ACMilan.PL Strona Główna ACMilan.PL
Forum polskich kibiców Milanu

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co sądzicie o fanach Juve?
Autor Wiadomość
Andrusek
Milanista

Wysłany: Wto Lip 20, 2004 21:21   Co sądzicie o fanach Juve?

Jest już temat o interze więc teraz chciałbym poznać waszą opinię o Juve 8)

P.S. Ajjjjjjjjjjjj zły pokoj i Zapomniałem o Lazio więc prosze jakiegos moda o dodanie tego klubu i przeniesienie do pokoju kibice :wink:

MikoZ 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 21, 2004 14:00   

A co to za awatar z pasiastym osiolkiem ??:D to jakis kibic ??

Milu78 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 21, 2004 14:41   

MikoZ napisał/a:
A co to za awatar z pasiastym osiolkiem ??:D to jakis kibic ??

To Ci wsyszlo max :rotfl: .

Co sadze o fanach Juve? No coz na poczatku trzeba powiedziec, ze jest to jedyny we Wloszech tak naprawde nielubiany przeze mnie klub. Pewnie ma to swoj wymiar w liczbie scudetto. Juz niepamietam ile tego jest :wink: . Ale zdecydowanie za duzo :P .
Wracajac do kibicow. Wiec znam naprawde jednego zapalonego tifosi tzn mojego kuzyna. No i niepowiem lubie go. Chociaz nie wiem dlaczego :wink: . A co do reszty to napewno Rasi jest OK, gdy spi i sie nieodzywa :wink: . Zartuje internetowi kibice Juve sa chyba druga inteligentna sila w Polsce oczywiscie po naszej czerwono-czarnej armii :twisted: . Oczywiscie niekiedy sie to niesprawdza.

PS Ale jakos nie umie sie zarejestrowac na stronce Juventusu nie wiem dlaczego :roll: . Chyba cos mi odpycha od tego klubu i stronki. Moze ten osiolek :wink: . Chociaz na wszyskich innych stronkach jestem zarejetrowany :hmm: .

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 21, 2004 21:06   

Chyba są kulturalniejsi niż kibice Interu, a zwłaszcza Romy.
PS. Zebry to chyba Udinese, a nie Juve?

RASI 
Juventino

Wysłany: Śro Lip 21, 2004 21:25   

Paweł Strzelecki napisał/a:
Chyba są kulturalniejsi niż kibice Interu, a zwłaszcza Romy.

Nie uogólniałbym ;) . U nas tez zdarzają sie wybryki natury :? a przeciez jest na Waszym forum Bart któremu braku kultury na pewno zarzucic nie mozna ;)

Milu78 napisał/a:
A co do reszty to napewno Rasi jest OK, gdy spi i sie nieodzywa .
:D :D :D
No prosze ale mam recenzje ;) no ale chociaz jestem rozpoznawany na forum :P

FOFO
Laziale

Wysłany: Czw Lip 22, 2004 14:32   

Jesli chodzi o doping to kibice Juve zdecydowanie odstaja od Milanu Interu nie mówiąc juz o Lazio 8)

Np.Ostatni mecz Juve w Turynie (ogladałem go i wiem co mówie :-) ) w Coppa Italia gdzie grupa kibiców Lazio zaguszyła całkowicie tych z Juve :shock:

Milu78 
Milanista

Wysłany: Czw Lip 22, 2004 14:51   

FOFO juz kiedys zadales pytanie dlaczego Laziale maja fany do gory nogami :roll: . I jak mnie pamiec nie myli nie odpowiedziales. Wiec moze jednak napisze o co chodzi i dlaczego taki protest :?:

FOFO
Laziale

Wysłany: Czw Lip 22, 2004 15:12   

Milu78 napisał/a:
FOFO juz kiedys zadales pytanie dlaczego Laziale maja fany do gory nogami :roll: . I jak mnie pamiec nie myli nie odpowiedziales. Wiec moze jednak napisze o co chodzi i dlaczego taki protest :?:

Nie po to zadawałem aby sam sobie na nie odpowiedziec :wink:

PhoEniX 
Milanista z Klasą

Wysłany: Sob Lip 24, 2004 22:19   

Jak sie ma takich fanow jak Alessia Merz, to sa to pozytywne wibracje ;)
A tak powaznie, to jak choc w polowie kibice Juve sa jak Rasi, to zdanie o nich mam jak najbardziej pozytywne.

Milan 
Milanista

Wysłany: Sob Sie 07, 2004 13:30   

FOFO napisał/a:
Milu78 napisał/a:

Nie po to zadawałem aby sam sobie na nie odpowiedziec :wink:

Milu ja ci moge odpowiedziec na to pytanie :P Troche prawdy znam hyhy. Chodzi o to ze pare lat temu po burdach "kibicow" Lazio z "fanami" innych druzyn, w ktorych gineli ludzie, wladze pilkarskie zakazaly sporej ilosci kibicom ogladania spotkan na terenie Europy. Dlatego kibice Lazio, wprotescie przeciwko tej decyzji wieszaja flagi do gory nogami ;-) Jesli oczywiscie moj przyjaciel Cristiano mowil prawde :P :roll: ;-) Albo jesli dobrze go zrozumialem :P
UNA AD ESEMPIO. LA GUERRA

fredi 
Juventino

Wysłany: Nie Lis 07, 2004 18:06   

Nie wiem co mnie zaciagło na to forum ... ? Do kibiców Milanu nic nie mam chodź nie lubie tego klubu.. a kibice Juve są poprostu the best .. ;)

Pozdrawiam

Yiarek 
Milanista

Wysłany: Pon Lis 08, 2004 21:33   

Wydaje im sie że Juventus zdobędzie scudetto... Oprócz tego nic do nich nie mam

Susy 
Milanista

Wysłany: Wto Lis 09, 2004 00:31   

Zacznę od tego, że dla mnie tego typu tematy w ogóle nie mają sensu. Wiadomo przecież, że każdy klub ma kibiców i tych, którzy tak o sobie mówią, a w rzeczywistości nie mają z kibicowaniem nic wspólnego. Piszę tu tylko dlatego, że chodzi o Juventus. Mój przyjaciel (niestety już były, ale bynajmniej nie ze względu na nasze piłkarskie upodobania) jest wielkim, zapalonym kibicem Juventusu. Potrafiliśmy się kłócić o piłkę, namiętnie dyskutować o wyższości jednego klubu nad drugim, ale kiedy tylko zmienialiśmy temat to przestawało mieć znaczenie. Tylko kiedy moja siostra dowiedziała się, że mamy razem zatańczyć na studniówce Poloneza, pierwsze co zrobiła to poleciała sprawdzić w necie, czy tego dnia nie ma meczu Milan-Juventus :-D Nie było. Polonez wyszedł extra.
Nie rozumiem, jak można skreślać człowieka, tylko dlatego, że kibicuje wrogiemu nam klubowi.

baker 
Moderator

Wysłany: Wto Lis 09, 2004 00:35   

Kiedys mialem bardzo dobra opinie o kibicach Juve. jeden z moich najlepszych kumpli jest juventino. razem chodzilismy na mecze i w zgodzie kibicowalismy "naszym" klubom, a po meczu przegrany gratulowal zwyciezcy :twisted: . niestety kumpel pojechal do Anglii a na naszym forum zaczeli "udzielac" sie Del Piero i DjJuve ;-) . jeszcze raz powtorze co napisalem wczesniej: tego rodzaju juventini nie robia dobrej opinii calej bialo-czarnej braci. nie lubie tego rodzaju kibicowania, ktore objawia sie glownie napinaniem sie i marnym prowokowaniem.
A tak, skoro jesteś letni
i ani gorący, ani zimny,
chcę cię wyrzucić z mych ust."

Apokalipsa Św. Jana 3, 15-16

DjJuve 
Juventino

Wysłany: Wto Lis 09, 2004 13:05   

baker napisał/a:
DjJuve ;-) . jeszcze raz powtorze co napisalem wczesniej: tego rodzaju juventini nie robia dobrej opinii calej bialo-czarnej braci. nie lubie tego rodzaju kibicowania, ktore objawia sie glownie napinaniem sie i marnym prowokowaniem.

Kazdy ma prawo do swojego zdania lecz nie kazdy musi sie z nim zgadzac :wink:

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Sob Gru 11, 2004 15:48   

Na moim wydziale jeden z doktorów (może ktoś jeszcze, ale tego nie wiem) kibicuje Juventusowi. Ma koszulkę Juve, w której grał w meczu wykładowcy vs. studenci. Rozmawiałem z nim kilka dni temu i wspominał, że zamierza polecieć na jakiś mecz LM lub Milan - Juve. Wszystko zależy od dobrego i taniego połączenia lotniczego. Wspominał też, że pogrywa po nocach w CM'a, był też na meczu Norymberga - Kaiserslautern. W sumie w porządku ten doktor.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Pon Gru 13, 2004 16:39   

Jak jest kibicem Juve to wcale nie porządny :wink:

A swoją drogą to u was na uczelni się strasznie dobrze kadrze naukowej powodzi, jeżeli stać ich na wyloty do Włoch na takie szlagiery jak Juve - Milan czy na Ligę Mistrzów ;)

pzdr,

Paweł Strzelecki 
Milanista

Wysłany: Pon Gru 13, 2004 21:28   

Ja tam nikomu do kieszeni nie zaglądam, ale każdy ma jakieś hobby, a on chyba nigdy na meczu Juve nie był, więc chce spełnić swoje marzenia. Fajnie.

droc 
Milanista z Klasą

Wysłany: Wto Gru 14, 2004 16:53   

Paweł, chill out ;) ja żartowałem sobie. Ja też nie zaglądam ludzią do kieszeni (no chyba że to Kulczyk albo inny złodziej :P ).
A ja też bym chciał spełnić swoje marzenie i pojechać na mecz Milanu. Może w jakiejś kolejnej edycji LM mi się uda skoczyć do Mediolanu ;)

pzdr,

pinturicchia 
Juventino

Wysłany: Nie Maj 15, 2005 11:57   

Susy napisał/a:
Nie rozumiem, jak można skreślać człowieka, tylko dlatego, że kibicuje wrogiemu nam klubowi.

Zgadzam sie całkowicie :!: A jesli chodzi o kibiców Juve to JESTEŚMY the best. Zeby nie było do kibiców Milanu nic nie mam, jesteście w porzo :wink:
Ostatnio zmieniony przez pinturicchia Śro Maj 25, 2005 21:30, w całości zmieniany 1 raz  

brzycho 
Milanista

Wysłany: Śro Maj 18, 2005 08:59   

Moj brat jest kibicem Juve i uwazam ze straszny z nirgo burak :P a na powaznie to ja mam wstret do Juve. Jego kibicow, pilkarzy i wszystkiego innego!!

damian-bks 
Milanista

Wysłany: Pią Maj 27, 2005 21:40   

brzycho napisał/a:
Moj brat jest kibicem Juve i uwazam ze straszny z nirgo burak :P a na powaznie to ja mam wstret do Juve. Jego kibicow, pilkarzy i wszystkiego innego!!

u mnie jest tak samo :D ... Brat jest za Juventusem no i uważam, że jest prawdziwym burakiem... Dla mnie się liczy tylko MILAN :wink:

Rosso-nerri 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 05, 2005 22:14   Moja siorka

Moja siorka kibicuje Juve.. Głównie ze względu na nazwę (no comments). Jak zdarzają się Rosso-nerrim wpadki to ta od razu swoje. I ja też rzecz jasna. I to mocniej ;p. Jak Juve wygrało z Milanem, to myślałam że wezmę tasak i będę Anitę po ogródku gonić, ale rodzice nie pozwolili... Zemsta będzie słodka zobaczycie nie tylko Anita, ale wszyscy fani Juve..... Tylko, no nie wiem za co wy się tak wciskacie na nasze forum, drodzy fani Juve. I nie powiem jak nazywacie nasz klub...........

Dedal 
Milanista

Wysłany: Wto Lip 05, 2005 23:45   

Nie mam nic przeciwko fanom innych zespolow. Niewazne czy mowa o kibicach Interu, Juventusu czy innych. Wazne, zeby kazdy wspieral wlasny zespol kulturalnym dopingiem i nie zapominal o szacunku dla rywala. Wtedy o kims takim mozna powiedziec, ze jest kibicem z prawdziwego zdarzenia. Oczywiscie jest to rzadkoscia. Wlasciwie to forum, jako jedno z nielicznych, stwarza dogodny klimat, wlasciwy ku temu, aby relacje miedzy kibicami przeciwnych druzyn byly poprawne i nie opieraly sie na ksenofobicznych zachowaniach. Niestety dookola szerzy sie chamstwo, zawisc i nienawisc. Nie sposob potepic lub pochwalic wszystkich kibicow konkretnej druzyny za sposob kibicowania i odnoszenia sie do rywali. Problem lezy w pojedynczych ludziach, a nie w calej rzeszy fanow danego zespolu. Problem wlasciwie nie mozliwy do przezwyciezenia...

Kazia 
Milanista

Wysłany: Śro Lip 06, 2005 12:56   

No tak ja także nie mam nic do kibiców innych drużyn ale niektórzy są tak głupi że szkoda gadac. Mówie tu np o kibicach którzy naśmiewają lub wyzywają kibiców innych drużyn. Np u mnie w szkole przed finałem LM wszyscy (oprócz mioch przyjaciól) nawet nauczyciele wrzócali mi na Milan, ze jest cienki ze przegra itp. Jak tak można........ :( Ja nigdy nie wrzócam innym kibicom bo wiem że to chamstwo i brak kultury i tyle... A co do tego że brat czy iostr (kibic Juve) jest burakiem to mam jedno zdanie myśle ze każdy kto ma rodzenstwo uważa ze jego brat czy siostra jest burakiem bez wzgledu na wszystko :P

Odpowiedz do tematu