodzi, ta liczba która jest podana na dole na forum jest to liczba userów, którzy odwiedzili stronę w przeciągu ostatnich 24h. I o to mi właśnie chodziło. Zgadzam się z Tobą, że forum i strona tworzą całość, ale nie rozmawiamy o ilości wszystkich użytkowników którzy sie zalogowali na stronę tylko o userach którzy odwiedzili tą stronę w ostatnich 24h. pozdrawiam :)

pionka 
Milanista

Wysłany: Wto Sie 30, 2005 22:53   

Bianconero napisał/a:
ale nie rozmawiamy o ilości wszystkich użytkowników którzy sie zalogowali na stronę tylko o userach którzy odwiedzili tą stronę w ostatnich 24h. pozdrawiam :)

Ty chyba nie zrozumiesz, że jedno i drugie o czym piszesz to to samo :)
A wogóle to w poście wyżej pisałeś o forum, podając nawet jego adres, a teraz piszesz już o stronie jako całości ;)

Bianconero 
Juventino

Wysłany: Wto Sie 30, 2005 23:13   

to nie jest to samo.
cały czas rozmawiamy o forum, napisalem tylko to ze wiem o co chodzi Veerapan'owi mówiąc, że stronka i forum to jedność ;)

kapiMCP 
Milanista

Wysłany: Pon Wrz 12, 2005 18:05   

PacheL napisał/a:

tak, tak - i to dlatego organizujemy kilkudziesieciosobowe zloty kibicow oraz coraz liczniejsze wyjazdy na mecze Milanu, w ktorych Ty - rzecz jasna - uczestniczysz przed kompem.

Odpowiedz do tematu